Jaky Opasek?


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaky Opasek?  Úvodní stránka -> Trénink -> Jaky Opasek?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaky pasek byste si koupili?
Nylonovy
9%
 9%  [ 3 ]
Kozeny
90%
 90%  [ 29 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
Mike


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2003 2:16 pm    Předmět: Jaky Opasek? Odpovědět s citátem

Zajimalo by mne, jaky opasek byste mi doporucili, ten muj kozenej ted odchazi do vecnejch lovist, tak pokukuju po novym, ale nevim jestli nylon nebo kuzi. Jaky byste si koupili vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2003 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

protože ještě opasek nemam, tak se přidávám k otázce, případně ještě jaký byste doporučili trhačky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pku


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2003 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem zastáncem klasiky a proto bych si jiný než kožený nekoupil a přijde mi zbytečné vyhazoval love za něco co není zase omoc ĺepší ba právě naopak spíš horší.Klasická přeska ti nerupne zatímco ten suchý zip může a když máš kovovou přesku a třeba se více najíš tak to zase musíš šroubovat a to se mi nezdá jako nejmoudřejší řešení ale nikomu to nevnucuji je to spíš věc zviku.Jinak trhačky znám jen jedny Bucci tak fakt nevím jak jsi to myslel ale pokud ti nevyhovují tak už pak můžeš zkusit jen háky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Rimmer


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2003 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodnuti je na tobe. A ze ti odchazi? To mu musis davat pekne pohulit. Ja mam svuj kozenej 8 let a stejnou dobu jeste vydrzi, pokud nevyroste moc vana.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2003 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oleg Zhur společně myslím s Mad-maxem vyvinuli teď nějakou novinku (myslím opasek), Oleg si jí maximálně chválí a plánujeme ji prodávat tady u mě, ale to asi pár týdnů ještě potrvá :o (.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Blade


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2003 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Oleg Zhur společně myslím s Mad-maxem vyvinuli teď nějakou novinku (myslím opasek), Oleg si jí maximálně chválí a plánujeme ji prodávat tady u mě, ale to asi pár týdnů ještě potrvá :o (.

A co to je za novinku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angel


PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2003 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blade napsal:
Ronnie napsal:
Oleg Zhur společně myslím s Mad-maxem vyvinuli teď nějakou novinku (myslím opasek), Oleg si jí maximálně chválí a plánujeme ji prodávat tady u mě, ale to asi pár týdnů ještě potrvá :o (.

A co to je za novinku?


Asi nejaky svetelkujici s elektronickym stahovanim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade


PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2003 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Angel napsal:
Blade napsal:
Ronnie napsal:
Oleg Zhur společně myslím s Mad-maxem vyvinuli teď nějakou novinku (myslím opasek), Oleg si jí maximálně chválí a plánujeme ji prodávat tady u mě, ale to asi pár týdnů ještě potrvá :o (.

A co to je za novinku?


Asi nejaky svetelkujici s elektronickym stahovanim

Tak ten beru!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miguelito


PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2003 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TLUSTY KOZENY LIFTERSKY OD DR. LIFTA. A JE TO TAKOVEJ ROZDIL, ZE JSEM TOMU NEBYL SCHOPEN UVERIT. OD TE DOBY CO HO MAM JSEM SE PRI DREPECH ANI JEDNOU NEPREDKLONIL.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2003 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reno Reines napsal:
TLUSTY KOZENY LIFTERSKY OD DR. LIFTA. A JE TO TAKOVEJ ROZDIL, ZE JSEM TOMU NEBYL SCHOPEN UVERIT. OD TE DOBY CO HO MAM JSEM SE PRI DREPECH ANI JEDNOU NEPREDKLONIL.


Dr.Lift tady kseftuje s paskama? to jsem nevedel

A je to ten stejne sirokej vpredu jako vzadu,jo?
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hekinen


PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2003 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja jsem si asi pred cca 6 měsíci koupil nylonový ze zacatku jsem byl z neho stastastnej ale jak jsem ho pouzival a obcas sem ho i pokrcil tak se tak blbe zkroutil ze dneska už ho skoro nepoužívam nebot me strasne tlačí do zad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bucci


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2003 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PKU: já myslel jako výrobce těch trhaček doporučit, ale už je to stejně passé, půjdu do háků (kvůli MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pku


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2003 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bucci napsal:
PKU: já myslel jako výrobce těch trhaček doporučit, ale už je to stejně passé, půjdu do háků (kvůli MT)
Tak to nevim ale jsou to ty černý klasický a ta firma dělá i rukavice ale já myslím že je to fakt jedno na tom neni co zkurvit to se snad dá udělat i doma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bucci


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2003 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pku napsal:
Bucci napsal:
PKU: já myslel jako výrobce těch trhaček doporučit, ale už je to stejně passé, půjdu do háků (kvůli MT)
Tak to nevim ale jsou to ty černý klasický a ta firma dělá i rukavice ale já myslím že je to fakt jedno na tom neni co zkurvit to se snad dá udělat i doma.


dobrý a dík...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Miguelito


PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2003 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
Reno Reines napsal:
TLUSTY KOZENY LIFTERSKY OD DR. LIFTA. A JE TO TAKOVEJ ROZDIL, ZE JSEM TOMU NEBYL SCHOPEN UVERIT. OD TE DOBY CO HO MAM JSEM SE PRI DREPECH ANI JEDNOU NEPREDKLONIL.


Dr.Lift tady kseftuje s paskama? to jsem nevedel

A je to ten stejne sirokej vpredu jako vzadu,jo?


JOJO. A VYPADA DESNE TVRDACKY. ZADNA UMELA HMOTA.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaky Opasek? Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: