Ovesné vločky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ovesné vločky  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Ovesné vločky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ohnivak77


PříspěvekZaslal: st leden 21, 2004 2:16 pm    Předmět: Re: Ovesné vločky Odpovědět s citátem

ivomir napsal:
Jak si je děláte?


Vločky s vodou nechám zovrieť, nechám ich asi 10 min postáť nech navsiaknu a potom si ich posypem grankom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovca
(ban)


PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2004 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ich pre tréningom zmiešam z 0,1% bielym jogurtom , dám med a ked pridem domov tak su mäkké a super. dávam miešané z hrozienkami atd.
Alebo mixér bannan med mix vločky nechám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artegon


PříspěvekZaslal: út únor 17, 2004 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika: 100g vloček, 1/3l mléka, 1 banán, 100g tvarohu + 3-4tbl Pangaminu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElChino


PříspěvekZaslal: út únor 24, 2004 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Artegon napsal:
Klasika: 100g vloček, 1/3l mléka, 1 banán, 100g tvarohu + 3-4tbl Pangaminu


Nemusí byt zlé..iba ten otvorený tvaroh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jasnenka


PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2004 2:25 pm    Předmět: ovesne müsli Odpovědět s citátem

Neco pro sladouse :-)
Pytlik vlocek, plechovka Salka (slazeny kondenzovany mliko), do toho treba rozinky, orisky, kokos, suseny ovoce, cokoladu, skorici ci kakao ... co kdo rad basti, zamichat, supnout na plech a v troube zapict. Cim dyl se pece, tim je to po vychladnuti tvrdsi. Ja davam vic vlocek, aby to nebylo tak sladky.
Muzete si toho udelat kyblik a mit to do zasoby :-)
Pak stači jen dat do mlika nebo jogurtu ... nebo jen tak chroupat samo, ale pozor, neda se od toho pak odtrhnout !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElChino


PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2004 2:28 pm    Předmět: Re: ovesne müsli Odpovědět s citátem

jasnenka napsal:
Neco pro sladouse :-)
Pytlik vlocek, plechovka Salka (slazeny kondenzovany mliko), do toho treba rozinky, orisky, kokos, suseny ovoce, cokoladu, skorici ci kakao ... co kdo rad basti, zamichat, supnout na plech a v troube zapict. Cim dyl se pece, tim je to po vychladnuti tvrdsi. Ja davam vic vlocek, aby to nebylo tak sladky.
Muzete si toho udelat kyblik a mit to do zasoby :-)
Pak stači jen dat do mlika nebo jogurtu ... nebo jen tak chroupat samo, ale pozor, neda se od toho pak odtrhnout !!!


to znie mooooc dobre
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beebop


PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2004 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si zvyknem davat ochutene vlocky (150g balicek) k tomu 1-2 jogurty, alebo 3 dl mlieka. Do toho dam este aj nakrajane ovocie (jablko, banan...) a posypem kokosom. Ked mam, tak tam dam aj studentsku zmes (rozne orechy, slnecnica, hrozienka, tekvica...). Potom sa tam mozu dat este piskoty, puding, nastruhana cokolada. Ma to ovela lepsiu chut a aj zlozenie.
Takyto mix si vsak davam len v dnoch s vyssim obsahom sacharidov, ale ked ste v objeme tak no problem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElChino


PříspěvekZaslal: so březen 06, 2004 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Beebop napsal:
Ja si zvyknem davat ochutene vlocky (150g balicek) k tomu 1-2 jogurty, alebo 3 dl mlieka. Do toho dam este aj nakrajane ovocie (jablko, banan...) a posypem kokosom. Ked mam, tak tam dam aj studentsku zmes (rozne orechy, slnecnica, hrozienka, tekvica...). Potom sa tam mozu dat este piskoty, puding, nastruhana cokolada. Ma to ovela lepsiu chut a aj zlozenie.
Takyto mix si vsak davam len v dnoch s vyssim obsahom sacharidov, ale ked ste v objeme tak no problem.



Nechcem vidiet obsah tuku a nerád by som dal za ranajky 50 kč...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beebop


PříspěvekZaslal: so březen 06, 2004 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ElChino napsal:
Beebop napsal:
Ja si zvyknem davat ochutene vlocky (150g balicek) k tomu 1-2 jogurty, alebo 3 dl mlieka. Do toho dam este aj nakrajane ovocie (jablko, banan...) a posypem kokosom. Ked mam, tak tam dam aj studentsku zmes (rozne orechy, slnecnica, hrozienka, tekvica...). Potom sa tam mozu dat este piskoty, puding, nastruhana cokolada. Ma to ovela lepsiu chut a aj zlozenie.
Takyto mix si vsak davam len v dnoch s vyssim obsahom sacharidov, ale ked ste v objeme tak no problem.



Nechcem vidiet obsah tuku a nerád by som dal za ranajky 50 kč...


...tie orechy a kokos len na chut, netreba to prehanat a co sa tyka tej ceny tak je to trosicku drahsie ako vlocky napr len s mliekom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ElChino


PříspěvekZaslal: so březen 06, 2004 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Beebop napsal:
ElChino napsal:
Beebop napsal:
Ja si zvyknem davat ochutene vlocky (150g balicek) k tomu 1-2 jogurty, alebo 3 dl mlieka. Do toho dam este aj nakrajane ovocie (jablko, banan...) a posypem kokosom. Ked mam, tak tam dam aj studentsku zmes (rozne orechy, slnecnica, hrozienka, tekvica...). Potom sa tam mozu dat este piskoty, puding, nastruhana cokolada. Ma to ovela lepsiu chut a aj zlozenie.
Takyto mix si vsak davam len v dnoch s vyssim obsahom sacharidov, ale ked ste v objeme tak no problem.



Nechcem vidiet obsah tuku a nerád by som dal za ranajky 50 kč...


...tie orechy a kokos len na chut, netreba to prehanat a co sa tyka tej ceny tak je to trosicku drahsie ako vlocky napr len s mliekom.


Chápem..ale potom tá chut
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Design


PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2004 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me je nejlepsi a nejjednodussi kombinace: 200g vlocek, 0,5l mleka, cukr, skorice, to cele nechat pres noc v lednicce a rano je to super!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vrabčák


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2004 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vločky spařím, asi 3 min, nechám okapat,přidám bílý netučný jogurt, banán, malou lžičku medu a někdy trochu rozinek.mňam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drobeek


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2004 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a skuste si dat do tych vlociek mlieko a skoricu,alebo vanilkovy cukor.... ...zbesniete!!!!
mozete to aj uvarit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Design


PříspěvekZaslal: út květen 11, 2004 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drobeek napsal:
a skuste si dat do tych vlociek mlieko a skoricu,alebo vanilkovy cukor.... ...zbesniete!!!!
mozete to aj uvarit.

moje řeč:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nonPLUSultra


PříspěvekZaslal: po květen 24, 2004 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak na "spravne" spareni vlocek???

normalne nasypete, kapek varici vody a mychate?? ;]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ovesné vločky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: