DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2023 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6.4. sobota

BULHARY - up to 3x7 s 24
PŘÍTAHY S V.Č. - 5x10 s 70
PENDLAY ROWS - 2x5 s 70
FLOOREPRESS S RUČKAMA - 4x12 s 27
BICEPS - 3x10


pocitová náročnost tréningu: 3/10
pocitová radost z tréningu: 4/10
váha: 91 kg
trénink trval: 30 minut

Večerní fullbody. Nic zajímavého. Doplazil jsem se do sklepa a něco dal. Posledních 14 dní mi extra časově nevycházelo a příští týden pár dní chata. Nicméně nějaké tréninky jako vždy stíhám a to se počítá.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne po květen 22, 2023 6:40 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 09, 2023 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 9.5. úterý

5 MINUT SCHODY TRENAŽER
DŘEPY - 5x5 s 85
MILITARY PRESS - 5x40, 5x45, 5x50, 5x55, 3x60, 5x40
PŘÍTAHY S T-OSOU - 10x30, 10x45, 2x8 s 60

doplňky: legpress, cickostroj, záda přítahy stroj, záda stahování stroj, biceps, břicho kolečko, plank


pocitová náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 8/10
váha: 91 kg
trénink trval: 60 minut

Boží. Měl jsem hodinu na trénink, takže mě nic nehnalo a mohl jsem se i jako člověk rozcvičit a nemusel jet všechno v supersetech .o))
Dřepy - dobře, přiznám to...Nechce se mi to říct...É byly těžké. Jak jsem měsíce valil čelní dřepy, tak mám pocit, že na čelních bych odjel prakticky to samé .o))) Ale mám zkušenost, že se to po pár trénincích srovná (navíc minulý týden byly jen bulhary)
Pressy fajné, přítahy T osy také. Pak už jenom spoustu doplňků abych si to užil. Všechno tak akorát. Krásné fullbody.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2023 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 11.5. čtvrtek

BJJ


pocitová náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 6/10
váha: 91 kg
trénink trval: 85 minut

-lehčí rozcvička
-úniky a úniky zakončené submissí. Zase jsme jeli jednu techniku a na to se nabalovaly další a další.
-Komplet to vypadalo takhle. Prorážím guard, lezu do téčka. Soupeř se mě zbavuje, sweepuje mě. Je na mě, dá mi armbar, nebo potom já se ho zbavuji a utíkám a přelézám do zad kde mu nasazuji škrcení z kterého on utíká. Uff .o)
Velmi dobré. Všechny tyhle věci znám, ale pilovat detaily a rychlost je u tohodle k nezaplacení. Navíc aby byl schopen udělat člověk nějakou věc v boji kde je adrenalin, tak to prostě musí mít nacvičené, jinak se zapíná autopilot...
-sparingy - 2x5 minut a pak 1x2 minuty a pak se mi z kolena spustila krev jak sem si roztrhl strup a bylo to v pytli a už jsem nemohl pokračovat. Škoda, neměl jsem tam náplast ani obvaz. Nevadí i tak super trénink.
POZITIVA: Povedla se mi Omoplata. Nechtělo se mi lámat ruku, tak jsem chytil wrist lock, tohle je krásná technika na znehybnění soupeře na zemi. Nedaří se mi často, tak byla radost.
NEGATIVA: Pasivita. Občas se mi to děje.
PS: Vtipná věc. Budou nějaké závody na rychlo, na které se nechystám, protože po minulé zkušenosti (i když pozitivní) chci na natrénování alespoň 3 týdny abych se trošku rozběhal, zlepšil kardio, výdrž ramen, předloktí, psychicky se připravil a hlavně shodil 2-3 kg abych se vlezl do kategorie -90kg a né zase že budu mít o 2kg více a půjdu pak v kategorii +90 kam sklouznou i kluci co mají 110kg. Nicméně je tam kategorie do 94 a když jsme se o tom bavili s trenérem, tak mi nevěřil, že bych se tam vešel a to samé druhý týpek co má 115kg. Stává se mi prakticky vždycky, že mi soupeři nevěří, že mám kolem 90kg. Většinou tipují přes 100 a na bungee mě před pár lety na to ani nechtěl pustit, že mám prý moc .o)) Asi vypadám fakt divně .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 12, 2023 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi jo :) svaly přece bývají těžké, tak bys měl klamat tělem a vypadat na míň než máš :) tak to máš asi širokou kostru :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so květen 13, 2023 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13.5. sobota

Kliky - 2x10
Bradla - 5x10
Floorpress jednorucky tricakove 12-12-22 s 27,5 ruckama
Pendlay rows - 3x5 s 70, 5x80
Pritahy s v.c. - 2x6 s 80
Hrazda - 4x6
Zadky ramen - 3x12
+ Odpoledne bricho a core


pocitová náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 8/10
váha: 91 kg
trénink trval: 35 minut

Boží. Doplazil jsem do sklepa s otazkou proc se na to nevyprdnu a ejhle, krasna pumpicka. Bez nohou. Ty spejle se jeste nevzpamatovaly z utery.

To vlk: budu verit, ze je to tim .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne po květen 22, 2023 6:40 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt květen 18, 2023 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 15-16 PONDĚLÍ A ÚTERÝ

PONDĚLÍ TRX - SPODEK A CORE
ÚTERÝ TRX - VRŠEK
+stínovačka na rozhýbání


pocitová náročnost tréningu: 2/10
pocitová radost z tréningu: 5/10
váha: 91 kg
trénink trval: minut

Na chatě pár dní. Proběhlo trx. Pumpuje se s tím dobře, ale není to ono .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 22, 2023 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 20.5. sobota

Stinovani 10 minut lehce
Bulhary - 6,6,8,10,12 s BW
Vypady - 5x10 s BW
Bulhary - 6x36, 6x36, 6x24 kg
Dips - 3x10
Military press - 8x30, 8x40, 8x45, 3x4 s 50, 10x40
Hrazda - 6x6


pocitová náročnost tréningu: 4/10
pocitová radost z tréningu: 7/10
váha: ? kg
trénink trval: 85 minut

Rodina nemocná posledních pár dní. Až na mě. Odolal jsem jen s mírným břichabolem krkajíc chemii asi jeden den.
Chtěl jsem jít už ve čtvrtek, ale to vrcholily nemoci, v pátek jsme uspali dítě v půl
jedenácté a já byl vyřízený a ačkoliv byla sobota skoro deset večer, už jsem nemohl zase vynechat. Baška uspávala Bibi a přede mnou ležel na posteli klidńoučce spící Nico, tak jsem nastavil stopky a řekl si, že se rozehřeju před tréninkem než sejdu do sklepa. Začal jsem stínovat, ale byl večer a nebavilo mě to, tak jsem jen lehce technicky postínoval a začal dělat bulhary. Bibi pořád nespala. Tak přidávám série a furt nespí. Hm, tak dávám výpady. Furt nespí, z ložnice slyším štěbetajícího malého tvora. Nakonec jsem postínoval, dal bulhary a 5 sérií výpadů a uběhlo asi 40 minut (ano, tempo bylo pomalé) než usla a já mohl vyběhnout do sklepa. Tam ještě nějaké bulhary s vahou a další srandy. Pěkné, příjemné, konečně trénink.

trénink 22.5. pondělí

FLOORPRESS S JEDNORUČKAMA - 4x12 s 27,5kg
DIPS - 3x8
TRICEPSOVÉ KLIKY - 3x15


pocitová náročnost tréningu: 3/10
pocitová radost z tréningu: 6/10
váha: 89,5 kg
trénink trval: 25 minut

Ráno jsem se probudil (né že bych chtěl) dřív a tak jsem dal lehký trénink. Nohy mě ze soboty celkem bolely a tak jsem dal jen kozy s tím, že zítra dám nohy a záda snad v posilovně. Jinak z dřepů mě kolena nebolí jak to tak vypadá, ale je to z tvrdých žíněnek co máme teď na BJJ, jelikož teď nemáme svoje místo, ale půjčujeme si to od Taekwondistů. Taže to chce chránice na kolena. Příjemné napumpování. Vše kontrolované opáčka, pěkné...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 23.5. úterý

SCHODY TRENAŽÉR - 5 minut

DŘEPY - 5x80, 4x5 s 90
PŘÍTAHY V PŘEDKLONU T-OSA - 6x
PŘÍTAHY NA STROJI - 3x
STAHOVÁNÍ KLADKY BICEPSOVĚ - 3x
BICEPS - 4x
ZADKY RAMEN - 3x


pocitová náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 7/10
váha: 90 kg
trénink trval: 47 minut

Zase jsem si ráno přivstal, zezačátku týdne než se nahromadí únava to zvládám, pak už začnu být víc a víc zabitý a rána jsou pasé.
Dřepy docela ok. Přihodil jsem zase 5kg. Nicméně pořád bych tohle zvládl i na čelní. Zatim teda zadní lehčí nejsou, což je divné protože vždy v historii byly .o)
Na přítahy s T-osou relativně váhy, ale nepočítám to tam. Pak luxusní pumping.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Nicméně pořád bych tohle zvládl i na čelní. Zatim teda zadní lehčí nejsou, což je divné protože vždy v historii byly .o)

Tak třeba tím, jak jsi fighter, se ti vymezuje ten rozdíl mezi zadním a čelním. Někde jsem četl, že čelní má lepší přenos do sportů a grapplingu, jak držíš tu váhu vepředu, tak by to mohlo být i naopak. +na čelní sis zvykl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 23, 2023 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
Nicméně pořád bych tohle zvládl i na čelní. Zatim teda zadní lehčí nejsou, což je divné protože vždy v historii byly .o)

Tak třeba tím, jak jsi fighter, se ti vymezuje ten rozdíl mezi zadním a čelním. Někde jsem četl, že čelní má lepší přenos do sportů a grapplingu, jak držíš tu váhu vepředu, tak by to mohlo být i naopak. +na čelní sis zvykl
JJ může to být jak píšeš. Čelní jsou teoreticky pro bojové sporty opravdu lepší, na druhou stranu tohle podle mě v praxi pozná fakt jenom profík. Nicméně až si zvyknu, tak možná budu střídat, nebo uvidíme. Zatím je zkusím trošku víc rozhýbat, jestlit o půjde.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 26, 2023 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 25.5. čtvrtek

BJJ


pocitová náročnost tréningu: 8/10
pocitová radost z tréningu: 5/10
váha: 90 kg
trénink trval: 47 minut

-rozcvička
-prison break alias útěk z vězení neboli útěky ze základních pozic. Z vítězné (když vám někdo sedí na hrudníku), z kříže, zezadu když vás chce škrtit + z guardu když ležíte na zádech a soupeře kontrolujete nohama. Tohohle jsme jeli asi 4x3 minuty různě na střídačku. Je to taková klasika, ale pokud se umíte dostat z těchto pozic, tak neumíte vůbec málo.
-poziční grappling - začíná se už z pozice. Konkrétně z pozic, které jsme jeli předtím.
asi 4x3 minuty. Tohle bylo dost vysilující. Často jsem začínal z horší pozice a byl jsem dost vyšťavenej.
-sparingy klasika - 8x3 minuty mezitím 2x3 minutky pauza (nestačila)

-Nácviky super a poziční sparingy taky, ale jinak jsem měl od poloviny dost a byl jsem rozbitý, zadýchaný, utavené předloktí a ramena. Krása .o)

POZITIVA - povedla se mi krásná americana z boku, kde jsem soupeři ještě zablokoval hlavu, takže už neměl šanci utéct a já jsem si došel pro nádhernou lámačku ruky.
NEGATIVA - Občas jsem pasivní, což je způsobeno špatnou fyzičkou. Mám totiž dvě možnosti, něco zkusit a vysílit se a nebo být pasivní a čekat až se mi vrátí energie a sbírat síly (někdy to funguje)
POSTŘEH - Začínám mít vážné podezření, že mě trenér nemá rád ačkoliv netuším, čím jsem si to vysloužil. Když se pereme, radí jen ostatním, když občas vyzdvihuje kvality lidí, mě sundá. Možná si to beru jenom moc osobně, ať tak či tak, jedu dál, zlepšuju se a slavím rok a čtvrt bez zranění z ju jitsu, což je krása (nepočítám modřiny, pohmoždění, bolavý aparát a tak)...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 29, 2023 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 27.5. sobota

MILITARY PRESS - 5x40, 5x45, 3x5 s 50, 8x50, 10x40

+středy ramen upažování, předpažování, zadky ramen kabely, činky...srandy...


pocitová náročnost tréningu: 3/10
pocitová radost z tréningu: 7/10
váha: 90 kg
trénink trval: 45 minut

Tradiční večerní víkendové odplazení se potom, co jsme uspali děti. Dal jsem jen ramena a užil si to. Dlouhé pauzy, mezitím sledování Fubar s Arnoldem a klid...o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 30, 2023 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 29.5. pondělí

SCHODY TRENAŽÉR - 5 minut

DŘEPY - 5x80, 4x5 s 95
LEGPRESS - 10x80, 10x90, 10x100, 10x110
BENČ JEDNORUČKY DLANĚ K SOBĚ - 10x22, 3x10 s 30kg ručkama
CICKOSTROJ - 4x
ZÁDA STAHOVÁNÍ KLADKY - 3x
PŘÍTAHY V PŘEDKLONU S T-OSOU - 5x
BICEPS - 4x


pocitová náročnost tréningu: 4/10
pocitová radost z tréningu: 7/10
váha: 90 kg
trénink trval: 55 minut

Hodina na trénink je prostě enormní luxus. Dřepy docela ok. Asi si tělo zvyklo na změnu z čelních na zadní (které jsem několik měsíců vůbec nejezdil). Přihodil jsem zase 5 kg a ušlo to. Teď už cítím rezervu...
Benč s ručkama mě moc nebaví, ale je to jediné těžší co mohu na kozy jezdit. Ruce držím u sebe, takže to dost bere triceps, jinak bolí rameno, ale takhle vlastně ok. Z tohohle už jsem měl pocit normálního tréninku.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červen 02, 2023 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 31.5. středa

SUMO DL - 2x3 s 80, 2x3 s 90, 2x3 s 100
DIPS - 3x8
HRAZDA - 3x6, 2x8
ÚZKÉ KLIKY - 3x12
PLANK - 4x


pocitová náročnost tréningu: 4/10
pocitová radost z tréningu: 5/10
váha: 90 kg
trénink trval: 35 minut

V deset večer jsem se dostal na značky. Nic moc. Sumo dl jsem jel asi po 5 měsících od zranění zad. Asi začnu jezdit pravidelně ale lehce alespoň nějakou dobu. Váhy tak 50-60% maxima. Tzn. začal jsem leht lehké DL a mezitím dával bradla, hrazdu...Nakonec celkem příjemný večerní trénink. Lehký, samozřejmě...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so červen 03, 2023 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2.6. patek

BJJ


pocitová náročnost tréningu: 8/10
pocitová radost z tréningu: 8/10
váha: 89 kg
trénink trval: 80 minut

- rozcvicka triangly, kimury, armbary
- chytite cloveka jednou za hlavu, jednou za loket, jako pri judo nastupech a strhnete, kdyz se neda, tak pokracujete strcenim za kterym nasleduje double leg poraz, pak preskakujete a jdete do zapasnickeho drzeni.
- tohle jsme hazeli na stridacku asi pul hodiny.
- sparingy 7x4 minuty. 30 sekund pauza mezi koly.
Sparose fajn. Hodil jsem typka co ma 115 kilo hodem kterym jsem nedavno jednomu klukovi zkurvil krk a...nic. tak jak ksem ocekaval. Chyba byla minule v souperi, ktery uz to mel asi nacate...jinak dobre. Nicmene sparose ultranarocne. Dvě kola s mým oblíbeným 115kg sparingem, 2 kola s trenérem, který mě ničí když něco zkouším i když nezkouším, takže se jen snažím přežít a nejde mi to .o) + pár kol s lehčími, kde jsem se snažil trošku odpočívat. Asi bych zase potřeboval nějaký druhý trénink fyzičky aby byla 1xtýdně fyzička, 1xbjj, 2x-3x činky (spíš lehčí a střední než fakt těžké vzhledem k tomu kolik mám času a kdy chodím často trénovat)...Promyslím a uvidíme. Je léto, možná začnu zase běhat?
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne pá červen 09, 2023 6:35 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: