Trenér Karlovy Vary



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenér Karlovy Vary  Úvodní stránka -> Trénink -> Trenér Karlovy Vary
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moocha


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 2:12 pm    Předmět: Trenér Karlovy Vary Odpovědět s citátem

Ahoj.

Sháním osobního trenéra z Karlových Varů. Jestli o někom víte, nebo jste sami schopni mě trénovat, tak pište :)

Ale jen Vás prosím, žádného 60kg teoretika.


Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajdi do Primy a poptej se Péti W. Pokud by jsi měl zájem přímo trénink od něj (nutno domluvit, jinak by tě trénovala jedna z holek za barem), tak to stojí 300/trénink, dnes jsem na to zrovna koukal.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak uz bylo vicekrat v historii receno: kritik nemusi umet tak psat jak autor, hlavni je ze umi najit chyby

verze pro tento pripad, kdyz je trener svalnaty, tak to neznamena, ze umi trenovat (treba to je jeden z tech genetickych zazraku, ze to na nem roste uplne samo, i kdyz posiluje spatne), naopak ten chudy muze bravurne ovladat anatomii, techniku cviku a pomoct ti vice


ale lidi se na takoveho cloveka divaji skrze prsty, protoze v hlave maji takovy blok, ktery rika: kdyz to neni mistr sveta, tak proc bych mu veril, ale treba jen nedostal prilezitost ...
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi jeden z nejrozumnějších názorů, co jsem tu na fóru o trenérech zatím četl.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kritika a trénink jsou dvě dost odlišné věci.

Kritikovi stačí ovládat svůj jazyk a mít kvalitní názory

Kdežto trénink je podle mého spíš záležitost empirická, tj. radši zajdu za trenérem, který už je ostřílený a má nějaký ten rok nacvičený, než za kloučkem, co právě dodělal školu, ale zase zná latinský název každého svalu. (Ano, zlehčuju to)

Vím, že máš z velké části pravdu, ale mé zkušenosti jsou takové, že ti neduživí trenéři moc kecají a málo makají, konkrétně ten, kterého znám osobně, je na tom přesně takhle. Problém ale je, že kecá samé voloviny. Takže tak.

Po Petru W. se poptám, díky

Klidně ale pište další návrhy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mas pravdu, kazdy je jiny, ale uvedu ti priklad v atletice, v cesku je treneru jak "sracek", mladych, starych ...
moje zkusenost je:
drtiva vetsina tech starych trenuje tak jak se pred 20,30,40 lety naucili, nechodi na zadne skoleni, maji uzavreny pohled na svet, stale trenuji to same, slepe si jsou za svym, kdyz jim chces rict svuj nazor, ktery je podepren studii, tak se ti vysmejou, ze oni maji praxi, ze oni VI, tito treneri jenom maji znamosti a tak jim strci za jejich karieru treba 100 dobrych sverencu, 99 jich "zkurvi" a jednomu trrenink sedne a je vyborny. (ale takovi jsou i mladi treneri, jak si rekl, udelali skolu, vubec se o to nezajimaji, ale mysli si ze vi vse)

na druhe strane mas trenery, co maji otevreny obzor, at uz jsou stari ci mladi, i kdyz maji dobreho sverence, tak si nechaji poradit, zkousi vice metod, jenomze kdyz tento trener je v nejakem malem oddile a nema financni prostredky, tak nikdy nedostane tech 100 dobrych sverencu ... on za svoji karieru dostane treba 3 prumerne a z nich udela 2 dobre. jenomze ti mu utecou za vidinou penez do stredisek, kde je znici
(i kdyz se u nej porad zlepsovali)



kdyz sem byl na trenerskem skoleni, dost casto jsem mel jine nazory nez ti co nam prednaseli jak "trenovat", vzdy jsem si ho obhajil a oni na to nemohli nic rict.
ja jsem se jich zeptal: proc toto delate takto?
oni: protoze se to tak dela
ja: ale ja to delam jinak a vysvetlil sem jim to
oni to uzavreli tak, ze to je taky moznost, pritom to bylo uplne pravy opak

rekni mi co je to za nazor "protoze se to tak dela" to je proste jak kdyz jedna pani povidala ...


ale jinak ti preju at najdes nejakeho co tomu rozumi a dobre ti poradi
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z toho důvodu by mi ani nelákalo si to trenérské školení dělat a dělal bych ho maximálně kvůli papíru (kdybych se chtěl stát trenérem). Všiml jsem si toho taky, ono to tak bývá i jinde v životě, že staří nemají rádi změny s kterými často přichází ty mladší generace. Posilování neni dogma a je vždycky hned několik cest k cíly. Oni zvolili tu, kterou již ostatní prošli nejvíckrát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenér Karlovy Vary
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: