zaso - Bear Routine


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zaso - Bear Routine  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> zaso - Bear Routine
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zaso


PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 12:49 am    Předmět: zaso - Bear Routine Odpovědět s citátem

Zdar chalani. Po vela vela citaniach o CKD som sa rozhodol, ze predsa len tuto magicku dietu skusim a nie je nic lepsie ako si pisat ,,blog,, a svoje uspechy nejako zaznamenavat. Pred rokom aj pol som skoncil s posilnovnou po zraneni kolien a roztrhnuti svalov upinajucich sa na klucnu kost. Pravdaze denny prijem kalorii ostal rovnaky a ja som krasne priberal. Vaha sa vysplhala na 110 kg pri vyske 193 cm a to uz je pre mna moc. Je pravda ze s CKD som zacal uz pred troma tyzdnami, no prispievat zacnem az dnes, doteraz som nenasiel odvahu, nakolko nepatrim medzi tych, ktorym svaly nadelil Boh. Znova som nabehol do posilky a svoj jedalnicek aj s treningom si budem den co den zapisovat. Ak si svaly spomenu, ze som tri roky intenzivne cvicil a potom na rok a pol prestal...mozem sa opat dostat do formy pomerne rychlo...dufajme 

27.2.2011, Den CKD: 21, Faza : Carb Up

Dnesny jedalnicek :

Ranajky – 2 krajce celozrnneho chleba, polovica udenej makrelly, holandsky syr,
Desiata – kinder mliecny rez,
Obed – brokolicova polievka, rezen s tarhonou,
Po obede uz dalej necukrujem aby som sa do ketozy dostal uz v utorok po treningu.

Vaha pred CKD: 110 kg
Aktualna vaha :100,9 Kg

Meranie bicepsu a ostatnych partii pridam o tyzden...a snad to pojde hore a vaha dolu. Drzte palce...

28.2.2011
Den CKD: 22
Faza : Low carb


Dnesny jedalnicek :

Ranajky – Dve PL aloe vera with maracuja, tuniak vo vlastnej stave, 6x cherry paradajka, polka mozzarely,
Obed – kuracie prsia na vode s platkom syra Gouda, caj, 4 cherry paradajky,
Vecera – Rajo Cottage Cheese s 2 vajickami na tvrdo, slniecnicove jadierka smazene na sucho bez soli,

Po Carb up faze sa citim oddychnuty, necitim unavu, uz som si po troch tyzdnoch zvykol aj na Low carb fazy, budim sa viacmenej oddychnuty, hlava uz nebolieva, telo aj mozog si zvykli.

Trening:
Prsia :
Bench – 10 x 50 kg , 10 x 70 kg, 10 x 70 kg, 10 x 60kg
Pollover – 4 serie – 10 opakovani – 18 kg
Protismerne kladky – nespominam si
Biceps:
Bicepsove zdvihy s jednoruckami – 4 serie – 10 opakovani – 13 kg
Bicepsove zdvihy s EZ tycou – 4 serie – 10 opakovani – 30 kg
Kladivovy zdvih – 4 serie – 10 opakovani – 10 kg


Naposledy upravil zaso dne ne únor 26, 2012 7:29 pm, celkově upraveno 12 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomkycz


PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čus. Taky teď jedu CKD, začal jsem v neděli. Nějak se mi nezdá ten tvůj jídelníček. V carb up si dáváš tučnou makrelu, a v low carb si dáváš nízkotučné jídla ( kuřecí na vodě, tuňák ve vl. šťávě, cottage ). Seš určitě v ketoze. Kde je ten zvýšený příjem tuků ? Já jedu vejce na ol. oleji, tuňák v oleji, tučné sýry, maso a ol. olej, atd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta makrela bola len ako chutovka, mal som na nu strasnu chut. Carb up fazu som pisal len nedelu, sobotu som jedalnicek nepisal, tak to bolo menej bohate na tuky. Po vikende si meriam ketony a v ketoze sa nenachadzam, tak isto ani v pondelok, ale az v utorok vecer. Inak v low carb faze si davam volske oka na olivovom oleji, cisty olivovy olej atd, snazim sa prjimat dostatok tukov a to z tychto par dni nemoze byt vidno...ked dopisem dalsie dni snad to uvidis...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Jsem rád že někdo zkouší CKD dietu, ale co jedeš ty není CKD dieta. Koukni se na můj log jak přesně vypadá jídelníček v Low carbu, v Carb up a trénink. Poměr bílkovin a tuku musí být v poměru 1:3 tzn. 80g bílkovin a 210g tuku (olej, vejce, tresčí játra, tuňák v oleji, tučný sýry,...)
a posilovna musí být taková: první dva dny low carbu musíš procvičit všechny svaly aby si vypálil glykogen se svalů a z krve. Pak budeš jen dělat nějakou lehčí aktivitu, měřit ketózu papírkama Ketophan, koupíš v jakékoliv lékarně, a 5 den Low carbu před téningem 50g rychlých sacharidů, jedeš jen kruhový trénink se 40% váhy a 20 opakování ve 3-4 sériích a okamžitě po posilce 180g ryclých sacharidů (glukopur nebo gainer). Musíš držet carb up 1 den, protože se ti musí dosat do těla ten glykogen. V carb upu jes jen rýže, těstoviny, brambory, kuřecí maso si klidně můžeš udělat na koření a oleji.
Jinak GL
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viem ako sa to vsetko dodrziava a dakujem za radu. Na meranie ketozy pouzivam Dia-Phan a po carb up faze si cele telo precvicim v dvoch dnoch tj. pondelok a utorok (nohy nemozem kvoli kolenam). Tvoj blog som si nastudoval podrobne a vsetko tak dodrziavam. Ako som povedal, sobotny jedalnicek som sem nedal a vtedy sa stravujem tak ako si popisal...lenze mam cabr up dni dva, nakolko som stratil uz skoro 10 kg, tak to chcem kusok spomalit, co sa mi pridanim jedneho curkovaieho dna podarilo...a ide dole viac tuk ako sval. Tuk prijimam aj z olivoveho oleja, jem tuniaka, syry...takze sa snazim, lenze na 4ty tyzden uz mam zaudok pomerne dost stiahnuty a dostat nieco viac do seba je pre mna problem aj v carb up dnoch...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.3.2011
Den CKD: 23
Faza : Low carb
Ketoza: 2 stupen


Dnes sa citim uplne rozbity, neviem sa dat cely den dokopy, dostal som projekt z grafickych systemov, tak bude treba zamakat a konecne aj bakalarku zacat pisat. Dnes radim trosku oddychovejsi treninig, menej intenzivny, nakolko som od rana v strednej ketoze a neviem kam sa podela vsetka moja sila. Jedalnicek je pisany dopredu, nakolko intrakujem, tak to mam pripravene na kazdy den.


Dnesny jedalnicek :
Ranajky – kuracie maso, syr gouda, cerry paradajky,
Obed – cottage cheese, 2 volske oka, cherry paradajky, caj,
Vecera – tuniak v oleji, mozzarela, syr gouda, cherry paradajky,
Pomimo - slnecnicove semienka, caj,

Trening:
Chrbat :
Pritahy v predklone – 4serie – 40kg – 10 x
Veslovanie – 4serie – 85kg – 8 – 10 opakovani
Stahovanie kladky – 4 serie – 50kg – 8 – 10 x
Mrtvy tah – 2 serie – 60kg – 10 x, 2 serie - 80kg 5x,
Triceps:
Stahovanie kladky – 4 serie – 25kg – 10 x
Tlaky na uzko – 50 kg – 10x, 60 kg – 10x, 70kg – 3x,
Obojruc za hlavou – 4 serie – 18kg – 5 – 8 x
Brucho:
8 min workout
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.3.2011
Den CKD: 24
Faza : Low carb
Ketoza: 2 stupen


Dnes sa citim velmi dobre, posilku som si dal rano a celkom som aj nieco podvihal, ziadna slava, ale lepsie ako nic. Este 2 dni Low Carb a potom s CKD koncim, som zvedavy ci konecne po roku na vahe uvidim dvojciferne cislo. Potom davam tyzden pauzu s upravou stravy a idem na sacharidove vlny.


Dnesny jedalnicek :
Ranajky – 2 PL aloe vera, 2 volske oka na olivovom oleji, gouda, cherry paradajky, mozzarela,
Obed - kuracie maso, cherry paradajky, gouda syr,
Vecera - cottage cheese, cherry paradajky, gouda syr, tuniak v ol. oleji


Trening:
Ramena :
Multipres za hlavu – 1 - 20 - prazdna tyc, 1 - 10 - 30kg, 1 - 10 - 40kg, 1 - 10 - 35kg, 1 - 8 prazdna tyc
Predpazovanie v stoji s jednoruckami - 3 - 10 - 10kg, 2 - 10 - 5 kg
Upazovanie v stoji s jednoruckami – 2 - 10 - 10kg, 2 - 10 - 5kg
Pritahy k brade s velkou tycou – 1 - 20 - prazdna tyc, 1 - 10 - 20kg, 1 - 10 - 20kg, 1 - 10 - 30kg,
Nohy (kvoli kolenam len jeden cvik):
Predkopavanie - 2 - 10 - 40kg, 2 - 10 - 30 kg,


Naposledy upravil zaso dne st březen 02, 2011 2:59 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chalani chcel by som sa Vas opytat, ako by som mal zacat vlnit. Pocitam ze vaha bude okolo 99 kg pri vyske 193 cm. Premyslal som o vlnach 50 - 100 - 250 - 300 a takto dokola. Budem prijimat okolo 200g bielkovin...v maximalnych vlnach okolo 150g bielkovin. Neviem ci mam zacat na 50g...zda sa mi to dost malo. Prosim o poradenie, dakujem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukni na můj log z minulýho roku.
Jinak můžeš měnit sacharidový vlny v jednotlivých vlnách 0-100-200-300-400 nebo 50-150-250-350-450 nebo 0-50-100-150-200....záleží na tom jak dolů ti půjde váha
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shooter napsal:
koukni na můj log z minulýho roku.
Jinak můžeš měnit sacharidový vlny v jednotlivých vlnách 0-100-200-300-400 nebo 50-150-250-350-450 nebo 0-50-100-150-200....záleží na tom jak dolů ti půjde váha


Začínat nulou je naprostá zbytečnost. I těch 50 je pro váhu 99 kg dost nízko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Preto sa aj pytam, lebo mam obavu, ze tych 50 je na start pomerne malo. Viete mi napisat ako by to bolo najlepsie drzat? nejako napisat vlny, ktore by zacinali dajme tomu 100..absolutne nemam predstavu, ktora vlna by mala byt maximalna...400g sa mi zda prilis vela...
Chcem to mat zoradene aj podla treningu, ktory mozem mat len tri dni do tyzdna a to v pondelok, utorok a v stredu...potom stvrtok a v piatok bicykel a max nieco s jednoruckami. Takze najlepsie by bolo, keby mam tie max sach- vlny prave pocas treningovych dni, kedy by som ich aj vyuzil. Tie mensie chcem nechat na ostatne dni kedy som v pokoji, to je sobota a nedela. Skuste nieco take navrhnut, budem Vam vdacny...

A este malickost, kedy by som mal po CKD zacat vlnit? Asi nebudo vhodne hned, kedze prijimam len do 30g sacharidvo denne....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3.3.2011
Den CKD: 25
Faza : Low carb
Ketoza: 3 stupen


no dnes mám voľno...od rána mám školu nestihol som este ani jesť a keďže idem domov tak sa k jedlu dostanem až okolo 17tej. Dnes bude len bicykel a pár sérii jednoruciek.

Jedalnicek:
4 volske oka na olivovom oleji, 5 kruzkov suchej salamy, syr gouda, paprika, slnecnicove jadierka lupane, nesmazene, nesolene, 0,5 litra mlieka 1,5 %,

Jedalnicek dnes onicom, vobec som cely den nema cas a ked na jedlo v tejto dobe zabudnem tak sa hlad ani neohlasi. Toto som zjedol priblizne o 17tej, viac nebudem, nechcem zatazit organizmus pred spanim. Zajtra sa vazim a hodim sem, kolko som to vlastne za CKD schudol a postnem aj nejake fotografie a miery. V dalsich tyzdnoch mam v plane cosi nabrat a na bruchu hodne zhodit, dufam, ze mi vlnenie pomoze.

Trening :
Brucho:
8 min workout (240 zhybov spolu)

Miery:
Ľ biceps - 39 cm
P biceps - 41 cm (ma niekto nejaky navrh ako to dohnat?)
Prsia - 113 cm
Pas - ?? (zajtra rano)


Naposledy upravil zaso dne pá leden 06, 2012 6:18 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zaso


PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4.3.2011
Den CKD: 26
Faza : Low carb
Ketoza: 3 stupen



Takze dnes nabieham na posledny den Low carb, potom si dam vikend viac menej normalnu stravu a od pondelka nabieham na sacharidove vlny. filety, tvaroh, kuracie prsia, tuniaky, mozzarely nakupene, snad sa mi bude dobre vlnit.
Zabudol som sa rano odvazit, napravim to zajtra, zapisem a uvidime ake cislo na mna vybehne.

Chcel by som vlnit stylom 7mich dni, nakolko prve tri viem odcvicit s kvalitne a stvrtok piatok len na bicykli alebo s jednoruckami. Vlnenie by som si predstavoval takto :

Po - 300,
Ut - 200,
Str - 150,
Štv - 100,
Pia - 50,
So - 100,
Ned - 50,

Ak mate niekto nejake dotazy, velmi rad si ich vypocujem, vobec v tomto nie som doma.

Jedalnicek :
Ranajky - kasa s ovsenych vlociek s horkym kakaom (mal som chut na mlsku)
Obed - vajicka s tuniakom a zeleninou,
Vecera - kuracie maso, mlieko (0,5),

Trening:
Dnes si odcvicim podomacky biceps a ramena.
Brucho: 8 min work out


Naposledy upravil zaso dne pá březen 04, 2011 11:35 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blazen


PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau, ten pokrok je teda mazec! máš míry v pase před a po CKD?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborný pokrok. Špeky jsou dole, teď nabrat svaly. :) Míry pupku a váha (oboje před/po) by mě tady dost zajímaly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zaso - Bear Routine Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: