Objem + ostatni cinnosti


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Objem + ostatni cinnosti  Úvodní stránka -> Trénink -> Objem + ostatni cinnosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A honeeeem ctrl a scrooool jenom abys viděl co to tu doprdele jako napsal, protože je to určitě strašně důležítý, tak to budu číst dál až na konec, protože prostě musím vědět co tu ten prasopes proboha napsal a jestli náhodou neřekl nějaké ošklivé slůvko o mně. Sorry neřekl a četl si to zbytečně...hlavně prosím o další radu jak se dá vyscrolovat text nebo o tom jak je to všechno nepodstatný, suprově se to poslouchá od lidí, kde jejich jediný zájem je "kolikrát činku nahoru dolu?" a vše ostatní je stupidní hrocení. Btw blazne holt místo chlastu, drog, fetu, diskoték, hospod a nevím čeho všeho si čtu o tom, čemu se v životě věnuju, dávám do toho nejenom tunu potu, ale i většinu volnýho času, holt mi nestačí si přečíst debilní standartní trénink, protože prostě nemám standartní požadavky, sem zvědavej kdo to dočte až sem a napíše další hovadinu o rozsahu deseti postů o tom, jestli se ve slové brambora píše tvrdé nebo měkké Y/I jenom aby nahonil dostatek postů a ukázal, že na to fórum chodí a "pomáhá" tu lidem, děkuji drapovi za kritiku, děkuji kubikovi za to, že připlul s drapem, aby mně poslali společně do zadku, děkuji lusterovi, blazenovi a mikrovi za to, že mi pomohli objasnit ten velký problém s tím, jak přečíst takhle malý text a /ironyoff vážně děkuji B-Rabbitovi za to, že mně vnuknul myšlenku ... ikdyž tvůj post mi přímo nepomohl, tak jsem díky němu přišel na něco úplně jiného:) Dr.House systém hadr :))
teď budu psát jen tak aby to bylo dsotatečně dlouhý a měli ste co číst...vím, že draper to má rád...

edit. seru na to jdu koukat na family guye:))


edit2. doufám, že ti při rolování shoří kolečlo
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
B-Rabbit


PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
aerobka atd. je tam kvuli tomu, abych si udrzel nejakej urcitej vydej/prijem ... nema sebemensi vyznam co se tyce vykonnosti nebo toho, ze bych chtel behat zavodne, jen zabava pripadne jak jsem rekl udrzet vydej/prijem (teda krom plavani, to ma relaxacni a regeneracni vyznam)

hlavni cinnost predstavuje horolezectvi, nicmene i tak si myslim, ze by bylo dobre procvicit napriklad dostatecne ramena (nestiham kazdy trenink a ne vzdy je na to prostor sundavat zebrik/lano)

co mne zajimalo, tak vliv ruznych cinnosti, prave treba sprintu, behu atd. na celkovy organismus, ktery se snazi zregenerovat z posilovani...zatim co jsem tak dneska a vcera prolitaval knizky a net, tak jsem narazil na to, ze rozhodne bych nemel prekracovat 5 aktivnich dni z tydnu.
(o dvoufazovych treninzich jsem moc nenacetl, vsude jsou ruzne splity, beary a proste klasikou je google a knizky preplneny)

cyklovani treninu v roce je super, rozhodne v tom vidim velkou ucinnost a perspektivu a uz o tom mam dost nacteno, ale nejsem si jistej, jestli by mne to bavilo, rict si "ted jen aerobka" "ted jen sila" atd. ... (pokud si cyklovanim myslel toto)

takze zatim to vypada tak, aby CNS a komplet svaly byly v pohode je muj napad s dvoufazovejma treninkama ideal.
prvni faze vetsinou rano teda nejspis bude 60-90min. druha faze pocitam 30-45min. (PO,ST,PA)
Mno a UT,CT nejspis nejaky aerobni ci HIIT aktivita ... vetsinou spis plavani nebo beh ... uvidim podle chuti :) a o vikendy mam vetsinou skaly, tury atd. :)
Takze super ... mno lip to uz stejne neudelam ...


btw. oni si vsichni jenom hrajou na drsnaky:D jinak jsou to zlati kluci :))



Jj, cyklováním jsem myslel to co píšeš a můžu ti říct, že občas to je opravdu ne palici a zlatý silově-kulturistický trénink. Teď mám mám cvičit jakousi kontratní metodou, což znamená de facto celý měsíc, 3x týdně to samé při střídání 4 cviků kdy nejdřív jedeš s "těžkou" váhou (cca 75%) 10op. výbušně a poté s "lehkou (cca 40%) 25 op. v co největší rychlosti. Po týdnu mě to už leze krkem

S tím jak píšeš aerobka jen jako doplněk, tak zas jsme u toho, že můžeš mít na první pohled lehký trénink, ale vždycky je to o intenzitě s jakou do toho jdeš. Navíc vzhledem k tomu jaké je teď období, tak s tím během je to všelijaké a zrovna se moc člověku do toho ani kolikrát nechce. Nicméně co jsem pochopil, tak bydlíš na Palci a tam se to dá lehce vykompenzovat třeba na veslákách, což je jako aerobní činnost snad to nejlepší co je.. a navíc to dle mého názoru dělá dobře aj tělu co se týče uvolnění a protažení..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2012 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj nejspíš dám dohromady všecko ohledně cyklování a počtu o tom, skusil bych to nejspíš od příštího roku, teďka nechám tak 1/4 roku dvoufázáky a uvidím, co to udělá, v létě mně stejně čeká spousta cílu venku, takže nějaká krabice se železem uvnitř nepřipadá v úvahu v létě :)

Nic díky moc, s tím fázováním si mi nasadil trošku brouka do hlavy, uvažoval jsem o tom jednu dobu hodně, ale pak jsem se na to vykašlal a jel jsem zase něco svýho, nakonec ve výsledku jsem byl rád, protože zrovna většina věcí byla silovejch (soutěže), takže se mi to nakonec aj vyplatilo, že jsem neinvestoval do ničeho jinýho energii :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
jj nejspíš dám dohromady všecko ohledně cyklování a počtu o tom, skusil bych to nejspíš od příštího roku, teďka nechám tak 1/4 roku dvoufázáky a uvidím, co to udělá, v létě mně stejně čeká spousta cílu venku, takže nějaká krabice se železem uvnitř nepřipadá v úvahu v létě :)


No super

edit:
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Objem + ostatni cinnosti Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: