DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 79, 80, 81  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2024 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Z postele se ráno nikdy nechce, ale jakmile vstanu, už je mi to jedno, jen se vyhrabat z postele.

mně už to trvá čím dál tím dýl, ale možná je to i tím, že chodím cvičit sám, když jsme chodili s Magumim, tak mi zavibroval náramek, hodil jsem nohy z postele, za minutu už byl v koupelně a všechno šlo na autopilota, taky proto, že jsem ten čas ráno měl spočítaný a nebyly v tom žádné rezervy :D teď vodím dceru do školy, rezervy tudíž mám, a občas mě napadne, že ji odvedu, zase si zalezu do postele a trénink nechám na poledne :D ale jak píšeš, mnohokrát vyzkoušeno, že jakmile se člověk dopraví převlečený k čince nebo do gymu, tak už se to pak rozběhne a endorfiny udělají svoje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2024 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 17.1.

BULHARY - 2x6
KLIKY - 2x10

(triset):
FLOORPRESS NAŠIROKO - 2x12 s 28,5kg, 6x37, 12x28,5kg
BULHARY - 4x6 s 24
SHYBY - 4x6

fyzická náročnost tréningu: 4/10
psychická náročnost tréningu: 3/10
pocitová radost z tréningu: 5/10
váha cca 86-88 kg
trénink trval: 17 minut

Ráno. Čas moc nebyl, ale lehký trénink proběhl a to se počítá. 6x37 bylo docela těžké, takže přidání splnilo svůj účel. Dnes jsem nedokázal rozpoznat jestli mě limituje polofunkční ruka nebo jsem jenom slabý .o)
U bulharů se zkouším více zaměřit na techniku a malinko to zpomalit. Nebaví mě totiž jezdit s 30+ blbě se mi to drží a různě se u toho kinklám, tak spíš vychytám techniku a asi přidám opáčka...
Minimal, ale hotovo.

vlk: přesně tak. Ty jsi ještě starší o pár let, tak máš nárok aby to šlo o něco hůře. Nicméně po ránu sleduju na BJJ jak polovina lidí vypadá že umře a já už tam stojím s úsměvem .o)

Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne čt leden 18, 2024 8:46 am, celkově upraveno 1 krát
cohen999

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2024 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
polovina lidí vypadá že umře a já už tam stojím s úsměvem .o)
Ale je to usmev nevyspateho polosialenca, ktory si ide svoje frustracie kompenzovat na ubohych obetiach, ktore vedia, co ich caka.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2024 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18 čtvrtek

ranní BJJ

fyzická náročnost tréningu: 6/10
pocitová radost z tréningu: 8/10
váha cca 86-88 kg
trénink trval: 60 minut

-minirozcvička
-rozbíjení guardu ze stoje a ze země. Cca 5 způsobů.
-sparingy 8x2 minuty. 20 sekund pauzy mezi koly

Po úterním BJJ a včerejších činkách jsem byl dnes malinko rozbitý. Spíš asi po BJJ, činky byly normal a malý objem, ale BJJ dalo zabrat a asi se to malinko nahromadilo, ale bylo to vlastně příjemné. Nácvik klasik, nic nového, nevadí. Detaily. Ďábel je schovaný v detailech.
KLADY - povedl se mi přechod guardu torreado, co jsem netušil, že jde z tohohle úhlu, ale napadlo mě to a já to udělal a bylo to tam. Měl jsem radost.
ZÁPORY - Jsem limitován tím, co umím .o)
PS: Dnes jsem měl na tréninku úlek, zápasím s týpkem 107 kilo, dělá to asi třičtvrtě roku, má nohu vepředu, tak se skrčím a skočím mu po ní (single leg) noha se zablokuje a tlak na koleno je tak velký, že padáte. Existuje nespočet variací tohoto porazu a je to můj nejoblíbenější. Proč? Dokáží ho dělat i staří lidé. Nicméně ať nejsem moc květnatý, týpek místo aby nohu uvolnil ji zatnul, takže bolest a svalil se na zem, naštěstí to pak rozchodil a ještě si dal sám pojeb, že to udělal. Dost jsem se lekl, ale nakonec ok, uff.

PS: tento týden jsem byl zatím 3x, tzn. ještě jedno full body a mám splněno. Pravděpodobně sobota. Uvidíme. Potřebuju pauzičku, bolí mě celý člověk (příjemně)
cohen999 napsal:
DAVID.LOPAN napsal:
polovina lidí vypadá že umře a já už tam stojím s úsměvem .o)
Ale je to usmev nevyspateho polosialenca, ktory si ide svoje frustracie kompenzovat na ubohych obetiach, ktore vedia, co ich caka.
Kéž by.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2024 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21 nedele

STÍNOVÁNÍ - 2 minuty
BULHARY - 8xBW, 8x16, 4x8 s 24kg
BRADLA - 3x10
FLOORPRESS NA ÚZKO S RUČKAMA - 12x28,5, 12x28,5, 6x37, 5x37, 2x37+10x28,5kg
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 3x8 s 37
SHYBY - 4x6
MILITARY S RUČKAMA - 4x10

+biceps, triceps, zadky ramen, plank, břicho

fyzická náročnost tréningu: 5/10
pocitová radost z tréningu: 8/10
váha cca 86-88 kg
trénink trval: 65 minut

Odpolko. Nebe a dudy. Ten rozdíl je u mě enormní. Odpoloedne jsem prostě plný energie a chce se mi. Hodně jsem si to užil. U jednoručkem floorpressů jsem na poslední sérii nějak nemohl činku dostat nahoru a nějak sem tam výbušně dostal 2 opáčka (v minulé 6 a 5) tak nevim jestli mi došla síla a nebo se to dostalo do úhlu mé na 90 procent funkční ruky, tak jsem shodil a tam jsem nic necítil. nevadí, dobré. Celé super.
PS: jen mě pobolívají spodky zad. Respektive levá strana. Nahřívám, mažu, rozcvičuju míčkem, uvidíme...
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2024 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25 čtvrtek

BULHARY - 6x8 s BW
BRADLA - 3x8
FLOORPRESS NAŠIROKO - 2x12 s 28,5 kg a 8x37 kg
SHYBY - 3x7, 3x5

fyzická náročnost tréningu: 3/10
váha cca 86-88 kg
trénink trval: 30 minut

V neděli mě po tréninku začala víc bolet záda, tak jsem dal po-st pauzu. Pomohlo to. Zkoušel jsem protahovat, nahřívat, mazat a je to trochu lepší (v pátek bude BJJ tak snad mě to roztahá).
Trénink jenom základ. Na nohy jsem nedal závaží, kvuli zádům, jel jsem pěkně dolu, pomalu a docela to dalo i zabrat. Trošku jsem teď bulhary zpomalil. Lehce a příjemně.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2024 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26 pátek

BJJ

pocitová radost z tréningu: 7/10
váha cca 86-88 kg
trénink trval: 90 minut

-lehká rozcvička
-armbar, z toho jdeme do omoplaty, soupeř se vzpouzí a vrací a my z toho jdeme do trianglu
-úniky když vám někdo chce páčit achilovku. Tohle jsme jeli v pohybu
-sparingy 10x4 minuty. 30 sekund pauza mezi koly
Sparingy dobré. Záda nebolela, nebo jen trošku. Bál jsem se u úniků dělat mosty, to bylo asi jediné a taky jsem byl opatrnější v postoji v hodech, ale šlo to.
POZITIVA - Docela jsem se hýbal, zkoušel to jinak, hezky jsem si rozložil síly. Vzpomněl jsem si na jeden old school a dvakrát ho během tréninku použil. Sranda, jak se mi občas vybaví něco z dob kdy jsem dělal Sambo, což už je bratru 15 let.
NEGATIVA - Při sparingu dostávám soupeře dolu za použití asi 4 hodů. Slabota.

28 neděle

3 round of this:
8 dips
8 shybů
8 bulharů

BULHARY - 8-6-6-6 s 24kg
FLOORPRESS NA ÚZKO - 2x12 s 28,5, 7-6-6 s 37kg ručkama
SHYBY - 4x5

+gumy a břicho: triceps, biceps, zadky ramen, středy ramen, plank

psychická náročnost tréningu: 1/10
váha cca 86-88 kg
trénink trval: 50 minut

U bulharů jsem na vyšší počty rezignoval, nebaví mě to. Floorpress dneska šel dobře, asi jsem chytil dobrý úhel. Při tomhle mám konečně pocit, že trénuju. Benč byl odjakživa můj nejoblíbenější cvik a tohle se mu aspoň trošku blíží...
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2024 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. úterý

CLOCKWORK LUNGES - 3x
KLIKY NA ÚZKO - 3x10
PLANK - 3x
BULHARY - 5xBW, 5x24, 5x37
FLOORPRESS - 10x28,5, 12x28,5, 7x37
HRAZDA ŽEBŘÍK 1-2-3-4-5-6-7-8-9-6

+srandy s gumou

fyzická náročnost tréningu: 3/10
psychická náročnost tréningu: 2/10
pocitová radost z tréningu: 6/10
váha cca 86-88 kg
trénink trval: 40 minut

Lehčí ale příjemné full body. U floorpressů jsem lehce cítil rameno, tak jsem to nepřetěžoval. Záda se lepší, dnes vyzvednu roller tak budu rozrolovávat své stařecké stařené tělo.
Jeden fyzioterapeut tvrdí, že většina zranění zad je z toho, že naše tělo není zvyklé dělat prapodivné pohyby a že pokud se je naučíme dělat pomalu, můžeme je dělat postupem času i rychle a záda budou ok. Nicméně kdysi mi tohle říkala už moje fyzio, že mám lézt po zemi, různě se převalovat atd. To dělám hodně u BJJ, takže to je i podle mě důvod, proč mi dělá na jednu stranu tak dobře, na druhou stranu mě to samozřejmě i kurví.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2024 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1.2. čtvrtek

ranní BJJ

váha cca 86-88 kg

-rozcvička prokroužení těla
-plazení a různé jiné pohybové srandy
-drill: útěk z mountu, ze side, z backmountu
-sparingy 4x3 minuty

Drilly klasik. Byl jsem se začátečníkem, co má za sebou pár lekcí, tak jsem vysvětloval a pomáhal. Docela si člověk v hlavě utříbí detaily. Jeli jsme to hodněkrááááát.
Sparingy mě nějak zmohly. Bylo jenom pár kol s různými lidmi, ale teď sotva píšu jak mě bolí pazoury. Miluji to. Je to nádherný mužský balet. Někdo se snaží uškrtit vás a vy jeho.
decarabas

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2024 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Je to nádherný mužský balet. Někdo se snaží uškrtit vás a vy jeho.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2024 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.2 patek

BJJ

fyzická náročnost tréningu: 8/10
pocitová radost z tréningu: 4/10
váha cca 88-89 kg
trénink trval: 85 minut

-rozcvička prokroužení těla
-plazení a různé jiné pohybové srandy
-no drills just sparing. 12x4 minuty. 30 sekund pauza meti koly
fucking hell. citil jsem rozbitost ze ctvrtka. dva dny po sobe mi daly zabrat. Dneska jsem to necítil a moc to nešlo, nebyl to ten správný flow. Nemohl jsem se dostat do porazů, nemohl jsem se dostat pořádně do pohybu a nebylo to ono. Ale co u tohohle vítězí je prostě pokračovat dál. Stejně jako při cvičení jsou lepší dny a horší dny.
Trenér mi řekl že to musím vic zkouset. Jenže to jsem lehce řekne když při každém pohybu na mě čeká past 8)

decarabas: tenhle obrazek to vyjadruje presne 8))
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2024 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí 5.2.

3 rounds of this:
10 ÚZKÝCH KLIKŮ
20 BŘICHO
8 BULHARY BW

BULHARY - up to 6x37
FLOORPRESS - 4x
SHYBY - 4x6
+triceps a biceps

váha cca 88-89 kg
trénink trval: ? minut

Trénink začal po půl desáté, ale nějak jsem se rozběhl a pak mi to vlastně vůbec nevadilo.
Záda už skoro dobrá, ale přítahy a tyhle věci radši ještě nechávám, perfektní to zdaleka není...
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2024 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek 8.2.

ranní BJJ

fyzická náročnost tréningu: 5/10
váha cca 88-89 kg

-rozcvička klasika
-double leg poraz a pak přechod do single leg porazu. Tohle jsme drillovali dlooouho
-sparingy 3x2 minuty. 10 sekund pauza mezi koly.
POZITIVA - Byl jsem na tréningu o)
NEGATIVA - pasivita. Hlavně v postoji. Dlouho se tam s tím seru a jsem líný po tom skočit. Pak na zemi se držím hesla "position before submission" neboli kontrola soupeře a pak pomalu krůček po krůčku se přibližovat a pak vystartovat jako stará kobra s bolavými zády. Musím na to častěji házet bobek a víc si hrát. I když abych si nekřivdil tolik, je to často i soupeři. Čím hravější soupeř, který blbne, tím víc to děláte i vy...
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2024 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek 9.2.

odpolední BJJ

fyzická náročnost tréningu: 8/10
psychická náročnost tréningu: 6/10
váha cca 88-89 kg
trénink trval: 80 minut

-rozcvička klasika
-double leg poraz a pak přechod do single leg porazu. Tohle jsme drillovali dlooouho
- soupeř skočí po double legu a vy ho chytíte, dostanete se nahoru, jdete do variace sumi gaeshi a soupeře hážete. Tohle používám často když chytnu v postoji kimuru, akorát tady skoro držíte guillotinu.
-sparingy - 9x4 minuty. 30 sekund pauza mezi koly.

Den předtím ve čtvrtek jsem to necítíl, dnes ano. Sparingy byly dobré, akorát fyzicky dost náročné. Ke konci jsem dost umíral a nezvládal s dechem.
Podařilo se mi navíc hodit Seionage. Už párkrát se mi mého 110 kg oblíbeného soupeře tak podařilo chytit, ale vždy jsem váhal jestli to zkusit. Strašně dlouho jsem to totiž nezkoušel a nikdy jsem takhle neházel nikoho těžšího než cca 85-90 kg a měl jsem obavy aby se mi něco nestalo, ale zkusil jsem to a soupeře letěěěěl Bylo evidentně úplně jedno kolik váží, na mě to nevyvíjelo při hodu žádný tlak. Za pár sekund mě samozřejmě uškrtil, ale to nevadí .o)
POZITIVA: Seionage.
NEGATIVA: Jsem limitován tím, co umím a jsem starý, obtloustlý, bez fyzičky, ale dnes to šlo.

Zase to vyšlo dvakrát po sobě, ale co už. Nevybírám si. Jsem rád, že to vyšlo. Jen fitko bylo bohužel jen jednou. Tento týden by to ale mělo být lepší a mělo by vyjít i párkrát fitko...o)
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2024 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí 12.2

lehké full body

psychická náročnost tréningu: 1/10
pocitová radost z tréningu: 4/10
váha cca 88-89 kg
trénink trval: ? minut

V posce na skok. Hned u druhé serie čelních dřepů se ozval hamstring, jak by taky ne, nejel jsem to měsíce. U benče zase bolelo rameno. vždy to zkouším po pár měsících, jestli se to nezlepšilo...Ne. o)Tak jsem se lehce aspoň celý pumpnul. Lehký trénink lepší než žádný. To je moje heslo posledních deseti let.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 79, 80, 81  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: