Renegade diet + SPRINTS/ BACK IN SHAPE AGAIN 2018


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Renegade diet + SPRINTS/ BACK IN SHAPE AGAIN 2018  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Renegade diet + SPRINTS/ BACK IN SHAPE AGAIN 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Reichenberk


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lamice27 napsal:
Reichenberk napsal:
Jen čistě ze zvědavosti, stáhnutí jídel z šesti na tři denně má mít jaký efekt?

Efekt je takovy, ze se rano a odpol najim celkem dost,nemusim resit casovani jidel a nemam hroznej pocit ze uz sem nejed 3 hodiny.Vecer potom nejaky orechy,maso,zeleninu,protein...
Hlavne je to proste prijemnejsi a kvuli me praci kdy nekdy nemam pauzy na jidlo.
Cejtim se lip,driv sem jedl jeste driv nez sem stravil to predtim.
Nenosim sebou porad plastovy krabicky.
Ustetrim na proteinu.
Proste se snazim zit normalne a nejsem otrok plno jidel denne.
NETVRDIM, ze je to lepsi pro vsechny ale verim,ze pro vetsinu lidi, co ma na starosti pres den jiny starost nez jist,je tohle urcite lepsi zpusob zdraveho stravovani.


Já moc těm argumentům nerozumím.
Co je za výhodu že se ráno a odpoledně pořádně nacpeš? A pokuds měl hrozný pocit, žes nejedl tři hodiny, tak za to přeci nemůže jídelníček se šesti jídly ale to, žes to neměl pod kontrolou. Ostatní to pod kontrolou mít mohou.
Argument ohledně práce chápu, to je ale adaptace na nějaké omezení, ne krok dopředu, podřizuješ se podmínkám, nezískáváš třemi jídly výhodu.
To, žes předtím jedl i tehdy, když jsi ještě nestrávil předešlé jídlo, není rozhodně vinou šesti jídel ale tím, žes to dělal špatně, měls mizerný způsob stravování, se třemi jídly čekáš, že se to vyřeší samo? To je ta výhra?
Plastové krabičky nosí plno lidí a mají pro to různé důvody - kvalita jídla, ekonomika, ušetření času. To nemá s nadměrným počtem jídel nic společného - krabku může mít ten, kdo má tři jídla a stejně tak ji nemusí mít ten, kdo má jídel šest. Děcko co má zcela regulérně v jídelníčku svačiny taky přeci není v žádném problému, ketrý je nutno řešit.
To, že máš šest jídel přeci neznamená, že musíš jíst pořád protein, proč?
Proč jsi byl otrokem díky šesti jídlům denně? Plno lidí co takhle jí, žádnými otroky nejsou, nebyl ten problém někde jinde?

Tohle vše je stále o tom, žes to neměl dokonale zvládnuté, ne o tom, že je šest jídel nesmyslně moc. Je to o tom, jak jíst, vědět co, proč, kdy, v jakém načasování a v jaké kombinaci. Znát trávící procesy a způsob přeměny potravy na energii, základní funkce těla. Pak není třeba řešit, jestli tři, pět nebo šest jídel - to je už jen důsledek, ne předpoklad správné výživy. A nelze tvrdit, že tři jídla jsou zdravější než šest. Zdravější je jíst správně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamice27


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reichenberk napsal:
lamice27 napsal:
Reichenberk napsal:
Jen čistě ze zvědavosti, stáhnutí jídel z šesti na tři denně má mít jaký efekt?

Efekt je takovy, ze se rano a odpol najim celkem dost,nemusim resit casovani jidel a nemam hroznej pocit ze uz sem nejed 3 hodiny.Vecer potom nejaky orechy,maso,zeleninu,protein...
Hlavne je to proste prijemnejsi a kvuli me praci kdy nekdy nemam pauzy na jidlo.
Cejtim se lip,driv sem jedl jeste driv nez sem stravil to predtim.
Nenosim sebou porad plastovy krabicky.
Ustetrim na proteinu.
Proste se snazim zit normalne a nejsem otrok plno jidel denne.
NETVRDIM, ze je to lepsi pro vsechny ale verim,ze pro vetsinu lidi, co ma na starosti pres den jiny starost nez jist,je tohle urcite lepsi zpusob zdraveho stravovani.


Já moc těm argumentům nerozumím.
Co je za výhodu že se ráno a odpoledně pořádně nacpeš? A pokuds měl hrozný pocit, žes nejedl tři hodiny, tak za to přeci nemůže jídelníček se šesti jídly ale to, žes to neměl pod kontrolou. Ostatní to pod kontrolou mít mohou.
Argument ohledně práce chápu, to je ale adaptace na nějaké omezení, ne krok dopředu, podřizuješ se podmínkám, nezískáváš třemi jídly výhodu.
To, žes předtím jedl i tehdy, když jsi ještě nestrávil předešlé jídlo, není rozhodně vinou šesti jídel ale tím, žes to dělal špatně, měls mizerný způsob stravování, se třemi jídly čekáš, že se to vyřeší samo? To je ta výhra?
Plastové krabičky nosí plno lidí a mají pro to různé důvody - kvalita jídla, ekonomika, ušetření času. To nemá s nadměrným počtem jídel nic společného - krabku může mít ten, kdo má tři jídla a stejně tak ji nemusí mít ten, kdo má jídel šest. Děcko co má zcela regulérně v jídelníčku svačiny taky přeci není v žádném problému, ketrý je nutno řešit.
To, že máš šest jídel přeci neznamená, že musíš jíst pořád protein, proč?
Proč jsi byl otrokem díky šesti jídlům denně? Plno lidí co takhle jí, žádnými otroky nejsou, nebyl ten problém někde jinde?

Tohle vše je stále o tom, žes to neměl dokonale zvládnuté, ne o tom, že je šest jídel nesmyslně moc. Je to o tom, jak jíst, vědět co, proč, kdy, v jakém načasování a v jaké kombinaci. Znát trávící procesy a způsob přeměny potravy na energii, základní funkce těla. Pak není třeba řešit, jestli tři, pět nebo šest jídel - to je už jen důsledek, ne předpoklad správné výživy. A nelze tvrdit, že tři jídla jsou zdravější než šest. Zdravější je jíst správně.

Uprimne- nebavim me jist casto.A taky netrvrdim ze je to zdravejsi,ale setrnejsi vuci zaludku,ktery neni nekoncne zasobenej mensima porcema jidel. Jen se tady snazim ukazat to,ze casove efektivni zpusob jidla je 3xdenne a neni NUTNY,coz se muzes skoro vsude docist, jist 5-6x denne abys rozpaloval metabolismus a podobny blaboly. O tohle mi jde a hlavne-kdo ma cas a naladu kazdy tri hodiny jist? Chapu, ze lidi se tak nauci,i ja sem tak byl naucenej ale podle me,vetsina lidi se radci naji 3x. O kvalite samozrejme je treba mluvit. Libove maso,vejce,protein,celozrna mouka,ryze,testoviny,zelenina,ovoce,orechy..na to musi byt postavena skoro kazda dieta (krome ckd teda). Troufnu si rict,ze o vyzive neco vim,a kdyz sem jedl 6 jidel denne hubnul sem taky,ale je to proste zbaveni se ty zateze a zacit jist v klidu 3x denne kdyz na to ma zaneprazdnenej clovek v tyhle dobe cas. A ne sebou vsude tahat pytliky s proteinem,studeny kureci s ryzi atd. Je to kazdyho volba ale proc to tak delat,kdyz to jde i lip.Tohle se tady proste snazim ukazat,at si kazdej ji jak chce a co chce me je to jedno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takaže je v pohodě pro střeva, když stním třeba naráz víc než 60g bílkovin? Já jsem si myslel, že max v jedné dávce by mělo být 50, ale asi jsem se mýlil. (alespoň nová informace pro mě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Muscle napsal:
Takaže je v pohodě pro střeva, když stním třeba naráz víc než 60g bílkovin? Já jsem si myslel, že max v jedné dávce by mělo být 50, ale asi jsem se mýlil. (alespoň nová informace pro mě)


Ako mozes cakat odpoved na takuto otazku....? Skus si to a uvidis. Ako uz odznelo, pre niekoho to moze byt v pohode a moze to mat vyznam, pre ineho nie.
_________________
EQ20002:
na svou váhu mám teoreticky spotřebovat 100g proteinu, spočítám si to... ok
ale když ejakuluju nevím třebas 10g tak mému tělu chybí 90g tudíž musím jíst 110g abych tělu dodával správné množství?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok díky za doplnění informací. Pro příklad by jsi sem mohl hodit třeba tvůj jídelníček po 3dny co jsi měl. Docela mě ta tvoje metoda začala zajímat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Muscle napsal:
Takaže je v pohodě pro střeva, když stním třeba naráz víc než 60g bílkovin? Já jsem si myslel, že max v jedné dávce by mělo být 50, ale asi jsem se mýlil. (alespoň nová informace pro mě)


Tělo není digitál, tělo je analog.

Různé tabulkové údaje jsou úžasná věc ale pouze jako velmi hrubá orientační pomůcka. (A zrovna tenhle údaj, kolik čeho přesně je organismus schopen najednou zpracovat je docela úsměvné.)

Pokud se jimi budeš do detailu řídit, tak skončíš u Chocholouška.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lamice27 napsal:

Uprimne- nebavim me jist casto.A taky netrvrdim ze je to zdravejsi,ale setrnejsi vuci zaludku,ktery neni nekoncne zasobenej mensima porcema jidel. Jen se tady snazim ukazat to,ze casove efektivni zpusob jidla je 3xdenne a neni NUTNY,coz se muzes skoro vsude docist, jist 5-6x denne abys rozpaloval metabolismus a podobny blaboly. O tohle mi jde a hlavne-kdo ma cas a naladu kazdy tri hodiny jist? Chapu, ze lidi se tak nauci,i ja sem tak byl naucenej ale podle me,vetsina lidi se radci naji 3x. O kvalite samozrejme je treba mluvit. Libove maso,vejce,protein,celozrna mouka,ryze,testoviny,zelenina,ovoce,orechy..na to musi byt postavena skoro kazda dieta (krome ckd teda). Troufnu si rict,ze o vyzive neco vim,a kdyz sem jedl 6 jidel denne hubnul sem taky,ale je to proste zbaveni se ty zateze a zacit jist v klidu 3x denne kdyz na to ma zaneprazdnenej clovek v tyhle dobe cas. A ne sebou vsude tahat pytliky s proteinem,studeny kureci s ryzi atd. Je to kazdyho volba ale proc to tak delat,kdyz to jde i lip.Tohle se tady proste snazim ukazat,at si kazdej ji jak chce a co chce me je to jedno


Rozumím, je jasné že máš svoje preference a svůj pohled na výživu.
A chápu, když se podívám na jídelníček co tu máš uvedený, že tak i jíš, považuješ prostě za výhodnější na snídani sníst chleba, kečup, olej a vejce a k tomu současně 400 gramů citrusů, než to třeba rozdělit na sídani a svačinu, do které dáš jen samotný citrus. Stejně tak večer piješ radši protein dohromady s mlékem, než abys ho vypil rozmíchaný s vodou a mléko někdy předtím. A je to šetrnější k žaludku a k trávícím procesům. To je myslím pochopitelné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamice27


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 1:20 pm    Předmět: 12.10. jídlo+trenink Odpovědět s citátem

12.10. jidlo+trenink

S B T

7:00
bílky 0 20 0
žloutky 1 11 16
chleba 80 21 21
pomeranč 29 2 0
13:00
celozr.testovin 110 18 1
kureci 0 45 2
olej 0 0 15
kecup (heinz) 10 0 0
19:15
para orech 4 8 34
bilky 0 15 0
zloutky 1 9 12
239 149 101
2360cal

Vecer jdu na sprinty na kopec, chci dát 10x30m doufám ze straň nebude moc rozbahněná jinak tam budu jezdit po hubě
edit večer: 10 sprintu je tam,sice to trosku klouzalo (1m nahoru 2m dolu) :D ale dorval sem to tam,bahno vsude jak krava..


Naposledy upravil lamice27 dne st říjen 12, 2011 8:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 2:24 pm    Předmět: Re: 12.10. jídlo+trenink Odpovědět s citátem

a jestli rozbahněná bude, tak postni fotku :D
nahoru
lamice27


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 4:15 pm    Předmět: Re: 12.10. jídlo+trenink Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
a jestli rozbahněná bude, tak postni fotku :D

Jo zkusim to,ale jdu az v 6 tak tam bude asi velky kulovy videt :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamice27


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

13.10.

Dneska je na plánu FAST DAY,takže od včera 22hod do dnešních 22hod bude příjem 0cal , pofrčí hlavně zelenej čaj,spoustu vody a nějaká ta cola light

Ráno 30min rychlé chůze, docela hodně rychlý,jiná muzika v uších (+44) a jak to jede
Jinak bych dneska jel večer trénink hořešjku ale do příštího pátku pořád mám tu podělanou ortézu,takže zatím jen nohy,jsou na řadě v neděli

edit večer:
konec fastu ve 22:00
S B T
hovězí steak+olej 0 50 15
pomeranč+banán 50 2 0

S50 B52 T15 528cal


Naposledy upravil lamice27 dne čt říjen 13, 2011 9:37 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked uz tak zdravo, tak tu colu by som nedaval... Radsej dobre presso
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

brrr tohle je maso log pro me kterej tak rad bastii...nicmene je to zajmave a sem zvedavy jakych vysledku budes dosahovat cim budes vice hubnout a sniyovat procento tuku...zlom vaz..rozhodne zajmavy pocin mezi logy co tu jsou dnes k videni..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamice27


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to EpsteinBarr:
ja vim, kafe sem se ted nak odnaucil,spis jedu ten zelenej caj ale ta kolca je proste takovej bonus,kterej skoro nic neudela,davam si ji hlavne pri tech fastech cca 0,5-1l denne a to povazuji za ok,me dela dobre :)

to nanobeast:
co je na tom maso? jen proste delam to,co se ostatni lidi boji a myslim ze by nemeli,ale chapu to v tom zavalu falesnych informaci z casopisu a z netu. Kazdopadne dik za podporu,chci se dostat co nejbliz k 10% coz asi bude mazec ale doufam ze to tam dostanu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2011 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lamice27 napsal:
to EpsteinBarr:
ja vim, kafe sem se ted nak odnaucil,spis jedu ten zelenej caj ale ta kolca je proste takovej bonus,kterej skoro nic neudela,davam si ji hlavne pri tech fastech cca 0,5-1l denne a to povazuji za ok,me dela dobre :)

to nanobeast:
co je na tom maso? jen proste delam to,co se ostatni lidi boji a myslim ze by nemeli,ale chapu to v tom zavalu falesnych informaci z casopisu a z netu. Kazdopadne dik za podporu,chci se dostat co nejbliz k 10% coz asi bude mazec ale doufam ze to tam dostanu


tim masem sem myslel ze ja rad jim ..a ze bych spis nez fyzicky asi stradal psychicky nez bych si zvykl ze muzu jen 3x denne [tim ale nerikam ze jen 3X je neco spatneho] rozumime si..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Renegade diet + SPRINTS/ BACK IN SHAPE AGAIN 2018 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: