vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 226, 227, 228, 229, 230  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2024 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ti doktoři ti dávají zabrat, kamaráde. Tak snad už teď budeš mít zase chvíli klid.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2024 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto deckam oplieskavam od mala do hlavy aby sa starali o zuby.. neskor sa to moze krapet predrazit. Len rovnatka pre kazde decko 4k eur. Plomby pre mna uz ani neviem kolko penazi som stopil :D Tiez by som mal ist na extrakciu osmiciek ale este sa odhodlavam., zubarka ma stale strasi. V dalsom zivote chcem byt asi zubar
vlk#

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2024 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Moje decka sikanujem s cistenim zubov jak blazen, aby sa vyhli trampotam so zubami, co som si uzil a este uzijem ja.

já je učím na příkladech, sám jim jdu příkladem! zvláště na generaci rodičů se to demonstruje hezky... chceš si dávat zuby do skleničky? nebo si místo auta zaplatíš nové zuby? chceš, aby se ti viklaly a bát se do něčeho kousnout? ale jsou to děti, no, a dokud se jedná jenom o plomby, tak to málokdo bere vážně.

Magumi napsal:
Ti doktoři ti dávají zabrat, kamaráde. Tak snad už teď budeš mít zase chvíli klid.

zvláště, když si za to můžu sám :D ale je to tak, další mesocyklus nabouraný ještě dříve než začal, ale to půjde, jen, co to bude moci jít ;) zatím beru Ibalgin, leduju zvenku i zevnitř a držím klidový režim, aby se to dobře zhojilo. než komplikace se zubama, to si radši pár dnů počkám.

seeya napsal:
toto deckam oplieskavam od mala do hlavy aby sa starali o zuby.. neskor sa to moze krapet predrazit. Len rovnatka pre kazde decko 4k eur. Plomby pre mna uz ani neviem kolko penazi som stopil :D Tiez by som mal ist na extrakciu osmiciek ale este sa odhodlavam., zubarka ma stale strasi. V dalsom zivote chcem byt asi zubar

je to tak, malá, teď už velká, bude muset na ortodoncii až se jí vymění zuby a tam jsem našel základ 3-5k eur, takže už vidím, na co jí spoříme do prasátka, a pak už to bude na ní. teď už dospělého syna jsme nechali srovnat, trvalo to šíleně let a stejně skončil s tím, že na rovný skus jedině operace.

osmičky vůbec nezávidím a jak se začnou kazit, tak je po rozmýšlení, naštěstí některé nevyrostou :) já se teď uklidňoval, že sedmička musí být lepší, ale už dva dny jsem rád, že je víkend, nic nemusím a doufám, že se neobjeví žádný zánět, zjevně to nijak urychlit nelze.
Carmelita

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2024 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Extrakce ...

Moc na Tebe myslíme. Už to bude jen lepší a lepší. To nejhorší máš za sebou.

https://forum.ronnie.cz/carmelita-of-course-i-lift-like-a-girl-t39323.html
vlk#

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2024 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18. března 2024, pondělí
531+BBB, M4 W1/4 D1/4, dřepy 5+, polední trénink, Maximus

Dřepy: (low-bar, sbd)
5x 110 kg
5x 130 kg
10x 150 kg, opasek, série 5+, došel kyslík, ani jedna dvanáctka, jako tady borci v sériích
5x 10x 110 kg, bez opasku, v tempu, ale pak dlouhé pauzy mezi sériema, hodně jsem to rozdýchával

Břicho: (přednožky)
3x 12x BW

váhovka: 101 kg, tři dny na jogurtu, ovocném pyré, zmrzlině a bez kreoše

začátek čtvrtého mesocyklu, na dřepy je tam dostatečná rezerva, ale na benče jsem zvědavý, protože tam už je teoretické "1RM" hodně mimo.

Naposledy upravil vlk# dne po duben 08, 2024 11:48 am, celkově upraveno 1 krát
Kelly

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2024 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozerám že 10x150 je na fore už bežné
vlk#

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2024 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
Pozerám že 10x150 je na fore už bežné

právě, že už je to trochu out Carabas teď zapsal 4x12x150, Milan zase 3x14x145, u tebe vidím 8x160, a já se teď nedostanu ani na tu jednu dvanáctku ale všechno bude! jenom musím ještě kapku potrénovat.
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2024 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jděte do pr**le! 😁
Magumi

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2024 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle meso vypadá moc dobře, těším se na zápisy, až to budeš plnit. :)

vlk#

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2024 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22. března 2024, pátek
531+BBB, M4 W1/4 D2/4, tlaky 5+, odpolední trénink, Maximus

Military press: (stopky na hrudi)
5x 60 kg
5x 65 kg
8x 70 kg, série 5+, na desítku síla nebyla
5x 10x 50 kg, pořád stopky, konečně větší váha než 4x.x :) třetí série akorát, čtvrtá na hraně, na pátou jsem si musel déle orazit

Shyby:
5x 4x BW

delší pauza mezi tréninky, protože ten můj zub ne-zub to pořád nechce vzdát, týden po extrakci by to mělo být znatelně lepší, ale ne, furt stejně, na druhou stranu se to ani nehorší, abych kvůli zánětu letěl na zubní, tak to snad dopadne, většinou všechny tři ibalginy denně a když je ouvej, tak ještě panadol mezi, do toho leduju, vše proto, aby se nic nerozjelo s čímž mám historicky špatné zkušenosti. včera večer celá vanička carte d'or, žena říká, že to byl skoro litr, to nevím, ale bylo to velmi příjemné zachlazení a dnes to zatím držím bez prášků, ale možná ještě večer přijde jejich chvíle.

měl být bench-press, ale vtrhli tam vrabčáci a po nich si to rezervoval jeden benčař, tak jsem si to prohodil, tlaky jako tlaky, žádný velký výkon jsem nečekal vzhledem k poslednímu týdnu a tak mě vlastně i ta osmička na 70 potěšila, i když by už tam měla být desítka. jako doplněk měla být horní kladka, ale opět obě obsazené vrabčákama, tak jsem si zashyboval na staré dobré, klouzavé, šikmé hrazdě :) a někde vzadu u zrcadla si nějaká cvičenka kontrolovala břicho, ale bylo to dobrých patnáct metrů, tak jsem bez brýlí neměl šanci. ovšem pak se přesunula do našeho sektoru, perfektní makeup, úplná Eva Longoria :D mladší asi nevědí a já se snažil neočumovat, protože si to dost hlídala ;)

Magumi napsal:
Tenhle meso vypadá moc dobře, těším se na zápisy, až to budeš plnit. :)

no, tak kdybych plnil, tak bych byl spokojený :)
dodo1985

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2024 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se na zuby vždycky osvědčil kvalitní sypaný zelený čaj.
Připravit dle návodu.
Před polknutím chvilku poválet v puse.
vlk#

PříspěvekZaslal: ne březen 24, 2024 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24. března 2024, neděle
531+BBB, M4 W1/4 D3+4/4, benče + tahy 5+, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
5x 95 kg
5x 105 kg
6x 115 kg, série 5+, spoko, čekal jsem boj o předepsaných pět opáček a nakonec jsem ubránil pevnost s rezervou
5x 10x 75 kg, easy, přesto rpe 8, další 2-4 opáčka by mě utavila, ale šlo o ty desítky, tak co ;)

Mrtvý tah:
5x 130 kg, nadhmat
5x 150 kg, hook-grip
8x 170 kg, opasek, trhačky, nemám teď na tu desítku, ani sílu, ani kyslík, deváté možná, ale když to není desítka :/
5x 10x 120 kg, hook-grip, síla byla, ale kyslík ne, velké pauzy, než jsem to rozchýchal

Horní kladka: (naširoko, na hruď, na dotek)
5x 10x 60 kg, akorát

čas: 2 h, nedělní spojený prodloužený trénink, abych trochu dohnal to flákání kvůli zubu

dnes jsem byl v lifterně za slabší kus, nejprve tam jedna těžká váha, mladý kluk, vyzobával dvacky a pak desítky - máme všechno černé a 20/25 a 10/15 mají stejnou tloušťku, takže jsem pak zjistil, že má na ose "jenom" 240, což zatáhnul, ale 250 už nedal, no a po něm přišel "normálnější" borec, tak sto kilo ve svalech, a ten se postupně taky dostal na 250, ale měl tam i čichaře, tak si šňupnul a zatáhl to, frajer.

každopádně jsme ty kotouče vyzobali hezky, když jsem tam měl 170, a když pak přišel kluk benčovat, naložil si jedny desítky, pak druhé desítky a pak si stěžoval, že už žádné nejsou, tak mu ten týpek, co zatáhnul 240, jedny desítky dal a místo nich naložil patnáctky. říct to mě, tak mu slušně řeknu, že místo dvou desítek na jedné straně může dát patnáct a pět, a, dokonce!, místo tří desítek na jedné straně může dát dvě patnáctky, ale to by nebenčoval tři velké kotouče, že.
vlk#

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2024 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28. března - 1. dubna 2024 , velikonoční prodloužený víkend

29. 3. pátek - turistika cca 12 km Pustiny - přehrada Souš, vodopády Černé Desné

30. 3. sobota - ZOO Liberec, šel jsem s rodinou, protože kolena do přírody nechtěla

31. 3. neděle - lehký výšlap na místní kopec, cca 3 km

počasí luxusní, jenom jsem zjistil, že kolena nějak nechtějí regenerovat a to měla dlouhou pauzu od posledních dřepů, zkusil jsem třeba seskok z kamene, jenom minimální výška 20-30 cm a ani to nedokáží utlumit, jde to natvrdo, nebo vyšší výstupy či sestupy 20+ cm, tak tu nosnou nohu vždy odlehčuji, naplno se do ní opřít, tak nemám jistotu, jestli mě nezradí, v penzionu jsem do 2. patra šlapal po všech schodech a uvědomil si to, až když to všichni mladší kolem mě brali po dvou, protože ty schody jsou mělké a po jednom to zdržuje, jestli to tak půjde dál, tak to vidím na cyklistiku, ale ne horskou.

2. dubna 2024, úterý
531+BBB, M4 W2/4 D1/4, dřepy 3+, ranní trénink, FF Václavák

Dřep: (low-bar, sbd)
3x 120 kg
3x 140 kg
5x 160 kg, opasek, série 3+, těžké, pomalé, tohle už má být 8+, ale zase není síla
5x 10x 110 kg, bez opasku, od druhé série už se to promazalo a pohoda, s delšíma pauzama tedy

Pendlay rows:
5x 8x 70 kg, striktně, dlouho jsem to nejel, takže nižší váha

sauna 10 minut

dřepy zklamaly, ale nepřekvapily, po 15 dnech, co bych čekal, snad už teď žádné zdravotní problémy ani prodloužené pobyty bez fitka nebudou, protože takhle se progredovat nedá.

opasek jsem na 2. dírku sotva zapnul, jak jsem teď během velikonočního víkendu přibral v pase, takže na tom taky musím zapracovat, být takhle stažený možná přidá na 1-2 opáčka, ale 3+ opáčka už je potřeba prodýchávat.

začínám zase suplovat, což jsem poslední dva týdny taky flákal, dorazil kreoš a taky jsem si pořídil předtréninkovku, nevím, jestli by to dnes bez ní bylo horší, časem posoudím.

Naposledy upravil vlk# dne út duben 02, 2024 3:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Magumi

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2024 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta kolena mě mrzí. : ( Nechceš si k té suplementaci přidat Alavis, respektive jeho schválenou verzi pro lidi? Třeba by ti to trochu ulevilo.

Mně na kolena nejvíc pomohlo, když mě Tomáš Kejík naučil, jak rovnoměrně rozložit sílu přes celý řetězec, jenže to není tvůj problém, máš super techniku a všechno děláš dobře.

vlk#

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2024 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Ta kolena mě mrzí. : ( Nechceš si k té suplementaci přidat Alavis, respektive jeho schválenou verzi pro lidi? Třeba by ti to trochu ulevilo.

beru, Alavis pro lidi i nějaký kolagen, ale je pravda, že jak teď mám dlouhé výpadky ve cvičení, tak i v suplementaci, takže tomu dám trochu pravidelnosti a uvidím

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 226, 227, 228, 229, 230  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: