Deadlift - sehr lieber Übermensch


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Deadlift - sehr lieber Übermensch
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 7.3.2007

ketosa ráno daleko za trojkou
váha 117,3 kg

ráno trenink s cca 50 - 75 % maxim po 8 opakováních...vždy 3 série na sval - trenink celého těla

benchpress v dedě na stroji 3 x 6
+ stah. prot. kl. 3 x 8
shyby na hrazdě s nadlehčením 3 x 8
lateral raise 3 x 10
seated dips 3 x 10
bic. shyb s jednoručkama v sedě 3 x 6
přednosy 3 x 8
předkopy 3 x 8 ( bolí mě pořád ještě nohy )
výpony v sedě 3 x 6


řeknu Vám, že takhle pod psa jsem se už dlouho necítil....ráno jsem se vzbudil a měl jsem hlavu jak střep ( pokud se neopiju, tak to neznám )...celý ráno jsem se děsně potil, jen při tom když jsem ležel v posteli...snad to není virosa.

trenink absolvovaný na morál...najednou se objevila šedá mlha a po cca 45 minutách jsem se přistihl při poslední sérii na lýtka....

pak převlíct a 25 minut aerobka...chůze v = 6,7 - 7 km / hod.

cesta do práce z Goldś gymu mi trvala 30 minut....jel jsem autem...pracuju tak 300 m vzdušnou čarou od posilovny...přejít ten ohromnej areál a vyplazit se z přízemí do prvního patra...vidím to, že zítra dám volno...cítím se jak po pátečním treninku s tím rozdílem, že se pak nemůžu nezřízeně přežírat

ale jistej progres sleduju...váha jde neustále dolů...ještě týden a čert vem CKD...dám 14 dní pauzu a pak nanovo....představuju si tak ještě cca 2 cykly s hmotností někde mezi 100 - 105 kg.


FOK...vypadá to na virosu

strava...dnes zatím nic....myslím, že by to žaludek nezvládl...asi si pojedu koupit šunku a budu se krmit šunkou...na tatarku nebo tresčí játra v oleji dnes nemám...

co se dá dělat...dvě šumivý céčka po 600 mg to jistí...uvidíme co to udělá s ketosou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek 8.8.2007

takže včerejší " suplementace: 2x paralen 500 a 2400 mg vit. C + 2 šumivý multivitaminy - 5 l čaje a do nich 3 citrony.....taaakže co myslíte , že to udělalo s ketosou????



řekl bych taková solidní čtyřka
takže céčko mě nevyhazuje z ketosy...
omlouvám se za kvalitu fotky...ale svůj foťák stále nemám a tohle je focený bráchovým canonem a i když jsem namačkal makro...tak to takhle mázlo snímek...asi málo světla či co.

dnes bude volno...asi bych byl schopnej dát aero, ale zítra ráno mě čeká půl hodina chůze a odpoledne kruháč...a pak jedu k Šumperku...takže musím mít alespoň zbytky energie.

váha: dodám zítra
ketosa: daleko za trojkou


zítra očekávám 116 kg a 98 cm v pase...jak ne...příští týden bude doost brutální ( když se mi daří - odměňuju se...když jsem s plánem na štíru...následuje trest...míň jídla...treninky navíc apod....jsem asi masochista či co )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek 9.3.07

ketosa dááááleko za tři

aero: 37 minut chůze / běh ( v = 9 km / hod. )
váha: 116,3 kg
při odpoledním treninku tam ta 116 ka bude:o)


tj. to by odpovídalo - 5,5 kg za 19 dní ( -289,5 g / den )
pas tento týden 98 cm...tj. - 2 cm
pas celkově - 8 cm za 19 dní = mínus 0,42 cm denně

jde to pomaleji než jsem čekal...ale virosa dělá svoje...

jídlo...dnes je toho nějak moc...takže asi dojím hermelíny a tím končím...odpoledne brutal carb up....o víkendu mě čekají troje narozeniny ...předpokládám že cifra 123 kg to v neděli jistí:o)

odpolední trenink bude takovej:

benchpress 3 x 6
přítahy v sedě 3 x 8
lateral raise 3 x 10 - 12
seated dips 3 x 12
bic. zhyb na scot. lav. 3 x 8
crunches 3 x 15
horizontální legpress 3 x 12
výpony v sedě 3 x 10

jinak opravdu je fajn sníst před tr. do 50 g sacharidů....už jen z toho titulu, že se pak po fitku nemotáte jako mucha stříklá biolitem

jinak ...váha 115,6 kg !!! ...tj - 6,1 kg za 19 dní


Naposledy upravil Deadlift dne út březen 13, 2007 12:08 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

po 12.2.07
snídaně: 106 g jadel
svačina: 100 g uheráku
oběd: 125 g camembertu

trenink - dnes jen jednofáze

svačina: 100 g madelandu
večeře: 3 vajíčka natvrdo

váhu dodám zítra...ketosu měřit netřeba...jinak nafoukl jsem se k nepoznání...bicepsy si udržují i v dietě 45 cm, což na kondičáka není tak špatný...s přihlédnutím k tomu, že jsem před 3 týdny vážil o 6 kg víc ( a měl paže o 1,5 cm menší )....tento týden mě čekají v práci školení a ve čt a pá v Olomouci škola...takže strava a cvičení bude takový divoký....115 kg na konci týdne by byl mega úspěch.

trenink:

decline benchpress na hammer strenght ( 40 x 10, 120 x 8 ) 200x5,190x6, 180 x 8, 160 x 8
incline benchpress 45 ° 3 x 80 x 6 ( 10 s neg. op. )
benchpress na stroji v sedě 3 x sloup závaží ( 114 kg ) x 8
kliky na bradlech 3 x 10
bic. zhyb s jednoručkama v sedě 4 x 30 kg x 10
bic. zhyb na scotovce 3 x 50kg x 8
bic. zhyb na kladce 60 x 12, 75 x 10, 95 x 6
přednosy 3 x 12
crunches 3 x 15 - 20



EDIT: váha z pondělí = 119 kg


Naposledy upravil Deadlift dne st březen 14, 2007 7:24 am, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWACA


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak ti jdou ostatní partie dolu, co síla a celkový pocit. ja kdyz hubnu tak vetsinou co 1cm v pase tak = 1kg tel. váhy. nehubnes i moc svalů ??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
a jak ti jdou ostatní partie dolu, co síla a celkový pocit. ja kdyz hubnu tak vetsinou co 1cm v pase tak = 1kg tel. váhy. nehubnes i moc svalů ??
...pas víš....hrudník 128 cm...tj. + 2 cm...lýtka zhruba to samý...stehna - 1,5 cm...kupodivu to docela jde...jinak objemy se liší třeba v neděli večer a v pátek poledne...tj. po carb upu a v posledním tažení po kruháči...to jsem plochej...jinak oproti vlnám docela dobrý - i když začínal jsem defakto bez treninku ihned CKD...tj. nevím, jestli by tělo " rostlo" třeba po půl ročním objemu a následné dietě ( asi ne )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bubu


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz vidim ten jidelnicek, tak trpim s tebou.
_________________
sypka leze na bednu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bubu napsal:
Kdyz vidim ten jidelnicek, tak trpim s tebou.
díky ...ale ono se to fakt dá...a nemůžu říct, že bych měl kdykoliv během dne hlad...jak není cukr a je stabilní hladina insulinu...tak mi stačí i toto...ono je to mimochodem přes 200 g tuků denně...což jen v tucích dá přes 1800 kcall ...celkem se hýbu mezi 2500 - 3000 kcall denně....a kromě pátku kdy je člověk ždímlej je to pohodka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
SCHWACA napsal:
a jak ti jdou ostatní partie dolu, co síla a celkový pocit. ja kdyz hubnu tak vetsinou co 1cm v pase tak = 1kg tel. váhy. nehubnes i moc svalů ??
...pas víš....hrudník 128 cm...tj. + 2 cm...lýtka zhruba to samý...stehna - 1,5 cm...kupodivu to docela jde...jinak objemy se liší třeba v neděli večer a v pátek poledne...tj. po carb upu a v posledním tažení po kruháči...to jsem plochej...jinak oproti vlnám docela dobrý - i když začínal jsem defakto bez treninku ihned CKD...tj. nevím, jestli by tělo " rostlo" třeba po půl ročním objemu a následné dietě ( asi ne )


ze by "syndrom zacatecnika?" - svaly dou nahoru a tuky dolu...

anebo fakt silna ketoza tak dokonale ochrani svaly
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Conan napsal:
Deadlift napsal:
SCHWACA napsal:
a jak ti jdou ostatní partie dolu, co síla a celkový pocit. ja kdyz hubnu tak vetsinou co 1cm v pase tak = 1kg tel. váhy. nehubnes i moc svalů ??
...pas víš....hrudník 128 cm...tj. + 2 cm...lýtka zhruba to samý...stehna - 1,5 cm...kupodivu to docela jde...jinak objemy se liší třeba v neděli večer a v pátek poledne...tj. po carb upu a v posledním tažení po kruháči...to jsem plochej...jinak oproti vlnám docela dobrý - i když začínal jsem defakto bez treninku ihned CKD...tj. nevím, jestli by tělo " rostlo" třeba po půl ročním objemu a následné dietě ( asi ne )


ze by "syndrom zacatecnika?" - svaly dou nahoru a tuky dolu...

anebo fakt silna ketoza tak dokonale ochrani svaly


jasnej syndrom začátečníka!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SCHWACA napsal:
a jak ti jdou ostatní partie dolu, co síla a celkový pocit. ja kdyz hubnu tak vetsinou co 1cm v pase tak = 1kg tel. váhy. nehubnes i moc svalů ??
u mě - 6,1 kg = - 8 cm v pase...tj. na jedno kilo shodím v pase víc než 1 cm ( přesně - 1,31 cm / kg )...tj. asi nespaluju moc svalů...ono jaksi ani moc svalů spalovat nemůžu:o))))))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 13.3.07

váha ráno: 118 kg

trenink 1. fáze

shyby na hrazdě s nadlehčením 5 x 6 - 10
přítahy v sedě s oporou hrudníku 4 x 5 - 8
hyperextenze 3 x 12
seated dips 4 x 12
benchpress na úzko 3 x 8
tric. st. kladky 2 x 12 ( 10 s neg. op. )

snídaně: 100 g gombasecká klobása
svačina: 100 g ementálu
oběd: 100 g camembertu
svačina: 190 g májka
večeře: 3 vajíčka

trenink 2. fáze

legpress 4 x 10 - 20
horizontální legpress 3 x 10 - 15
předkopávání 3 x 10
zakopávání 3 x 10
výpony v sedě 5 x 6 - 15
výpony na stroji v sedě s nap. nohama 3 x 10
lateral raise 3 x 10 - 12
upaž. v předkl. 3 x 6 - 10
+ v sedě 3 x 6 - 10
upaž. přes kladku 2 x 10

( kvůli zádům nedávám jiné cviky na stehna a cokoliv co mi stlačuje páteř - jako např. tlaky na ramena jsou taky tabu....takže jen boční delty...přední dostanou i tak při kvantech benčů zabrat )

večer ketosa 1-2


Naposledy upravil Deadlift dne st březen 14, 2007 7:27 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslis ze sa ti ten chrbat da do poriadku niekedy?
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
myslis ze sa ti ten chrbat da do poriadku niekedy?
myslím že ano...ale chce to být opravdu opatrný a jít s váhama nahoru velmi pomalu a hlavně s perfektní technikou....není to tak dávno co jsem hltal diclofenak po hrstech abych mohl usnout...teď mě záda skoro nebolí....je to neporovnatelný a pořád lepší...jen pro představu....před měsícem jsem odjel svůj prní trenink nohou snad po roce na legpressu 300 kg x 13...po 4 treninzích je to už 400 x 12 a 300 x 30....takže progres tam je - na záda mám tři čtyři cviky co můžu cvičit skoro bez omezení...na mrtvolu si počítám ještě tak rok počkám ....ale pořád se té třístovky nevzdávám - pokud to bude takto pokračovat dál...já ji jednou dám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 14.3.07

ketosa: 2
váha: 116,1 kg
...od včerejška - 1,9 kg...můj glykogen mě definitivně opustil

ráno na lačno aero běh / chůze ( v=8,2 km / hod. ) 40 minut

snídaně 100 g uheráku
svačina: 115 g nivy
oběd: 150 g eidamu
svačina: 100 g vepřovýho
večeře:3 smažený vajíčka + 15 ml oleje ( a možná nějakou tu klobásku navrch:o)


jde to tento týden docela rychle dolů - pokud půjdu na odpolední aero - věřím, že budu mít 115,5 kg už dnes...tj. mohl bych se do pátku dostat pod 115 kg a to by byla bomba...bo by to bylo víc než 6,5 kg sundaných za měsíc bez hodiny hladu....centimetry v pase taky mizí...myslím, že v pátek to bude zajímavý vyhodnocení - pak z pracovních a studijních důvodů bude následovat třítýdenní pauza ( škola, školení, služebky v zahraničí )...během těchto třech týdnů se budu snažit nesprasit a aspoň udržet to čeho jsem dosáhl - hlavním kriteriem pro mě bude pas. Sacharidů bude málo s vloženým 1 - 2 dny, kdy si dopřeju víc. Bílkoviny kolem 2 g / kg...+ asi nechám aerobku, cvičit budu cca 4 x týdně.

no a po této pauze bude druhé kolo CKD s cílem někde kolem 108 kg...no a jestli nebudu spokojenej, bude následovat kolo třetí a poslední
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Deadlift - sehr lieber Übermensch Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: