TRICEPS


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - TRICEPS  Úvodní stránka -> Trénink -> TRICEPS
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Cvičení tricepsu pro objem, můj pruzkum, zajímá mě praxe zde na foru
Bradla - co nejtěžší váha 3-5 opakování
9%
 9%  [ 4 ]
Bradla - střední váha 8-10 opakování
34%
 34%  [ 14 ]
Bradla - spíše lehčí váha 15 a více opakování
7%
 7%  [ 3 ]
franc.tlak v leže s EZ - těžká váha 3-5 opakování
9%
 9%  [ 4 ]
franc.tlak v leže s EZ - střední váha 8-12 opakování
19%
 19%  [ 8 ]
franc.tlak v leže s EZ - lehká váha 15-20 opakování
0%
 0%  [ 0 ]
Bench úzkým úchopem - těžká váha 2-5 opakování
4%
 4%  [ 2 ]
Bench úzkým úchopem - středně těžká váha 6-8 opakování
14%
 14%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 41

Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co kliky na bradlech? Tam taky doporučujete vyšší opakování? Já osobně tam mám nejradší 10-12ky. Ale i 5ky jsou už zajímavý. 3ky by byly asi moc málo, tj fakt....
nahoru
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky davam na bradlech 10/12 opak, jako kdyz ma nekdo prtavej spodek tela, tak mu to muze pripadat moc lehke jen se svou vahou, ale treba me to uplne staci, protoze musim zvedat nahoru ty spekaty stehna a prdel :) To mas to same jako shyby, kdyz vzdycky vidim ty pavouky jak se tam houpaj na hrzde hodinu :)) Pro me je tech 6 mozna 8 shybu kdyz se zadari brutalni makacka :) Jinak takova vychytavka na shyby na uzko, videl sem to v jednom videu. Vemes ten drzak na veslovani, kterej se pouziva aj na T bar a das ho na hrazdu a jedes shyby na uzko. je to fakt parada :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
makojakopako


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

elrubio napsal:
těžká váha na triceps má smysl jen u CG benche.. to je v podstatě jediný cvik, který dělám na triceps.. jinak zabírá v rámci normálních tlaků na prsa, při všech overhead cvicích, bradla, kliky.. jsem toho názoru, stejně jako hovnivál, že na malé partie (triceps, biceps, delty) je ideálni rozsah 8-20opak.. vyloženě rostu z biceps pumpovačů, kteří si naloží činku a pak tam švihnou jednou opakování tažené zády, div si nevyrazí zuby..
....ale potom můžou v hospodě vyprávět,že cvičí bicepsy s 40-50kg a to se cení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen k těm bradlům - nezapomínat na rozsah pohybu. Často vidím, jak si machýrci naloží na pas kotouč 10kg+, bo prej s jejich vahou jim to už nestačí. A pak jedou kliky s minimálním rozsahem pohybu, bo kdyby jeli až dolů, tak se už nezvednou. Takže osobně raději jedu pomaleji, ale snažím se o větší rozsah pohybu.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Jen k těm bradlům - nezapomínat na rozsah pohybu. Často vidím, jak si machýrci naloží na pas kotouč 10kg+, bo prej s jejich vahou jim to už nestačí. A pak jedou kliky s minimálním rozsahem pohybu, bo kdyby jeli až dolů, tak se už nezvednou. Takže osobně raději jedu pomaleji, ale snažím se o větší rozsah pohybu.

ja teda na bradlech jezdim docela malej rozsah, proste nidky nejdu az dolu a nidky nejdu do propnuti loktu, kdybych to delal, tak mam na mesic rozjebany ramena a vsechny upony a slachy u loktu a ramen a koz. Tenhle cvik je dost agresivni a s tim rozsahem bych to zase nehrotil. Je to o tom jak to cejtis a ja hlavne tricak cejtim pri docela malem rozsahu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl kliky na bradlech vždycky dobrý, teď jezdím s 22Kg 4x10-12 (na začátku tréningu) nebo na konci s 15kg. Zkoušel sem i s 32,5kg a dal sem 4x4. Bylo to něco uplně jinýho, a cejtil sem z toho spíš kozy. U těch 10 to asi teda bude nejlepší.



edit for lukas: ještě hoď písmo velký... to, co jsi napsal, je relativně irelevantní =) nebo aspoň pro mě... ohledně techniky u tohodle cviku radu nepotřebuju


Naposledy upravil guruhonza dne čt červen 09, 2011 11:02 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
lukas95


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale jistě nikomu tu necpu že cvičím 3 nebo 5 opakování často.
Mě to pomáhalo i s jednoručkou za hlavou i když byla těžká stimul to byl - občas. Není to o tom, že na tom mám založený trénink přece.
TO samý bradla, klidně si dám závaží a dám 3, nebo 5 opakování, párkárt za sbeou pro tělo ,které na to není navyklé to bude šok.
Jinak rozsah jedu min u bicepsu i tricepsu od 6opakování, od 8 a více.

GURUHONZA - Pokud jsi přitom cejtil spíše prsa - jednoduché necvičil jsi to zcela správně, váha byla velká a už si to nejel zcela správně. Správná pozic rukou a loktů vůči pohybu,
a jednoduše, chce to tlačit lokty k tělu, když je netlačíš je to lehčí, když jsi více vpředu nahnutý zatěžuješ méně triceps. U té těžké váhy bych se vsadil, že něco z toho jsi trošku nedodržel a cítil jsi prsa.
Já prsa cítím, když nemohu a dodělávám tricep v dolní fázi na bradlech a začnu se převažovat dopředu, jinak je necítím vůbec, ať dám kolik dám, když udržím techniku a jedu relativně v rovině.


Kolik dáváte dní na regeneraci?

PS: bradla dávám celý rozsah pohybu, ale zařazuji k nim i část.opakování v horní i dolní fázi a je to skvěle cítit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benny Podda


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak ríkal muj miláček Kevin Levrone nebojte se cvicit triceps tvrdě,triceps aby vyrostl tak potrebuje spousty tríznení,já se snazim skoro kazdý den delat 500 kliku na bradlech...+ 500-1000 normálních kliku po 50 opakování . ,,...na bradlech delám 15-20 opakování ze svojí váhou ...obcas na sebe navlecu zátezovku (8-9 kilo) a delám po 10 opakování ...od tý doby co jsem to zacal provádet mi plno lidí reklo ze jsem zacal neco zobat...takze si myslim ze vysokofrekvencí trenink na triceps urcite funguje...stací se podívat na gymnasty jaký mají tricáky a ty zadnej specialní jídelnícek na nabírání hmoty nedodrzujou ..ale otázka je jestli se clovek kazdej den takhle donutí delat tolik opakování ...a kdyz prictu to ze nedodrzuju správnej príjem bílkovin a ze suplementu nic neberu tak pokud tohle vyresís a budes tvrde drít tak automaticky musís mít brutalní triceps...jenom z bradel ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benny Podda


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lukas95:musim se ti ale trochu smát...ty furt rešíš techniku ...jo jasne technika u cvicení je dost dulezitá ...ale nesmís se tim nechat pohltiti moc nad tim premejslýs nekdy je dobrý zatnout zuby a ject to treba s brutální intenzitou po málo opakování na úkor techniky ,,byly casy kdy jsem si na sebe vesel 45 kilovou cinku pro 5 opakování ...o technice nemohla bejt rec..ale napumopování a svalovej růst byl obrovskej ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benny Podda


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spís by mi zajímal nazor,,jestli pri cvicení na bradlech clovek procvicuje i zádový svaly....já mel za to ze bradla jsou jenom na kozy,ramena,a práve tricák...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Benny Podda napsal:
spís by mi zajímal nazor,,jestli pri cvicení na bradlech clovek procvicuje i zádový svaly....já mel za to ze bradla jsou jenom na kozy,ramena,a práve tricák...


Jediný, co by se tam mohlo tak nějak zapojovat, jsou trápezy, ale asi je to blbost.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Levrone sam rikal, ze mu na tricak pomohly hlavne ty tezke benche, ktere jezdil po 220kg v seriich a kdyz se podivas na jeho postavu, tak je kazdymu jasny cim to u toho benche tlacil, hlavne tricakama a ramenama... Ikdyz on by mel vzdy tricaky a ramena vyrazne lepsi nez zbytek tela... Kliky na bradlech sou super, ale do cviku jako bench atd. maj hodne daleko...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benny Podda


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hovnivále : jasně já nikdy nebenchoval tezce tricepsovým zpusobem já to nezpochybnuju ...na kazdýho pusobí neco jinýho,tezko ríc jakej cvik je lepsí jestli bradla a nebo bench uzkým hmatem,preci jenom taky si muzes neco dát na sebe a udelat si triceps..kliky na bradlech dost tezký ...a budes z tohodle výtecnýho cviku dost tezit...je to jenom o intenzite..a jakej cvik komu vyhovuje..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

u toho levroneho sem psal o normalnim benchu ne na uzko...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnival napsal:
Levrone sam rikal, ze mu na tricak pomohly hlavne ty tezke benche, ktere jezdil po 220kg v seriich a kdyz se podivas na jeho postavu, tak je kazdymu jasny cim to u toho benche tlacil, hlavne tricakama a ramenama... Ikdyz on by mel vzdy tricaky a ramena vyrazne lepsi nez zbytek tela... Kliky na bradlech sou super, ale do cviku jako bench atd. maj hodne daleko...


nevím kde ty info berete od kevina ?? to co vám natočí na video jako port , tak je dáno všeobecně , To že mněl dobre ruce neznamena že našel recept na nejlepší cvik na triceps pro všechny ,, Pokud člověk nevyzkouší a nezjistí co je pro něj nej, tak se nikam neposune , někomu berou kliky někomu bench na uzko , každy si musí najít ten svuj cvik ,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - TRICEPS Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: