Guru a jeho posilovací log =]


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 43, 44, 45  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =]  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Guru a jeho posilovací log =]
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fitness centrum KH

Poslední tréning zas letos, tak jsem si zkusil zas něco jinak....

Shyby
3x guru
3x guru + 10kg
3x guru + 15kg
3x guru + 20kg
3x guru + 25kg
3x guru + 30kg
0x guru + 40kg - grrrrr

Přítahy VC v předklonu
10x 60kg
10x 70kg
10x 80kg
3x 10x 90kg


Stahování kladky za hlavou (bez protahování latů)
12x 40kg
12x 55kg
12x 65kg
12x 75kg
10x 80kg (all)

Biceps v sedě s JC
4x 12x 10kg


Kladiva ve stoje s JC
4 shazovačky a megasérie 17,5kg až 10kg

břicho - leg raises, crunches a různý další blbůstky vždy po 1 sérii


mělo být BJJ místo posilky, ale bude až v pátek... takže místo toho záda... zítra nohy ... asi zkusím maxko na dřep... sice fail ohledně cíle, ale 170kg snad padne... a v sobotu zkusím 100kg přemístění a push press, což reálně taky nevidím, ale ... nedá se nic dělat... pro 2012 radši bez cílů, co se 1RM týče

asi půl hodiny protahování vršku
nahoru
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fitness centum KH
BW - 87kg


Dřepy
20x 20kg
8x 60kg
5x 100kg
3x 130kg
2x 150kg
1x 160kg
1x 170kg ( PR )
1x 180kg ( PR!!! )

absolutně brutální zlepšení osobáčku.... +15kg
do posilky jsem dnes šel jen kvůli tomuhle... od 3 hodin odpoledne šílený nervy a strach z toho, že mi prdne koleno (mám respekt z pro mě těžkých dřepů)
Cílem bylo dát 170kg... 170ka padla úplně v pohodě a apofis řekl "+10", takže 180kg. Do toho jsem šel víceméně s tím, že to nedám a hodím to do klece před sebe.
No a dopadlo to skvěle... ze spoda to šlo rychle v mrtvém bodu jsem se maličko zlomil (ale né moc, furt v pohodě) a vytlačil to nahoru. Takže si furt držím 1RM na dřep větší, než 2BW, což považuju za důležitou věc.

Cílem pro 2011 bylo sice 185kg... ale to bych nejspíš nedal. Každopádně mě to neštve. Po dlouhé době jsem se zlepšil na dřep a je to tím, že jsem poprvé v životě začal cvičit opáčka pod 6 reps. Budu v tom pokračovat a když to půjde, tak snad brzy padne i 200kg, což by byla pecka!

Prostě jsem happy... vím, že to není na fóru vůbec nadprůměrnej výkon. Vím, že za 2+ roky cvičení se dá dojít mnohem výš. Každopádně pro mě je to úspěch jako hrom.

Rumuny s VC
4x 12x 86kg

parádní vražda hamů

Rumuny s JC
asi tři série lehonce jen na protažení

Výpony různě
4 série v sedě
2 série ve stoje

na konci asi 17 minut na páse... chůze + lehčí běh + pokec s apofisem o tom, jak je život skvělej
Není nad to, když posilka zlepší náladu :D
nahoru
grogy


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

(víc k tomu radši neřeknu, protože dřepuješ už to samý co já a to mě znervózňuje)
_________________
"Jestli se té činky dotkneš, zabiju tě!"
Kirk Karwoski směrem ke spotterovi



"Vždyť je to jen bolest"



http://www.kstkurim.estranky.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Apofis


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska to bylo pěkný. Dřep byl pěkně dolů a možná až moc:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

toto je jeden z mojich cieľov na 2012 a ty ho máš už teraz, gratulácia!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nadprůměr to na fóru s tvou BW určitě je
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

grogy: když mi bylo tolik, co tobě, tak jsem ani nevěděl, jak se dřep dělá =) ty máš velkej potenciál a z 180ky se odlepíš hnedka... navíc na závodech sis dal dřep i s 200+ ... s tím, jak se zlepšuješ, tam i 200ka RAW bude hned.


Apofis: blbě se to brzdí s kolika železem na zádech, každopádně dík nejen za jištění, ale hlavně za namotivování... kdybys tam nebyl, tak zkusím max 175 a možná ani to ne

Turakam: thx =) já už si cíle dávat takhle nebudu, nedělá mi to dobře... maxky dobrý zkoušet tehdy, když si věřím a cejtím se dobře. Tehdy do toho dám všechno a jde to samo. Ty to dáš určitě, jen to chce najít ten správnej tréning, kterej tu sílu vytáhne. Pro mě je zas tvůj bench můj life-tim-goal =)

Frozz, thx ;)
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Prostě jsem happy... vím, že to není na fóru vůbec nadprůměrnej výkon. Vím, že za 2+ roky cvičení se dá dojít mnohem výš. Každopádně pro mě je to úspěch jako hrom


No jasne, tady kazdej druhej drepne 180kg jak hovno....a vubec, mas pravdu, po dvou letech cviceni, bys mel davat alespon 260, coz by odpovidalo prumernemu vykonu.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShawnRay


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:
Prostě jsem happy... vím, že to není na fóru vůbec nadprůměrnej výkon. Vím, že za 2+ roky cvičení se dá dojít mnohem výš. Každopádně pro mě je to úspěch jako hrom


No jasne, tady kazdej druhej drepne 180kg jak hovno....a vubec, mas pravdu, po dvou letech cviceni, bys mel davat alespon 260, coz by odpovidalo prumernemu vykonu.

Přesně tak výkon to je výbornej, ale toto sebe-pochlebování (úmyslný?) nevím proč píšeš, aby tě ostatní udobřili, že to je dobrý? A od tebe to Drape není pěkný, Guru ti tady asi půl roku přicmrndává za každým postem, vytvořil si pro sebe tvůj kult osobnosti a ty tady do něho poslední týden v kuse šiješ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70 minut jiu-jitsu
dneska tak o 30% intenzivnějc, než minule...

do zítra snad zregeneruju triceps a lokty s zápěstím, kdybych měl jít na push press ještě dnes, tak to dopadne nedobře
nahoru
madball


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
citace:
Prostě jsem happy... vím, že to není na fóru vůbec nadprůměrnej výkon. Vím, že za 2+ roky cvičení se dá dojít mnohem výš. Každopádně pro mě je to úspěch jako hrom


No jasne, tady kazdej druhej drepne 180kg jak hovno....a vubec, mas pravdu, po dvou letech cviceni, bys mel davat alespon 260, coz by odpovidalo prumernemu vykonu.


Pod tohle se podpíšu. Chtěl jsem napsat něco podobnýho, ale proč se opakovat.
Pěknej výkon.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska rekord na Push Press - 95kg - BW 87kg
první mělo být přemístění, ale při pokusu o rozcvičení se s 20kg osou jsem to vzdal a posunul se na push-press, kde zápěstí nedostává tolik zabrat...
No i tady to byla tragédie a krom zápěstí a loktu bolela i jedna hlava tricepsu, která je rozsekaná z BJJ.
I tak je dobrý, že mám novej osobáček....

Osobáky k 31. 12. 2011 (s regulerním závažím)

Bench Press 110kg
Dřep 180kg
Mrtvý tah 210kg
total: 500kg (konečně :D )

Push Press 95kg (20x 60kg)
Přemístění 90kg (myslím)

Tlaky s JC na ramena 6x 40kg
Tlaky s JC na rovné lavici 10x 40kg
CG Bench press 3x 103,5kg
Military press 3x 68,5kg (?)
Kliky na bradlech 4x 40kg
Kliky na bradlech 37x BW
Schyby 3x 30kg
Schyby 27x BW
Decline bench press 6x 110kg
Front SQ 3x 120kg
Zerker SQ 3x 120kg

:D tak a teď jsem zvědavej, co bude za rok...
nahoru
Reiben


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hodně působivý výkony , jen tak dál
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výkony jsou fakt super.Určitě budu tvoji cestu sledovat.Máme se na co těšit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Guru a jeho posilovací log =] Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 43, 44, 45  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: