Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2023 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
kríže nekríže, jebať.


This not aged well...


Superset
Predkopávanie jednonož:

3x15
+
Rumuny:

3x15x60kg

Legpress jednonož:
3x20x40kg

Drepy:
1x6x70kg
1x3x120kg belt on
1x3x150kg
1x3x170kg
1x3x150kg
1x3x120kg

Legpress 3sekundy negatívka:
3x10x110kg

Triset
Lýtka:

3x12x120kg
+
Lýtka:

3x20
+
TRX pazhyby:

3x10xCarabas + 10kg

Superset
Incline bench press:

1x10x20kg
3x10x70kg
+
Brucho:

3x10

Hodnotenie tréningu: Taký nažhavený som nebol odkedy som dostal správu od Sorayi, že má nové podväzky niekedy v 2014tom. Akurát tentoraz som bol nažhavený na moje vlastné stehná, nie na jej.
Keď som prišiel, Erik už zarezával a trochu zavadzal, preto som tam poslal niekoľko nezapísaných sérií predkopávania, ale to nič, len o to väčšia pumpa na predky, takže vlastne všetko bolo v poriadku. Takisto rumuny som si dal s jeho váhami, lebo už mal naloženú činku. Tak som dal aspoň 15 opakovaní v sérii a s poriadnym strečom dolu (a asi to bol poriadny streč, keď cítim, ako sa hamstringy menia na železobetón).
Potom som radostne ľahol pod legpress a poslal tam velikánsky objem na každú nohu zvlášť, aby som zrovnal dysbalancie, no a to som už bol konečne pripravený na drepy.
V tomto kontexte pripravený na drepy = absolútne rozjebané prekrvené nohy neschopné drepov. Rozhodne som sa necítil na 6 opakovaní v sérii, tak som si naordinoval trojky s trochu vyššou váhou.
A ono to aj šlo, vcelku, len to bola údesná drina. Problém však nebol v nohách, skôr v rozmasírovanom, ponaťahovanom a uvoľnenom spodnom chrbte - posledný týždeň som si dal záležať na tom, aby sa kríže uvoľnili a oddýchli si a všetko, čo je určitwe super. Nie je to určite super, keď na to hodíte 170 kilo, hoci len na pár opakovaní
A tak si tu teraz sedím a zapisujem tréning a opieram sa o masážnu loptičku. Ono to povolí, tú bolesť už poznám, len som mal byť rozumnejší, to je celé.
Chvalabohu som mal rozum včera a po tej malej drepovej pyramídke som sa radšej vrátil k legpressu. Plán bol, že dopumpujem stehná nejakou hrozne objemnou sériou, aspoň 50 opakovaní Joooo, veľké oči. A malé stehná. Keďže som chcel využiť potenciál stroja, tak som sa rozhodol spomaliť negatívku na tri sekundy, že čo to spraví. Spravilo to to, že už pri treťom opakovaní som skučal ako zatratená duša v strašidelnom hrade za búrky pri splne mesiaca. Nakoniec som miesto 50 opakovaní spravil 3x10 a nohy boli na totálku.
Úspešne tuhnú ešte dnes, ale poznám svoje telo a viem, že tá pravá rozkoš príde až zajtra

No a samozrejme ešte lýtka a nejaké také veci ako chrbát a benche ku krku a tak ďalej.

Uvidíme, čo bude zajtra, to mám hlavne hrudník, tam ma spodný chrbát nijak nelimituje, ale aj tak by som bol rád, keby sa to trocha spamätalo. Nie je veľmi dôstojné plakať pri obúvaní topánok a nedajbože, aby mi niečo spadlo na zem. Ten proces zohýbania sa je potupný a keby ma niekto pri tom videl, budem tvrdiť, že som po autonehode!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 01, 2023 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy highbar s podloženými pätami:
1x10x20kg
1x10x70kg
3x10x100kg

Superset
Rozpažovanie s JČ:

1x10x12kg
4x10x22kg
+
Plate press:

1x10x10kg
4x10x15kg

Bench press:
1x10x20kg
1x6x70kg
1x3x100kg
1x3x120kg
3x8x100kg
1x10x70kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x10xCarabas + 10kg
+
Kliky:

3x8xCarabas + 10kg

Superset
Incline JČ press:

3x10x22kg
+
Zhyby:

3x6xCarabas + 20kg
1x6xCarabas

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cs621nGOTA0/

Spodný chrbát počas dňa postupne povoľoval, raz či dvakrát mi v ňom dokonca príjemne luplo, takže som sa vcelku cítil na nejaké to cvičenie (vďaka teta z vedľajšieho baráku s inverzným lehátkom). Príjemne ma naladilo aj druhé miesto v tipovačke na hlavnej stránke, takže som šiel cvičiť s dobrou náladou a s nadšeným očakávaním 1,5kila proteínu a ďalších dobrôt).

Drepy opatrné skrz ten chrbát, chvalabohu to držalo dobre, ešte by som povedal, že si tam tie stavce "posadali" nejak prirodzene, takže som to odcvičil v pohodičke a celkom dynamicky, aj keď som v stehnách ešte cítil ten drsný pondelok a lialo sa zo mňa v tom dusne.
Potom už sa šlo na klasickú cickovaciu pumpovačku.
Na predúnave som pridal, aby som bol viac unavený.
Nepomohlo
Keď som benchoval prvú sériu so stovkou, dal som tri boľavé opakovania a dumal som, že predúnava spravila svoje a kalorický deficit nepomohol a že to bude trápenie. Ale došiel Erik, tak som ho rovno použil na podávanie činky. A jejda. So 120kou, ktorú som nešiel vyše mesiaca som dal tri pekné opakovania.
Spokojný a vysmiaty ako lečo som zhodil nazad na 100 kilo, že si dám už len tradičné 6ky a ono prd. Osem opakovaní. A potom zas. A znova. A s položením a pauzou, žiadne odrážačky. Nechápem, čo za zázrak sa udial, ale včera fakt bola sila a využil som to na maximum.

Kliky na bradlách som spojil s klikmi... na bradlách... len inými Zaskočilo ma, aké to bolo ťažké takto spolu, ale ultimátna pumpa a tým pádom mi stačili na incline aj 22ky jednoručky, čo je super.

Zhyby s 20kou kotúčom, to ie aj keď som podvyživený chudák.

Erik ma pochválil, že mi brutálne zliezol pás a kozy ostali nafúknuté. Darmo, je to môj najlepší kamarát
Zatiaľ to ale naozaj ide dobre. Pás zlieza (hoci som celú zimu bol vždy na poslednej dierke opasku, teraz to zapínam tak ľahko, že ho ani necítim) a sixpeky sa ukazujú (keď je dobré svetlo a uhol a Mesiac v splne, samozrejme). Hlad nemávam, energia zatiaľ je, vlasy nepadajú, len šedivejú. Odhliadnúc od zranení je to super a všetko sa hýbe správnym smerom.
Ešte by som sa mohol opáliť, nech nevyzerám ako islandský albín.

V piatok by som dal hooooodne ľahký rehab deadlift, ale uvidím, či sa hecnem.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2023 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak idem s kožou na trh, lebo sa mi to nezdá až také zlé, až na to, že neviem, ako pózovať a fotil som "za studena" bez pumpy (a rozbil pri tom zrkadlo, takže mi Soraya odtrhne hlavu). Spredu ani zozadu sa mi moc neoplatí fotiť, som dlhý tenký a viac mi vyhovujú takéto uzavreté pózy, kdde tá moja pavúkovosť tak nesvieti.

Ranná váha 93,5kg, ešte asi kilo alebo kilo a pol pôjde dolu.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2023 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľmi dobré na naturála i na tvoj vek, svieži, zdravý vzhľad, môžeš byť spokojný.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2023 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten pas je skvělý, to umíš, nejlepší životní forma!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 03, 2023 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ďakujem


Leg press s pomalou negatívkou:
1x10x50kg
1x10x100kg
3x10x150kg

Superset
Lýtka v legpresse:

3x20x100kg
+
Výpony s BW:

3x20

Sumo deadlift:
1x6x70kg
3x6x120kg

T-bar:
3x10x75kg

Príťahy kladky zhora:
3x15

Superset
TRX pazhyby:

3x10xCarabas
+
Decline bench press:

1x6x60kg
3x8x100kg

Triset:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cs_0QotLJil/

Sranda, ako ten zápis vyzerá skromne a pritom sa tam mordujem aj dve hodiny
Kríže stále nie sú tip top, hoci sú oveľa lepšie, tak som si dal len ľahké sumo. Ešte predtým samozrejme leg press (vyzerá to tak, že pôjdem drepy + leg press v pondelok, samotné drepy v stredu a čisto leg press v piatok) s krutými negatívkami. To celkom preverí morálku, lebo človek má nutkanie hneď zrýchliť, keď to začína bolieť
Sumo teda v pohode. Kríže držali, keď sa zahriali, ani som o nich nevedel. Akurát nohy si musia zvyknúť, zas ich mám zdreté, aj keď som mal podkolienky.
Chrbát som poňal pomerne tradične, t-bar, kladka... Zvlášť kladka bola riadne drsná, nevidieť to na videu, ale ku všetkým tehličkám som si na reťazi zavesil ešte 15 kilo kotúčov. V tom objeme celkom masaker.
Tlaky dolu hlavou dobré, myslel som, že dám 4 série a spravím trochu iac objemu, ale tretiu som dotlačil len tak tak. Hrozne rýchlo som sa unavil a cítil som ešte únavu zo stredy.

No a záver klasický trisetový, pomedzi to som robil ešte brucho, ale len také hala-bala.

Dnes cheat day, nech sa mi tá diétka drží ľahšie, takže na raňajky smažená slanina + vajíčka a potom nejaký koláč. Až sa hanbím povedať, že mi to skoro ani nechutilo. Až na slaninu, samozrejme.
Ale hecnem sa, Erik ešte dnes robí narodeninovú grilovačku, takže nejaké hamburgery a pivká tam padnú.

V pondelok na legday by mohol prísť Rišo. Tak sa svojho času tešil, že chodí cvičiť s kamošom, až to postupne prešlo do sťažností, že cvičí s kamošom, ktorý buď chodí neskoro, alebo vôbec a proste je to celé otrava cvičiť s niekým, koho to veľmi nebaví. Tak sem tam asi skočí k nám, kvôli atmosfére. Tiež mi to nebude vadiť, mať za sebou niekoho pri drepoch by nemuselo byť na škodu, keď to budem chcieť potlačiť viac na hranu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 06, 2023 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Predkopávanie

4x10
+
Rumuny:

4x10x70kg

Legpress jednodnož:
4x10x50kg

Drepy:
1x6x20kg
1x3x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x2x180kg
2x6x150kg

Legpress päty od seba 3s negatívka:
2x10x130kg

Legpress nohy pri sebe pumpa:
2x20x130kg

Superset
Lýtka:

3x12x120kg
+
Lýtka:

3x20

Superset
Zhyby:

4x6xCarabas + 10kg
+
Bench incline:

1x6x20kg
1x6x50kg
1x6x80kg
1x6x100kg
1x15x80kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CtHtGLCMyFL/

Došiel Riško! A potom Erik! A potom Soraya s deťmi Trochu tlačenica, ale Soraya potom šla domov nenávidieť ma, že cvičím tak dlho, a neskôr aj Erik (on šiel preč bez, dúfam, nenávisti, že cvičím dlho) a mali sme s Rišom intímčo len sami dvaja.

Veselé cvičiť zas s niekým. Erik si so mnou obvykle dá len hrudník a potom uteká kamsi, nohy so mnou nerobí vôbec a práve tam občas potrebujem parťáka, aby som sa hecol a trochu viac zabral. Takže som včerajšok využil na max.

Predvyčerpanie ma moc nevyčerpalo, hoci sme šli po 4 série miesto 3 v rýchlom tempe. Adaptoval som sa asi, alebo čo To znamená jediné - pritvrdiť. Ah jóóóó.

Nakoniec som sa hecol na silovejšie drepy, dvojka so 180 tu nebola už dlhšie. Bolo to fajn, len tie kolená nešťastné, potuhnuté prevelice, takže drep bol nekomfortný. Plus aj tie nohy neboli úplne svieže po jednonohých legpressoch a kadečom. Ale som spokojný. Raz za čas si pripomenúúť, že som kedysi mával silné nohy nie je na škodu.
Potom ešte nejaké zhodené 6ky, ktoré pyšne volám "nejaký objem". A potom sa šlo na objem na leg presse, najprv s pomalou negatívkou a potom hnusná pumpa o 20 opakovaniach.
Tým sme nohy rozsekali definitívne a poslali do hajzlu a pokračovalo sa zvyškom.

Za zmienku už stojí len incline bench press so stovkou, 6 opakovaní relatívne na pohodu. Na to, že chudnem a som v kalorickom deficite slušné a som spokojníček!

Rišo nemal ani topánky, ani opasok, tak s opaskom som mu pomohol, ale topánky na jeho drobné chodidielka jaskynného trola na steroidoch, navlečené v smradľavých ponožkách som proste nemal. Ale zvládol to veľmi dobre aj takto, navyše odér z jeho nôh fungoval ako najbrutálnejší repelent a cez okno k nám tentoraz nevletela jediná mucha!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 08, 2023 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Predkopávanie jednonož:

3x20
+
Zakopávanie jednonož:

3x20

High bar high heel drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
4x6x100kg

Zhadzovaný/nahadzovaný 3 minútový peckdeck:
1x milión

Zhadzovaný/nahadzovaný 3 minútový plate press:
1x pol milióna

Bench press:
1x6x20kg
1x6x70kg
3x6x100kg
3x10x70kg

Kliky na bradlách zhadzované:
1x10xCarabas + 10kg / 1x6xCarabas
1x8xCarabas + 10kg / 1x6xCarabas
1x8xCarabas + 10kg / 1x4xCarabas

Superset
Incline bench press ku krku:

3x10x50kg
+
Príťahy kladka:

3x20

Triset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CtMyB8SL9ZN/

Nohy som musel kvalitne rozhýbať, počasiu tu zas prepína a kolená som mal stuhnuté + svalovka z pondelka. 186784697 opakovaní na predkopávaní a zakopávaní sa ukázalo ako dobrá rozcvička a drepy som tým pádom odrobil takmer bezbolestne, alebo aspoň s bolesťou, ktorá ma už ani neserie. Keď mám také železobetónové kĺby teraz v 38ke, skoro sa teším na povedzme 60ku Budem jak sadrový trpaslík.

Predvyčerpanie ciciek som tentoraz trafil epicky. Bol som popravde lenivý skladať si jednoručky na rozpažovanie, zvlásť, keď som rozcvičkou nôh stratil pomerne dosť času. Tak som skočil na peck deck a dal si strašnú trojminútovú sériu (a naozaj mala toľko, pretože pri strihaní videjka som si to pozrel, 3 minúty čistého času, vrátane prehadzovania váh, samozrejme), kde som vybehol najprv hore s váhami, potom dole s váhami a nakoniec s najľahšou váhou si dal 20 precítených stlačených opakovaní.
Podobný princíp som si zopakoval s plate pressmi, ale tam som otočil len 5, 10 a 15kg kotúče. Pumpa už bola taká, že som mohol ísť domov leštiť si cicky pred TV detským olejčekom, ale tak samozrejme ma čakalo ešte veľa práce...

Benche boli hodne o hubu Erik nedošiel, ani Rišo (to mu to nadšenie vydržalo...) a tak som s tou stovkou nad ksichtom kyvkal bez nejakej prípadnej dopomoci. A musel som sa teda veľa snažiť Horko ťažko som zaplátal tri série a s pocitom, že robím niečo pre svoje zdravie a budúcnosť mojich detí, som zhodil na rozumných 70 kilo a dorazil sa radšej s tým.

Niet divu, že kliky na bradlách išli tak, ako išli. Teda nijak S vestou ešte ako tak, ale keď som ju zhodil a pokúsil sa o zhadzovanú sériu, tak už som trpel a v poslednej sérii som takto vypučil patetické 4 opakovania, než som spadol z bradiel ako pytel hoven. Inak ale musím povedať, že tento štýl bradiel je hodne dobrý, odkukal som ho od Johna Meadowsa, ktorý to mal od Girondu. Ramená netrpia (samozrejme, nemám tam zavesených 50 kilo, ako predtým) a rozsah pohybu je brutálny.

Incline tlaky som si naordinoval ľahko, v pondelok som tam pressoval 100kg, tak tentoraz mi stačila polovica a bol som happy, že som prežil. Pumpa už sa ani nezväčšila, podľa mňa to fyzicky nebolo možné. Proste som to dotlakoval a chcel ísť domov fňukať.

Triset tradične, tam tiež prebehli nejaké zhadzovačky, ale to sú len doplnky, tak to nerozpisujem. Ale ramená a ruky boli tiež dobre nafúknuté.

Keď už som bol taký napumpovaný a všetko, zopakoval som si tú pózu, čo som tu postoval naposledy. Fotku sem nedám, je to tu absolútna narcis show aj bez toho, ale teda nepumpa vs pumpa robí vizuálne rozdiel dobrých 5 kilo mäsa Nepózoval som proti zrkadlu, takže som tam trochu pokrútený, ale naliate ruky a hrudník z toho urobili úplne iný level

Žiaľ, potom som si odfotil aj dvojitý biceps spredu a tam hneď vyliezli všetky moje pavúčie nedostatky, takže som to zmazal a zajtra pôjdem na hypnózu, aby mi pomohli vytesniť spomienky na tú fotku
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 10, 2023 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Leg press slow reps:
1x10x25kg
1x10x50kg
1x6x100kg a prišla Soraya s malým Pepkom
3x10x100g
1x20x100kg v tempe

Superset
Lýtka v legpresse:

3x20x75kg
+
Výpony:

3x20

T-bar:
4x10x70kg

Príťahy jednoručiek vleže na lavici:
3x20x22kg

Superset
Zhyby:

3x6xCarabas
+
Decline JČ:

3x20x22kg

Deadlift:
3x6x120kg

Triset:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CtR9zuVOZ-l/

Na nejaké veľké váhy to nebolo. Deficit sa prejavuje, fullbody tréningy si vyberajú svoju daň a takto na konci týždňa som rozje*aný ako Bachmut.
Začal som leg pressom a plán bol jasný - tri sekundy dole, tri hore. Odhadol som, že so stovkou by to mohlo ísť. Žiaľ v prvej pracovnej sérii po šiestom opakovaní sa objavila Soraya s Pepkom, lebo ma prišli pozrieť. Yes. Milé zlaté a všetko, ale... Našťastie sa rýchlo zdekovali a mohol ísť naozajstné pracovné série
Je to hnus. Jedna séria znamená minútu a pol neustáleho napätia na stehná.
Je to drina? Áno.
Baví ma to? Nie.
Bude to mať efekt? Ani srnka netuší, ale skôr nie
Ale je to výzva a možnosť cvičiť nohy v diéte bez zbytočnej záťaže kolien a spodného chrbta. Nezapísal som, ale ešte pred legpressom som robil rehabky a zakopávania - aktivované hamstringy mi celkom uľavujú od problémov s kolenami, takže to asi ostane súčasťou nezapisovanej rozcvičky.
Potom som sfúkol lýtka (sfúkol = bolesť, plač, otrava) a mohol som konečne ísť chrbát.

Dumal som, či bude mať veľký vplyv, keď dám deadlift, hoci ľahký, až na konci. SPOILER: Nemá, bola to fakt ľahká váha
A tak som najprv odmakal všetko ostatné, než som prešiel na mŕtvoly. Bolo to fajn, vybral som dobré cviky, cítil som všetko, ako treba, deadlift bezbolestný... Spokojnosť. Do toho celého ešte decline tlaky, bol som lenivý prehodiť váhu na jednoručkách, tak som sa musel dokopať do 20 opakovaní v sérii. Pekne chujový nápad takto po strede, kedy som mal ešte svalovicu Ale nejak som to zvládol tiež. Len ten sklon je príliš malý. Vidím to tak, že radšej zaradím nejaké kliky

Triset na záver bol už len taká čerešnička. Zas som bol lenivec a nechcelo sa mi nakladať činku, tak som robil bicáky na TRX Jak nie som zvyknutý, celkom morda. Pumpy žily všade. Na koniec dobrý tréning a hoci som cvičil sám a ešte som bol vyrušený a leg press v takomto prevedení je Satanov vynález ako vegánstvo alebo sex s kondómom, užil som si to.

Joj hej a ráno mi spravilo náladu, keď som venčil psa a videl som Juraja Barbariča na zdravotnej prechádzke. Je to už pán v rokoch, ale furt solídne hovädo, hrudník ako sud a tie predlaktia proste odmakali svoje, to vidieť.
Pre neznalých:
https://kosicednes.sk/sport/ine-sport/kosicky-herkules-juraj-barbaric-zavrsil-svoju-silacku-karieru/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 13, 2023 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Predkopávanie zhadzované:

3x10 + 10 + 20
+
Rumuny:

3x10x100kg

Superset
Legpress slow reps:

3x10x120kg
+
Legpress rýchla pumpa:

3x10x120kg

Drepy:
1x3x70kg
1x1x120kg belt on
1x1x150kg
3x2x170kg
1x10x120kg

Superset
Lýtka:

3x20x120kg
+
Lýtka:

3x20

Superset
Zhyby:

3x10xCarabas
+
Incline bench press:

1x6x50kg
3x6x80kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CtZnDpMOCrT/

Richard meškal, tak som začal s rehabkami kolien a nejakými rozcvičkami, čo je fajn a pomáha to. Keď dorazil, už som vo veľkom zarezával na predkopávaní. Prihodil som váhu na rumunoch, nech posilním tie biedne zadné stehná. Voľajaké sú malé. Ale to aj predné.
Neviem, no, tie nohy ma proste serú a nenávidím ich, alebo čo
Potom nasledoval legpress, to aj Rišo priznal, že je riadne svinstvo Tie 3 sekundy dole a 3 hore sú mega nekonečné. A doplnené potom pumpou v supersete. Boli tam momenty na blití a krútenia hlavy, aj u mňa, aj u Riša Ideálne stavy pred drepmi.
Inak drepy! Vzal som zo stojana 70ku a skoro sa s tým vykotil, jak ma tie rozklepané nohy nepodržali. Vravel som si, že to je dosť masaker, ale nakoniec sa telo adaptovalo a vytrápil som aspoň 3 ťažšie dvojky so 170kou. A nakoniec ešte desiatka s menšou váhou.
Zvyšok tréningu už pomerne relax, nejaký vršok a lýtka, tam už to len štípe, ale nebolí to tak strašne.
Celkovo bezva tréning, nohy unavené, ale nie vyslovene zdevastované. Takýto štýl sa mi páči, rôzne varianty cvikov, progres na stehnách tam je (odhliadnuc od toho, čo píšem vyššie, na tých nohách zmeny vidím) a hlavne ma to baví, hoci Rišo to nazýva "kulturistické kokotiny"

V stredu asi s Erikom, ak sa mu podarí urvať sa skôr z práce. To by mi mohol podať aspoň tých 120 kilo na benche a už by to hneď bolo o inom
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2023 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Predkopávanie:

4x10
+
Zakopávanie:

4x10

Highbar drepy s podloženou pätou:
1x6x20kg
1x6x70kg
3x10x100kg

Superset
Rozpažky zhadzované nahadzované:

1x20x12kg
1x20x5kg
1x20x2kg
1x20x5kg
1x20x12kg
+
Plate press:

1x10x15kg
1x10x10kg
1x10x5kg
1x10x10kg
1x10x15kg

Bench press:
1x6x20kg
1x6x70kg
3x6x100kg
3x10x70kg

Superset
Kliky na bradlách:

3x10xCarabas + 10kg
+
Kliky:

3x8

Superset
Incline bench press:

3x10x50kg
+
Príťahy kladka:

3x20

Triset zhadzovaný:
1x bambilión tristo tisíc osemstvo miliárd nekonečien

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cte2_KPMxQa/

Začal som zvoľna, rehabkové predkopy a zákopy a potom som pružne (pružne, ha ha, som pružný ako porcelán) prešiel na drepy. Všetko paráda dúha slniečko a jednorožce, než si nohy spomenuli, že len dva dni dozadu som ich rozsekal kompletne v supersetoch a drepoch a legpressoch Takže nakoniec celkom solid, aj som sa zadýchal a také veci
Nakoniec som to ale sfúkol pomerne v tempe.
A nasledovala hlavná časť tréningu, totiž moje cecíky.
Predúnavu som strepal do jedného veľkého setu, nech s tým nestrácam čas. Z nejakého dôvodu mi plate press nenatočilo na video, ale who cares, všetci viete, ako to vyzerá, aj že to pálilo ako sviňa, aj že ma to unavilo a tak šupky dupky na benche.
Rišo sa nekonal, lebo bol na koncerte Rammsteinu.
Erik sa nekonal, lebo kdesi nakladal/vykladal obkladačky do nového bytu.
Veľké váhy sa nekonali, lebo sa nekonali dvaja vyššie zmienení a nemal som ako odobrať činku. A tak len stovka. Ale asi aj tak dobre, poneváč jelikož jelito to bolo ťažké jak tri prasatá a dorobil som to len s vypätím všetkých síl - fyzických aj mentálnych.
Nebude na škodu zmieniť, že môj prerozkošný 14 ročný psíček veterán mal zas zvracajúcu sračku a tak som dve noci poriadne nespal, zato som narobil kopec kardia, ako som sa s ňou trikrát až päťkrát za noc prechádzal vonku, aby pošablila trávu a nie podlahu. Myslím, že až sa raz Leela pominie, už nechcem psa, lebo rád spím.
A tak teda považujem svoje včerajšie výkony za veľké víťazstvo ducha nad hmotou. Hmota bola v piči z nedostatku spánku, duch síce tiež, ale v takých situáciách sa proste naseriem a hnev ma ženie dopredu.
A preto som si vymyslel superset klikov a klikov. Eeeehm. Už som teda robil kliky, jedny aj druhé, dynamickejšie Ale už to proste nešlo a síce som to zapísal pokope kvôli jednoduchosti, ale okrem prvej série som fakt neurobil žiadnu ďalšiu vcelku...
Incline len s 50 kilami, ale trápenie takisto, už v mojom tele neostalo nič, čo by mohlo tlakovať. Prázdno, pusto, vyžmýkane.

No a logicky som si musel dať ešte triset. On to nebol triset vlastne, boli to zhadzované tlaky nad hlavu a zhadzované upažovanie a zhadzované bicáky a zhadzované tricáky v jednej megagigantickej sérii a keď som ju skončil po piatich minútach, alebo desiatich, alebo dvoch týždňoch, nevedel som ani zdvihnúť ruky a všade boli len žily a bolesť a pumpa a dobrý pohľad do zrkadla.

Epický epický tréning!

Uvidíme, ako v piatok, nechce sa mi robiť deadlift Nemám ho rád a Kelly je aj tak 8x silnejší a to ma demotivuje.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2023 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Uvidíme, ako v piatok, nechce sa mi robiť deadlift Nemám ho rád a Kelly je aj tak 8x silnejší a to ma demotivuje.


ešteže sa máš na koho vyhovoriť
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 19, 2023 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Legpress jednonož:
1x20x20kg
3x20x40kg

Deadlift:
1x6x70kg
1x6x120kg
3x6x150kg belt on, trhačky on

Príťahy JČ vleže:

3x15x32kg

Príťahy kladky v stoji:
3x20

Superset
Zhyby:

3x10xCarabas
+
Decline bench press:

1x6x60kg
1x6x80kg
3x10x100kg

Triset:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Ctj1KJqNeNT/

Leegpresíky pekne kontrolované - najprv som si dal nezapísané rehabky, samozrejme, takže koleno držalo a bolo pekne rozohriate. Nedával som si ani kolenačky, musia si holt kolená zvykať na záťaž a toto bola dobrá možnosť ich spevniť. Zato som si na pravú nohu pridal pár trestných sérií. Mám tendenciu nohe uľahčovať pri drepoch, tak nech si to vynahradí aspoň pri jednonožných cvikoch, lebo rozdiel medzi mojimi kvadrákmi začína byť celkom tragický.

No a potom sme prešli na deadlifty, hoci sa mi pôvodne ani nechcelo. Jak ich nemám rád, tak dobre mi šli. Možno za to môže Rišo, ktorý sa z nich tešil, tak tým nadšením trochu nakazil aj mňa. Len kým ja som ťahal s trhačkami kvôli krátkym prštekom a hlavne pohodlnosti a lenivosti a snahe o vyrovnávanie dysbalancíí chrbta, on tú činku schmatol svojimi zverákmi a v pohode to odťahal nadhmatom a ani mu to neprišlo ako nejaká náročná úloha. Úchyl.

Ale potom už dostával na prdel riadne, nie je zvyknutý ísť nad 6 opakovaní asi pri žiadnom cviku A mojich 15-30 opakovaní v sérii ho celkom pocuchalo. Zhyby nakoniec už aj vynechal, ja som z toho vyžmýkal ešte pohodové desiatky a tým som chrbát spokojne ukončil s dobrým pocitom.

Náklon na declinoch som trochu zväčšil, tiež vďaka Rišovi, lebo som vedel, že mi môže podať činku. A tak som tam poposielal nejaké desiatky so 100 kilami, samozrejme touch and go. Ale aj tak dobrý výkon, lebo svalovku na cicky zo stredy som mal preukrutnú a boľavú.

A chudáka Riša som totálne zdevastoval na ramenoručnom trisete, lebo zhadzované série a rýchle tempo a pumpy a na to on zvyknutý vonkoncom nie je. Ale keď som videl tie jeho hnáty, keď sa pumpli, tak ma to sralo, že až Ten človek keď so mnou takto pocvičí ešte dva mesiace, bude mať obvod tej hrudy svalov, čo má miesto ruky, niekde okolo 45cm za studena. Neskutočný základ na budovanie rúk. A nôh tiež, keď už sme pri tom Aspoň ten zvyšok má nahovno, inak by som sa skoro cítil zle

Včera zas tréning s mamkou a jej kamoškou, masaker, ako sa vedia hecnúť. Tie síce obvod ruky 45 mať nebudú, ale je radosť pozerať, ako sa tešia z progresu a ako ich to baví. Tetuška sa radovala, že má konečne pás, že to v živote nemala a mamka tvrdí, že ju otec chváli, ako zlepšila nohy a prdel Síce teda si občas povzdychli, že toto im bolo treba na staré kolená, ale potom makali ďalej. Potom za odmenu si vonku roztrasenými rukami zapálili cigu a spokojnosť #fitness
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 20, 2023 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Predkopávanie zhadzované:

3x10 + 3x20
+
Rumuny zhadzované:

3x12x70kg + 3x12x24kg

Superset
Legpress pomalý, špičky von:

1x10x50kg
3x10x150kg
+
Legpress rýchly, nohy pri sebe:

3x10x150kg

Drepy:
1x6x20kg
1x6x70kg
1x6x120kg belt on
3x6x140kg posledná stopka

Superset
Výpony s VČ:

3x12x120kg
+
Výpony s BW:

3x20

Zhyby:
3x10xCarabas

Incline bench press:
1x6x20kg
1x6x50kg
2x10x80kg
1x13x80kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Ctrpc5pOcZa/

To je tak, keď moju záľubu v BDSM nerealizujem v spálni, ale v gyme
Richard tentokrát došiel načas, takže sme sa rozcvičili a hoci tam Erik občas zavadzal, lebo si šiel svoj tréning a priestor je malý, nakoniec sme to dobre rozbehli a všetko šliapalo ako dobre namazaný stroj.
Predúnava taká klasická, všetko ľahké, ale objem bol vcelku slušný. Rišo sa trochu sťažoval, ako ho pália stehná, tak som mu pripomenul, že o pár minút na legpresse bude nostalgicky spomínať na predkopávanie. A tak aj bolo.
Včera sa mi chcelo vzracať o niečo viac, než inokedy Možno za to mohlo to, že sme sa s Rišom dohodli, že určite na milión percent nenaložím 150 kilo a nakoniec som naložil 150 kilo a Rišovi som to povedal až v tretej sérii. Tlak mi lietal hore dole, nohy boleli jak sviňa, chcelo sa mi grcať, nohy sa odkrvili, keď som vyliezol spod legpressu, zas sa prekrvili, ale odkrvila sa hlava a tak som odpadával Rišo bol na tom veľm podobne alebo trochu horšie a nepokryte dával najavo nenávisť k legpressu, cvičeniu a ku mne. Nakoniec sa ale zas a znova hecol a vliezol pod tú pekelnú mašinu.
Neviem, či je hnusnejšie to pomalé tlakovanie, alebo nakoniec, keď sú už nohy totálne na triesky, dať tam ešte 10 rýchlych opakovaní s nohami pri sebe. Jedno je isté, na nohy to síce funguje, ale človek si to fakt vytrpí do poslednej sekundy.
Rišo skúsil nadhodiť, že možno v pondelky nebude chodiť, aby sa na svadbe ešte stehnami zmestil do obleku. Vysvetlil som mu, že chodiť bude, lebo konečne sú tie legdays trochu zábavnejšie a človek sa lepšie hecne vo dvojici, len proste nebude žrať a hotovo. Podľa mňa to nezabralo, ale lepšie som mu poradiť nevedel...
Potom ešte bolo teba prežiť drepy. Mal som filozofickú dilemu, či sa cítim menej na objem s menšou váhou, alebo na pár opakovaní s väčšou. Obe možnosti boli fakt hnus, nech som si ich v hlave obracal ako som chcel, tak som si povedal, že minule som šiel do intenzity a vyhral teda objem. Ono 6ky so 140 nie sú za normálnych okolností nič, čo by ma vydesilo, ale takto... uff.
Posledná séria už fakt bolela a chcelo to veľa motivácie. Aj tak som na videu potom videl, že hĺbka neexistovala, nohy som mal želatínové a netušil som, ako kontrolovať hĺbku alebo čo.
Strašné peklo. Ale užil som si každú minútu (a potom som si užíval ľad na kolene večer ).
Nasledovali už len také pimpam pumpičky, kedy sa už viac kecalo ako cvičilo. Ale dal som si na úplný záver incline tlaky s 80kou a vypučil som 13 opakovaní, takže nejaká energia vo mne asi ešte zostala.
Asi som to teda predtým flákal
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 20, 2023 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ta tvoje "předúnava", to je teda vynález ale Rišo je frajer, že to jede s tebou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: