Guru a jeho posilovací log =]


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =]  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Guru a jeho posilovací log =]
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 10:09 am    Předmět: Guru a jeho posilovací log =] Odpovědět s citátem

Ták :D

Tohle bude můj první pokus o tréningovej log na ronnie.cz. Kdybych na log kašlal, tak mě sprdněte, že nic nepíšu a mě pak snad bude trapně a vše dopíšu. Kdybych nepsal, tak to stejně bude jen proto, že jsem extrémně línej.

Věk: 20 let
Výška: 179 cm
Váha: 81 kg
Počáteční váha: 63 kg (Září 2009) Maximální objemová váha: 90 kg (březen 2011)

Poprvé jsem na činku šáhl v březnu 2009 , kdy sem chodil tak 1x týdně do posilky s kámošem a cvičil jsem tak nějak pro srandu. Za to jaro sem byl v posilce cca 10krát a o moc jsem se nezlepšil, ikdyž mě to bavilo. O tom, že je potřeba k posilování jíst jsem se dozvěděl v říjnu 2009 . Od té doby i pořádně cvičím.

Mimochodem, dal jsem při váze 63kg 8x 50kg na bench (po převážení by to bylo 8x 47,5kg) při své vůbec první návštěvě posilovny. A schybů tuším 8.

Maximální výkony:
Mrtvý tah: 190kg /81kg BW - 3.8. 2011 (tři měsíce jsem ho necvičil, takže velký prostor pro zlepšení)

Bench press: 110kg /81kg BW - 3.8. 2011 (při 90kg jsem dal někdy v březnu 112kg)

Dřep: 165kg /81kg BW - 5.8. 2011 (4 měsíce jsem nedřepoval a teď jsem zkusil maxku asi po 4 workoutech nohou, takže velká spokojenost a velká očekávání)

Přemístění: 90kg /81kg BW - 2.8. 2011

Push Press:
3x 85kg /81kg BW - 2.8. 2011

Cíle:
Bench press 150kg
Dřep a Mrtvý tah 250kg
Tyhle výkony bych rád zvládl při váze pod 95kg, nad kterou nikdy neplánuju jít.

Cíle do konce 2011:
Dřep - 185kg, Bench press 120kg, Mrtvola 210kg, Přemístění 100kg a Push press 100kg
Váha by měla být v té době na 87kg maximálně.

Proč cvičím?
1) baví mě to
2) líbí se mi svaly a proto je chci mít
3) díky bodu 2) se cítím líp jak fyzicky, tak i psychicky. O tlustých lidech si myslím své a proto nechci být jako oni =)
4) sebepřekonávání se, motivace, skvělý pocit
5) lidi/posilovna - nejsem člověk, co by něco dělal kvůli lidem, ale v posilovně se cítím opravdu hodně dobře. Moc rád motivuju další lidi (už jich pár bylo, několik lidí díky mě určitě vydrželo u cvičení a za mého přispění se o něm i něco naučilo) a moc rád posouvám své hranice i díky pomoci dalších lidí. Ale to každý, kdo cvičí, zná...
6) sebevzdělávání se - moc rád se dozvídám nové věci a to třeba i díky posilování. Fyzické hranice těla, strava, regenerace apod. Je to takový vedlejší produkt posilování, který rozhodně vítám
7) a další možná desítky dalších malých důvodů, které jsou spojené s tím, že mě to prostě baví, že mám rád své ego, že dělám další sporty apod

Co mi na cvičení vadí?
1) strava - jídlo mám rád, jím i hodně... jedl bych vlastně uplně to stejné, jako kdybych necvičil.. ale nejedl bych a) v takovém množství b) tak často ..... dost mě to omezuje. Když jsem byl mladej, tak jsem celý prázdniny hrával fotbal od 12 do 8 večer. Někdy i do 10. Tehdy to byla velká snídaně, velkej oběd. Ovoce s sebou a velká večere. Teď bych to tak dělat nemohl, protože by posilování moc efektivní nebylo
2) Cvičení bicepsů a břicha. V 70% mě tyhle partie nebaví cvičit, vůbec
3) Málo strojů na spodek těla v posilovnách. Tím chci říct, že bych uvítal ve víc posilovnách stroj na zakopávání ve stoje, nebo výpony ve stoje. To jsou totiž z legpressem jediné stroje, které používám.
4) Blbci v posilovnách
5) Regenerace a kombinování posilovny s dalšími sporty. Moc rád cvičím dopoledne a kdybych měl dát dvě hodiny po tréningu ramen nebo nohou tenis, nebo fotbal, tak to bude oničem. Proto mezi březnem a říjnem dávám posilovnu až na druhou kolej, abych si užil počasí a naopak v chladných měsících je posilovna na prvním místě, protože si ostatní sporty tak moc neužiju.

Proč to píšu? Jestli se budu tomuhle logu opravdu věnovat, tak je více než pravděpodobné, že si budu na těch 5 bodů stěžovat.

Jídelníček:
9:00 Ovesná placka (20g bílkovin + 80g sacharidů) / 4 celá vejce + 100g celozrného chleba
11:30 (oběd) 100g masa + 100g rýže/150g těstovin/talíř brambor
13:30 100g masa + polovina sacharidů z toho, co výše
15:45 to samé
17:15 tréning
ihned po tréningu 25g Pharma Whey HT+ (hydro) + 50g maltodextrin
19:30 200g masa + sacharidy jako k obědu
23-půlnoc: 250g tvaroh + 500ml mléka + 3 lžičky granka
(když je hlad, nebo když vstanu moc brzy, tak si ráno vezmu banán, nebo večer odměrku MyoFusionu)
zelenina: paprika, okurka, rajče, salát - většinou každý den něco, ale nechutná mi to, takže někdy vynechám :D


Supplemetace aktuální: Ca+Mg+Zn, Maltodextrin, Pharma Whey HT+ (jahoda), Myofusion (banán), Kloubní výživa, Vitamin C

Tréning aktuální (od 15. 8. 2011 - 6 týdnů)
Pondělí:
Power clean /3 ramp-up + poslední série s 70% max
Incline bench press 4x6
Přítahy VC v předklonu 4x8
Tlaky JC nad hlavou 4x 10-12
Francouzský tlak 3x 12
Bicepsový zdvih v předklonu 3x 15-20

Úterý:
Dřep 5x5
Dřep (hodně) úzce (2x 12-15)
Výpady 4x 12-15
Rumunský mrtvý tah s JC 4x6
Zakopávání 4x 10 + flexing hamstingů
Výpony na multipressu 3x schazovaná série + schyby 3x max

Čtvrtek:
Push press /3 ramp-up + poslední série s 70% MAX
Mrtvý tah 5x5
Bench press s JC 4x6
Power snatch 4x10
Legpress 4x MAX (kolem 40 opakování)
Úzký bench press 3x10 + ez Curls 3x8

Sobota:
Front squat 4x 8-10
Bench press 5x5
Přítahy JC v předklonu 4x 10 (2x schazované = 12 serií)
Tlaky s VC na ramena v sedě 5x5
Good mornings 3x 10-12 + flexing hamstingů
Kliky na bradlech 3x 6-8 opakování
Biceps curls - pyramida


Dotazy, připomínky, nápady a cokoliv s tím spojené určitě uvítám.

V dalším postu by měl být dneštní tréning, který bude cca týden stejný.
Dávám si týden pauzu po splitu, který jsem jel v dietě. Do posilky se budu chodit hlavně protahovat - nohy, spodní záda především. Cvičit střed těla a dát si nějakou tu plyometrii. Od příštího pondělí najíždím na ten nový tréning. Hlavním cílem je dostat se po 4 měsíční pauze (kolena) od cvičení nohou tam, kde jsem byl předtím. Tzn 10x 130kg. Mám během týdně hodně kardia a protože nemám náladu cpát do sebe v létě 650g sacharidů, tak není cílem nabrat. Je to jen taková udržovačka.
nahoru
Rachela


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo! Na toto sme cakali!!
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
Apofis


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ha, prvni topic, kam po roce asi budu prispivat a kritizovat
Hodne stesti. Ted to nemam cas cist, ale zitra ti neco napisu, neboj..jen jsem videl 100g a dostal jsem hned hlad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
lookzoR


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozumná suplementace, držím ti palce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lookzor: dík ;)

apofis: :D já myslel, že teď čas nemáš



Dnešní "tréning"
Hyperextenze
8x 15

Hanging leg raises
6x 12

Cable Kneeling Crunch
15x 20kg
15x 30kg
3x 12x 35kg
30x 20kg

Poslední dobou aspoň maličko oblíbenej cvik. Poslední série šíleně bolela ;)


Twisting Crunch
4x 30

Side bends
2x 20x 20kg
2x 12x 30kg


Mezi sérkama protahování horní poloviny těla. Moc mě to nebaví, ale tahle pauza se asi bude hodit. Zítřejší protahování spodku těla bude zábavnější.

btw, sparing si dal dnes maxku na mrtvolu 170kg a bench 95kg (17 let, 80kg)
nahoru
Apofis


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:

btw, sparing si dal dnes maxku na mrtvolu 170kg a bench 95kg (17 let, 80kg)


To nic moc, Vlada tam v 16ti sazi 200x3 na mrtvolu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Apofis napsal:
guruhonza napsal:

btw, sparing si dal dnes maxku na mrtvolu 170kg a bench 95kg (17 let, 80kg)


To nic moc, Vlada tam v 16ti sazi 200x3 na mrtvolu

Vláďa se vykašlal na všechny další sporty a aktivně chodí jen do posilky =) A neřeší to, že se zprasí nad 100kg
Tenhle kluk je kapitán dorostu v hokeji =) Musí zvládat i hokej
:D

Každopádně Vláďa je borec a za chvilku to bude i tvůj vzor :D
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní tréning - plyo + protahování

Hip/Leg (?) Abductor machine
8x 30

Skoky z místa
6x 10

naposledy, když jsem to zkoušel, tak jsem na táboře vyhrál s 242cm a teď to bylo podle mě o dost dál. Zajímavej cvik


Odrazy do výšky
4x 10

Nízkej strop, ale co už


Hody medicinbálu do žíněnky - obouruč - s výskokem
6x 10

Docela masakr, dařilo se mi odrážet medicinbál od žíněnky takže parádní tempo a aspoň jsem se spotil dneska.


Protahování lýtek, hamstringů a quadricepsů

Sparing šel maxku na dřep - 132,5kg (jsem od něj čekal aspoň 140kg, škoda) ... měl sem chuť si taky zacvičit.
nahoru
Rachela


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:

Odrazy do výšky
4x 10

Nízkej strop, ale co už

To cvicis v nejakej jaskyni??
Alebo skaces tak vysoko... :D
_________________
Wilks? Makes little guys feel better about lifting less. Means nothing. I came up with my own formula that makes weaker guys like me to feel better: it's a combination of bw, years training, leverages, excuses, potential and heart :D:D:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora MSN Messenger
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

strop je něco pod tři metry, já mám výskok 315
nahoru
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, ve čtyřech sériích vyskočíš z místa 10x na obroučku. Jsi prostě superman.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten výskok 315 je s rozběhem. Z místa dávám obroučku u baskeťáku s problémy. Unás v posilce to může mít 280cm? Možná ani to ne. Prostě fakt málo

Apofisi, nechceš změřit kolik má strop v posilce? :D Abys furt jen nespamoval
nahoru
madball


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jestli má dosah při výskoku 315 a strop je třeba 290, tak těch 4x10 je reálných, ale řekl bych, že to už bude celkem dřina. BTW obruč má 305 a vyskočit na ni 4x10, bylo pro mě těžký i v dobách, kdy jsem měl celkem solidní výskok (třeba smeče ze 2 noh 2 rukama pozadu, ikdyž to už si vlastně ani moc nepamatuju :-)). Teď bych svůj max dosah odhadoval něco mezi 325-335cm, ale 4x10 na obruč bych asi nedal. O to je to ještě lepší výkon při výšce 179cm.

edit: guru byl rychlejší a jestli je to pod 280, tak už to bude opravdu celkem nuda.

edit2: 325-335cm
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).


Naposledy upravil madball dne út srpen 09, 2011 9:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak majitel říká, že max 270cm :D Takže to je taková jeskyně, ve který by se asi každej zabil, kdyby chtěl skákat pořádně

madball: omfg a já žiju několik let v klamu, že obroučka je 300cm :D sakra

Zítra před fotbalem se dostanu k baskeťáku, takže zkusím, jak to jde tam. Ale jestli doskočím z místa dvakrát zasebou na koš, tak to bude pecka.
Jinak jednou bych rád zasmečoval míč, což nevím, jak je reálný, ale je to takovej sen. Přecijen 179cm vysocí černoši zvládaj brutální smeče a mě by stačilo to tam prostě nějak plácnout
nahoru
madball


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak těch 300cm třeba v tělocvičnách občas bývá a každej baskeťák to hned pozná, protože mu to přijde najednou strašně nízko, ikdyž je to jen blbých 5cm, ale ofiko je 305.

Se 179cm zasmečování považuju už za pěknej výkon. Určitě se normálně nevidí. Ale pokud člověk trénuje, tak je to reálný. Plyo je na výskok super + kombinace se silovým trénikem by měla být ok. Bohužel u výskoku je hodně znát každý kg+.

Na log budu koukat. Tréninky se mi líbí (teda ty plánovaný :-)) a jestli tohle zvládáš regenerovat i s fotbalem, tak závidím. Ale ve 20ti šlo všechno líp :-).
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =] Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: