Cesta k metě číslo 75


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Cesta k metě číslo 75
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam shaker od Olimp nutrtion. je to 500ml a zespodu jsou jeste dve sroubovai komory, jedna pro prasek (protein gainer), druha pro pilule (bcaa...) je to docela sikovny, kdyz jdu do skoly tak je to prakticky
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
ja mam shaker od Olimp nutrtion. je to 500ml a zespodu jsou jeste dve sroubovai komory, jedna pro prasek (protein gainer), druha pro pilule (bcaa...) je to docela sikovny, kdyz jdu do skoly tak je to prakticky

600ml?ne?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
Grimley napsal:
ja mam shaker od Olimp nutrtion. je to 500ml a zespodu jsou jeste dve sroubovai komory, jedna pro prasek (protein gainer), druha pro pilule (bcaa...) je to docela sikovny, kdyz jdu do skoly tak je to prakticky

600ml?ne?


Jo tak to bude 600 ml :) nemám ho teď u sebe
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A spokojenost jo? Nějaký ty vitamíny apod se tam vejdou v pohodě?
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ... vejde se tam dávka proteináku a pod tím nosím 6 pilulí bcaček a ještě by se knim vešly nějaký další věci, ale nic víc nepotřebuju nosit :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K dnesnimu dni měním svůj cíl z 75 na 80 kilo, neboť už od začátku týdne si držím váhu kolem 7.
Stále pokračuji v vtréninku, který mi poradil Draper (pár stránek nazpět) začal jsem více odpocívat a aerobnim tréninkem jsou pro mě procházky se psem rychlejší chůzí. Jednou za týden dám v posilovne 15minut rotoped. Sám se divím jak váha nabývá. I když kolikrát když ležím a odpočívám tak mám tendenci se zvednout a dat nějaký ten klik zkracovačku.... ale teď se místo toho zvednu natočím vodu a jdu znovu relaxovat.

VČera jsem vystál frontu na poště na nový shaker a jsem s ním hodně spokojen, dnes se mnou půjde túru ve sněhu. NAtočil jsem do něj vodu do jedné části dal oříšky do druhé komory kloubní výživu a vitamíny.

A nakonec jedna vec která mě velmi zaujala ... koukal jsem v tv na Ironmana a to co ty závodníci prožívají to je peklo.... jednou bych. NĚco podobného určite rád vyzkoušel...zkusit dojít až k hranici svých sil a zkusit je překročit ( což jsem při anorexii dělal ale popravdě to byly úplně jiné hranice než které překonávají tihle borci) takových kolapsu apod to je zlo a kolik z těch co dokončili už do cíle lezli po 4 nebo se plazil ale jaký potom musí mít pocit , že to dal to musí být nádhera. tak asi takle pro dnešek. Jde se na túru.

VŠem hezky den, víkend, týden, měsíc, rok atd .
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DNes z tréninku odjeto jen nohy nemuzu pomalu hnout levou rukou mám pnutí v předloktí paní doktorka mi jako profik řekla: to jste se pěkně uhodil co ? A když jsem ji řekl že jsem se neuhodil o nic tak trošku zčervenala řekla mi že se k tomu mám chovat pár dní jako ke zlomenině tak jsem zvědavý ale nic takového jsem ještě nezažil. Zkoušel jsem tlaky ale nešlo vzít ani pořádně činku do ruky. Takže teď týden vynechám a uvidím jak ruka zareaguje
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavelito napsal:
DNes z tréninku odjeto jen nohy nemuzu pomalu hnout levou rukou mám pnutí v předloktí paní doktorka mi jako profik řekla: to jste se pěkně uhodil co ? A když jsem ji řekl že jsem se neuhodil o nic tak trošku zčervenala řekla mi že se k tomu mám chovat pár dní jako ke zlomenině tak jsem zvědavý ale nic takového jsem ještě nezažil. Zkoušel jsem tlaky ale nešlo vzít ani pořádně činku do ruky. Takže teď týden vynechám a uvidím jak ruka zareaguje

Hlavně přes ten týden jez pořád kvalitně, ať zbytečně nezhubneš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TOho bych se nebál. To já jim až moc ale už mi přijde že zase monotonne, takže budu přes ten týden hledat další potraviny. Minulé rozšíření jídelníčku bylo super ( arašídové máslo, oříšky apod .) AKorát mě mrzí že mám ve skříni pár kilo ovesne mouky na kaši úplně zbytečně protože se mi kaše prejedla....

BTw je hrozne mít takovou chuť cvičit a kvůli zranění nemoct.až bude ruka ok tak to rozjedu na max
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ranní vazeni ukazuje stále konstantní váhu kolem 75, jídelníček dodržuji, vzhledem k bolesti předloktí dávám jen břišní svaly, nějaký ten drep a relax. Bolest je strašná i při otevírání dveří. Mazu si to. Leduji Ale zatím to moc nepřestává. Věřím v brzké uzdravení.
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25.1.
Pořád probíhá rekonvalesce ruky. Pořád v ní mám pnutí a nejhorší je to v noci, znovu zajdu k doktorovi (jinému) , protože mi přišlo, že doktorka u které jsem byl mi to zavázala a řekla nashledanou....a že by mi to nějak ustupovalo ta bolest....to se říct nedá.

Cvičím zlehka jen břicho a nějaké ty dřepy...předkopávání a zakopávání dělat nemůžu protože tam se drží i rukou a to se opravdu nedá...když mi dělá problém i otevřít dveře nebo třeba nazout si boty..

Má to jednu výhodu, že váha stoupá neustále a po návratu do posilovny doufám, že budu schopen přidat si např. na bench nebo jednoručky

Ke stravě : objevil jsem piškoty z Lidlu 300g za cca 14 korun, chuťově lepší než Opavia a hodnoty stejné. V Lidlu se najdou opravdu dobré věci.
K "normálnímu" jídelníčku jsem přidal v noci jeětě 300g piškot a velký 200g Cottage sýr ....půlnoční svačina... navykl jsem si a dokonce se i cítím ready a nejsem ospalý jako jsem býval
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.2.2012

Po týdenním úplném odpočinku najedu od pátku zase klasický trénink jako předtím, už se sám těším, zregeneroval jsem a "kupodivu" i svaly mi přijdou "větší". Takže jejich reakce na odpočinek výborná.

Začnu na nižších váhách a budu si to pravidelně zapisovat

Dřep jsem končil na 50kg, Benchpress na 60kg, Kladku na 30kg, jednoručky 22kg, mrtvolu na 60kg
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9.2.

O víkendu jsem zase začal chodit na fotbalové tréninky, váha se drží stále na 75 kg

Dnešní trénink : 200 kliků, 200 zkracovaček, 5x2 shyby
4 km běh
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.2. Trénink, zápas, běh

Dnešním dnem jsem si splnil další cíl

Ráno jsem po vydatné snidani dal FB trenink v posilovně, po posilování následovalo doplneni energie gainerem a banánem.....dále obed ( testoviny s kurecim masem) a jelo se hrát fotbal --> odehrál jsem 65 minut. po zápase jsem dal proteinovou tyčinku a po příjezdu domu se šel vyběhnout z únavy a dal si lehce 10 minut v klusu.

Teď se cítím výborně, vyplavené endorfíny, parádně sportovní den, před rokem nemyslitelný výkon.....dnes parádní den...
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jak se daří? Nějaky novinky? Koukám že jsi z toho udělal log ala "napíšu sem jednou za měsíc", což je škoda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cesta k metě číslo 75 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: