Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 385, 386, 387  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Máš ten program krásně rozjetý, hezky se to čte. Na kolik týdnů to plánuješ?


Fiii, ťažká otázka. Sám neviem. Asi kým ma to bude baviť Potom neviem, či to potlačím do váh alebo čo. Ale budúci týždeň asi dám deload, ťahám dva mesiace bez prestávky.


Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg
1x1x170kg
4x6x170kg belt on

Highbar high heels drepy:
3x8x140kg

Triset:
Predkopávanie:

3x15
+
Výpony:

3x12x140kg
+
Výpony s vlastnou váhou:

3x20

Superset
Incline bench press:

1x12x20kg
1x6x60kg
3x6x80kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CnxOBKeheHt/

Nooo, začína prituhovať. Šestky so 170 kilami nie sú úplne zlý výkon, ale už som to teda riadne cítil. Teší ma, že forma bola dobrá v každej jednej sérke, aj keď sa nazbierala únava. V tomto smere spokojnosť. Akurát hlavu nie a nie naladiť na drepy, do každej série som sa musel nútiť. Nakoniec chvalabohu docvičené. Holt včera mi nesadlo, že som bol sám a ťažko sa mi premáhalo.
Highbar drepy asi ešte väčšie peklo. Vzal som na chrbát prvú a vravím si "aká ľahká!", ale necvičím prvý rok, takže mi bolo jasné, že to je len prvotný pocit. A tak aj bolo. Už po prvej sérii stehná na prasknutie, fakt to bola drina. Premýšľam, že tu už vyššie s váhou nepôjdem. Radšej si podržím čisté prevedenie a pumpu, než aby som to silil do výkonov a odstrelil si koleno alebo niečo. Ak by mi to bolo ľahké (ha ha), pridám opakovanie.
Bájdvej koleno: nič. Bezprostredne po prvých drepoch som ho cítil, ale počas a po docvičení ani ťuk. Proste sa dáva dokopy postupne, takmer presne rok, odkedy prdlo. Dačo pomohli rehabky, dačo čas, dačo opatrné posilňovanie predných stehien. Buď to, alebo zázračne zasiahol Ježiš.
Predkopávačky zas na stroji s pomotaným expanderom, veľmi dobrý finisher. Tam veľmi nemám kam progresovať, tak pridám opáčka, pauzy v tenzii a podobne. Hlavné je, že to robí dobre kolenu a svalom okolo neho - možno do leta vyrobím náznak slzičky nad kolenom, aby som sa nehanbil chodiť v kraťaskoch? Asi skôr nie.
Lýtka hnus fialovej v takom objeme, ale čo funguje, to neopravujem A toto funguje.

Incline zas dobre. Rameno pohaprovalo zrovna v sérii, čo som natáčal, ale dalo sa. Teší ma progres, že rehabky zaberajú a že sa s tým dá viacmenej plnohodnotne odcvičiť. Jo, nie je to na nejaké PRká, ale rozsekať si s tým hrudník môžem.

Ako som písal Magumimu vyššie, plánujem deload. Necítim nejakú extrémnu únavu, ale preventívne. Všetko šliape tak podozrivo dobre, že nebudem pokúšať osud. Deload bude vo forme rovnakých váh, ale menej opakovaní a sérií.
Strava ostáva rovnaká, hýbem sa v rozmedzí 2800-3000kcal, aby som to moc nesprasil. Ak náhodou zožeriem viac, nič sa nedeje, telo si pýtalo.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2023 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Šestky so 170 kilami nie sú úplne zlý výkon


uf toto je pecka a ešte 4x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
decarabas napsal:
Šestky so 170 kilami nie sú úplne zlý výkon


uf toto je pecka a ešte 4x


musim, tak je zapisane v programe...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2023 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x6x90kg
5x6x110kg

Superset
Incline DB press:

1x10x22kg
3x6x42kg
1x20x22kg
+
Príťahy DB s oporou:

1x10x22kg
3x8x42kg
1x20x22kg

Superset
Kliky na bradlách:

1x6xCarabas
3x10xCarabas + 25kg
+
Lýtka:

3x20

Superset
Výpady:

3x ... x64kg
+
OHP vsede:

3x6x50kg

Štyriset ramená, ruky, brucho:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cn2UBg5jQ7E/

Tak ako aj pri drepoch, aj pri tlakoch už prituhuje. Aký div, keď som mal rozsekané najprv koleno a potom ešte aj rameno. Je logické, že návrat k nejakým výkonom je ťažší (u deadliftu som nemal dodrbané nič, tam proste len normálne nevládzem ).
Reálne to nebolo až také ťažké, ani rameno moc nebolí, ale stále si to strážim. Akonáhle mi ujde dráha, rameno o sebe hneď dá vedieť a je to vyčerpávajúce, kontrolovať každý milimeter dráhy a je jedno, či idem s činkou dole alebo hore. Ale nesťažujem sa, rehabky zaberajú a v podstate v priebehu mesiaca som sa dostal k rozumným výkonom, ktoré ma neimpaktujú v bežnom živote (predtým som fakt nevedel zdvihnúť ruku do výšky ramena a človek by neveril, koľko takých pohybov za deň musí urobiť).
Akurát mi nemá kto podať činku a tak sa to malinko komplikuje s odoberaním. Odobrať viem, ale potom sa snažím zapakovať ramená so 110 kilami nad úsmevom. Je to trochu také, no... Povedzme, že nie úplne ideálne
Ale potlakoval som, pumpy bolo na rozdávanie, tradične ľavá cicka narachaná veľká tučná a pravá plochá ako kokaínová supermodelka z 80s. Tak som to mal furt, či som tlakoval jednoručky alebo benchoval alebo robil kliky, ľavá cicka bola furt väčšia. Vzdal som už snahu dorovnávať to a zmieril som sa s tým. Beriem to proste tak, ako keď mi ľavé vajce visí nižšie Dôvod nepomeru je ale prostý - po zlomenine kľúčnej kosti, kedy mi ju zle zafačovali, mi ostalo ľavé rameno kratšie, teda všetok ten svalový materiál je stlačený na menšej ploche. Aspoň si to myslím. Možno som proste pokrivený Quasimodo.
Incline boli previerka, čo sa dá robiť, keď mi Štúr odniesol malé kotúčiky a ja neviem naložiť rovných 40 kilo. Tak teda 42. Akožeeee... Odtlakoval som, ale nerobilo mi to dobre. S tým, ako rastie náročnosť benchu, klesajú mi zásoby energie na incline. Takže hanba nehanba, nabudúce zhodím na 37,5kg. S tým to pôjde lepšie, bezpečnejšie a v dlhodobom horizonte to bude rozumnejšie. Ale nadhodiť som si to stále vedel!
Kliky na bradlách v zápise sú hneď po prvých tlakoch. Kliky na bradlách v reále boli snaď po hodine cvičenia a už som toho mal celkom dosť Je to frustrujúce zistenie, že som dokopy neodcvičil nič a už som nevládal, ale holt, je to tak, čierne na bielom. Pridal som 5 kilo a ubral 5 opakovaní. Hádam to tak bude OK. Pumpa v tom čase už bola skoro neúnosná, ale zrkadlu sa to páčilo.
Výpady... zas najlepší nápad na svete. Prihodím na každú činku 10 kilo a uberiem jednu dĺžku! Kokotina.
Výpady boli hodne neisté, strácal som rovnováhu a síce to bolo ťažké a náročné ako hovädo, ale na hrane techniky a nebola z toho taká pumpa. Výpady nemajú byť ťažké - na to mám drepy. Takže nabudúce uberiem. Možno by to bolo lepšie vo väčšom priestore s činkou na chrbte, ale takto to bolo neveľmi vydarené.
OHP posediačky len veľmi ľahko - rameno nechcem hneď rozsekať, sotva sa dalo ako tak dokopy. Ale potrebujem robiť aj nejaké tlaky nad hlavu. Tak len ľahúčko a opatrne. ramená mi beztak rastú z upažovania, takže toto je skôr rehabka a funkčný pohyb pre zdravie ramien.
A na záver štyriset, keď už som mal fakt dosť Bicepsové zdvihy so 7kg jednoručkami, muselo to vyzerať groteskne, ale pri správnom prevedení mi išlo roztrhať pracky.

V piatok deadlift, to sa ešte asi dokopem k nejakým 6kám so 175 alebo tak nejak a potom týždeň deload, ktorý asi ani nebudem zapisovať. Ale teším sa na oddych. Škoda, že už sa poznám a vôbec mi nepomôže
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2023 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x1x120kg
3x1x170kg belt on, trhačky on
3x6x170kg

Superset
Yates rows:

3x12x80kg
+
Facepulls:

3x20

Sťahovanie kladky zhora ... šikmo... poležiačky.. wtf, pozrite si na videu :
3x20 laty vybuchli

Zakopávanie v stoji:
3x10

Superset
Bench press:

1x10x20kg
1x6x70kg
3x15x80kg
+
Glute... bridges... na TRX.
.. to je fuk, video zasa :
3x10 hamy vybuchli

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu : https://www.instagram.com/p/Cn7eAn_jXLn/

Erik nezvestný už týždeň, hoci sa dušuje, že uuuuž už príde.
Ale aj sólo dobry trening to bol! Deadlift síce malinko ťažší, než by sa mi páčilo, ale asi som spal nejak blbo alebo jedol mizerne, alebo čo. Stáva sa. Na videu to vyzeralo pomerne ľahké a svižné. Ale forma teraz nie je, posledný highlight bol deadliftový súboj s Kellym, než ma totálne zahanbil a môj deadlift samým smútkom upadol a už sa nepozviechal Na druhú stranu sa rozjeli drepy, tak čuším a som rád, že som rád.
Yates rows som nevedel, akú váhu mám dať. Tak som dal na 80, hoci som si istý, že tam malo byť viac, ale vsadil som na čistejšiu techniku. A oplatilo sa, v supersete s facepulls to bolo tak akurát a pumpovalo to ako besné.
Na zhyby som bol lenivý, okrem toho som zistil, že ma nebaví robiť zhyby nad 6 opakovaní, tak som sa rozhodol dať si kladku. Trochu som pošpekuloval s uhlami a lavičkou a nakoniec sa mi podarilo robiť sťahovačky, ktoré mi masakrálne rozbili laty Asi to budem používať takto častejšie. Vyzerá to síce trochu debilne, ale umožnilo mi to ísť do dobrého streču aj na takej malej kladkovej vežičke. Mimochdom, stále ma poteší, keď tú vežu, ktorú sme doniesli ako vešiak alebo romantickú kulisu do pozadia videa, efektívne použijem ako funkčný stroj.
Celkovo mám z toho dnes peknú svalovku, na komplet celý chrbát. Takže som cvičil dobre, alebo som z formy, alebo oboje.
Benche fajn, ľahké, dobrá pumpa, rameno komplet safe.
Hamstringy som si roztrepal komplet, hlavne na tom hnusnom TRXku. Takisto svalovka.. A ako poznám svoje nohy, zajtra bude ešte horšia.

Dnes som si dal ľahšiu horskú turistiku/kostýmové fotenie s bratom. On fotil nové handry na 16te storočie, ja na 19te storočie Vyšla z toho solídna prechádzka nad členky hlbokým snehom v kopcoch. Super vec, dobré kardio nalačno:

Ostatní turisti divili sa prevelice, že nám nie je zima a nepremokli sme a neumreli sme. Pffff. Lukino chodí holý bosý na Sněžku, my sme srabi v našej vlne, kožušine a ľane
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2023 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nudný, ale potrebný deload ongoing. Celkom fajn, keď sa nerozbíjam v gyme, mám lepší spánok. Wau, prekvapenie
Deloadový paradox - všetko je oveľa ťažšie ako obvykle, lebo nie som nahajpovaný.

Odfotil som smutnú bulking formu:


Otrávený výraz mám preto, že je to asi 15ta fotka a stále to vyzeralo slabo a začínalo mi dochádzať, že to asi nebude svetlom a foťákom...
Mám absolútne retardovanú genetiku na končatiny, ale aspoň bachor nerastie nijak extrémne a nebude toľko zhadzovania na leto.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2023 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V noci zo štvrtka na piatok môj geronto psík predviedol niekoľkokrát, čo stihol spapkať počas dňa. V dôsledku toho som noc strávil striedavými prechádzkami v pyžamku a bunde v mraze a zmývaním pobľutej chodby. Spánok sa nekonal.
V piatok som bol v parádnom zombie móde a hoci som mal mať len deload, prinútil som sa maximálne k lenivému strečingu

Včera sme si dali s malým Pepkom polárny výšľap do kopcov za Košicami, bolo to príjemné kardio a pre malého solídna drina v snehu po kolená, vetre a teplotách okolo -5 (pocitovo ešte nižšie). Ale ani to mu nezabránilo si potom ešte užiť sánkovačku a večer ho v posteli vyplo, že sa do rána ani nepohol Dúfam, že mu nadšenie na túry vydrží (jo na fotke moc nadšene nevyzerá, to je pravda, ale to už mal vybité baterky a chcelo to hranolky a keksík, aby sa zas nabili ) a budeme chodiť naďalej.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2023 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg
1x1x172,5kg
4x6x172,5kg belt on

High heels high bar drepy:
3x8x140kg

Triset
Predkopávanie:

3x10
+
Výpony:

3x10x140kg
+
Výpony:

3x20

Superset
Incline bench press:

1x10x20kg
1x6x60kg
3x6x80kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CoVX_axDaeT/

Tak po týždňovom oddychu konečne ozajstný tréning.
Cítil som sa extra fresh a silný. Asi tak do tretej série drepov, potom to šlo rapídne dole kopcom a bol som tam, kde pred týždňom Drepy dobre, forma celkom šla, sila bola, ale ku koncu som začínal mať celkom dosť, spodný chrbát masaker, core masaker, nohy v péčku, hlava úplne off.
Lenže nasledovali ešte high bar drepy a jeeeeežiš, tie mi dali zabrať. Takto to nebudem môcť robiť ďalej. Zhodím asi váhu a budem sa sústrediť na formu a pumpu, lebo takto silovo ísť dva cviky po sebe je cesta do pekla. Zo začiatku pohoda klídek tabáček, ale už drepujem cez 170 a tam končí prdel Takže zhodím možno na 120kilo a radšej v stredu pridám k výpadom nejaké ľahké goblet drepyna pumpičku. Tým by som mohol uspokojiť mozog aj ego.
Inak drepy neviem ako dlho ešte potiahnem v šestkách. Ono po tých 180 by to TEORETICKY malo ísť, ale nemám zarážky, nemám sparinga a tým pádom nemám odvahu. Ak by došlo k závalu, som v prdeli Ešte je tu tá možnosť dávať si po stranách lavičky, tak som to už robil. Len to vyzerá uletene na videu, no... Ale asi lepšie mať pokazené video ako pokazený život
Incline tlaky cool, rameno trochu hnevalo, aj keď som robil rehabky. Ale dalo sa s tým tlakovať v pohode.
Zhyby hnus ťažký, prestávajú ma pomaly baviť Šli parádne a potom som sa ich prejedol a v piatok už ich nahrádzam kladkou. V pondelok si ich tam ešte podržím, ale uvidíme, dokedy.
Na záver brucho, aby som trochu pomohol core.
Ehm.
Po docvičení som sa zohol, že si stiahnem návleky a dostal som taký brutálny kŕč do brucha, že som sa skoro posral. Pozriem dolu a jeden z mojich šiestich packov trčal von a celý v kŕči. Vystrel som sa a povolilo. Zaujímavé, povedal som si a zohol sa, že teda už fakt stiahnem návleky. Jebs, kŕč zasa. No, po asi troch ďalších bolestivých pokusoch som skopol z nôh kecky, pri tom som mohol stáť vzpriamene, navliekol sa do topánok a holt šiel domov v návlekoch Našťastie to potom prešlo a už som fungoval normálne a doma som sa už vyzliekol ako človek. Veselá skúsenosť, ktorej sa rád vyhnem na nejakú dobu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2023 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u dřepů máš parádní hloubku, jako obvykle, zvláště, když máš na nohách nějaké neoprénové ponožky nebo co to je :D a ty high-heels bych z tréninku vykopal, zvláště, když máš na nohách nějaké konversky, nevidím tam přínos, ale chápu, že tě to může bavit. když už, tak místo toho lehčí čelňáky.

ps: super, že s tebou mladý chodí! malá taky ráda chodila... dokud byla malá, někdy v sedmi se to začalo kazit a od osmi to šlo do kopru a když jde, tak je to svátek ;) a je vůbec tvůj, když nemá žádnou bradu? :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2023 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
u dřepů máš parádní hloubku, jako obvykle, zvláště, když máš na nohách nějaké neoprénové ponožky nebo co to je :D a ty high-heels bych z tréninku vykopal, zvláště, když máš na nohách nějaké konversky, nevidím tam přínos, ale chápu, že tě to může bavit. když už, tak místo toho lehčí čelňáky.

ps: super, že s tebou mladý chodí! malá taky ráda chodila... dokud byla malá, někdy v sedmi se to začalo kazit a od osmi to šlo do kopru a když jde, tak je to svátek ;) a je vůbec tvůj, když nemá žádnou bradu? :D :D


neoprénové ponožky sú obyčajné lifterské podkolienky, aby som si ľahšie natiahol SBD návleky

High heels sú perfektné pre rozvoj predných stehien, ktorý som dlho zanedbával. Plus posilňujú väzy okolo kolien, čo je súčasť mojej rehabky. Len ako píšem, lowbar sú už hodne náročné a tak musím s tými high heels zvoľniť a poňať to naozaj ako doplnok.


Dúfam, že malému to vydrží, je to predsa len chlapec, verím, že bude inklinovať k takýmto veciam. Ak nie, nič sa nedeje, pokiaľ to nahradí niečím podobne rozumným. A či je môj, fuuuh, to vie len Soraya
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út únor 07, 2023 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty dřepy jsou parádní, klobouk dolů. Myslím, že šestky se 180 tam budou. Cvičení bez zarážek bych se nebál, ale jestli máš strach, vyzkoušej si, jak zahodit lehce naloženou osu při dřepu za sebe, abys věděl, jak se z toho dostat, kdyby náhodou došlo na nejhorší. Tady je k tomu video:

https://youtu.be/a0cyd5mN3z0?t=375


Stejně jako Vlk bych jako doplněk na přední stehna nedával ty dřepy se zvednutými patami a nahradil to buď čelňákem nebo nějakou variantou jednonožních dřepů nebo výpadů, podle mě by ti to mohlo dát víc a ani bys to nemusel tak zatěžovat.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2023 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On není problém zahodiť činku. Problém je zahodiť činku v priestore 12tich štvorákov v suteréne paneláku, to by infarktovali ľudia po piate poschodie. Preto hľadám nejakú možnosť, ako tú činku radšej odložiť a vyliezť spod nej
Mám reálne 4 možnosti:
1, pokračovať ako doteraz a risknúť to aj s prípadnými následkami
2, dať si tam aspoň lavičky, na ktoré to odložím
3, nechať Riša zmajstrovať nejaké prenosné zarážky
4, kúpiť nový stojan

Body 2 a 3 sú zatiaľ v hre.

Tie high heels drepy nechcem vyhadzovať. Vyhovujú mi, čo sa týka efektu na predné stehná aj kolená. Sú holt len náročné po stále ťažších lowbaroch, ale to by platilo aj na čelňáky alebo výpady.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2023 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako pátá možnost mě napadá zkusit tohle: https://www.stronggear.eu/p/dopadove-matrace, používám něco podobného v garáži, funguje to bezvadně.

Ty high-bar dřepy máš technicky parádní, takže pokud ti vyhovují, určitě v nich pokračuj, je radost je vidět v tomhle provedení.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2023 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
2, dať si tam aspoň lavičky, na ktoré to odložím

ale jak píšeš... polezou ti "do záběru" :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2023 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, niečo vymyslím Radšej mať lavičku v zábere, jak zlomenú nohu


Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
5x6x112,5kg uuuf

Superset
Incline DB press:

1x8x37,5kg
2x7x37,5kg
1x20x22kg
+
Príťahy DB s oporou:

3x12x37,5kg
1x20x22kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x12xCarabas + 25kg
+
Lýtka:

3x20

Superset
Výpady:

3x ... x44kg
+
Goblet drepy:

3x10x22kg

Štyriset ramená, ramená, biceps, triceps:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CobgCoTj01J/

Pfú začína prituhovať. Odobrať si činku je náročné, pauzovať na hrudi je náročné, vytlačiť ju zas hore je náročné, prestáva to byť prdel bez sparingov
Erik stále na antibiotikách, Štúr vkuse v robote, Rišo sa presťahoval kamsi na koniec sveta, Cusana zranená, skrátka nemá mi kto pomôcť. Takže to bol boj.
Asi pomaličky začnem uberať z objemu cvikov, ak to chcem potlačiť do sily. Alebo prekopem tréning a vykašlem sa na silu a pôjdem čisto na svalový objem. Neviem sa rozhodnúť, oboje ma baví
Po benchi som bol celkom vyžmýkaný a incline tlaky jaksi stratili dynamiku. Bol som rád, keď som to konečne dotlakoval, len aby som sa úplne rovnako trápil na bradlách. Príšernosť, dnes mám svalovku na hrudník ako hrom. Aspoň rameno držalo veľmi dobre, tiež som sa venoval rehabkam poctivo už počas dňa a potom ešte pred tlakmi.
Nohy z pondelka stále na kašu. Čas pridať k výpadom goblet drepy na skúšku Nebudem to ani opisovať, sú pocity a zážitky, ktoré slová nikdy nevystihnú. Po tréningu som ľadoval nohy poctivo, stehná som mal celé červené a vyštípané, klepala so mnou zima... Ale či to pomohlo..? Neviem, nohy sú ťažké, zbité a od pondelka cítim natiahnutý vnútorný hamstring Taká klasika. Ak naozaj rastie to, čo bolí, zajtra by som mal mať o 12 kilo čistej svaloviny viac len na nohách.
Ale popravde som rád. Po minuloročnom šolíchaní nôh skrz to pokurvené koleno sa konečne môžem poriadne rozbiť a užiť si tréning nôh so všetkým, čo k tomu patrí.

Divočina, tento tréning je super, ale už je vo fáze, keď musím vymyslieť, čo ďalej. Či osekať objem základných cvikov, alebo vyhodiť doplnky, alebo spraviť krok bokom a prekopať tréning zasa úplne inak. Problém u mňa, ako vždy, je ten, že neviem, čo chcem. Respektíve chcem všetko naraz - aj silu, aj svaly, aj diétu, aj žrať čokoládu Vyrobiť z toho niečo rozumné je môj boj posledných 10 rokov
Najpravdepodobnejšie uberiem objem na základných cvikoch (a priebežne pridám váhu) a uberiem váhu na doplnkoch, kde naopak trochu navýšim opakovania.

#experiment #fitness #science
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 385, 386, 387  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: