korte



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - korte  Úvodní stránka -> Trénink -> korte
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jake38


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 1:06 pm    Předmět: korte Odpovědět s citátem

Zdarec,

posledni dobou cvičím korte, mysim ze dosahuju pomaleho zlepsovani - ve vsem, vahy ( jak ma tak na osach...), ale vcera me zrmdal vlastnik fitka - Milan Šlapanský, možná ho někdo znáte... Že je to trenink na hovno, moc velky partie na to cvicit to v jeden den, nedostava se tam dostatek krve pre a navic nemuzu stihnout zregenerovat... Pritom sam pocituju ze mi to celkem prospiva... Takze ted mam v hlave tak trochu bordel... Sposute lidi se to osvedcilo, ale zase na 2. stranu, když mi profik, kterej neco nazvedal a vyhral rekne neco takovyho jako mi rekl, tak me to trochu rozhodilo... Vaše názory plz?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor je ten, že určitě najdeš převahu lidí, kteří ti řeknou, že je to věc dobrá.. A to, že ti někdo (i když mistr ČR) řekne, že je to na prd, tak stejně tak ti může druhý mistr ČR říct, že je to dobré.. Já osobně jsem s Kortem měl vždy dobré výsledky a myslím si, že to zdaleka není až tak náročný trénink na regeneraci..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 1:17 pm    Předmět: Re: korte Odpovědět s citátem

Hodně lidí z něj výsledky mělo, hodně lidí ne.
Pokud sám na sobě cítíš, že tělo regeneruje, tak problém prostě nikde není....
nahoru
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 1:27 pm    Předmět: Re: korte Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Hodně lidí z něj výsledky mělo, hodně lidí ne.
Pokud sám na sobě cítíš, že tělo regeneruje, tak problém prostě nikde není....



spousta lidi tvrdi, ze zada a bicesp dohromady je blbost, znam taky mistra republiky co to tak jede nekolik desetileti

je dost nazoru, ktere rikaji, ze aby sval rostl, musi byt pod napetim urcitou dobu a musis dodrzovat minimlani pocty opakovani, musis cvik procitit a nesmis to delat svihem
pak by ale vzperaci nemohli vypadat takhle https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=24313&highlight=vzpirani
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On by měl pravdu tehdy, pokud by se to jelo delší dobu, ale jede se to jen několik týdnů, takže se to uregenerovat dá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jir.ka


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne je to o nastaveni vahy, kdyz to ze zacatku prepalis (jako ja) tak ses pak pekne v riti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

On korte a vlastne jakykoliv trenink odlisny od klasickeho kulturistickeho splitu funguje, protoze je to pro telo proste zmena. Stejne tak kdyz budes cvicit nekolik mesicu v kuse nejaky FB trenink, coz je podle mnohych pro kondicniho cvicence efektivnejsi a pak prejdes na klasicky BB split, tak ten split bude fungovat vyborne, protoze to opet bude pro telo neco noveho, na co nebylo delsi dobu zvykle.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
On korte a vlastne jakykoliv trenink odlisny od klasickeho kulturistickeho splitu funguje, protoze je to pro telo proste zmena. Stejne tak kdyz budes cvicit nekolik mesicu v kuse nejaky FB trenink, coz je podle mnohych pro kondicniho cvicence efektivnejsi a pak prejdes na klasicky BB split, tak ten split bude fungovat vyborne, protoze to opet bude pro telo neco noveho, na co nebylo delsi dobu zvykle.


i kdyz se mi krouti palce u nohou, kdyz to pisu, musim souhlasit
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - korte
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: