30 denní swings program pana LJe


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 30 denní swings program pana LJe  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 30 denní swings program pana LJe
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LJ


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 1:43 am    Předmět: 30 denní swings program pana LJe Odpovědět s citátem

Nazdar,
vracím se v plné síle a nadšení s video blogem, protože je 21. století . Cíl je 3x denně jet swings, jinak nechat stravu a ostatní fyzickou aktivitu stejnou, a na konci si říct, jestli to k něčemu bylo nebo ne .

Žádný šméla, žádný drogy, můj běžnej stravovací rytmus (5 jídel denně, 1 max junk) i pohybovej (2x týdně crossfit, když zbude čas, tak plavání a tancování někdy).

Na videu bude vidět jak se formuju nebo neformuju, osobně tomu cviku docela věřím a pokud zvládnu přidávat během toho měsíce váhu na jednoručce, tak by to mohl pěkně zafungovat.

Nejdřív úvodní foto:), 188cm/TH 93kg

_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 1:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Den 1
3x během dne 60 sekundový série (max 5) swings, zatím mám cca 12kg jednoručku, takže to je hodně dynamický

_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matheus


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 2:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak tomuhle nefandím? co tě k takovému cvičení vede?
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
LJ


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 3:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říkám, 2x týdně cvičím crossfitem celý tělo, ale zaměřený to je hlavně na dynamiku a nohy kvůli tancování, takže mám sice super fyzičku, ale forma se nehne. K tomu tancuju a někdy plavu, podle času.

Chci zkusit, jestli když na měsíc přidám 3x denně jeden komplexní cvik (kterej mám fakt rád), tak to udělá změnu nebo ne. Nic víc v tom není, navíc si fakt myslím, že to poznat být může, hlavně když budu postupně zvyšovat váhu činky nebo kettlebellu. Zabírají u toho stehna, zadek, břicho, spodní záda, ramena a trochu kozy a baví mě to, navíc to hodně žere kyslík.

A protože to je 15 minut času, tak je to věc, co případně může dělat v jakejchkoliv podmínkách každej, prostě pravej opak 2 hodinovejch tréninků ve fitku.
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matheus


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
Chci zkusit, jestli když na měsíc přidám 3x denně jeden komplexní cvik (kterej mám fakt rád), tak to udělá změnu nebo ne. Nic víc v tom není, navíc si fakt myslím, že to poznat být může, hlavně když budu postupně zvyšovat váhu činky nebo kettlebellu. Zabírají u toho stehna, zadek, břicho, spodní záda, ramena a trochu kozy a baví mě to, navíc to hodně žere kyslík.


zdá se mi zbytečné a kontraproduktivní provádět 3x denně jen jeden cvik. Nevím... měl bych strach z lokálního přetrénování některých svalových skupin, které nejsou na takovou opakovanou zátěž stavěné. Každopádně doufám, že vydržíš a budeš to pečlivě dokumetnovat. Třeba to fakt bude fungovat a uznám svůj omyl. Taky je možné, že si zprasíš rameno nebo spodní záda a aspoň budeme vědět, že tohle doma zkoušet nemáme! blbá zkušenost taky zkušenost jsem zvědav a držím palce. odrazovat tě nebudu, protože chci vidět jak tohle dopadne
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je v pyžamu před spaním?
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 12:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
to je v pyžamu před spaním?


Obcas tu z tebe vypadne nejaky sranec, ale tahle otazka zatim vede
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne po březen 05, 2012 3:48 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LJ


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 2:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Den 2

Dneska jsem šel do fitka a testoval hmotnosti jednoruček, abych věděl, jak těžký kettlebelly si mám objednat domů. Dostal jsem se na 15x26kg a už to bylo fakt docela ostrý, proti tý mý běžný váze .

Jako doplněk sem si hodil šikmej bench do 85kg, kliky na bose, triceps a záda, ale všechno lehárko.

Matheus: Očekávám od toho to samý jako když někdo celej den shybuje, tj. tělo si zvykne a bude lepší a silnější, uvidíme .

guruhonza: ne, to sou tepláky a tričko nemám

Draper:
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LJ napsal:
Den 1
3x během dne 60 sekundový série (max 5) swings, zatím mám cca 12kg jednoručku, takže to je hodně dynamický


Tohle je celý? Nechci vypadat jako blbec, ale to je samo o sobě nějaká nová revoluční metoda? Mávat jednoručkou v jednom směru? Co ti to má jako dát?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsak si ten cvik zkus a uvidis, jak budes mit druhej den rozsekany komplet nohy a stred tela a na udychani to taky neni prdel.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, je to náročný komplexní cvik, když se jede pořádně a máš na JČ nějakou váhu (stačí třeba už i 18-20kg, víc op.).
Já budu tenhle log sledovat .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matheus


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:

Tohle je celý? Nechci vypadat jako blbec, ale to je samo o sobě nějaká nová revoluční metoda? Mávat jednoručkou v jednom směru? Co ti to má jako dát?


Cvik je to výborný, žádná revoluce ale naopak stará klasika. Jen nevím jestli je vhodný pro cvičení v tomhle rozsahu a intenzitě. jsem zvědav jak tohle dopadne...

viz článek na main webu.
Kettlebell - tak trochu jiná činka

kód:
Swing neboli švih zapojuje prakticky všechny svalové skupiny zadní strany zad a nohou. Pokud byste měli čas jen na jeden cvik zaměřený na záda, zvolte švihy. Švihy jsou dále velmi užitečné jako průprava k obtížnějším trhům. Standardní varianta je držení obouruč. Obtížnější je tento cvik při držení kettlebellu pouze jednou rukou a ještě obtížnější varianta je vedení závaží nikoli mezi nohama, ale podél vnější strany stehen. Dejte však velký pozor na Vaše kolena, aby nedošlo ke srážce s "letící dělovou koulí".
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doporucuju precist tohle: kb5.cz/2012/02/crossfit-kettlebell-swing-spravne-spatne-nebo-jak-to-tedy-je-2/ a hlavne se zamer na odstavec Swing? Dřep? Kočkopes? , co si z toho vezmes uz je na tobe GL
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matheus


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
doporucuju precist tohle: http://www.kb5.cz/2012/02/crossfit-kettlebell-swing-spravne-spatne-nebo-jak-to-tedy-je-2/ a hlavne se zamer na odstavec Swing? Dřep? Kočkopes? , co si z toho vezmes uz je na tobe GL

díky za tip
_________________
Krev z nosa a po treninku kosa... ;-) jinak to neporoste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
LJ


PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster: Techniku toho cviku jsem si dával dohromady asi 3-4 měsíce. Psycho to začíná bejt hlavně se zvyšováním váhy .

Octopuss: Revoluce nevím, prostě říkám že to zkusím a uvidím, je to rozhodně něco jinýho, než měsíc jet bicepsovej zdvih , který svalový skupiny to bere jsem tu psal, plus to je super na dynamiku a fyzičku, pro mě ideální kombinace.
_________________
Od malička jsem chtěl být hezký, místo toho jsem ale tlustý. www.brooklyn-shop.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 30 denní swings program pana LJe Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: