posilovani + kliky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - posilovani + kliky  Úvodní stránka -> Začátečníci -> posilovani + kliky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolikrat tydne je nejefektivnejsi delat kliky a zaroven posilovat?
denne
18%
 18%  [ 12 ]
obden
12%
 12%  [ 8 ]
3x tydne
7%
 7%  [ 5 ]
2x tydne
7%
 7%  [ 5 ]
1x tydne
4%
 4%  [ 3 ]
nedelat kliky
50%
 50%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 66

Autor Zpráva
hytuk


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, co je slušná funkční síla je dost relativní a nechci o tom spekulovat, je ale zvláštní že takový funkční siláci jako ty kliky nedělají protože jsou naprd, zato víceméně kterejkoliv kick, thai-boxer (zambo, hutník, buakaw), veslař, vytrvalostní plavec na vrcholový úrovni se jich denně nadělá stovky. Stejně tak třeba muj oblíbenec Alain Ngalani a ještě spíš Fedor Emelianenko, nejlepší současná těžká váha ve vale tudu...by mě zajímalo proč světový špičky dělají věci co jsou jim naprd...zamysli se a možná radši dvakrát

PS: je jasný že tihle borci je mají zakomponovaný do komplexních tréninků a dělají různý ztížený varianty (kliky na fitballu atd.) což vůbec nic nemění na tom, že cestu si těmi klasickými kliky museli prokopat

PSS: proč je dělal Bruce LEE?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brut


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bruce Lee,to byl ten hubenej herec? Já když jsem chodil na thai-box (už jsem to psal),tak jsme tam při každým tréninku dělali 200 kliků,leh sedů,dřepů.Protože v tý tělocvičně těžko jde dělat něco jiného.Vytrvalost se tím taky moc nenatrénovala.
Každý z nás makal s činkama a ještě naběhal spoustu kilometrů!
To,že udělám 300 kliků v kuse je o ničem (to se dá natrénovat celkem rychle)
Reálná síla je to,že zvednu těžký balvan nad hlavu,síla je to když vytlačim ve stoje 10×svojí těl.váhu (na čince),dám raw dvojnásobek těl.váhy v BP a vytrvalost je taky něco jiného,než klikovat na jedný ruce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik.cz


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hytuk
brut

kazdy z vas mluvi o necem jinym...
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman


Naposledy upravil Mik.cz dne pá srpen 03, 2007 10:02 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flipr


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hytuk
Nevím co ti není jasné, myslím že na otázku padla přímá odpověď. Pokud chceš být ve formě a vytrvalý tak klikuj, jo klikuj, běhej, plav a jezdi na kole. Pokud chceš mít "medvědí svaly" tak to nebude to pravé ořechové, jak už bylo řečeno, hodí se případně na rozcvičku.
Jak si psal, že "kterejkoliv kick, thai-boxer (zambo, hutník, buakaw), veslař, vytrvalostní plavec na vrcholový úrovni se jich denně nadělá stovky" myslíš si, že je dělají proto, aby měly větší svaly Ronnie Coleman?
řekl bych, že je jasné na co se kliky hodí a na co ne.
Pokud mám žízeň tak se napiju a pokud hlad tak se najíml. Každý je na něco jinýho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik.cz


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

flipr napsal:
hytuk
Nevím co ti není jasné, myslím že na otázku padla přímá odpověď. Pokud chceš být ve formě a vytrvalý tak klikuj, jo klikuj, běhej, plav a jezdi na kole. Pokud chceš mít "medvědí svaly" tak to nebude to pravé ořechové, jak už bylo řečeno, hodí se případně na rozcvičku.
Jak si psal, že "kterejkoliv kick, thai-boxer (zambo, hutník, buakaw), veslař, vytrvalostní plavec na vrcholový úrovni se jich denně nadělá stovky" myslíš si, že je dělají proto, aby měly větší svaly Ronnie Coleman?
řekl bych, že je jasné na co se kliky hodí a na co ne.
Pokud mám žízeň tak se napiju a pokud hlad tak se najíml. Každý je na něco jinýho.


pekne napsano... asi tak na 107% lip to nejde...
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuncek


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jestli to tu už padlo, ale takový pitomý dotaz:

Co když si dám třeba na měsíc kliky s 20kg železa na zádech a budu přidávat postupně více a více železa? Může to být na svaly a zlepšení v benchi?
_________________
Kdo nežere, neroste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To spíš kliky na bradlech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brut


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kuncek napsal:
Nevím, jestli to tu už padlo, ale takový pitomý dotaz:

Co když si dám třeba na měsíc kliky s 20kg železa na zádech a budu přidávat postupně více a více železa? Může to být na svaly a zlepšení v benchi?


Dělat kliky kvůli zlepšení výkonu u BP je ztráta času.Když chceš lepší BP,tak cvič BP.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.morriss


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brut napsal:
Bruce Lee,to byl ten hubenej herec? Já když jsem chodil na thai-box (už jsem to psal),tak jsme tam při každým tréninku dělali 200 kliků,leh sedů,dřepů.Protože v tý tělocvičně těžko jde dělat něco jiného.Vytrvalost se tím taky moc nenatrénovala.
Každý z nás makal s činkama a ještě naběhal spoustu kilometrů!
To,že udělám 300 kliků v kuse je o ničem (to se dá natrénovat celkem rychle)
Reálná síla je to,že zvednu těžký balvan nad hlavu,síla je to když vytlačim ve stoje 10×svojí těl.váhu (na čince),dám raw dvojnásobek těl.váhy v BP a vytrvalost je taky něco jiného,než klikovat na jedný ruce.


... ten hubenej herec se do svych 30 natrenoval víc než ty stačíš za celý život....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brut


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mr.morriss napsal:
brut napsal:
Bruce Lee,to byl ten hubenej herec? Já když jsem chodil na thai-box (už jsem to psal),tak jsme tam při každým tréninku dělali 200 kliků,leh sedů,dřepů.Protože v tý tělocvičně těžko jde dělat něco jiného.Vytrvalost se tím taky moc nenatrénovala.
Každý z nás makal s činkama a ještě naběhal spoustu kilometrů!
To,že udělám 300 kliků v kuse je o ničem (to se dá natrénovat celkem rychle)
Reálná síla je to,že zvednu těžký balvan nad hlavu,síla je to když vytlačim ve stoje 10×svojí těl.váhu (na čince),dám raw dvojnásobek těl.váhy v BP a vytrvalost je taky něco jiného,než klikovat na jedný ruce.


... ten hubenej herec se do svych 30 natrenoval víc než ty stačíš za celý život....


Ty jsi s ním trénoval??A já myslel,že ten herec byl modla jenom pro děti do 14let!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kuncek napsal:
Nevím, jestli to tu už padlo, ale takový pitomý dotaz:

Co když si dám třeba na měsíc kliky s 20kg železa na zádech a budu přidávat postupně více a více železa? Může to být na svaly a zlepšení v benchi?
Může, ale lepší je pro zlepšení benče dělat benč.o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuncek


PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Brut and DAVID.LOPAN:

Ok, tak možná pak testnu ty kliky se zátěží, ale jen tak na uvolnění. Pojedu teda spíš ten BP. Dík
_________________
Kdo nežere, neroste.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hytuk


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu nechápu, já o klikách v souvislosti se svaly nic nepsal pánové a věřte mi že o tom něco vim. To brut...co myslíš že tě víc odrovná, když si dáš sprint do kopce a na vrcholku třicet rychlejch kliků, nebo jen ten sprint?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brut


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hytuku
Nejvíc mě odrovná,když na mě na tom kopci bude čekat nažhavená partnerka a bude jedna "rychlovka"!To vydá za 1000 kliků!
A ještě k tomu jak jsi se oháněl,že máš rád vale tudo.
Říkají ti něco jména M.Šolc,P.Zelinka,bratři Žáci,P.Macháček?
S nimi jsem léta trénoval a s některými i spolupracoval.Tak mi prosím neraď,kolik a jak kdo cvičí.
Někde v časopise, (na netu)jsi četl nějakou blbost,jak cvičí špička vale tudo a pak machruješ!
Že jsi ale nečetl,že všichni mají vzhledem ke své váze i HODNĚ velikou sílu (zajisté z kliků),že mají obrovskou vytrvalost (zajisté z kliků)a že mají vynikající techniku boje (zajisté z kliků).
Tím tuhle hloupou debatu s tebou končím,pa,pa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2007 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

brut ma pravdu
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - posilovani + kliky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: