DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2022 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13. neděle

SHYBY RUCE K SOBĚ - 5x10, 3x5
+biceps

trénink trval: ? minut
pocitová náročnost tréningu: 3/10


Pracoval jsem ve sklepě, takže nebyl čas, ale nedalo mi to si občas neodskočit na hrazdu. Dlouhé pauzy, ale pumpovalo to perfektně.


trénink 14. pondělí

BJJ

trénink trval: 65 minut
pocitová náročnost tréningu: 6/10

Ranní BJJ

-rozcvička běh a variace běhu, 6 minut skákání panáka, běžky, boxování rukama
-drilly jdete do porazu double leg, soupeř vás vysprawluje, vy mu utečete do zad, tam ho přehodíte z želvy, chytíte a obrátíte na téčko. Tohle jsme jeli asi 3x3 minuty s různýma soupeřema.
-technické sparingy - 3X3 Minuty. Bez pauzy.
-normální sparingy - 3x3 minuty. Minuta pauza mezi koly.

+ 4x15 břicho, 2x5 trhy s jednoručkou, 3x20 sekund plank

Velmi dobré. Povedl se mi i pěkný záhlavák, který jsem pak zakončil pákou v kesa gatame. Jinak jsem samozřejmě dostal taky pár leglocků, byl párkrát páčen, škrcen. No prostě klasika .o))) Jedeme vlastně začátečnické přechody a techniky, ale mě to naprosto vyhovuje. I když jsem roky dělal Sambo, MMA a předtím jiné srandy a nejsem začátečník, tak svým způsobem jsem. Asi jak se to vezme...Vždycky se přiučím nějaký detail a přidám do svého repertoáru.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2022 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 16. středa

BJJ

trénink trval: 60 minut
pocitová náročnost tréningu: 8/10


neděle lehké činky, pondeli bjj, včera jsem 3 hodky fyzicky makal a dneska ráno toto. Uff.

-rozcvička
- nájezd do double leg takedownu, soupeř se nechce nechat hodit a nacpe nohu do zadu aby získal víc stability, vy ho furt tlačíte hlavou a přelezete do single legu a hodíte. Tohle jsme pak jeli 90 sekund v rychlosti. Myslel jsem, že chcípnu .o) Tady je důležité tlačení hlavou, takže se na to snažím myslet...
- technický grappling - 2x3 minuty
- normální grapling - 2x3 minuty
+ plank a sideplank lehce, symbolicky...

Sparingy - Dva soupeři, trenér a jeden kamarád co byl nějakou dobu mimo, ale je to starej MMAčkař a furt to kurevsky umí. Plus je rychlej, nechce prohrávat a silovej. No eňoňůňo o)))
Trenér mě napohodku šikanoval a ani se u toho nezapotil, zatímco já měl málem infarkt. Klasika. S kamarádem se mi povedl fajn trik, co jsme minule drillovali. Skočil jsem po singl legu a on mě chytil, ale držel jsem nohu a prosmekl se mu do zad. Každá drobnost se počítá. Na konci jsem to trenérovi plácnul, suše z toho, že mi došla fyzička. Tohle se mi nestalo asi rok. Pecka.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2022 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 17. Ctvrtek

Swing - 2x12
Bulhary - 6x, 6x16, 6x24, 2x6 s 40, 2x6 s 24
Floorpress s ruckama - 12x22, 4x12 s 27
Bradla - 4x10

+Zadky ramen, stredy ramen, tricak - pumping s gumama

trénink trval: 45 minut
pocitová náročnost tréningu: 4/10


Vecer, ale dobre. Rameno u floorpressu nic. Stale se lepsi...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2022 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 18. Patek

Hrazda ruce k sobe - 10-10-8-8
Pritahy s v.c. - 2x8 s 70

trénink trval: ? minut
pocitová náročnost tréningu: ?/10


Nedobre, unavene, pozde vecer. Po par serkach jsem se rozhodl to zabalit. Trochu sem si rozřízl prst a mrtvoly se nedaly jet. Dalsi den pauza, asi to potrebuju...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2022 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 20. neděle

SKLEPNÍ MMA

trénink trval: 75 minut
pocitová náročnost tréningu: 6/10


-Rozcvička
-Drilly double leg takedown, přechod do singl legu
-drilly armbar z téčka.
-sparingy 5x2 minuty
1. kolo box, 2. kolo kickbox, 3. kolo kickbox i s wrestlingem, 4+5 kolo komplet MMA
-sparingy 3x3 minuty
1+2 kolo wrestling a bjj, 3. kolo bjj ze země

S kamarádem. Dobré. Projel jsem si co jsem chtěl. Fajn jsme si zazápasili. Bere to neskutečné množství energie. MMA pecka, malé rukavice také dělají své a boj je pak jiný. Je daleko menší prostor pro chyby. Víc se vyplácí uhýbat a ustupovat než krýt. Samozřejmě vše na pohodu. Po
tréninku jsem byl docela zrasený. Je super si občas dát kompletní zápas, ale nebát se, že vás soupeř přizabije. Ať žije sklepní MMA!

PS: Den pauzy udělal své. Byl jsem dost odpočatý. Přecejenom BJJ tréninky jsou dost tvrdé a i když jsou činky lehčí, tak se to nakumuluje...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2022 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 22. úterý

BJJ KIMČO

trénink trval: 100 minut
pocitová náročnost tréningu: 7/10


-Rozcvička - přechodové drilly - ani nevim jak se ty BJJ srandy jmenujou, ale vím, že některé mi vůbec nejdou .o))
-drilly 4x3 minuty přelezete soupeři jedním ze 3 způsobů guard, vlezete do téčka, zablokujete pozici. Soupeř se vás zbavuje a zase obnovuje guard. Postupem času se tohle zrychluje a je to takový poziční, cílený polosparing
-9x4 minuty sparingy (20 sekund pauza mezi koly). Měli jsme lichý počet, tak na mě dvakrát vyšlo cvičení břicha abych nevychladl. Máme tam 5 stupňů. Nefungujou heatery.

Sparingy - 4 soupeři. Trenér, obrninja zabiják, drobonunkej ninja, normální chlapík. Obrninja mě s úsměvem ničil a já měl pocit, že jsem pohybově retardovaný.
Trenér mě tradičně nechával a jen mi ukazoval mezery. Na normálního chlapíka jsem byl hodný a na drobounkého ninju celkem taky. Chytil jsem ho do armtrianglu - čili škrcení o ruku a začal utahovat a on nic, tak jsem přitlačil a začal páčit i zádama. On furt nic, pak jsem přidal i nohy a začalo z toho být i páčení krčních obratlů. Tohle už je fakt hnus a silnej člověk když zabere a umí to, tak člověku zlomí něco v krku. On se furt nevzdával, tak jsem to pustil a šel jinam. To samé se mi stalo s armbarem, krásně jsem mu to chytil, páčil a on se furt nechtěl vzdát, tak jsem to musel pustit abych mu nezlomil ruku. Přemýšlej jsem u toho, jestli nepřekračuje hranici toho se stát lepším na úkor toho, že mu jednou někdo něco ošklivě urve proto, že nechce prohrát. Já mu každopádně nic asi neurvu, protože to radši pouštím. Někteří lidé úplně nechápu, že ono to furt jen bolí, bolí a najednou to praskne. Ten krůček od bolesti k prasknutí není moc velký. Jinak sparingy dobré. Kimono to zpomaluje a je to víc o úchopech, ale baví mě to také.

PS: Cítím se relativně unavený, ale za poslední měsíc jsem měl 22 tréninků a z toho 10x BJJ či MMA, tak je to znát. Jelikož žena každým dnem porodí, tak nechci moc zpomalit, protože pak si asi dám pár dní oraz...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2022 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 24. Ctvrtek

Bulhary - up to 6x40
Floorpress s ruckami na uzko - up to 2x6 s 33
Bradla - 4x12
Triceps - 4x

trénink trval: 35 minut
pocitová náročnost tréningu: 4/10


Vecer, ale ok. Akorat jsem se musel setrit, protoze dalsi den na me cekalo 6 hodin tezke fyzicke prace. Takze zadne zada. Musel jsem setrit ruce. Bicaky dostavaji hrozny kotel u BJJ.

Ps: rameno u floorpress ok, jen to bylo tezke (fnuk). Vsiml jsem si prava strana tela chce setrit rameno a nechce se ji tolik zvedat...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2022 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 26. Sobota

Sumo dl - 3x110, 3x110, 12x110
Hrazda na uzko - 8-8-8-8-16

trénink trval: 43 minut
pocitová náročnost tréningu: 4/10

vecer. Mrtvola s 110 byla celkem ok, ale nechtělo se mi přidávat, tak jsem to rozjel jako decarabas po obrne a napral tam 12 opakování. Docela mi to dalo zabrat...
U shybu se mi také nechtělo nic vymýšlet, tak sem poslední sérii dal maximum a vypotil ze sebe 16 opakování.
Pocit po tréninku je byl skvěly. Takže i když jsem toho extra neodxvicil, tak intenzita byla docela slušná...
Na víc jsem takhle večer neměl.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2022 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 29. úterý

BULHARY - up to 6x40
PENDLAY ROWS - 2x5 s 70, 2x5 s 80
TRICEPSOVÝ FLOOR PRESS s ručkama - 4x12 s 27,5kg
HRAZDA DLANĚ K SOBĚ NA ÚZKO - 6xBW, 3x6 s 10kg

+zadky ramen a biceps

trénink trval: 57 minut
pocitová náročnost tréningu: 4/10
váha: 90kg

Moje pocity během dne:
08.00 - až se dostanu večer do sklepa. Pojedu bomby jak zamlada.
16.00 - Bomby jak sviň. Rozjebu se!
19.00 - Furt to půjde. Dám to. Jenom uspímě dítě a dodělám nějaké věci, energii mi to neveme.
20.00 - Bomby nepojedu, ale půjdu cvičit.
21.00 - Dám lehce...
21.30 -...Půjdu...

Tak asi takhle to vypadá když jdu večer cvičit. Ale jdu a to se počítá. Jak jsem pořídil do sklepa bradla a hrazdu, tak můžu říct, že je to paráda. Na shyby jsem po několika letech přidal závaží, protože u tohodle úchopu mě nebolí bicepsová šlacha. Lehké...

PS: Docela jsem se teď rozežral, ale váha drží...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2022 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:

Moje pocity během dne:
08.00 - až se dostanu večer do sklepa. Pojedu bomby jak zamlada.
16.00 - Bomby jak sviň. Rozjebu se!
19.00 - Furt to půjde. Dám to. Jenom uspímě dítě a dodělám nějaké věci, energii mi to neveme.
20.00 - Bomby nepojedu, ale půjdu cvičit.
21.00 - Dám lehce...
21.30 -...Půjdu...


Viem sa stotožniť, len časy mám svoje
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2022 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hrazda je super, tu bych doma hned bral! ale ani se to neodvažuji ženě navrhnout, protože už slyším to její "tohle je byt! ne tělocvična"

a k tomu večernímu tréninku... zrovna jsem slyšel ve fitku jak se bavili dva mladí kluci a ten jeden říkal, ty ranní tréninky jsou hrozný, teda jsou super, ale já pak celý den jenom žeru, (a teď vyjmenovával všechno, co měl)... zatímco když jdu večer, tak si přes den říkám, že nesmím žrát žádny junk.

a to je pohled, který mě zatím nenapadnul... proto chodím většinou ráno :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2022 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

haha no pobavil ten stav mysle pocas dna, to su tie kompromisy co musi clovek v zivote robit ked nieje PRO :D
Inak co sa tyka hrazdy tak tu. nemam ani ja doma, z rovnakeho dovodu, nechcem mat doma telocvicnu ale navrtal som dva haciky a mozem na ne zavesit gymnasticke kruhy. Footprint je takto ovela mensi, da sa to davat velmi rychlo hore aj dole a eventuelne sa na tie haciky da zavesit hojdacka alebo cosi ine. na kruhoch sa da robit vsetko co na hrazde plus nieco navyse
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2022 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veru, najhorsia demotivacia je unava, ale ked si slubim vecer po dobrom treningu pivo, nakoniec to ide.
A hrazdu by som si do bytu tiez nedaval, nenapadne umiestnena lezecka doska v chodbicke nad prechodom z haly tak nebije do oci a nemusim nic vesat, len seba na dosku.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2022 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ha! Díky .o) Je to prostě boj, ale vždycky beru, že důležitý je ten dlouhodobý horizont, to, že člověk pořád chodí...
PS: A chodit už jenom ráno dost zvažuji. Chtěl bych si z toho udělat rituál, ale zatim jsem se dostal jenom k tomu, že jsem si na sebe ráno natáhl další deku, aby mi nebyla zima, ale myšlenka je vyřčena a žije. Nechť žije! .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2022 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7. 12. Streda

Swingy, tgu, trhy, bricho + core, krk, kobry, hipthruster

trénink trval: 30 minut
pocitová náročnost tréningu: 2/10
váha: ?

Celý minulý týden jsem se nemohl zbavit knedlíku v krku, tak jsem si dal pauzu. Do toho se mi narodil syn. Takže už mám doma 2 čolky .o) dneska jen tak na rozhýbání aby se neřeklo.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: