Ráno posilovna - večer hospoda


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ráno posilovna - večer hospoda  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Ráno posilovna - večer hospoda
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sova


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po přečtení tohodle topicu mi to nedalo.

Hodně příspěvků mě pobavilo a i to, jak se někdo dokáže nervovat jenom kvůli tomu, že má někdo jiný názor :-)


Chlast - každému po jeho chuti.
Já osobně nepiju alkohol už delší dobu a co se týče regenerace - doba regenerace se u mě výrazně zkrátila (trvá to nějakou dobu, než si tělo zvykne, že nedostává oblíbený alkohol:D). Celkově se cítím líp a nepotřebuju alkohol k tomu, abych se mohl bavit.

Podobně jako psal Frozz. - mám peníze navíc za neutracený alkohol, můžu kdykoliv a kamkoliv jet autem a existují způsoby, pomocí kterých se dá "vypnout" i bez chlastu.


Ze čtení tohodle topicu je pěkně vidět, jak tu jsou dvě hlavní skupiny lidí:
1) lidi, co cvičí proto, aby nějak vypadali (proč ne)
2) lidi, co cvičí proto, že je to jejich životní styl (a s tim spojujou i ostatní věci s péčí o tělo).

Hauk :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cmtr2©®


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Sova"]Podobně jako psal Frozz. - mám peníze navíc za neutracený alkohol, můžu kdykoliv a kamkoliv jet autem......


Takže kdyby jsi měl více peněz, chlastal by jsi taky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cmtr2©® napsal:
citace:
Podobně jako psal Frozz. - mám peníze navíc za neutracený alkohol, můžu kdykoliv a kamkoliv jet autem......



Takže kdyby jsi měl více peněz, chlastal by jsi taky :)


Ne, jezdil by víc autem.
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cmtr2©®


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2012 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

madball napsal:
cmtr2©® napsal:
citace:
Podobně jako psal Frozz. - mám peníze navíc za neutracený alkohol, můžu kdykoliv a kamkoliv jet autem......



Takže kdyby jsi měl více peněz, chlastal by jsi taky :)


Ne, jezdil by víc autem.



Takže i přestože nechlastá, musí občas někam chodit pěšky, nebo jezdit autobusem. Tak ať neshodí náhodou 0.02 kg svalové hmoty :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ráno posilovna - večer hospoda Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: