DAVID.LOPAN - fotrovský minimal a příchuť brazílie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 116, 117, 118  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - fotrovský minimal a příchuť brazílie  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - fotrovský minimal a příchuť brazílie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2026 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patek

BJJ nogi


fyzická náročnost tréningu - velmi těžká
psychická náročnost tréningu: 4
pocitová radost z tréningu: 9
trénink trval: 80 minuz
VÁHA - 77

Dnešní trénink jiu-jitsu byl fajn. Bylo nás málo, takže panovala spíš komorní atmosféra, víc se povídalo a nikomu se moc nechtělo drilovat techniky. Nakonec jsme dali jen rozcvičku a sparringy.
Jelo se osm kol po čtyřech minutách s 45sekundovou pauzou mezi koly. Začal jsem docela zostra a už v prvním kole jsem se slušně vytavil.Soupeři měli kolem 90, 100 a 115 kilo a samozřejmě byli všichni mladší než já, jako ostatně vždycky. Ale dalo se to zvládnout. Často jsem spíš utíkal a nedařilo se mi využít spoustu dobrých situací, přesto to byl povedený trénink.
Dost jsem lezl do zad, poměrně mi to jde, ale ukončování už horší.Povedla se mi hezká gilotina i pěkný achilles lock. Teď jsem samozřejmě úplně zničenej jako vždycky po takovém tréninku, ale stálo to za to. Bylo to fakt dobrý.
Ps: posledni dobou mam pocit, ze ve sparinzixh vic citim že mi je 44. Jakoby chybela dravost, drive. Nevydrzim tempo i kdyz je fyzicka lepsi, ale dobre...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne po květen 18, 2026 6:59 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 18, 2026 5:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle

DIPS - 2x8 BW, 8xBW+10kg, 6xBW+20kg, 6xBW+27,5kg, 8xBW+27,5kg
BENČ - 5x60, 5x70, 3x3x s 75
KB BOTTOM UP PRESS - 3x1
TRICEPS LANO - 2x


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 4
pocitová radost z tréningu: 6
trénink trval: 30
VÁHA - 78 alarm

Po pátečním bjj jsem byl v sobotu rozlámaný totálním způsobem, tak jsem venku s dětma dělal lehčí nácvik front lever, visy a visy na jedné ruce. Hlavně visy na jedné ruce mi dělají brutálně dobře na ramena, ale nic víc se nedalo. Nicméně velmi příjemný aktivní odpočinek.
V neděli už to bylo lepší, ale únava byla pořád šílená, svaly zatuhlé, klouby bolavé, tak jsem začal dipama a víc se rozcvičil. Benče teď dám na druhou kolej a budu chvilku víc drtit dips, tam se mi daří posouvat. Benč se mi stejně za těch 30 let nikdy nezlepšil pokud jsem nenabral nějaké kilo na váze a jelikož cca 78 je můj strop, tak si teď budu hrát jinak a tohle jen lehce. Dips mě teď fakt baví, navíc nemám momentálně pocit, že mě tam limitovalo levé rameno nebo pravá ramenolopatka. Uvidíme.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2026 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí

SHYBY - 1x8
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 6x27, 6x35, 8x45, 8x50, 8x50 (rpe9)
HORIZONTAL PULL UPS PODHMATEM - 6x5 s BW+10kg
SHYBY S NADLEHČENÍM - 2x
BICEPS - 2x


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 0
pocitová radost z tréningu: 6
trénink trval: 30
VÁHA - 77-78

Přítahy těžké, přetěžké. 8 opáček na tohle mi nesedí. Odjedu jednu sérku a pak mě čeká ještě druhá ruka. viděl bych to na trénink, dva, tři, zkusím co nejvyšší váhu abych uspokojil ego, vyblbnul se a pak skočím na jiný cvik a tohle pojedu nějakou dobu jenom doplňkově.

Ok, push, pull, legs mi teoreticky vyhovuje, ale dostávám se k problému, že jakmile naskočí jeden trénink BJJ a já si dám další den pauzu, tak partii otočím 1x za 6 dní. Budu to teda ještě ladit. Pravděpodobně pak hodím lehčí fullbody nebo spojím push a pull dohromady, tady zase narážím na limity času co mám většinou na cvičení, ano mohl bych si přivstat, ale většinou už takhle vstávám v 05.00 a vstávat ve 04.00 se mi asi nechce. Nevadí, ladíme, ladíme, ladíme.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2026 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle

HINDU SQUAT - 3x10
HIGH BAR SQUAT - 5x60, 5x70, 5x75
DIPS - 2x8 BW, 8xBW+10kg, 2x6 BW+20kg
HORIZONTAL PULL UPS PODHMAT - 4x6 BW+10kg
TLAKY JEDNORUČKY - up to 2x8 s 19kg


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 7
pocitová radost z tréningu: 5
trénink trval: 30
VÁHA - 77-78

5 dní volníčko a bodlo. Vyrazili jsme s rodinkou nečekaně pryč (občas se to tak semele) a tentokrát nebyl prostor na sranda cvičení, tak aspoň úplný odpočinek na 5 dní.
Jelikož se snažím jezdit push, pull, legs, měly být legs, ale vzhledem k pauze to nedává smysl. Navíc jak jsem psal před pár dny, budu to mezi to dávat občasné fullbody abych nějak srovnal frekvenci partií, protože projet to jednou za 6 dní je málo a i když mě push, pull, legs, nebo nějaké větší dělení neskutečně baví, tak zase vocamcaď pocamcaď, takže občas tam švihnu full body. Snažím se přidávat každý trénink na hlavním cviku, nicméně tohle byl takový deloadový mezotrénink.
Už rozcvička byla těžká. Dřepy byly přímo odporné a dips už bez váhy blitka. Asi špatný den nebo co. Taky jsem začínal v 22.00 po uspávání dětí a sebe, samozřejmě jsem také usnul, mno. Nicméně potom jsem se do toho dostal. Občas mám pocit, že potřebuji víc rozcvičku, hlavně na dřepech, tam se do toho dostávám prakticky až ke konci tréninku.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út květen 26, 2026 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý

GOBLET SQUAT - 3x6 s 16ktb
HIGH BAR SQUAT - 4x4 s 65, 2x5 s 77kg
LOW BAR SQUAT - 3x77, 5x90
SLDL - up to 8x24kg


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 7
pocitová radost z tréningu: 9
trénink trval: 37
VÁHA - 77

Goblety mě hezky na dřepy připravují, lépe se mi pak dřepuje, takže je budu zařazovat (když nezapomenu, že). Hlavní sérky dřepů relativně ok, v jednu chvilku jsem zacítil hamstring, ale pak dobré. Byla trošku rezerva, ale high bar je pro mě prostě těžký.
Low bar naopak krásný, to je prostě moje no. Cítím tam kontrolu a mám pocit, že můžu vždycky dát ještě jedno opáčko, což se mi fakt u highbaru neděje. Taktéž jsem přidal o 2,5kg. Low bar ale jedu vlastně jenom jednu pracovní sérii jako takový bonus po higbaru. Jednu lehčí na zahřátí a pak "golden".
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2026 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa

DIPS - 2x8 BW, 6xBW+10kg, 6xBW+20kg, 2x6BW+30kg
BENČ - 4x3 s 76kg
TRICEPS GUMA - 3x12


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 7
pocitová radost z tréningu: 4
trénink trval: 37
VÁHA - 77

V absolutním časovém pressu do kterého jsem se snažil vecpat ženu a její trénink a starání se o malého čolka, který dnes nebyl ve školce. Nicméně odjel jsem co jsem potřeboval.
Na bradla jsem zase 2,5kg přidal. Dobré, lehká rezerva. 30kg jsem tam ještě nikdy neměl. Strašně jsem zesílil. Samozřejmě kecám. Jen jsem to nikdy moc nejezdil .o) Benč záměrně teď nechávám. Stejně nejsem schopen se tam pohnout aniž bych nenabral nějaké kilo na váze. Teď budu chvilku řešit bradla. Baví mě. Fajn trénink. Na papíře to vypadá že jsem nic neodjel, ale pocit po tréninku byl fajn.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st květen 27, 2026 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou, veľmi pekný a rozumný trenál + bradlá pekne napredujú.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2026 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek

HORIZONTAL PULL UPS PODHMATEM - 2x8 BW, 7x6 BW+10kg
BICEPS - 3x6
SHYBY S GUMOU - 2x


fyzická náročnost tréningu - lehčí
psychická náročnost tréningu: 2
pocitová radost z tréningu: 7
trénink trval: 29
VÁHA - 77

Ráno jsem se vzbudil před budíkem, teda né že bych spal dost, ale dovalil k nám do postele jeden z malých čolků, tak jsem to využil.
Přítahy jednoručky přehodím k fullbody a pojedu to lehčeji. Budu ji taky moci jet v supersetu s něčím, což potřebuji abych ve fullbody něco stihl odjet. Času je tradičně málo. místo toho jsem přešel na horizontal pull ups, kde můžu hodně přidávat a nic mě tam nelimituje. Fajn trénink. Mohl jsem si dopřát trošku delší pauzy i když tady je tolik nepotřebuju...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 01, 2026 5:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota

30 YARDS SPRINTS

TLAKY NA RAMENA S JEDNORUČKOU VE STOJE - 6x16, 6-5-6-6 s 21kg ručkou
HIGH BAR SQUAT - up to 4x80
BENČ - up to 5x75
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - up to 2x6 s 40kg

+biceps, nácvik front lever, středy ramen


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 2
pocitová radost z tréningu: 8
trénink trval: 35
VÁHA - 76,4

Hezké fullbody. Na jednoručce na ramenech přidávám co se dá a po troškách. Opáčko za opáčkem. Pokud nepůjde přidat opáčko tak přidám lehčí sérku abych zvyšoval total a uvidíme jestli se to hne a ruka pustí nebo je to silou, ale spíš myslim že to první...

neděle

kolo 20 km
-nácvik front lever


fyzická náročnost tréningu - lehký
psychická náročnost tréningu: 0
pocitová radost z tréningu: 0
trénink trval:
VÁHA - 76,4

S celou rodinou na kolech, pak jsem ještě pomáhal stěhovat kamarádovi a dal si tak 20x schody do 3 patra.
PS: 20km je samozřejmě v lehkém tempu šíleně málo, ale ten rozdíl šlapat s cca 90kg a šlapat teď...Absolutní. Už jen to jak jsem se cítil když jsem dojel je jiný vesmír.
PS: Jinak dcera na kole na pohodku 20km. Sice po cestě zpět jsem ji už trošku hecoval a povzbuzoval (ujížděli jsme před bouřkou) ale dala to hustě bez toho aniž by skuhrala. Skuhrat začali oba až doma. Kakaíčko nebylo dost kakaové, piškoty dost piškotkové. Bylo teplo, byla zima. Ještě se nekoukalo na pohádku. Tak jsme si řekli s manželkou, že s nima budeme jezdit furt na kole, že tam šlapou jak hodinky.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 02, 2026 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí

DIPS - 2x8 BW, 6xBW+10kg, 6xBW+20kg, 2x6BW+32,5 kg
BENČ - 3-3-3-6 s 77
TRICEPS GUMA - 2x12


fyzická náročnost tréningu - lehčí
psychická náročnost tréningu: 7
pocitová radost z tréningu: 4
trénink trval:
VÁHA - 76 cca

Snažit se koučovat ženu, do toho hlídat syna a něco odcvičit ve sklepě kde se teď nahromadili krabice není nejlehčí, ale šlo to.
Dips - tady hodně záleží na tom jak si to zavážu. Opasek je mi totiž velký jak jsem shodil kila, ale zavázal jsem si ho kolem zátěžové vesty a z toho mi to viselo. Ok, to už šlo. Druhá série bradel tudíž byla lehčí, ale i tak je to už momentální strop. Spíš příště zkusím přidat pár opáček a trošku si na to zvyknout, ale i tak spokojenost. Benč už pak jenom za odměnu, protože ho mám prostě rád .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2026 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa

BJJ pyžamová párty


fyzická náročnost tréningu - těžkáí
psychická náročnost tréningu: 9
pocitová radost z tréningu: 7
trénink trval: 90 minut
VÁHA - 76 cca

rozcvička, klasika, krk a pak nácvik jednoho sweepu, co používám a funguje jak v kimonu tak bez, samozřejmě s kimonem jde lépe, protože je lepší úchop a kontrola soupeře.
Sparingy. Mno, byl jsem tradičně potrava, ale jedna páka se mi povedla urvat na lepším soupeři, kterého jsem překvapil pákou na kotník - TOE HOLD. Tohle mi moc často nevychází, problém s tím je ten, že to chytím, páčim a soupeř to často nechce pustit a já víc nepáčím, protože se bojím, že mu urvu kotník (není to zase tak těžké). Takže je to dost na inteligenci soupeře. Jinak jsem přežíval. Až na jednoho s kterým jsem remízoval byli všichni mladší, silnější, těžší, lepší a to většinou všechno dohromady. Ideální kombinace. Ale dobrý trénink...

čtvrtek

HINDU SQUATS - 1x10
GOBLET SQUT - 3x6 s podržením dole
HIGH BAR SQUAT - 3x5 s 65, 2x5 s 80
LOW BAR SQUAT - 1x10 s 80kg


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 9
pocitová radost z tréningu: 9
trénink trval: 30 minut
VÁHA - 76 cca

Zničenej po večerním BJJ, jsem se rozhodl že dám trénink ráno, posunula se mi práce, tak proč ne. Noc byla z těch zlých. Obě děti se budily a malý milostpán se rozhodl, že když jde fotr déle do práce a může si přispat, že mu to zbojkotuje a vzbudí se v 05.00. No krása .o)) nějak jsem to přežil, pak náházel děti do školky, přijel a šel na to. Rozcvička šla ztuha a všechno protestovalo, vršek byl přetažený z BJJ a nohy relativně ok, až na bolesti z páčení nebo modřin, ale to ničemu nevadí. No, nakonec se to promazalo a dřepl jsem 2x5 s 80, tzn. od minula zase 2,5kg. Od zhubnutí byl nejlepší výkon 2x4 s 82,5, tzn. příští týden to překonám, ale tentokrát si před tím dopřeju volno .o) Pak už mi docházel čas a na low bar nebyl čas, tak jsem tam vyflusl jednu sérii ve stylu "umři u toho" a doplazil se domu si rychle udělat jídlo a mazat do práce.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 08, 2026 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek

HORIZONTAL PULL UPS PODHMATEM - 6xBW, 7x6BW+15kg
HRAZDA S GUMOU - 2x
BICEPS - 3x


fyzická náročnost tréningu - lehčí
psychická náročnost tréningu: 7
pocitová radost z tréningu: 5
trénink trval: 25minut
VÁHA - 76 cca

Byla firemní žranice a akce. Zezačátku jsem se držel a šlo to dobře, ale pak jsem to rozjel ve velikém stylu a lítaly tam cheescake o sto šest, ale i tak jsem se držel. Alkohol nebyl, jelikož moc nepiju a navíc jsme tam byli s dětmi. Hodili jsme děti do postele a jelikož jsem byl pořádně nažraný, tak jsem ještě naběhl do sklepa, že si aspoň v tom kalorickém surplusu zacvičím. 15kg už nebylo tak lehkých jako minule 10, ale dalo se. Po tréninku už jsem nedával ani protein a jen zkoukl jednoho Mentalistu s ženou a šel spát .o)

sobota

20 SHYBŮ NADHMATEM -RPE 10
nácviky front lever


fyzická náročnost tréningu - lehká
psychická náročnost tréningu: 0
pocitová radost z tréningu: 0
trénink trval: 0 minut
VÁHA - 76 cca

V sobotu byla zase rodiná akce. Babička měla 89 let. Bratránek si hodil na zahradu hrazdu, ale hrazda je brutálně vysoko a tak jsem řešil, jestli na ní vůbec vyskočím, nakonec jsem vyskočil. Chvilklu si tam tak visím, dám dva ront levery a najednou slyším že kolik dám shybů, tak si ještě chvilku visím a přemýšlím, jestli se mi chce do hecovačky, ale mně se chce vždycky do hecovačky. Tak jsem jich tam vysolil 20. Od patnáctého jsem musel dávat pár sekund ve visu pauzu a poslední bylo pravdu poslední...

V neděli jsem byli s dětmi na hřišti a probíhala hromada front leverů a visů na jedné ruce. Ve front leveru jsem se postupně posunul z cca 2 na cca 5, ale pořád v něm nevydržím, ale na to, že to dělám lehce se to vlastně fajn lepší...

pondělí

SLDL - 4x
TLAKY NA RAMENA S JEDNORUČKOU - 6-7-6-6 s 21kg ručkou
BENČ - up to 6x85
ROMANIAN DL S RUČKAMA - 3x8 s 27,5kg ručkama
PŘÍTAHY JEDNORUČKY - 6x27,5, 2x6 s 40kg
+středy ramen, zadky ramen


fyzická náročnost tréningu - střední
psychická náročnost tréningu: 2
pocitová radost z tréningu: 9
trénink trval: 45 minut
VÁHA - 76-77 cca

Po dvouch víkendových žranicích jsem dostal chuť na benčík. Bylo mi jedno, že předtím byly pressy a že ho teď jezdím jen doplňkově. 6x85 je fajn. Je prostě vidět, jaký rozdíl je když se pořádně nažeru. Dobré fullbody.
Jídlo už samozřejmě srovnáno. Neděle relativně pěkná a dneska taky poměrně striktní. Záměrně se po takových akcích nevážím, ale chvilku počkám...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 09, 2026 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý

HINDU SQUATS - 2x8
GOBLET SQUAT s podržením dole - 3x5
HIGH BAR SQUAT - 2x4 s 40, 4x4 s 65, 2x5 s 83
LOW BAR SQUAT - 5x83


fyzická náročnost tréningu - střed
psychická náročnost tréningu: 6
pocitová radost z tréningu: 5
trénink trval: 35
VÁHA - 76 cca

Sice bylo včera fullbody, ale na nohy tam byly jenom lehčí hamy a měl jsem před odpolední relativně čas, tak jsem na to naběhl a pauzu si dám raději zítra. Minulý leg day byl ve čtvrtek a mám pocit, že jsem tak akorát stihl zregenerovat ty minulé dřepy .o) 2x5 s 83 je nejlepší výkon od té doby co jsem začal zase víc dřepovat. Je to hodně slabé, ale trošičku se to zlepšuje. Nicméně to bylo těžké, přetěžké, ale zvládl jsem a příště přidám. Tam už cítím hranu neboli Martina Hranáče, ale uvidíme. Přidávat budu po 2,5kg.
Stále tedy platí
push
pull
legs
fullbody
s tím, že měním pořadí aby tam nebyly tak dlouhé prodlevy mezi tréninky a byla relativně ok frekvence. Teď jsem například posunul push, jelikož včera byly těžké benče a push vlastně byl. Snad je to srozumitelné, pro mě ano. Rozhodně mě to tak baví a nezhoršuju se. Je tak vyšší intenzita v tréninku, radost a přidávám. Uvidíme.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2026 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek

DIPS - 2x6 BW, 6xBW+10kg, 6xBW+20kg, 7xBW+32,5 kg, 8xBW+32,5kg
BENČ stopky - 3x2 s 80
BENČ S JEDNORUČKAMA - 1x18 s 27,5kg ručkama
TRICEPS GUMA - 3x


fyzická náročnost tréningu - lehčí
psychická náročnost tréningu: 0
pocitová radost z tréningu: 8
trénink trval: 32 minut
VÁHA - 76,2

S dobrou náladou a v rozumném čase. Hned se cvičí lépe. Samozřejmě jsem byl tlačen časem, ale dalo se. Dips stejná váha jako minule, ale na první sérce o 1 op více a na druhé o 2 op. více. Lépe jsem na sebe závaží přivázal a je to pak lepší. Příště o 2,5 kg přidám. Bylo to komfortní. Benč pak středně. Nakonec jednoručky jedna sérka ať mám na prsa také něco unilateral. Musím to více jezdit. Jedna strana těla mi roste méně pravděpodobně kvuli ramenolopatce...Velmi dobré, pěkné a skvělé.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so červen 13, 2026 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patek

BJJ nogi


fyzická náročnost tréningu - velmi tezka
psychická náročnost tréningu: 7
pocitová radost z tréningu: 8
trénink trval: 90
VÁHA - 76,2

Po celém týdnu únavy jsem byl opravdu vyčerpaný. Začali jsme klasickou rozcvičkou, pak jsme procvičovali kimuru, což je jedna ze základních pák. Byl tam fajn trik na převod kimury, když ji soupeř blokuje – asi dvě varianty, celkem šikovné. Potom bylo devět kol sparingu po třech minutách, což bylo fakt náročné. Párkrát jsem se udržel, ale několikrát jsem byl totálně zničený. Získal jsem dva pěkné hody a povedl se mi jeden solidní armbar. Trénér mě už rok a půl popohání, abych si dojel pro modrý pás, a i když už mě tím prudí delší dobu, tak si možná nakonec zajedu, ale staci mi uz nejakou fobu fakt, ze to mam...Teď jsem ale totálně zničený – ramena a ruce mě bolí tak, že jsem rád, když zvednu skleničku. Prostě masakr.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - fotrovský minimal a příchuť brazílie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 116, 117, 118  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: