Frozz:


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Frozz:  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Frozz:
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Primitiv


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten sprint proti zdi je nějaká forma pain tolerance trainingu?

Edit: U posledních příspěvků ti chyběj obrázky, flákači
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Primitiv napsal:
Ten sprint proti zdi je nějaká forma pain tolerance trainingu?
Edit: U posledních příspěvků ti chyběj obrázky, flákači


Určitě ne :-), ale nevěděl jsem, jak to jinak pojmenovat. Jsem opřený o zeď, nakloněný v určitém úhlu, a co nejrychleji se snažím provádět skipping, přičemž na každou třetí zůstanu na 1 noze stát, a z té zase pokračuju.
Ale proč ti to vysvětluju, když zrovna tebe to vůbec nezajímá.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Muscle


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíš, že je to dobrá metoda? Třeba já bych chtěl cvičit sprinty. Ale od nějakých cest, kde bych měl možnost jsem na hony vzdálený. Tak mě napadlo jestli to může být taková menší náhrada.
Myslíš, že je dobré u toho cviku brát si kotníkové závaží (pokud bych to chtěl stížit)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Může, je to jako kdyby si před sebou tlačil 150kg chlapa, ale on se né a né hnout . Jo klidně si zátěže vem, ale myslím že nazačátek to nebude třeba. Dej si tyhle běhy proti zdi (pevnému plotu), zkombinuj s dřepama s výskokem, výpadama a výskokama do výšky a myslím, že to bude stačit :-))
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak teď nějakou dobu nebudu zapisovat přesně to (jen když budu mít náladu), co jsem odjel na treninku (stadion, posilovna, football), ale jen něco zajímavého, např. PRka.
Mám teď v hlavě něco jiného a důležitý je ten WD stravov. plán, který mi zatím vyhovuje.

Jinak samozřejmě treninky jsou každý den, občas čtvrtky nevyjdou kvůli celodenní brigádě, ale to tahání a nošení 60kg pytlů beru jako slušný trenink.

Zhruba po březnu bych chtěl začít natáčet kompletně nové treninkové video (všechno možné - síla, dynamika, rychlost, kondice), již s novou kamerou, tak snad to bude stát za to, do té doby si chci ještě vylepšit techniku a váhy.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem, kvůli brigádě, od rána až do cca 20:00 jedl jen ovoce (2 banány, 3 kiwi, 2 jablka..) a pil hodně vody.
Ještě předtím jsem si myslel, že umřu hlady a bude mě bolet břicho, ale ani jedno se nedostavilo, prostě v pohodě :-).
Večer jsem si ale naložil jak se patří těstoviny, 370g kuřecího s cibulí na kari, a potom před spaním tvaroh, protein, oříšky a trochu mléka.

Dnes to bude obdobně: ovoce (zeleninu jsem bohužel nekoupil), bílý jogurt s oříšky a banánem, teď se chystám na mléko+protein, potom si udělám 2 vajíčka, trenink, potom rýži s kuřecím v krabičce za studena a naposled tvaroh-ořechy-banán-100% kakao.

Jelikož nejsem doma, musím to trochu přizpůsobovat.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne leden 29, 2012 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O dnešní večerní trenink se podělím:

Trenink na stadionu - kruhák:

10x
10x angličák (s výskokem a klikem)
10x skokové výpady
10s frekvenční poskakování na špičkách v "sedu" (= breakdown)
10x zkracovačky nohy hore
20s plank

- pauzy mezi cykly cca 50-60s

- nezdá se, ale ty 3 cviky na nohy hned po sobě - vražda, náročné, nedoporučuju zkoušet
- celý trenink v puse chránič na zuby = ztížené dýchání tak o 50%

- teď mě čeká pořádná žranice (2 steaky lososa, brambory, pak vajíčka, pak tvaroh s banánem)
- dnes bude ledování nohou ve sprše potřeba :)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Váha:
23.1. - 88kg
30.1. - 87.3kg
.. první týden za mnou

- vše jde podle plánu, žádný stres a hrocení. Dnes posilovna.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

běh proti zdi - vím, že se tu oběví zas plno lidí, co řeknou "bóže", ale je to bezpečný i pro klouby? Vím, co umí při běhu samotnej chodník či něco podobnýho a zrova sprint je myslím asi na todle nejnáročnější, zatím to je u tebe teda v poho?
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Frozz.


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
běh proti zdi - vím, že se tu oběví zas plno lidí, co řeknou "bóže", ale je to bezpečný i pro klouby?

Úplně v pohodě.
Když běhám na stadionu, tak na tartanu - a ten je mekčí jak beton. Běhám asi 6-7let a s kolenama jsem zatím nikdy problém neměl, horší jsou třísla, svaly na stehnech a okostice.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní trenink:

Přední dřep: up to serie s 5x90kg, vzpěračský úchop
Clean Low Pull from Hang with Power Shrug: up to 80kg
Pushpress: up to 60kg, dneska mi vůbec nesedl
Rumunský MT + kliky na ose: 50kg, krásně zabíraly hamstringy
Dyn. bench na úzko: up to 50kg, 30s pauzy

veslo 10x30s sprint. intervaly na 100%, pauzy 20s

- jeden z průměrnějších treninků
- k večeři odměna: 320g pravé hovězí svíčkové
- co tak pozoruju, tak poslední dobou mám trochu problém s úchopem, prostě odchází jako první a to mě dost limituje.
Přestože se snažím jet samé zákl. cviky na jeho posílení, nějak se mi nedaří.
No možná to chce jen čas. Prostě potřebuju mít úchop 100% připravený na (v jednom treninku): přemístění, pushpress, trhy atd.

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnešní trenink:

- jedním slovem, hrůza.

Dřepy se 100kg - vůbec nebyla síla po včerejšku
MT - 180kg - neodlepil jsem od země. Já debil měl nadhmat a né zámkový úchop, kterým jsem minule dal 1x175kg. Pak jsem sundal na 150kg, dal střídavý a už to tam lítalo ...
Trhy jč - jediný dobrý cvik dnes
Trhy jednoruč velkou osou
Přemístění JČ + výraz
Břicho na míči, biceps, triceps

- byly namazaný tyče, takže po nich kotouče jezdily, jak chtěly, i přes zarážky, jednou mi kotouč úplně sjel a spadnul na zem, to samé se stalo dvěma dalším lidem...

No nic. Zítra americký fotbal, to bude lepší.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle bylo moje post-workout jídlo, asi 2 dny zpátky.
Samozřejmě jsem to nesnědl hned, ale v rozmezí pár hodin.
- vajíčka, čočka, cibule s žampionama, maso: kuřecí + telecí
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koubic


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to ses musel proprdet az do vesmiru:-)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koubic napsal:
to ses musel proprdet az do vesmiru:-)))


Ani prd, vše naprosto v pohodě, spalo se krásně .
Takhle vypadá večerní "žravá" fáze, ale někdy mám méně, záleží kdy přijdu domu z treninku a jak se cítím na jídlo.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Frozz: Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: