jak cvičíte VAKUUM?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - jak cvičíte VAKUUM?  Úvodní stránka -> Trénink -> jak cvičíte VAKUUM?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když na to tak koukám tak to je celkem nechutný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan93


PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 11:15 pm    Předmět: Pls Odpovědět s citátem

Můžete sem dát video nebo něco kde je vidět jak se to dělá rád bych to zkusil mám vypouklé břicho docela díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne leden 23, 2011 11:27 pm    Předmět: Re: Pls Odpovědět s citátem



stačí takhle?
prostě si vyyoutubuj "Stomach vacuum" =)
nahoru
Jan93


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 12:20 am    Předmět: Ahoj Odpovědět s citátem

Jak mám správně provádět ten to cvik ? Něco jsem už zkoušel ale nevím zda to bylo dobré !? Rád bych zlikvidoval vypouklé břicho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan93


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 12:21 am    Předmět: Re: Pls Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:


stačí takhle?
prostě si vyyoutubuj "Stomach vacuum" =)


Jééé díky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 6:55 pm    Předmět: Re: Pls Odpovědět s citátem

http://www.bodybuilding.com/fun/ms-fit5.htm
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto je taky vakuum? To je jak kdyby byl na dovolene v koncentraku ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JOga


PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
toto je taky vakuum? To je jak kdyby byl na dovolene v koncentraku ...


jo ono je důležitý si uvědomit, že to vakuum vypadá dobře na postavě, kde jsou taky nějaký svaly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SupermanXXX napsal:
už sem se to naučil, nejlepší je se předehnout,vydechnout, vtáhnout břicho a pak se narovnat, tím se břicho vtáhne ještě víc než kdyby se člověk nepředklonil. po týdnu cvičení vákua vtahnu břicho asi o 30% víc a mám z toho radost

oo díky velectěný sem si myslel že něco dělam blbě, tak sem to zkusil podle tebe a břicho se mi tam uplně vcuclo btw v tom článku na bodybuilding.com jak tam je fotka toho ťamana tak ten to dělá nějak divně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Vypadalo to nějak takhle: Předklon do zhruba pravého úhlu + pořádné vydechnutí a zatažení břicha, narovnání se (v tomhle momentu bylo krásně cítit ty svaly "uvnitř"), a vydržet 5-10s, výdech, a to samé dokola.


sem to nejak nepochopil. pises vydech - narovnani se - a vydech. kdy se nadechuje? aby mi nedosel kyslik ..)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út duben 03, 2012 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U.B0B napsal:
Frozz. napsal:
Vypadalo to nějak takhle: Předklon do zhruba pravého úhlu + pořádné vydechnutí a zatažení břicha, narovnání se (v tomhle momentu bylo krásně cítit ty svaly "uvnitř"), a vydržet 5-10s, výdech, a to samé dokola.


sem to nejak nepochopil. pises vydech - narovnani se - a vydech. kdy se nadechuje? aby mi nedosel kyslik ..)


Lehký nádech - předklon - zatažení břicha a výdech - narovnání.

Tuším bylo to na bodybuilding stránce, podívej se po tom, figurant tam byl takový plešatý týpek.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirdano


PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jeden dotaz k tomu, když to dělám postupem - lehce předklonit, výdech, narovnat, tak se mi břicho krásně vcucne dovnitř to jo, ale zároveň taky jak je pod krkem ten důlek (nevim jak se mu řiká ) tak ten taky a je to krajně nepříjemný, tak se chci zeptat jestli to je normální nebo to dělam blbě, v žádným videu ani článku se mi to vykoukat nepodařilo tak se ptám tady, protože ten cvik mi celkově hodně pomáhá a kvůli tomuhle se ho bojím cvičit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muflon


PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 6:42 am    Předmět: Me by zajimalo Odpovědět s citátem

Taky jsem se na vakuum zacal mnohem vic soustredit (prijde mi ze mam az prilis vypouklou spodni cas bricha) jen nevim jednu vec. Kdyz vydechnete, zatahnete briho snazite se pri tom i o zpevneni brisnich ssvalu (tim myslim zatinate bricho)? Logicky, vzhledem k tomu ze jde o cviceni pro posileni HSS bych bricho nezpevnoval prave proto at si s tim musi poradit HSS, ale chci mit jistotu at necvicim neco spatne resp. zbytecne, Diky
_________________
Ty neříkáš dost! Ty makáš a dost říkám já!

Sport je napalici. A člověk se na něm časem stane závislým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 10:58 am    Předmět: Re: Me by zajimalo Odpovědět s citátem

Muflon napsal:
Taky jsem se na vakuum zacal mnohem vic soustredit (prijde mi ze mam az prilis vypouklou spodni cas bricha) jen nevim jednu vec. Kdyz vydechnete, zatahnete briho snazite se pri tom i o zpevneni brisnich ssvalu (tim myslim zatinate bricho)? Logicky, vzhledem k tomu ze jde o cviceni pro posileni HSS bych bricho nezpevnoval prave proto at si s tim musi poradit HSS, ale chci mit jistotu at necvicim neco spatne resp. zbytecne, Diky

To je dost zásadní omyl, tohle nemá se cvičením HSS nic společného.
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konecma


PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 10:17 pm    Předmět: Re: Me by zajimalo Odpovědět s citátem

Pani tohle delam vzdycky kdyz chci zbalit nejakou babu :-)
A ted se dozvim ze vlasne posiluju, parada a kamosi se mi smali ze se snazim schovat svoji pneumatiku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - jak cvičíte VAKUUM? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: