NUTREND vs. PROMIL


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NUTREND vs. PROMIL  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> NUTREND vs. PROMIL
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký výrobek je nejlepší ?
Whey Protein 85
37%
 37%  [ 10 ]
Whey Protein 65
25%
 25%  [ 7 ]
Laktofit 70 Super Protein
37%
 37%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 27

Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 9:21 pm    Předmět: Re: Promil jedině Odpovědět s citátem

jadek napsal:
Dekster napsal:
Promil je výrobek obrovské firmy která se zabývá zpracováním mléka. Podle zasvěcených názorů vím, že jakákoliv firma na doplňky, která využívá syrovátku ji kupuje v hrubém stavu od promilu, protože je to prostě nejekonomičtější. Nikdo jí nedokáže tak levně zpracovat. Čili Whey od Nutrendu má podle mě syrovátku od Promilu a také jsem slyšel, že jí trochu řízne, aby ušetřil.

Také jsem četl, že Promil získal někde v Edmontonu cenu za nejlepší syrovátku.

Pro mě je jedině Promil!


Konecne kvalitní nazor

Jdu do něj taky :)
...ovšem to téma je už pět let mrtvý...trochu pozdě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

typkovi co chce zkusit nitro tech nedoporucuju..dobral sem vcera triple chocolate milkshake a.... desna rozpustnost ...nehorazne svini vse v cem se to micha....ve vode chutna jako neoslazeny pudink nic moc...a pak v us verzi obsahuje syrovatku z nadrogovanejch krav^^...neni o co stat ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nanobeast napsal:
typkovi co chce zkusit nitro tech nedoporucuju..dobral sem vcera triple chocolate milkshake a.... desna rozpustnost ...nehorazne svini vse v cem se to micha....ve vode chutna jako neoslazeny pudink nic moc...a pak v us verzi obsahuje syrovatku z nadrogovanejch krav^^...neni o co stat ..


Deadlift napsal:
jadek napsal:
Dekster napsal:
Promil je výrobek obrovské firmy která se zabývá zpracováním mléka. Podle zasvěcených názorů vím, že jakákoliv firma na doplňky, která využívá syrovátku ji kupuje v hrubém stavu od promilu, protože je to prostě nejekonomičtější. Nikdo jí nedokáže tak levně zpracovat. Čili Whey od Nutrendu má podle mě syrovátku od Promilu a také jsem slyšel, že jí trochu řízne, aby ušetřil.

Také jsem četl, že Promil získal někde v Edmontonu cenu za nejlepší syrovátku.

Pro mě je jedině Promil!


Konecne kvalitní nazor

Jdu do něj taky :)
...ovšem to téma je už pět let mrtvý...trochu pozdě
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NUTREND vs. PROMIL Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: