Volby 2006 - nanečisto


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volby 2006 - nanečisto  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Volby 2006 - nanečisto
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koho budete v červnu volit?
ODS
49%
 49%  [ 144 ]
CSSD
14%
 14%  [ 41 ]
KDU-CSL
2%
 2%  [ 6 ]
KSCM
3%
 3%  [ 11 ]
US-DEU
0%
 0%  [ 1 ]
Strana zelených
13%
 13%  [ 38 ]
Jiná strana
5%
 5%  [ 17 ]
K volbám nejdu
11%
 11%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 291

Autor Zpráva
Sešívaný


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

m4l napsal:
ted jeden muj problem: jako muj nejlepsi kamos proste tywe on proste je uplne 100% s paroubkem.. jako je to muj fakt best kamos kdykoliv bych se na nej mohl spolehnout ale sakra uz sem se s nim asi X krat pohadal a ted po volbach jeste vic a on tomu paroubkovi porad veri.... sakra jak nekdo muze bejt tak blbej slepej nechapu uplne sem ted nasranej pac ja bych snad dokazal i zabit ... z toho paroubka fakt zvracim... ale zase rozvratit super pratelstvi kvuli politice je trosku demence...


Tak se s ním o politice nebav. Jedním z mých nejlepších kámošů je komunista, je dokonce i ve straně. Jednou jsme se v hospodě o politice tak rozhádali, že došlo málem na rozbíjení židlí o hlavu :-)
Od té doby se o politice nebavíme a je to OK.
_________________
NO MONEY, NO HONEY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
m4l


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dragon:sesivany: jo mate pravdu udelal sem chybu... diks
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aneb politika je tema o ktery se naprosto nema cenu bavit, protoze se akorat pohadas, stoupne ti tlak a naprosto zbytecne, protoze stejne nikdy nic nevyresis, protoze nemas tu moc..
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirek Dušín


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám stejnej problém s přítelkyní, já volil ods ona čssd a ač nerad je kvuli tomu mezi náma docela dusno. Celá její rodina volila čssd a já ani nemám náladu se tam ukazovat. Nejhorší jsou ty argumenty, prej já jsem naočkovanej z internetu a nemám vlastní názor. Docela úsměvné a zároveň smutné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majklozo


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dyť zas nejde o tolik, abysme se museli rozkmotřovat. I můj nej kámoš volí protiklad mýho a nic to neznamená, prostě se o tom nebavíme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sešívaný


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

stromba napsal:
Já mám stejnej problém s přítelkyní, já volil ods ona čssd a ač nerad je kvuli tomu mezi náma docela dusno. Celá její rodina volila čssd a já ani nemám náladu se tam ukazovat. Nejhorší jsou ty argumenty, prej já jsem naočkovanej z internetu a nemám vlastní názor. Docela úsměvné a zároveň smutné.


No, drsné
Aspoň vidíš, jak ti internet a tady toto fórum vymývá mozek. Už vůbec nedokážeš rozpoznat, že Jirka je férový chlapík a myslí to naprosto upřímně.
Kámoše vidím jednou za čas, takže to klidně vydržím, ale krotit se celou dobu i doma, tak to nevím, jestli bych zvládl. Naštěstí celá naše rodina letos volila ODS. Chodím na školu, kde podle ankety 60% lidí (ze všech, tedy i těch, kteří k volbám nejdou) volí ODS a jen 8% ČSSD, takže nemám problém ani na koleji. Zatím jsem vystřídal 10 spolubydlících, z toho 9 volilo ODS a pouze jeden byl sice pravičák, ale nerozhodnutý. V pátek jsem byl na linuxovém pátku a tam se dávali piva zadarmo za lístek ČSSD a ODS. Já jsem vlastně šťastný člověk obklopený lidmi stejného smýšlení
_________________
NO MONEY, NO HONEY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Drago


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od pritelkyne otec je komunista jak remen, ona je nastesti clovek dost rozumnej a nemelo to na ni vliv ta jeho politicka presvedcenost. Ale je to chlap kterej nevaha me vrazit pred svou dcerou kdyz jsem rekl ze jsou komunisti curaci. Ja je fakt nemam rad ty komouse
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drago napsal:
Od pritelkyne otec je komunista jak remen, ona je nastesti clovek dost rozumnej a nemelo to na ni vliv ta jeho politicka presvedcenost. Ale je to chlap kterej nevaha me vrazit pred svou dcerou kdyz jsem rekl ze jsou komunisti curaci. Ja je fakt nemam rad ty komouse

prezil to ? :)
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Topděfka


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Drago napsal:
Od pritelkyne otec je komunista jak remen, ona je nastesti clovek dost rozumnej a nemelo to na ni vliv ta jeho politicka presvedcenost. Ale je to chlap kterej nevaha me vrazit pred svou dcerou kdyz jsem rekl ze jsou komunisti curaci. Ja je fakt nemam rad ty komouse

prezil to ? :)


kdyby ne,nikdo by se nedivil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drago


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Topděfka napsal:
Black Dragon napsal:
Drago napsal:
Od pritelkyne otec je komunista jak remen, ona je nastesti clovek dost rozumnej a nemelo to na ni vliv ta jeho politicka presvedcenost. Ale je to chlap kterej nevaha me vrazit pred svou dcerou kdyz jsem rekl ze jsou komunisti curaci. Ja je fakt nemam rad ty komouse

prezil to ? :)


kdyby ne,nikdo by se nedivil


Ja mu nic neudelal, je to jeji otec. Ale je to fanatismus jak on tomu veri, ti komunisti se tak dlouho drzi v relativne dobre pozici protoze lidi co je voli je voli z presvedceni a uplne automaticky, to je nejhorsi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel je to tak a dokud volici KSCM nevymrou, tak je porad nekdo bude volit...videl bych to tak 12 let a uz se do parlamentu nedostanou
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majklozo


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Black Dragon napsal:
Bohuzel je to tak a dokud volici KSCM nevymrou, tak je porad nekdo bude volit...videl bych to tak 12 let a uz se do parlamentu nedostanou

Antikomunisti by měli usilovat o snižování kvality zdravotnický péče, jinak to může bejt klidně 16,20 i 24 let s komunisty ve sněmovně.
V tomto smyslu je podle některých z Vás největší antikomunista Rath
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej1


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Název tohoto topicu je bohužel stále aktuální. Zdá se, že vše směřuje k novým volbám.
_________________
Nerad se vytahuju, a proto skrývám svaly pod vrstvou tuku

Edit: Vyrýsoval jsem a vidím, že tam nikdy žádné svaly nebyly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sešívaný


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říká můj kamarád, doufejme, že u dalších voleb bude zase o něco víc komunistů v urnách
_________________
NO MONEY, NO HONEY!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Black Dragon


PříspěvekZaslal: ne červen 04, 2006 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondřej napsal:
Název tohoto topicu je bohužel stále aktuální. Zdá se, že vše směřuje k novým volbám.

akorat bych pozmenil nazev topicu na Volby 2006 n.2
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volby 2006 - nanečisto Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: