schválení rozpisu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - schválení rozpisu  Úvodní stránka -> Začátečníci -> schválení rozpisu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

amaze napsal:
4 je moc... musim ještě stíhat školu a osobní život


ale pri tom co tam mas to jde zvladnout za 45 minut
ve finale budes v posilce stejne dlouho
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amaze


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to asi ano, ale jde o to že mi je 17 a bez auta mi tam nehraje roli jen čas po kterej cvičim, ale i cesta do fitka a domu... 3 je pro mě tak akorát... Možná časem budu zkoušet něco novýho a zařadim ty 4 dny... kdo ví
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

amaze napsal:
to asi ano, ale jde o to že mi je 17 a bez auta mi tam nehraje roli jen čas po kterej cvičim, ale i cesta do fitka a domu... 3 je pro mě tak akorát... Možná časem budu zkoušet něco novýho a zařadim ty 4 dny... kdo ví


ale s nohama, pls
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doorn


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to jedu Po, Ut, Čt, Pá. Samozřejmě to můžeš jet i třikrát týdně. Po, St, Pá, Po, ST,... :D Ale asi to nebude mít takový účinek, princip toho treninku je, že se jede prostě 4× týdně. (zkušenější mě když tak opravte)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amaze


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PU: doopravdy těm nohám nestačí přirozený pohyb (běh,chůze, dřepy s vlastní váhou na rozcvičení)???
D: 4krát týdně posilka mi příde reálný až v létě o dvouměsíčních prázdninách... A jakej je princip těc lehčích a těžších treningů? Poslal bys mi odkaz na článek nebo stručně popsal?
Díky Honza
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohám stačí přirozený pohyb asi tak jako bicepsům když v hospodě zvedáš půllitr:o)...pardooon - nedalo mi to. Nechápu, proč tolik lidí špekuluje nad tím zda cvičit/necvičit nohy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
momo-9


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ked cvičim takto:
pondelok - prsia, biceps, brucho
utorok - nohy, brucho
štvrtok - chrbat, triceps, brucho
piatok - ?

streda a vikend mam volno...čo mam cvičiť ten štvrtý deň? :) možem opakovať pondelok, kedy mam prsia biceps a tie chcem mať najvyraznejšie?...a s tym bruchom, cvičim každy den ked som v posilke, to je vhodne? lebo som čital že brucho sa ma každý deň a niekde som zas čítal že nie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Nohám stačí přirozený pohyb asi tak jako bicepsům když v hospodě zvedáš půllitr:o)...pardooon - nedalo mi to. Nechápu, proč tolik lidí špekuluje nad tím zda cvičit/necvičit nohy.


Vsak vis, ze jsou to z 90% jen vymluvy a hledani duvodu, proc je necvicit. Na nohy se clovek diva jinak nez na bicaky nebo prsa, vetsinou lidem nevadi, ze maji paratka oproti rukam, tak proc zbytecne plytvat energii jejich cvicenim obzvlaste, kdyz trenink nohou je obvykle ten nejnarocnejsi a nejvic boli.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

momo-9 napsal:
ked cvičim takto:
pondelok - prsia, biceps, brucho
utorok - nohy, brucho
štvrtok - chrbat, triceps, brucho
piatok - ?

streda a vikend mam volno...čo mam cvičiť ten štvrtý deň? :) možem opakovať pondelok, kedy mam prsia biceps a tie chcem mať najvyraznejšie?...a s tym bruchom, cvičim každy den ked som v posilke, to je vhodne? lebo som čital že brucho sa ma každý deň a niekde som zas čítal že nie


Kdyz to mas takhle pekne 2+1, tak si to rozdel takto:
A: prsa, zada, ramena
B: nohy, ruce
volno
a znovu, ale s jinymi cviky a jinou vahou. Na kazsou velkou svalovou partii 2-3 cviky, na male 1-2. Neco na zpusob heavy light. Nebo to rozdeleni muze byt samozrejme jinak, ale mne to takhle ve splitu 2+1 vyhovovalo.

Bricho bych v kazdem treninku necvicil, i to potrebuje regenerovat, navic se zapojuje u mnoha dalsich cviku.

Kdybys chtel nechat ten tvuj rozpis, tak si dej v patek volno a v sobotu zacni cyklus znova
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doorn


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to můj trenink, ale vychází z principu (najdi si na googlu Freimenuv tezko lehky split).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: st únor 08, 2012 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doorn napsal:
Je to můj trenink, ale vychází z principu (najdi si na googlu Freimenuv tezko lehky split).


Vzdyz jsem ten lehko tezky split sam ve svem postu zminoval (heavy light)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - schválení rozpisu Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: