Bomberguy - ectomorph , Never give up!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bomberguy - ectomorph , Never give up!  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Bomberguy - ectomorph , Never give up!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bomberguy


PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 2:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už se těším až na konci září změním tréninkový schéma.
Myslím, že jsem se za těch 5-6 týdnů pořádnýho makání dostal na poměrně slušný váhy, ze kterých se můžu odrazit dál. I proto uvažuju o korte, ve kterým bych už nezdvíhal totálně směšné váhy, ale taky by mě zajímalo jak by na mě zapůsobil 3* týdně full body.
Při současným tréninku procvičení celého těla 1* za týden mám pocit že svaly, který víc jak dva dny necvičím, nemaj co dělat, nudí se a hlavně nerostou. Zároveň se v posilce vždycky totálně odvařím, je mi kolikrát na zvracení.. Dávám si co proto, jak mi bylo nakázáno, ale tři hoďky po tréninku už jsem zase svěží a v pohodě :) Taky je zde možnost zůstat u současnýho tréninkovýho schématu a počkat ještě měsíc. Síla mi roste s každým tréninkem, objem bohužel už tolik ne, ale to přisuzuji momentálnímu nechutenství, protože jsem nachlazený, bolí mě hlava a prostě do sebe nenacpu to co když jsem zdravej..

Byl bych rád, kdyby mi někdo z Vás, kteří si občas můj log projdete navrhli co dál a rozvinuli jsme tu krátkou diskuzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufal jsem, že tu přece jen někdo napíše..

Dnes jsem se rozplácl na cestě, mám nohu v sádře a posilka bude jen zlehka a jen vrch těla.. jestli se do ní nějak dobelhám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bomberguy napsal:
Doufal jsem, že tu přece jen někdo napíše..

Dnes jsem se rozplácl na cestě, mám nohu v sádře a posilka bude jen zlehka a jen vrch těla.. jestli se do ní nějak dobelhám


Co si vyváděl?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

odešly mi brzdy na motorce, nedobrzdil sem, hodil sem držku, vstal a 10 vterin po tom co sem se odbelhal do pr*** projel vlak právě v tom místě, kde jsem spadl. Místo toho aby mi ostatní lidi pomohli, ťukali si na hlavu, ale to není nic, co by mě překvapilo.

zítra jdu do fitka, tak si dám nějakej bench šikmý tlaky a biceps triceps.. nějakou všehochuť..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 1:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes sem si dal takový lehčí trénink, žádný extrémy.
Bench jsem zakončil na 80 kilech ve dvou seriích po 6 opakování (chtěl jsem přidat, ale když je člověk zapřenej jen jednou nohou, je to na prd)
jednoručky tlaky jsem si dal v max serii pouze 28 kg asi 8* a nakonec jsem si dal motýlka kde sem se dorazil.
pak sem si dal 4 sérky tricepsových kliků (po prsou to bylo těžký)
nakonec skotovka s j.č. 16 kg první serie a další dvě s 18kg po 8-10 opakov. dojel jsem se 12kou a šel jsem ... odpajdal jsem domů. Doufám, že mi v praze někdo bude pomáhat nakládat váhy a jistit, jinak to bude pro mě pořádná fuška :-/
noha pořád bolí a šlapat se na ni nedá. uvidíme co za týden..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bomberguy napsal:
odešly mi brzdy na motorce, nedobrzdil sem, hodil sem držku, vstal a 10 vterin po tom co sem se odbelhal do pr*** projel vlak právě v tom místě, kde jsem spadl. Místo toho aby mi ostatní lidi pomohli, ťukali si na hlavu, ale to není nic, co by mě překvapilo.

zítra jdu do fitka, tak si dám nějakej bench šikmý tlaky a biceps triceps.. nějakou všehochuť..


Něco podobnýho sem taky zažil, s bratrem a šlo mu o život..žije jen díky jednomu člověku, co v tu chvíli úbec neměl co dělat na tom místě..měl bejt v práci a řídit autobus. Ostatní čuměli a nic nedělali...lidi sou strašný kurv*, zdravý člověka je jim lhostejný..až na ty výjimky. Ale vim, co to je za pocit, když viídíš, že potřebuješ pomoct a ostatní jenom blbě čuměj a rači se skovávaj aby nebyly vidět, že byly poblíž a že nepomohli. Havěť.

Podle mě furt je jenom klukovská frajeřina z větší části, mít motorku a jezdit na ni...si jednou nohou v marnici. Ale to je tim, že ty motorky moc nemusim. Hlavně, že seš celej, by tě ten vlak smetl tvl..samotná lokomotiva má několik tun, ta projede pomalu všim.

btw: co máš napsané od lekaře, že máš s nohou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak to je.
Na motorce jezdím jen proto, že to nic nežere. je to pomalá 50ka, jinak mám na motorky stejný názor jako ty.
Doktor se na nohu jen podíval, mrkl na rentgen a řekl že to je pouze silný výron. Myslím že se to už trošku začíná lepšit.. Každopádně v posilce to bude zřejmě velký krok zpátky minimálně pro nohy...¨Jsem zvědavý kdy si dám původní váhy, ikdyž pravá noha je teď z pajdání na berlích brutálně nakorbená :D

Zkusím si dát aspoň nějaký kliky shyby mezi futrama + co vymyslím..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DNeska po dvou týdench návštěva fitka.
Nebylo to vůbec špatný, čekal jsem horší výsledek..
Na benchi jsem se popral 8krát se 70 kilama i 75 kg.. 80 už bylo docela těžký. jednoručky šikmý tlaky jsem skončil na 28 kg 7krát, motýlek, pak čtyři serky na biceps jednoruč - 18 kg taky pohoda. pak na pravou nohu dřepy a předkopávání - taky pohoda. Síla mi dolů téměř nešla.
Zítra jdu sundat dlahu, a do týdne se snad rozchodím. nejpozději v listopadu doufám zase začnu zvedat pořádný váhy..

btw. Aspoň jsem díky tomu mýmu kotníku pořešil pokr a začínám se prokousávat pěkně nahoru :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po necelých 4 měsících jsem začal opět pravidelně navštěvovat fitko. Po zranění kotníku přišlo ještě spousta práce do školy. Po tuhle dobu jsem nepravidelně dělal kliky a shyby. Teď už je to cca 2 týdny kdy jsem začal jezdit svůj předchozí trénink, a ještě cca dva týdny potrvá než se dostanu na svoje předchozí váhy.
Dnes na dřepu necelých 80kg v poslední sérii cca 6*, legpress 180 kg 10*, na benči mám 60 kg cca 10-12* a na mrtvole už jsem skoro u 10*100 kg. Je zajímavý, jak se v posilce zatím skoro nepotím, protože kolikrát už nemám energii, ikdyž síla by tam ještě byla.
Váha mi spadla na číslo začínající šestkou, ale po těch dvou týdnech už jsem zase okolo 72 kil.
Doufám že se nic nepříjemnýho nestane a v Praze budu moct pravidelně cvičit..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidám ještě údaj o váze - 71 kg.

Dneska záda / triceps.

Mrtvola v pohodě, s 95 kg jsem jezdil ještě pěkně, se 110 už to nebyla sranda, při sedmým opakování už mi osa vypadla z ruky, ale pohoda.

přítahy osy na hrudník jsem nepřeháněl, v poslední době jsem shyby zanedbával. Končil jsem na 55kg 9* tuším. Pěkně poctivě, lokty jakoby propnout za zádama, chlapskej úchop, takže pořádně na široko, nakonec sem dal DS na 30 kg.

Přítahy činky v předklonu, nejsem si jistej jestli to po té době jezdím se správnou technikou, končil jsem na 60 kg 9*

triceps mě příjemně překvapil.
Na bradlech jsem jel snad ještě víc než před zraněním. Nakonec jsem na sebe naložil 15kg v závažích 9*.

Extenze za hlavou s jednoručkou, zkusil jsem 32kg v poslední sérii, příště si vezmu raději trochu lehčí činku. Dodělal jsem se DS na 20 kg.

Tenhle týden jsem chtěl vyzkoušet maximální zatížení, na který jsem byl zvyklý. Od příštího týdne budu jezdit zase v pořadí Kozy/biceps pauza záda/triceps pauza nohy/ramena 2 dny pauza.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V sobotu jsem byl cvičit s bráchou v domácí mini posilce, váhy zavádějící, budu psát pouze ty z fitka.

Dneska Záda/triceps

Mrtvola
10*50 kg 10*70 kg 10*90 kg 10*100 kg 8*110 kg 6*120 kg (po třech opakování poslední série - činku neudržím v ruce, příště použiju trhačky)

Přítahy horní kladky, široký úchop
10*50 kg 10*55 kg 8*60 kg (zbytečně moc - nedodržuju správný provedení) 8*55 kg DS 6*35 kg

Přítahy činky v předklonu
10*40 kg 10*55 kg 10*65 kg 10*65 kg

Kliky na bradlech
10* VV 10*VV+10kg 10*VV+14 kg 9*VV+17 kg 8*VV+21 kg

tric extenze s jednoruč. za hlavou
10*22 kg 10*26 kg 8*32 kg (moc, příště zůstanu u 28 kg) DS 8*22 kg

Mrtvola spokojenost, přítahy širokým úchopem.. zvedám prd, ale široký úchop není prdel :))) přítahy v předklonu - nejsem si tím ještě úplně jistej..
bradla mě opět překvapila. nemyslel jsem že s mojí muší vahou si po 3 týdnech tréninku na sebe navážu přes 30 % mojí tělesné váhy a pojedu s tím skoro 10 opakování..

ve středu nohy a v pátek lyže, takže to asi nebudu přehánět :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: čt únor 16, 2012 12:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes nohy ramena

před čtyřmi dny jsem změnil pořadí tréninků, takže od posledních nohou uběhlo 10 dní.

Dřepy
10*50 kg 10*60 kg 10*65 kg 10*70 kg 8*75 kg

Legpress
10*80 kg 10*140 kg 12*170 kg 10*185 kg 10*200 kg

předkopy
10*25 kg 10*30 kg 10*35 kg 8*40 kg DS 8*25 kg

tlaky v sedě
12*20 kg 10*24 kg 8*26 kg 10*20 kg

rozpažky v sedě
12*8 kg 10*8 kg 10*8 kg DS 7*5 kg

rozpažky v sedě v předklonu
10*5 kg 8*8 kg 8*8kg DS 7*5 kg
na ramena se cítím slabej, nohy zesilují.. v pátek lyže, do fitka v sobotu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes Kozy biceps

Bench
10*50 kg 10*65 kg 10*70 kg 8*75 kg 6*80 kg

jednoruč. tlaky na šikmé
12*22 kg 10*26 kg 11*28 kg 17*22 kg

motýlek s rovnými tyčemi
12*30 kg 10*35 kg 10*35 kg DS 10*22,5 kg

Bic zdvihy s rovnou osou
10*24 kg 10*29 kg 8*33 kg7*38 kg

Scotovka s j.č.
10*14 kg 8*16 kg 8*16 kg DS 8*12 kg

3*25 sedlehy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska první trénink ve školní posilce. Chybí mi tam určitý věci, ale jen drobnosti, tak se to zvládne.

Záda Triceps

Mrtvola
10*70 kg 12*90 kg 12*100 kg 8*110 kg 7*120 kg

stahování horní kladky
12*45 kg 10*50 kg 9*55 kg 8*55 kg DS 7*35 kg

přítahy v.č. v předklonu
10*30 kg 10*50 kg 10*60 kg 10*60 kg

Tricepsové kliky
10*VV 10* VV+10 kg 10*VV+15 kg 9*VV+20 kg

extenze za hlavou s j.č.
12*20 kg 10*25 kg 9*27,5 kg 12*20 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bomberguy


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes Nohy ramena
první trénink v nové posilce, takže sem si znovu spíš ošahával váhy apod.

dřepy
10*50 kg 10*60 kg 10*70 kg 10*75 kg 6*80 kg 9*70 kg

legpress
10*145 kg 10*180 kg 12*195 kg 12*210 kg

předkopávání
10*20 kg 10*25 kg 12*30 kg 10*35 kg DS 10*20 kg

tlaky v sedě
12*20 kg 8*25 kg 9*22,5 kg 10*20 kg

rozpažky v sedě
10*7,5 kg 8*10 kg 10*7,5 kg DS 7*5 kg

rozpažky v předklonu
12*5 kg 12*5 kg 10*7,5 kg DS 7*5 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bomberguy - ectomorph , Never give up! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: