PROTEINY II.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 558, 559, 560  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY II.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zajímavé
články
a odkazy
k tématu:
No_pain


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
No_pain napsal:
Máte někdo zkušenosti s "Muscle Meds CARNIVOR" je to údajně protein z hovězího masa.. zná někdo, nebo ho někdo již měl???


už mám za sebou dvě balení a teď jsem si objednal třetí,chuťově mi moc nechutná,trochu pění,a asi hodinu až hodinu a půl jsem po carnivoru v pohodě jedl,odkazy se tady nesmí dávat,ale já ho kupuju za 1200kč po zaregistrování se na tom daném eshopu,napiš do seznamu carnivor a snad to najdeš,těch eshopu tolik není co to prodávají.


Já ho mám za 1135,- ... ale nakonec jsem do něj nešel... objednal jsem Myofusion od Gaspari ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No_pain napsal:
mentzer's boy napsal:
No_pain napsal:
Máte někdo zkušenosti s "Muscle Meds CARNIVOR" je to údajně protein z hovězího masa.. zná někdo, nebo ho někdo již měl???


už mám za sebou dvě balení a teď jsem si objednal třetí,chuťově mi moc nechutná,trochu pění,a asi hodinu až hodinu a půl jsem po carnivoru v pohodě jedl,odkazy se tady nesmí dávat,ale já ho kupuju za 1200kč po zaregistrování se na tom daném eshopu,napiš do seznamu carnivor a snad to najdeš,těch eshopu tolik není co to prodávají.


Já ho mám za 1135,- ... ale nakonec jsem do něj nešel... objednal jsem Myofusion od Gaspari ;)


Já právě myofusion kupoval před carnivorem,myofusion se mi zdá chuťově nejlepší hlavně banánová příchuť ,hlavně cenově je super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam taky dotaz, ako zistim ze je protein pokazeny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c87 napsal:
mam taky dotaz, ako zistim ze je protein pokazeny?

Pokud ho mas uz delsi dobu,tak to poznas tak,ze ma jinou chut a nebo se hur rouzpousti,nekdy muze mit i jinou barvu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Priest napsal:
c87 napsal:
mam taky dotaz, ako zistim ze je protein pokazeny?

Pokud ho mas uz delsi dobu,tak to poznas tak,ze ma jinou chut a nebo se hur rouzpousti,nekdy muze mit i jinou barvu.


praveze je novy, rozpustnost i farba je OK, ale pride mi ze mi dost zatazuje zaludok a ta plynatost
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

c87 napsal:
Mike Priest napsal:
c87 napsal:
mam taky dotaz, ako zistim ze je protein pokazeny?

Pokud ho mas uz delsi dobu,tak to poznas tak,ze ma jinou chut a nebo se hur rouzpousti,nekdy muze mit i jinou barvu.


praveze je novy, rozpustnost i farba je OK, ale pride mi ze mi dost zatazuje zaludok a ta plynatost

To je u nekterych protejnu normalni...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohy


PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím je nejaký rozdíl v techto proteinech ?
https://obchod.ronnie.cz/s-827-matrix.html
https://obchod.ronnie.cz/s-3254-whey-shake.html
oba dva syntrax a oba stejne bilkovin na dávku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mentzer's boy napsal:
No_pain napsal:
mentzer's boy napsal:
No_pain napsal:
Máte někdo zkušenosti s "Muscle Meds CARNIVOR" je to údajně protein z hovězího masa.. zná někdo, nebo ho někdo již měl???


už mám za sebou dvě balení a teď jsem si objednal třetí,chuťově mi moc nechutná,trochu pění,a asi hodinu až hodinu a půl jsem po carnivoru v pohodě jedl,odkazy se tady nesmí dávat,ale já ho kupuju za 1200kč po zaregistrování se na tom daném eshopu,napiš do seznamu carnivor a snad to najdeš,těch eshopu tolik není co to prodávají.


Já ho mám za 1135,- ... ale nakonec jsem do něj nešel... objednal jsem Myofusion od Gaspari ;)


Já právě myofusion kupoval před carnivorem,myofusion se mi zdá chuťově nejlepší hlavně banánová příchuť ,hlavně cenově je super.


Jako co si budeme povídat... mám čokoládu a je super... mimochodem.. dneska po tréninku jsem vypil protein, snědl 2 banány a za půl hodiny jsem dychtil po jídle... úžasná vstřebatelnost... a ta příchuť mléčná čokoláda je jak kakao s mlékem, prostě lahoda... Chuťově jsou dobrá konkurence Scitecu... jejich bílá čokoláda, nebo malina a jogurt... mňam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je ten protein, co popisujes, po rozmichani ridsi - vodovy nebo spise kremovejsi?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No_pain


PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

záleží kolik dáš vody, ale je spíše krémovější
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redvous


PříspěvekZaslal: so červen 26, 2010 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nedám dopustit na Scitec 100% WHEY PROTEIN, na výběr je docela dost příchutí a 5kg za 2000 je solidní. Ted jsem zkoušel změnu a měl Dymatize ELITE WHEY ISOLATE - výhoda byla že v jednom balení jsou 3 příchutě,ale po chvilce i při střídání příchutí se mi zprotivil a už jsem to do sebe nalíval s nechutí což se mi zatím u Scitecu nestalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prdka27


PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ted vaham jestli koupit championa vanilku nebo wpc 80...co by jste volili vy?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prdka27 napsal:
ted vaham jestli koupit championa vanilku nebo wpc 80...co by jste volili vy?


Championa vanilku mám. Asi mám jiný chuťový buňky, ale jako jeden z nejchutnějších proteinů mi nepřijde, já jdu příště do Extrifitu.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Onďa.


PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat měl jsem Matrix v cookies a příchuť byla humus teda tak jsem teď zvolil Whey 80 od Promilu a chuť je vynikají a i rozpustnost ale dělá se v něm hrozně moc pěny, máte na tohle nějakej fígl jak se tomu vyhnout?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernhard


PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Prdka27 napsal:
ted vaham jestli koupit championa vanilku nebo wpc 80...co by jste volili vy?


Championa vanilku mám. Asi mám jiný chuťový buňky, ale jako jeden z nejchutnějších proteinů mi nepřijde, já jdu příště do Extrifitu.


Z těch dvou vanilek mi sedl víc extrifit,champion nebyl špatný,ale nijak mě nenadchnul
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - PROTEINY II. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 558, 559, 560  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: