Naše,vaše osobáky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 582, 583, 584  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Naše,vaše osobáky  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Naše,vaše osobáky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ursus.


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

wole vtip
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Tom.K. napsal:


s oporou o zeď

pockej jestli mluvis o te bicepsove soutezi kde jsi se ucastnil tak to snad s oporou o zed nebylo ne? o jaky telesny vaze a tim padem vykonu teda mluvis? docela by me to zajimalo, nejak si to nedovedu predstavit


neee, o tomhle mávání činkou nemluvím
navíc s oporou o zeď bych si se svojí vahou tak akorád prdnul do trenek...

víš, kromě mediálně známého Samuelsona existuje hodně podobně štíhlích chlapců, kteří na to mají..jen se o nich třeba neví...

např. tento štíhlý hoch za mými zády (nesmát se, je to hoodně stará fotka ) vím ještě o dalších dvou od nás, kteří by si se svojí váhou pohrávali, jen nemam foto...

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ten stihly chlapec bude mit tak 125kg hadam...jestli da ciste 125kg bicepsovej zdvih tak teda smekam... nejvic jsem videl jet s cheatingem kolem 90-100 v seriich a byl to frajer jeste tak o tretinu vetsi takze 125 si snad ani predstavovat nebudu
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone


Naposledy upravil CIZO dne po leden 14, 2008 11:32 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca.v


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale abych se taky trochu ztrapnil tak reknu ze me v pace porazi skoro kazdej, to je taky na biceps, nevim jak je to mozny, ale paka mmi nejde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
no ten stihly chlapec bude mit tak 125kg hadam...jestli da ciste 125kg bicepsovej zdvih tak teda smekam... nejvic jsem videl jet s cheatingem kolem 90-100 v seriich a byl to frajer jeste tak o tretinu vetsi takze 125 si snad ani predstavovat nebudu

ten štíhlý chlapec má pořád 110-115 kg... např. biceps zdvihy s oporou o zeď s jednoručkama 50 kg pro 10 opak

pak tu máme dalšího... bývalý strongman... ve formě 128 kg v hodně dobré kvalitě... bicepsový zdvih s velkou činkou, samozřejmě cheating pořádnej, ale 150 kg pro 6 opak...

nu a další... svého času taktéž strongman soutěžící v německu (váha asi 120 kg) jezdil série s EZ na scotovce s 80 kilama...

myslíš, že by to taktéž nedali???

EDIT: ty druhé dva jmenované jsem viděl na vlastní oči... trénovali jsme spolu dýl než rok... a Honzíkovi to věřím... 250 kg raw bench při 115 mluví za vše
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja uz se nehadam, pokud jsi je videl takovy vahy jezdit tak neni duvod abych ti neveril

ja jsem ty bicepsy dlouho flakal protoze jsem je v liftu nepotreboval a zacal jsem poradne az kdyz jsem se chtel pripravit na strongmany... nejvic jsem jezdil striktni technikou 30-35 jednorucky pro tech 3-5 opakovani a myslel jsem si ze uz ty ruce trochu zesilily ale asi jsem se pletl :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
ja uz se nehadam, pokud jsi je videl takovy vahy jezdit tak neni duvod abych ti neveril

my se hádáme? já myslel, že si normálně povídáme o výkonech toho a onoho


CIZOPASNIK napsal:
ja jsem ty bicepsy dlouho flakal protoze jsem je v liftu nepotreboval a zacal jsem poradne az kdyz jsem se chtel pripravit na strongmany... nejvic jsem jezdil striktni technikou 30-35 jednorucky pro tech 3-5 opakovani a myslel jsem si ze uz ty ruce trochu zesilily ale asi jsem se pletl :)

to jsme tak na stejné úrovni... jen s tim rozdílem, že mě to děsně nebaví... když už si mám dát biceps, tak se třeba jen protahnu s dvackama... stačí mi to bohatě... pro lift naprosto nedůležitý, těď už jsem je třeba nejel možná dýl jak 14 dní... u těch strongmanů je to jiný no
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to tak... v liftu skoro zbytecnej sval a u strongmanu s trochou nadsazky "zivotne dulezitej" ... jsem se nestacil divit kdyz jsem mel ty ruce po treninku "atlas stone, pneu, klada" odrovnany na nekolik dni a jeste jsem si malem natahl nejaky upon... bicepsy tezce nestihaly
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
je to tak... v liftu skoro zbytecnej sval a u strongmanu s trochou nadsazky "zivotne dulezitej" ... jsem se nestacil divit kdyz jsem mel ty ruce po treninku "atlas stone, pneu, klada" odrovnany na nekolik dni a jeste jsem si malem natahl nejaky upon... bicepsy tezce nestihaly


přesně tak... já bych ho nejradši necvičil vůbec... ostatně jako všechny doplňky... pamatuju si, jak kluci strongmani třeba jezdili přemístění klády z kolen na prsa se 100-120 kilovou kládou... každou sérii do selhání a druhý den večer pak nemohli udržet ani pulitr s pivem
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrLift


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
je to tak... v liftu skoro zbytecnej sval a u strongmanu s trochou nadsazky "zivotne dulezitej" ... jsem se nestacil divit kdyz jsem mel ty ruce po treninku "atlas stone, pneu, klada" odrovnany na nekolik dni a jeste jsem si malem natahl nejaky upon... bicepsy tezce nestihaly


Presne tak, pro lift je biceps dobrej predevsim proto, aby ti neplandalo benc.triko :)

Je zajimavy, ze prakticky vsechny urazy bicepsu v liftu co jsem videl se staly pri mrtvem tahu lidem co na svych bicepsech ocividne tvrde pracovali. Dost lifteru na mezinarodni urovni ti rekne, ze biceps flaka, protoze si ho nechce utrhnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
matejkorvin


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DrLift napsal:
CIZOPASNIK napsal:
je to tak... v liftu skoro zbytecnej sval a u strongmanu s trochou nadsazky "zivotne dulezitej" ... jsem se nestacil divit kdyz jsem mel ty ruce po treninku "atlas stone, pneu, klada" odrovnany na nekolik dni a jeste jsem si malem natahl nejaky upon... bicepsy tezce nestihaly


Presne tak, pro lift je biceps dobrej predevsim proto, aby ti neplandalo benc.triko :)

Je zajimavy, ze prakticky vsechny urazy bicepsu v liftu co jsem videl se staly pri mrtvem tahu lidem co na svych bicepsech ocividne tvrde pracovali. Dost lifteru na mezinarodni urovni ti rekne, ze biceps flaka, protoze si ho nechce utrhnout.

Nemaju problem s laktami? Myslim ti, co flakaju biceps a triceps cvicia prakticky stale benchpressom
_________________
EDIT: viz pravidla fora
[size=10:bfcda6cc54]Naposledy upravil Pakosta dne st únor 31, 2007 22:15, celkově upraveno 1 krát[/size:bfcda6cc54]
_________________
[b:bfcda6cc54]Som havran.[/b:bfcda6cc54]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty utrhany bicepsy u mrtvoly davaji docela smysl, preci jen cim je ten sval silnejsi tim vetsi tam bude tonus a pak se to spis urve...
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, taky bude kratší, tužší, méně pružný. Možná i to má svůj vliv.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ako to riesi niekto,kto robi oboje?aj lift aj sutazi v strongmanoch?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za posledních 10 dní:
nadhoz do polodřepu 78x1, 73x2, přemístění do polo 74x2
trh 4x60 (2 do polo + 2 technicky) 3x64, 2x70

chtělo by to ale něco na 1 opak na závodních cvicích...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Naše,vaše osobáky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 582, 583, 584  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: