Extremni poceni


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Extremni poceni  Úvodní stránka -> Trénink -> Extremni poceni
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
m1ro


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:04 pm    Předmět: Extremni poceni Odpovědět s citátem

V posledni dobe (uz je to tak pul roku) mam problem s tim, ze se hrozne moc potim. Stale chodim v tricku, i kdyz ostatni maji na sobe treba bundy, ale mne neni vubec zima. Co je divne, ze se kolikrat zpotim i pri mensim psychickym rozruseni. Vzdycky jsem mel problem, ze jsem se potil vic, ale nikdy ne takhle extremne.
V posledni dobe drzim sacharidy docela vysoko a pomalu ale jiste pribiram. Samozrejme jsem pribral i trochu tuku. Doted jsem ale zadne kardio treninky nedelal, vlastne ani krome posilovani moc pohybu nemam. Premyslel jsem, jestli to nemuze byt prave timhle. Nekdy je to fakt dost na obtiz, kdyz treba nestiham bus, zabehnu k nemu trochu a jakmile do nej nastoupim, tak ze mne pot doslova caka treba i pul hodiny. Pri posilovani taky to samy, energie mam dost, nejsem nejak unaveny, jen hrozne mokrej porad. Nevim cim presne by to mohlo byt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lameboy


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, ale jsi prostě tlusté prase bez aerobní kondice, tvoje tělo se nedokáže správně ochlazovat samo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m1ro


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No prave ze vazim 77 kg i s klicema od bytu. Moc tuku nemam, spis to vypada, jako bych drzel dietu. Rozhodne ale zacnu treba behat, jezdit na kole apod. Ale myslis, ze je to zpusobeno jen timhle?


Naposledy upravil m1ro dne ne červen 28, 2009 10:36 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yazi
(ban)


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mozna je to Hyperhidróza :-)
_________________
Proud member of the Axis of evil.

zacnu ti nad ranem honit zadek BANanem :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supporter
(ban)


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lameboy napsal:
Sorry, ale jsi prostě tlusté prase bez aerobní kondice, tvoje tělo se nedokáže správně ochlazovat samo.


to je vůl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ursus.


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja som tiez najmokrejsi z posilky :D

kto vela pije, ten sa vela poti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sergeras


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je treba mozne ze si telo jeste nezvyklo na svoji vahu pokud si pribral 1-2kg a vic, takze aerobku a nebo tomu nechej cas a melo by se to samo dat do poradku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psycho


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

supporter napsal:
Lameboy napsal:
Sorry, ale jsi prostě tlusté prase bez aerobní kondice, tvoje tělo se nedokáže správně ochlazovat samo.


to je vůl
Tak to je:-)
_________________
Měníme rok,měníme sny,měníme touhy,měníme názory,měníme požadavky na výkupné.Měníme auta,měníme zásobníky,náboje i zbraně.Ale nikdy neměníme svoje kamarády,kteří stojí při nás! (AL CAPONE 1936)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Oddo


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ser na to, ja se taky potim jako prase, nepotej se jen metrosexualove :-D
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pises, ze sa spotis aj pri najmensom psychickom rozruseni. Znie mi to skor ako nejaka neuroza...neuroza? Alebo psychoza? Proste nieco take.

Pokial sa potis len pri fyzickej namahe, je to ine.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dexterjoleefuck


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemuze to souviset s tlakem?Kolega z prace mi rikal ze se driv taky hrozne potil protoze mel vysokej tlak ale potom co zacal brat prasky na snizeni tlaku to prestalo
_________________
!!! RESPECT ALL, FEAR NONE !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remos


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

m1ro - Taky mám takový problém a nevím čím by to mohlo být...jednu dobu jsem skoušel trochu míň pít ale to nemá smysl (ještě když občas bývaj tak neskutečný tepla) aeorobku jsme taky jednu dobu skoušel (každý den kolo,běhání), ale zdálo se mi že to nějak moc nepomohlo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenye


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 1:44 pm    Předmět: Re: Extremni poceni Odpovědět s citátem

m1ro napsal:
V posledni dobe (uz je to tak pul roku) mam problem s tim, ze se hrozne moc potim. Stale chodim v tricku, i kdyz ostatni maji na sobe treba bundy, ale mne neni vubec zima. Co je divne, ze se kolikrat zpotim i pri mensim psychickym rozruseni. Vzdycky jsem mel problem, ze jsem se potil vic, ale nikdy ne takhle extremne.
V posledni dobe drzim sacharidy docela vysoko a pomalu ale jiste pribiram. Samozrejme jsem pribral i trochu tuku. Doted jsem ale zadne kardio treninky nedelal, vlastne ani krome posilovani moc pohybu nemam. Premyslel jsem, jestli to nemuze byt prave timhle. Nekdy je to fakt dost na obtiz, kdyz treba nestiham bus, zabehnu k nemu trochu a jakmile do nej nastoupim, tak ze mne pot doslova caka treba i pul hodiny. Pri posilovani taky to samy, energie mam dost, nejsem nejak unaveny, jen hrozne mokrej porad. Nevim cim presne by to mohlo byt.


Ja osobne to mam tak,ze cim vic drzim sacharidy nahore,tim vic se potim a zahrivam. Myslim,ze je to docela prirozene.....
Zkus je na par dni stahnout a uvidis, jestli to je tim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosmen


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dexterjoleefuck napsal:
Nemuze to souviset s tlakem?Kolega z prace mi rikal ze se driv taky hrozne potil protoze mel vysokej tlak ale potom co zacal brat prasky na snizeni tlaku to prestalo

to je dost možný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m_i_k_e


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddo napsal:
Ser na to, ja se taky potim jako prase, nepotej se jen metrosexualove :-D




Mám stejný problém, tedy jen při fyzické námaze (jestli se mezi to počítá i chůze ) Tlak mám 120/80, takže tím bych to u sebe neviděl. Jinak přes den vypiju cca 3-5 l vody a ve cvičební den o nějakej ten litřík víc. Mám to furt. Ale na druhou stranu, když je všem kolem mě zima, já chodim v tričku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Extremni poceni Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: