PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
Gohan


PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže mi přišel od ronnieho Champ. Nutr. pure whey a maltodextrin , ale bohužel nevím jak to dávkovat. Chtěl bych si to dát po tréninku do vody a vážím 96 kg. Poradí někdo pls?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nehledej v tom vedu, odmerku proteinua odmerku malty, nebo dve odmerky malty, to zalezi na narocnosti treninku
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C51


PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Takže mi přišel od ronnieho Champ. Nutr. pure whey a maltodextrin , ale bohužel nevím jak to dávkovat. Chtěl bych si to dát po tréninku do vody a vážím 96 kg. Poradí někdo pls?


Moc bych to v úvodu neřešil a prostě nasadil třeba odměrku proteinu (to bude nějakých 22 g bílkovin a 9 g cukrů) a stejné množství maltodextrinu (po třeba nohách nebo zádech bych dával víc). Podle reakcí těla (přírůstku váhy, změny v okolí pasu, únavy, výkonů) to časem budeš dolaďovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Takže mi přišel od ronnieho Champ. Nutr. pure whey a maltodextrin , ale bohužel nevím jak to dávkovat. Chtěl bych si to dát po tréninku do vody a vážím 96 kg. Poradí někdo pls?


Použij cca 0,5 g bílkovin na kg TH a 1 g sacharidu na kg TH.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivolens


PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Takže mi přišel od ronnieho Champ. Nutr. pure whey a maltodextrin , ale bohužel nevím jak to dávkovat. Chtěl bych si to dát po tréninku do vody a vážím 96 kg. Poradí někdo pls?


Dobrý den, podstatné je, čeho byste rád suplementací těmito produkty dosáhl. Zda spíše 1.) zvýšení objemu TH, nezávisle na svalové kvalitě nebo naopak 2.) udržení, či přírůstku aktivní svalové tkáně při zachování, ev. snížení aktuální TH. Pokud se Vám jedná o ad 1.), doporučuji Vám použít do 20 min po zátěži Champion cca 25g + maltodextrin 50g. Pokud o ad 2.), pak Champ. 40g + maltod. 20g.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomi88


PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ivolens napsal:
Gohan napsal:
Takže mi přišel od ronnieho Champ. Nutr. pure whey a maltodextrin , ale bohužel nevím jak to dávkovat. Chtěl bych si to dát po tréninku do vody a vážím 96 kg. Poradí někdo pls?


Dobrý den, podstatné je, čeho byste rád suplementací těmito produkty dosáhl. Zda spíše 1.) zvýšení objemu TH, nezávisle na svalové kvalitě nebo naopak 2.) udržení, či přírůstku aktivní svalové tkáně při zachování, ev. snížení aktuální TH. Pokud se Vám jedná o ad 1.), doporučuji Vám použít do 20 min po zátěži Champion cca 25g + maltodextrin 50g. Pokud o ad 2.), pak Champ. 40g + maltod. 20g.


Dosť pochybujem o informačnej hodnote takýchto exaktných univerzálnych odpovedí. Myslím si, že to je silne individuálne a záleží to tiež od náročnosti tréningu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivolens


PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomi88 napsal:
ivolens napsal:
Gohan napsal:
Takže mi přišel od ronnieho Champ. Nutr. pure whey a maltodextrin , ale bohužel nevím jak to dávkovat. Chtěl bych si to dát po tréninku do vody a vážím 96 kg. Poradí někdo pls?


Dobrý den, podstatné je, čeho byste rád suplementací těmito produkty dosáhl. Zda spíše 1.) zvýšení objemu TH, nezávisle na svalové kvalitě nebo naopak 2.) udržení, či přírůstku aktivní svalové tkáně při zachování, ev. snížení aktuální TH. Pokud se Vám jedná o ad 1.), doporučuji Vám použít do 20 min po zátěži Champion cca 25g + maltodextrin 50g. Pokud o ad 2.), pak Champ. 40g + maltod. 20g.


Dosť pochybujem o informačnej hodnote takýchto exaktných univerzálnych odpovedí. Myslím si, že to je silne individuálne a záleží to tiež od náročnosti tréningu..


Kolega Gohan si neví rady s konkrétním dávkováním konkrétních produktů. Následuje tedy konkrétní (exaktní, chcete-li) odpověď v podobě srozumitelných čísel. V tomto případě není namístě objasňování biochemických pochodů výše uvedeného. Nejedná se tedy o univerzální odpověď, ale o odpověď jednoznačnou a tzv. na míru šitou kolegovi Gohanovi. Bude-li se jako začátečník v suplementaci tímto řídit, chybu neudělá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HALI32


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau kluci :)

Nechtěl jsem vám tady dělat bordel a zakládat nové vlákno. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s proplácením suplemetnů pojištovnou. Konkrétně třeba protein :) ... ...

Na stránkách pojištovny je napsáno, že poskytnou slevu na doplnky výživy zakoupené v lékarně. A četl jsem někde na foru, že to borcovi pojištovna proplatila.

Přece jenom si nemůžu dovolit vyházet peníze jen tak :) pětistovka sleva, to je ok, ne? :P
Jinak bych to využil na nějaký ten maras na klouby, nebo na Marťánky :P, ale to ted nepotřebuji a protein se hodí vždy do zásoby. Výhoda za chvilku končí...tak musím si pohnout. Jo...jde o to, že v lékarně jsem syrovátkový protein nezahlédl...jen třeba klasickou syrovátku... :) ale je spoustu lékaren na internetu...dá se to považovat za lékarnu? ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HALI32 napsal:
Čau kluci :)

Nechtěl jsem vám tady dělat bordel a zakládat nové vlákno. Chtěl jsem se jen zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s proplácením suplemetnů pojištovnou. Konkrétně třeba protein :) ... ...

Na stránkách pojištovny je napsáno, že poskytnou slevu na doplnky výživy zakoupené v lékarně. A četl jsem někde na foru, že to borcovi pojištovna proplatila.

Přece jenom si nemůžu dovolit vyházet peníze jen tak :) pětistovka sleva, to je ok, ne? :P
Jinak bych to využil na nějaký ten maras na klouby, nebo na Marťánky :P, ale to ted nepotřebuji a protein se hodí vždy do zásoby. Výhoda za chvilku končí...tak musím si pohnout. Jo...jde o to, že v lékarně jsem syrovátkový protein nezahlédl...jen třeba klasickou syrovátku... :) ale je spoustu lékaren na internetu...dá se to považovat za lékarnu? ...


To zní zajímavě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lameboy


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že ne Time. Proteiny ti žádná pojišťovny neproplatí, ale možná se změnilo nastavení čerpání těch různých balíčků a nějaká nová agresivní pojištovna proplácí kde co, kondomy, lubrikační gely, proteiny, vibrátory, umělé vagíny, atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atti


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdary, nemáte někdo zkušenosti s objednáváním doplňků z usa?
nějakej ověřenej e-shop
odkazy kdyžtak přez pm, dík moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C51


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Atti napsal:
zdary, nemáte někdo zkušenosti s objednáváním doplňků z usa?
nějakej ověřenej e-shop
odkazy kdyžtak přez pm, dík moc


Uz se to tu resilo mnohokrat (https://forum.ronnie.cz/search.php?akce=hledat&slovo=z%20usa). Ano, funguje to, jen to obcas dorazi extremne pozde a obcas otevrene a prostourane celniky, ale vetsinou je to v pohode.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Martin*


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Atti napsal:
zdary, nemáte někdo zkušenosti s objednáváním doplňků z usa?
nějakej ověřenej e-shop
odkazy kdyžtak přez pm, dík moc


O co ti jako de ...tady ronnie má naprosto stejnou ameriku a máš ji pozítří,nebo myslíš že něco ušetříš,či koupíš něco lepšího?.....těžko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C51


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Martin* napsal:
O co ti jako de ...tady ronnie má naprosto stejnou ameriku a máš ji pozítří,nebo myslíš že něco ušetříš,či koupíš něco lepšího?.....těžko


Ale ano, ono to levneji bude, ale myslim, ze pro vetsinu lidi jsou dulezite i jine paramatery, jako ze zasilka vubec dorazi / ze dorazi za den nebo za dva / ze dorazi to, co si objednam / ze kdyz se stane nejaka chyba, ze to obratem napravi / a podobne. Nelobuji za mistni obchod, vetsinou tam nenakupuji, ale uzil jsem si svych zkusenosti s nakupem (elektroniky) z USA dostatek na to, abych veril Alza.cz i za cenu, ze me to bude stat vzdy par korun navic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Martin* napsal:
Atti napsal:
zdary, nemáte někdo zkušenosti s objednáváním doplňků z usa?
nějakej ověřenej e-shop
odkazy kdyžtak přez pm, dík moc


O co ti jako de ...tady ronnie má naprosto stejnou ameriku a máš ji pozítří,nebo myslíš že něco ušetříš,či koupíš něco lepšího?.....těžko


hele projizdel si uz nejakej emerickej esop? ma tak 1569krat vetsi nabidku nez prumernej ceskej esop .... a ceny? na trueprotein 11kg proteinu za 1800
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: