Nachlazený do posilovny?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nachlazený do posilovny?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Nachlazený do posilovny?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulíšek


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 7:41 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

Draper napsal:
SIA napsal:
Mám hlavně strach, že než se dám dokupy, tak zase ztratím to málo svaloviny co mám, zhubnu, atd.


Ztratis jednou tolik, kdyz nad tim budes premyslet a nervovat se. Fakt to funguje :)


Naprostý souhlas...

Jen mi řekni, jak na to!
Já se nervuju už tím, že se bojím, abych neonemocněla... Aby se zase něco nepos....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 11:41 pm    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

Martinn24 napsal:
SIA napsal:
Mám hlavně strach, že než se dám dokupy, tak zase ztratím to málo svaloviny co mám, zhubnu, atd.


Budeš zítra stát touhle dobou někde na soutěžním pódiu že nechceš být z formy?:)


Tak jako nebudu že jo. Já cvičím teprve cca 4 měsíce, ale dodržuji nějaký režim a v podstatě každý den pro to člověk něco dělá, minimálně se stravuje podle nějakého plánu, tak pak když je nějaký výpadek a člověk má pocit, že se během 14 dní vrátí o 2 měsíce zpět, tak to není příjemný že jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 12:23 am    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
...


Hodně lidem pomáhá se ožrat do němoty, pak na problémy zapomenou xD
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 12:30 am    Předmět: Re: Nachlazený do posilovny? Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
kulíšek napsal:
...


Hodně lidem pomáhá se ožrat do němoty, pak na problémy zapomenou xD


bych musela chlastat každý den od rána do večera...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete_GSG


PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamarádi říkají: "To se musí vypotit."
Já říkám: "Buďto to nic není, dám si pár dnů pauzu a budu fit stejně nebo to něco je a akorát mě to odstřelí."

Když jsem jako mladý trénoval karate a po tréninku mě všechno bolelo, tak jsme si říkal, že to je předzvěst nemoci a taky to na mě z 90% následující den dolehlo...proto nevidím důvod, chodit trénovat, když je člověk nesvůj, protože to tělo prostě neúměrně zatíží, ikdyž pokud je člověk profík, tak se k tomu asi dá stavět jinak.

Jinak můžu všem doporučit Rakytník.Je to takový keř, který má plody podobné šípku, jen oranžové.A ten je snad na všechno - mamka dělá z listů nějakou kůru na vypadávání vlasů a samotná šťáva je na ekzémy, rány, problémy se žažíváním a milion dalších věcí, rovněž obsahuje enormní množství vitamínu C.

Nejlepší je tu šťávu zakonzervovat s medem.Stačí pak denně ráno lžička nebo dát si do čaje.Dá se koupit i ve zdravé výživě, ale s tím domácím, kde je i dužina, má krásnou barvu se to nedá vůbec srovnávat, podle mě je to lepší, než sypat do sebe tablety, beru ho vždycky o zkouškovém a když je zima a sychravo nebo jsem nemocný.

No, byla to jen taková zajímavá odbočka, kdyby někdo byl třeba nadšený zahradník
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
míra10


PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, nedělal bych z toho takovou vědu! Ale pokud chceš můj typ na nachlazení, tak doporučuju psí sádlo. Přišla s tím moje manželka, koupila ho v lékárně pro děti. Ale sám to používám, funguje to dost rychle. Naposledy, když jsem byl takhle nemocný, tak jsem díky tomu byl za 3 dny schopný jít zase cvičit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nachlazený do posilovny? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: