vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 228, 229, 230  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2022 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27. listopadu 2022, neděle
wellness, odpoledne, Form Factory Karlín

v plánu byly dřepy, jakékoliv, ale byla tam místnost se dvěma stojany a ty byly pořád plné, buď dřepy, nebo si to brali na tahy, nebo bicepsové zdvihy... multipressem jsem pohrdnul a legpress jsem nezprovoznil. tlaky by se tam nějaké daly odcvičit, ale ty jsem měl včera. jinak ráj běhacích pásů a stepperů. a pak tam byly velké místnosti na skupinové lekce a prostor na různý crossfit.

wellness je ale na fitko dobrý a když to vyjde, tak sem zase zajdu. sauna, pára, vířivka, lehátka... a také terasa s křesly a lehátky. a teď, když je venku chladno... ze sauny rovnou na terasu a vytvářeli jsme alegorické parní komíny :D

zítra FF Václavák a zkusím, jak na tom jsou ty dřepy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2022 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28. listopadu 2022, pondělí
nohy, pětky, ranní trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd, OT3-6M)
5x 5x 140 kg, RPE 9-10, nešloto, zeslábl jsem více, než jsem čekal

Lýtka: (výpony na stroji)
3x 10x 120 kg

Biceps: (jednoručky, ve stoje)
8x 22 kg, a stačilo, píchlo mě v levém spodním zádu, takže ne dřepy, ale cheatovaný biceps vestoje

ráno jsem si nevzal supple, protože když je beru pravidelně, tak je to jedno jestli před tréninkem nebo někdy během dne... leda že ne. každopádně dřepy katastrofa, před týdnem jsem si vyjel na 5x150 a 3x160, tak jsem dnes doufal, že zkusím zase 5x150 a pak si dám přípravných 5x5x140, abych se zase vrátil do tréninku. tak to nebyla příprava, ale poprava. přemýšlel jsem, co tomu chybělo a v šatně jsem na to přišel... rozplácnout se na zem a počkat, až dorazí plíce. zatím na čtvrteční leg-day s Magumim ready nejsem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2022 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkný, kamaráde. Chválím to wellness, dobře, že sis zašel. Těch 5x5x140 je super, hezky jsi to tělo zase nastartoval.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2022 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sypani se nema vynechavat!!!!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2022 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29. listopadu 2022, úterý
prsa, pětky trojky, polední trénink, Form Factory Václavák

Bench-press: (stopky)
5x 3x 127.5 kg, RPE 9.5-10, měly být pětky, nebo aspoň jedna, nebo čtyřky, asi těžší závaží, nebo větší gravitace

Shyby: (naširoko, nadhmat)
5x 5x BW, první s rezervou potěšila, ve třetí došla šťáva :/

a pak už se mi tak nějak nic nechtělo.

sauna 15 minut

váhovka: 104.2 kg, po mnoha týdnech opět 105-, snad to chvíli vydrží

supple jsem si dnes poctivě vzal, cítil jsem se dobře, na benči už mám pětky se 125 i trojky se 130, takže jsem doufal v alespoň jednu pětku (jasně, že jsem chtěl 5x5, když to půjde), nebo dvě až tři čtyřky... houby, a v páté sérii jsem se snažil psychicky nahecovat, nebudu radši psát jak, a po druhém opakování jsem cítil, že pod třetím možná zůstanu ležet, a ještě jsem do toho hloupě šel, nakonec jsem to v pudu sebezáchovy vytlačil, ale rozumné to nebylo. úplně mě to vycuclo, takže už jsem dal jenom shyby, tam mě nakoplo, jak to ze začátku lítá... než to dolítalo.

a viděl jsem atg dřepy, jaké svět neviděl. borec skoro 190 cm, naboso, zarážky snad 50 cm od země, jakože hodně málo, a padal do těch dřepů, že se tou osou skoro dotýkal, tak se jdu podívat, jakože jasně, a žádný buttwink, jenom trochu ohýbal horní záda, jak už to pak bylo těžké. hypermobilita.

tak jsem šel zase dělat shyby a kochal se opačným extrémem, dřepovala tam taková větší legína, všechno špatně, opačně odebírala, boty nevhodné, a ještě se zvedaly, kolena šla různě, hloubka do polo, ale nešlo o život, tak mi to bylo jedno, protože měla velkou... zadek :D

no nic, každý den není posvícení, zítra ještě nevím, ale na čtvrtek si brát supple nebudu a ještě nevím, jak to s Magumim budu dřepovat, jestli poloviční série nebo shodím kotouč. mám odpoledne oční a už vím, co zvyšuje oční tlak - tekutiny, zátěž, málo spánku.

Peter Ustinov napsal:
Sypani se nema vynechavat!!!!

přesně tak! jenom nemám zjištěno, kolik mi ten můj koktejl dává. ale brzo to zjistím, plánuji detox ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2022 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. listopadu 2022, středa

volno - ráno jsem byl jak šípková růženka, tak mě napadlo, že si před čtvrtkem odpočinu :)

1. prosince 2022, čtvrtek
nohy, šestky trojky, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Dřepy: (high-bar, sbd)
6x 100 kg
6x 120 kg
6x 130 kg
6x 135 kg
5x 140 kg, a už to nešlo...
8x 3x 145 kg, RPE 9.5, Magumi jel své šestky, já měl problém i s trojkama

Pendlay rows:
10x 100 kg, jenom na zahřátí před cestou domů

je to marný... když je medvědí trh, tak to jde prostě dolů, ať dělá člověk co dělá... Magumimu nabíhá kreatin, já beru všechno a je mi to houby platný. no nic, počkám si na to dno ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2022 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2. prosince 2022, pátek
prsa, trojky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky, OT3M)
5x 3x 132.5 kg PR 5x3 RPE 9.5, moje fitko, moje lavice, moje osa, moje kotouče... a šloto

Military press:
2x 8x 70 kg, RPE 9-10, v první sérii rezerva, ve druhé ne

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
5x 3x 150 kg, test max. počtu cihliček, nebylo to striktně, ale protáhnul jsem si záda

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
3x 5x 78 kg, vše na dotek, najisto

Břicho: (přednožky)
3x 14x unavilo

na benči jsem zlepšení - po tom úterním fiasku - nečekal, ale nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme, že, a ještě navíc jsem udržel tří-minutové nástupy (!), už po druhé sérii jsem chtěl minutu přidat, ale pak jsem si řekl, že nějak to ještě vytlačím a pak uvidím, před pátou sérii jsem si řekl, že je důležitější dokončit než udržel interval... tak jsem ho udržel, což napumpovalo další adrenalin, takže jsem i dokončil. a nebyla to ani žádná přetlačovaná. čtvrté opakování jsem sice v žádné sérii necítil, ale to v případě, že máte plánované trojky, zase tak nevadí.

military jsem čekal těžké-unavené, ale jak jsem se s tou 70 rozběhl, tak jsem nevěděl, kdy přestanu, byl jsem v pokušení zkusit desítku, ale to by znamenalo první a poslední pracovní sérii. tak jsem radši zkusil druhou osmičku a v součtu to snad bylo přínosnější.

ještě musím udělat něco s těma dřepama. a jak jsem si přečetl Kellyho, tak příští týden ráno do Areny, magnezko a začínám tahat, už jsem zapomněl, co je na tom tak vzrušující :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2022 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. prosince 2022, úterý
nohy, pětky, polední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd, no belt)
5x 120 kg
5x 130 kg
5x 140 kg, zůstat tady, tak jsou to těžké, utahané pětky
5x 150 kg
3x 160 kg, RPE 9.5, spoko, všechno drží
3x 5x 150 kg, RPE 9.5 kg, OT5M, těžké, pomalé, ale šloto

Lýtka: (výpony na stroji)
3x 10x 100 kg

Roznožky:
3x 12x 84 kg, nedostatek cihliček nahradil opakování

Snožky:
3x 12x 84 kg, dtto, ale tady už to v závěru začínalo pálit

bicepsy v sedě vynechávám, pravý loket je nějaký přetažený.

váhovka: 105.2 kg, včera firemní x-mas party, ale asi to takový vliv nemělo, kalorie se zatím snížit nedaří

odpočinek dřepům zjevně prospěl, (cukry asi taky,) dokonce jsem cítil na první opakování větší rezervu a mít za sebou vzpěrače, tak by šla zkusit i nějaká vyšší bezpásková jednička, ale to nebylo dnes v plánu, navíc síla s příchodem třetího opáčka zvadla, takže na ty Magumiho objemové maratony to zatím stačit nebude. a ještě jsem potřeboval dlouhé pauzy.

hlášky z fitka:
"ty vo..., po té čtyřicítce to strašně letí, mám pocit, že říjen trval tři dny."
"no, a víš, že už je prosinec?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2022 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mám dnes také ťažké nohy po pár sérkach drepov... A potom pozriem a ty nadrepuješ raz toľko Brutal výkony v poslednom čase.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2022 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. prosince 2022, středa
prsa, pětky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky, OT4-6M)
5x 5x 127.5 kg PR 5x5 RPE 9.5-10, vítězství ducha nad hmotou, více než půl kila tam není

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
3x 5x 84 kg, bez spodní kladky to šlo dobře, +cihlička

Břicho: (přednožky)
4x 16x spoko, +2 opáčka

benče překvapily, byl jsem rád už za první sérii, druhou jsem čekal max čtyřku, ale taky dopadla, tak jsem prodloužil nástup na pět minut a i třetí padla, to už začalo být vážné, tak jsem přivolal spottera, abych nemusel řešit, jestli po čtvrtém opakování odložit nebo jít do pátého, a po šestiminutovém nástupu padla i čtvrtá série, a když už byly čtyři z pěti, tak jsem si počkal i na tu pátou. prostor pro přihození +2.5 kg tam už zjevně není, takže se zkusím vrátit někam na RPE 8 a zase trochu zesílit.

military jsem po takových benčích vynechal a když tak si je dám zvlášť jako jediný tlakový cvik. spodní kladku jsem taky vynechal, záda mají po včerejších dřepech dost.

decarabas napsal:
Ja mám dnes také ťažké nohy po pár sérkach drepov... A potom pozriem a ty nadrepuješ raz toľko Brutal výkony v poslednom čase.

díky, ale ty teprve začínáš a dřepuješ šestky se 152.5 kg, a já jsem na aktuálním maximu a dřepuju pětky se 150 :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2022 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku, ako fakt brutálne tlaky, to bude maxko už pokojne cez 150.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2022 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8. prosince 2022, čtvrtek
nohy, pětky, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Dřepy: (high-bar, sbd)
5x 5x 147.5 kg, RPE 10, poctivé kotouče a byl jsem rád, že jsem přežil

Magumi samozřejmě odjel své šestky a svých osm sérií, je to mašina na děrné štítky, jaký program si tam ráno zasune, takový z něho vypadne, nechápu.

jo, a zahřívací série samozřejmě taky šestky a kdybych to nechal zcela na něm, tak přihazujeme 100, 110, 120, 130, 135, 140, 145 a pak až teprve pracovní 147.5 kg. tohle odjet, tak mám po tréninku ještě než se dostanu na pracovní :D tak jsem velmi mírně zakročil a těch 110 a 145 mu přeskočil. sice trochu hudroval, ale dostal se do toho. a to jsem se ještě zahříval jenom trojkami, protože šestky bych v tom tempu neudýchal.

dřepy nešly, krom první série RPE 10 a to se fakt špatně regeneruje, na pátou sérii jsem měl pauzu dokonce 8 minut! a vůbec mi to nevadilo. páté opakování mě ohýbalo a prakticky jsem se zastavoval v mrtvém bodě, ale s Magumim to ani nehlo, to je spotter panečku! a pak mi jenom řekl, však jsi to zvednul ;)

ale mám takové tušení, že něco ubírá úchop... jak máme volné stojany a já špatnou mobilitu ramen, tak se pod činku dostanu nejvýše s malíčkama na prstýnkách, a to je moc. cítím to. ve fitku postupně zužuju úchop až tam tu činku narvu i s úchopem na šířku ramen a to je panečku beton. záda drží jak traverza a stačí to nohama zvednout. při širším úchopu záda rychleji selhávají, jak jsem si dnes ověřil. buď klec nebo zlepšit mobilitu ramen.

no a ráno to stálo za fotku... škoda, že jsem Magumiho necvaknul, to by bylo výstavní... přišel jsem do garáže a už se rozcvičoval, v kulichu a s šálou kolem krku :D jenom si do toho pustit písničku z Rockyho a představit si, že zrovna přiběhl závějemi sněhu :D :D

Turakam napsal:
Vlku, ako fakt brutálne tlaky, to bude maxko už pokojne cez 150.

to nebude, ale chtěl bych vylepšit svoji nejlepší stopku ze 140 na 145, tak uvidím, jestli to stihnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2022 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. prosince 2022, pátek
prsa, trojky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky, OT4-6M)
5x 3x 135 kg PR 5x3 , RPE 10, od třetí série jsem si vzal spottera a hned bylo vše jistější

Horní kladka: (naširoko, nadhmat)
5x 3x 90 kg, pátá už nešla na dotek, ale dobrý +cihlička

Břicho: (přednožky)
4x 16x

benče - trojky - hotovo. spíš jsem to dnes jenom zkusil, protože jsem ještě bolavý ze středy. ale na tohle už fakt potřebuju spottera. ta třetí opáčka (a když byly pětky, tak pátá) jsou tak pomalá a na hraně, že stačí drobnost, něco je někde o půl centimetru jinde, nějaké opáčko před tím netrefím, dám si o minutu kratší pauzu než potřebuju, že v lepším případě pod tím zůstanu ležet a v horším se budu snažit to urvat a něco si zase natáhnu. se spotterem ten stress před třetím/pátým opáčkem odpadá, jedu čisté tlaky a neřeším. je fakt, že ten stress může i pomáhat, ale viz možné zranění, takže se bez něj raději obejdu. a jako spottera jsem sebral jednomu cvičenci trenéra... beztak potřeboval mezi sériema odpočívat :D

sobotní trénink vidím zatím mlhavě, večer jdu ke tchánovi na tradiční mikulášskou návštěvu, první post-covidovou, a zkušenost mi říká, že budu dlouho dospávat, asi jako když si seeya dává předsevzetí, ale už tak trochu počítá, že to může dopadnout jako obvykle :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2022 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc blahopřeju, ty tlaky ti jdou nahoru parádně.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2022 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench brutál, kazdy to ma trochu inak, ale na sebe som si všimol, že vydretych 5x5 s dlhými pauzami zvyčajne býva tak 80% vypeakovaneho maxka na bench. Takže teoreticky po dobrom peaku by si vedel dať 160 podľa mňa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 228, 229, 230  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: