Zpet v posilovne!


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zpet v posilovne!  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Zpet v posilovne!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 5:51 pm    Předmět: Zpet v posilovne! Odpovědět s citátem

No, koukal jsem, ze byl muj log co jsem zalozil "zhruba pred par dny" presunutej do vyzivy, takze zakladam novej!Premyslel jsem, jakym treninkem mam zacit.Uvazoval jsem o HST, ale myslim, ze full body je aktualne pro me ted nejlepsi variantou "uz jen z toho duvodu, ze mam nejakou zkusenost s treninkem na cele telo"

FULL BODY - DEN 1


Drep 50 kg 4X5
Pritahy v predklonu 50 kg 4X5
Bench press 50 kg 4X5
Pritahy nohou na bradlech 4X10
Rumunsky tah s osou 4X10 - Pro me docela na prd cvik, citim u toho nohy, ale furt kontroluju zada aby byly rovne, takze celkove mam z toho divnej pocit.
Bricho (zkracovacky) - No, vsechno jsem to zakoncil brichem s 5 kg diskem za hlavou.Citil jsem krasne bricho, takze pro me super a myslim, ze bych ani neudelal vic jak 10 opakovani,coz je taky dobre!

Prestavky mezi seriema 60 - 120 sekund.


Jen pro kontrolu jidelnicek

1 jidlo - sklenka mleka - 3 cela vejce - 150g vlocek- lzicka medu a"kakao" btw chci se zeptat: " vadi kdyz si dam granko "?Nebo to musi byt nejaky "specialni kakao"?
2 jidlo - sunka kureci - tmave pecivo s margarínem - ledovy salat a rajce
3 jidlo - 100g ryze dl. - 150g kureciho masa
-------------------------------trenink------------------------------------
4 jidlo - 100g ryze dl. - 150g kureciho masa "ted jsem nekde tady"
5 jidlo - Tmave krehke platky 65g - sklenka mleka - hrst orechu
6 jidlo - tvaroh nizkotucny

Koukal jsem do jakyho fitka bych mohl zajit a zacit si svuj trenink, ale ty ceny jsou fakt priserny a kdyz chce u toho clovek dodrzovat jidelnice je to hodne nakladny na finance, takze jsem nakonec zapadl do fitness and spinnig.Od pristiho tydne snad uz budu chodit do skolni posilovny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 5:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Uvazoval jsem o HST, ale myslim, ze full body je aktualne pro me ted nejlepsi variantou "uz jen z toho duvodu, ze mam nejakou zkusenost s treninkem na cele telo"


A HST je co? Half body?

citace:
Pritahy nohou na bradlech 4X10


To je co, cvik na bricho?

citace:
1 jidlo - sklenka mleka - 3 cela vejce - 150g vlocek- lzicka medu a"kakao" btw chci se zeptat: " vadi kdyz si dam granko "?Nebo to musi byt nejaky "specialni kakao"?


Koukam ze ses za ty roky absolutne nezmenil
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:01 pm    Předmět: Odpoved Odpovědět s citátem

For draper - HST - Hypertrophy specific training .Btw Granko tam vubec nevadim ze?Pritah je cvik na bricho, ale citim u toho vic nohy, takze misto toho dam asi jinej cvik.


Naposledy upravil PAN.SVAL dne pá únor 17, 2012 6:03 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:03 pm    Předmět: Re: Odpoved Odpovědět s citátem

PAN.SVAL napsal:
For draper - HST - Hypertrophy specific training .Btw Granko tam vubec nevadim ze?


aha...
Jak rikam Petre, nezmenil ses

Hodne stesti a at ti to cviceni vydrzi dele nez pri minulych navratech.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:06 pm    Předmět: Odpoved Odpovědět s citátem

For Draper - Ted nevim, jestli je to kompliment.Btw mohl by si napsat neco k treninku popripade k tomu Granku?

Dik budu se snazit..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle jsem přesunul já https://forum.ronnie.cz/post919610.html#919610 a stojím si zatím. Pokud to bylo cokoli, log to nebyl :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za osvetleni vyznamu pismenek HST. Ze je to hypertrophy specific training je sice fajn, ale psal, jsi ze je pro tebe lepsi dat si full body nez HST, coz je asi tak logicke jako kdybys rekl dam si radeji ryzi nez ryzi

Ano granko muzes, svaly ti to nesezere. Nebo je nejaky jiny duvod, co te napada, proc bys ho nemohl?

Co se tyka toho cviku na bricho, vim co myslis, ale pokud z nej citis nohy, tak ho cvicis samozrejme blbe, to same ze pouzivas na zkracovacky zatez, zvlast ted, kdyz jsi dlouho necvicil.

Mas nejaky konkretni treninkovy plan nebo to bude jen nejaka nahodna slatanina u ktere vydrzis tyden jako vzdy?

Nejsi zacatecnik, cvicis uz par let, ale pripada mne, ze v tom mas porad strasnej gulas.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:49 pm    Předmět: Odpoved Odpovědět s citátem

For Daymoon Vsak se nic nestalo

For Draper

Dik za osvetleni vyznamu pismenek HST. Ze je to hypertrophy specific training je sice fajn, ale psal, jsi ze je pro tebe lepsi dat si full body nez HST, coz je asi tak logicke jako kdybys rekl dam si radeji ryzi nez ryzi

No, protoze uz jsem full body jel a u toho HST jsem si nevedel rady, jak nasadit maxima na urcitej trenink, kdyz jsem ted dlouho necvicil.

Ano granko muzes, svaly ti to nesezere. Nebo je nejaky jiny duvod, co te napada, proc bys ho nemohl?

Byl to jen dotaz!Nemam zadne zdravotni potize "nastesti"...


Co se tyka toho cviku na bricho, vim co myslis, ale pokud z nej citis nohy, tak ho cvicis samozrejme blbe, to same ze pouzivas na zkracovacky zatez, zvlast ted, kdyz jsi dlouho necvicil.


Doslo mi, ze to jedu spatne, takze bych tam hodil neco jinyho s lepsi technikou, treba prednozovani ve visu.Cetl jsem clanek na ronnie, ze je lepsi cvicit zkracovacky se zatezi, nez je jen pumpovat "proto ten disk 5kg".

Mas nejaky konkretni treninkovy plan nebo to bude jen nejaka nahodna slatanina u ktere vydrzis tyden jako vzdy?


Zatim pojedu tohle, aby se mi nejak vratila sila, ale chtel bych pak hodit korteho,GVT nebo Bear routine.

Nejsi zacatecnik, cvicis uz par let, ale pripada mne, ze v tom mas porad strasnej gulas.

Dlouho jsem v tom nebyl snad budu uz jen lepsi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 4:13 pm    Předmět: -.- Odpovědět s citátem

Dnes jsem byl v nove posilovne a jsem spokojeny s treninkem i s vybaveni posilovny.

FULL BODY - DEN 2

Drep
50 kg 4X5 - Stojan docela malej chybel mi tam jeste jeden kolik abych se nemusel tolik ohejbat pri odberu cinky na zada.!
Mrtvola 50 kg 4X5 - Technika myslim super "kontroloval jsem po celou dobu zada"
Bench press 50 kg 4X5 - Na Bench pressu mam bych rekl super techniku takze krasne jsem citil prsa...
JR 15 kg 4X6 Proste od prirody nemam dano ze nekdy budu mit velky biceps ale aspon se o to pokusim..
Zkracovacky - Dnes bez zavazi protoze jsem to minule prepalil tak dnes na "volno"

Strecink po treninku

Kontrola jidelnicku

1 jidlo - sklenka mleka - 3 cela vejce - 150g vlocek- Velka lzice granka - 2 male lzice dzemu
2 jidlo - sunka kureci - tmave pecivo s margarínem
-------------------------------trenink------------------------------------
3 jidlo - 150g ryze dl. - 150g kureciho masa / Pridal jsem o neco sachru "jsem nekde tady"
4 jidlo - Tmave krehke platky 65g - sklenka mleka - hrst orechu
5 jidlo - 100g ryze dl. - 150g kureciho masa
6 jidlo - tvaroh nizkotucny

Chcu se zeptat jak dlouho mam dat full body a jaky trenink bych mel nasadit po nem? " Muj plan drzet se full body nez se mi vrati sila a pak hodit silovku "
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Chcu se zeptat jak dlouho mam dat full body a jaky trenink bych mel nasadit po nem? " Muj plan drzet se full body nez se mi vrati sila a pak hodit silovku "


Svalova pamet funguje, takze se ted budes pekne zlepsovat, takze se klidne FB drz par tydnu, nebo az te proste prestane bavit a zacnes citit stagnaci. Pak dej jiny trenink.
Mimochodem co je podle tebe silovka?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:02 pm    Předmět: Odpoved Odpovědět s citátem

For Draper - Ok, tak jsem to mel aji v planu, takze ted to necham par tydnu a budu pridavat postupne.No, silovku jako GVT,HST,Korte nebo Bear Routine.Chtel bych nabrat hmotu a pak hodit nejakou rysovacku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:09 pm    Předmět: Re: Odpoved Odpovědět s citátem

PAN.SVAL napsal:
For Draper - Ok, tak jsem to mel aji v planu, takze ted to necham par tydnu a budu pridavat postupne.No, silovku jako GVT,HST,Korte nebo Bear Routine. Chtel bych nabrat hmotu a pak hodit nejakou rysovacku...


to jsou tréningové rutiny...

silovka = rutina, kde je hlavním cílem zlepšení silových výkonů (doprovázeno i objemem)
objemovej tréning = rutina, kde jde cílem nabrat svaly (může se zvýšit i síla)

rýsovačka = tréning, kterej ti pomůže s redukcí tuku - nejedná se o tréning, kde by si měl cvičit vysoké počty opakování - z toho bys přišel o sílu i o svaly
během té "rýsovačky" ale můžeš dost reálně nabrat svaly, zvýšit sílu a zároveň ztratit tuk - zvlášť lidi, kteří přejdou z nekvalitní stravy na čistou stravu (kvalitní bílkoviny, komplexní sacharidy a rozumný příjem tuků)
nahoru
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:25 pm    Předmět: Odpoved Odpovědět s citátem

For guruhonza - No asi jsme si nerozumeli a ja se spatne vyjadril, protoze mi jde o nabrani svalove hmoty, predpokladal jsem, ze bude clovek chapat, ze kdyz reknu :"chci nabrat a pojedu nejakou silovku" , tak pojedu nejaky objemovy trenink viz. GVT, Korte a dalsi....Rysovacku samozrejme nemyslim "pumpovacku a co nejvic opakovani", ale sacharidove vlny nebo cyklickou ketogenni dietu, ale tohle je moc brzo resit, kdyz ted zacinam.Je lepsi se 3X zeptat nez to pak na zaver.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

For PAN.SVAL: Nabirani je predevsim o strave. Nabrat muzes s jakymkoliv treninkem a nemusis to byt zrovna korte nebo bear.

edit: samozrejme si ho klidne ale dej, to jsem jen tak konstatoval, abys v tom mel jasno, coz asi nikdy mit nebudes
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAN.SVAL


PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:35 pm    Předmět: Odpoved Odpovědět s citátem

For Draper - Tak to je mi jasny ze jidelnicek je N1 u vseho ale kdyz si vezmu tak Korte na me mel lepsi vysledky nez treba split..

- Btw myslim ze se tu chytate kazdyho slova a uplne zbytecne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zpet v posilovne! Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: