Cesta k metě číslo 75


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta k metě číslo 75
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tím se všechno vysvětluje, krátkej spánek často způsobuje pak večerní záchvaty žravosti.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Ja to tak mam taky uz par let a zvykl jsem si. Diky tomu nemusim snidat, coz by mne pak delalo problem pri cviceni a cele dopoledne vydrzim v posilovne bez potreby jidla nebo nejakeho prisunu energie. Ale samozrejme nerikam, ze nocni jezeni je v poradku, mne to ovsem vyhovuje.


PŘesně tak před posilovnou jen lehký toust s medem a zapít mlékem a jedu. V posilovne někdy hrst rozinek a po ní gainer. Doma potom sprcha a vaření . Už je to rutina
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže se hlásím z posilovny. Dávám lehký rotoped po dnešním cvičení. Opět jsem nevydržel a šel zvedat, včera jsem dal do sebe hromadu rýže, a dnes jsem hned po prvních drepech cítil sílu, tak jsem navýšil váhy. Šlo to dobře. TAkový pocit jsem už dlouho nezažil. Z toho důvodu ještě kreatin zařazovat nebudu a pokusím se vrátit jen k proteinu, který jsem vysadil. Nálada perfektní, akorát spánku zase málo. Chtělo by to najít něco po čem se vyspim alespoň 6 hodin v kuse. NĚkdo nějaký nápad ?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzes zkusit ruzne caje na spani a nebo treba melatonin.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cmtr2©®


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Takže se hlásím z posilovny. Dávám lehký rotoped po dnešním cvičení. Opět jsem nevydržel a šel zvedat, včera jsem dal do sebe hromadu rýže, a dnes jsem hned po prvních drepech cítil sílu, tak jsem navýšil váhy. Šlo to dobře. TAkový pocit jsem už dlouho nezažil. Z toho důvodu ještě kreatin zařazovat nebudu a pokusím se vrátit jen k proteinu, který jsem vysadil. Nálada perfektní, akorát spánku zase málo. Chtělo by to najít něco po čem se vyspim alespoň 6 hodin v kuse. NĚkdo nějaký nápad ?


Hypnogen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Muzes zkusit ruzne caje na spani a nebo treba melatonin.


S hormony bych si nehrál drejpe. Radši čaje.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Draper napsal:
Muzes zkusit ruzne caje na spani a nebo treba melatonin.


S hormony bych si nehrál drejpe. Radši čaje.


Prosimte jake hormony? To snad nemyslis vazne. Melatonin je naprosto neskodna a bezne uzivana vec, i kdyz se to nazyva spankovy hormon .
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK zkusím cokoli protože dnes jsem spal od 1 do půl 7 a mám i vic energie lepší náladu atd. Spánek je důležitý a to zrání už mě štve jen kvůli tomu spánku. NĚjaký kalorie neřeším. ALe ta regenerace kvůli tomu není dostatečná a přecejen. Ležení není to samé jako spaní
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw mne se vyborne spi po jednoduchych cukrech a nebo proste po velke davce sacharidu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morico


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Btw mne se vyborne spi po jednoduchych cukrech a nebo proste po velke davce sacharidu.

Mně se výborně spí po vaničce tvarohu, vaničce vanilkovýho termixu, čtvrt litru mlíka, 1/3 sklenice arašídovýho másla, jednoho banánu, pěkně rozmixovat, vypít, zuby a spát :DD
_________________
No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable. Socrates
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.října původně odpočinkový, reálně se stal v Tréninkový

STRAVA

Noc: 2 tousty, tuňák, 125g Knackanbrotů + marmeláda,, 500ml mléka
(tady bych dal za pravdu Draperovi....když jsem snědl tu marmeládu s knackenbrotama tak už jsem spal v kuse....tzn. jednoduché cukry budou ok...

Snídaně : 2ks tousty s marmeládou, káva
Trénink: hrst rozinek
Po Tréninku : 3 odměrky Compress B.I.G.
Oběd : 150g rýže, 100g kuřecí maso, kečup
těším se na další nášup, maminka odjela do Pardubic na dušičky...a ráno byla nakoupit, postnu foto....

Trenink

Nohy: Dřepy 70kg 5x15 ( +10kg)

Záda: Hyperextenze 15kg 3x20
Přítahy kladky za sebe 3x10x30kg
Přítahy velké činky 40kg 3x10
Zkoušel jsem také shyby, ale nakonec jsem zůstal jen u držení ve visu

Prsa : Benchpress 50kg 5x10
55kg 2x6
60kg 3x3 ( no jo, sílu ještě tolik nemám, ale dám to časem víckrát, půjde to, vím to)

Ramena : Tlaky 3x12
Trapez : Zvedání ramen s jednoručkami 25kgx3x12
Biceps : 3x jednadvacítky
Triceps : Kliky 3x20 vlastní váha plus 10kg

Kardio : 20 minut rotoped

Zhodnocení: Dnes to bylo super, takhle jsem se dlouho necítil, doma si ještě odjedu nějaké to břicho, ale nebudu to přehánět. Neuvěřitelné, co s člověkem udělá "cvičení". Váhy jsem navýšil lehce, ale i přes to mám radost, jeden týpek dokonce, když mě viděl dřepovat mě hecoval ať si naložím víc, že tohle dávám moc lehce...přitom to je moje maximum. Možná mě těší drobnosti, ale i z toho mám radost.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku toho papání (od cottage, syrečků, salámu, mléka přes tvaroh, zeleninu bonduelle, tunáků, lososa, medu, masa, bílé jogurty, jogurty Hollandia, vejce, sojové mléko, proteinová tyčinka) hodná maměnka

_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak celkem mě klesla nálada, stoupl jsem po snad týdnu a půl na váhu a jakýpak copak jen 67 kilo.....hlava mi to nebere, ale končím tedy s aerobkou i když je krátká...tak mi asi nesvědčí
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Tak celkem mě klesla nálada, stoupl jsem po snad týdnu a půl na váhu a jakýpak copak jen 67 kilo.....hlava mi to nebere, ale končím tedy s aerobkou i když je krátká...tak mi asi nesvědčí


Jaky mas vubec system v treninku? Koukam ze cele telo, kolikrat tydne? Cvicil jsi dnes i vcera? A mas tam toho na full body celkem dost, v tvem pripade by mel byt trenink kratky a intenzivni. V jednoduchosti je kouzlo. Odcvicit zaklad, tezce par serii, zadny sracicky a dom.

Btw ty drepy docela dobry! Z toho mozna casem neco bude.
Co mrtve tahy?

Jo a v te lednicce je teda peknej bordel Koupil jsem si minuly tyden novou velkou a pekne si ji udrzuju, tak machruju
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2011 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele jes 2x tolik ....ty tvoje jídelníčky jsou podprůměrné
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: