Euro 2012


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Euro 2012  Úvodní stránka -> Ostatní -> Euro 2012
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung: Je to tak, jak říkáš. Ale tenhle zápas prostě Čechům asi 70 minut sedl a Poláci odpadli opravdu nevídaně.

Baroš měl několik bonusů, které mu pomohli: otřesní stopeři - díky tomu vyhrával hlavičkové souboje což je pro útočníka, kterej není vyšší, opravdu nevděčná, těžká a často frustrující role. A měl volnost, protože byl Pilař absolutně úžasnej a obrana se musela starat o něj. Na druhé straněmo byla aktivní dvojce Gebre (díky za něj, ten kluk je budoucnost)+Jiráček, což se nám nepovedlo dlouho, že by obě strany fungovali.
Do toho Hubshman, kterej odehrál nej zápas za repre a jeho zisky míčů byly často breaky, takže další šance pro Baroše.

A jako fanda musím říct, že jsem si tenhle fotbal (20-90. minuta) sakra užil, protože jsem ho dlouho neviděl. A ne nevěřím, že kucí vyhrajou Euro, ale stát se může stát vážně vše. Rusko nás zničilo jako dlouuho nikdo a Řecko usnulo na 6 minut, jinak bylo lepší. Stejně tak bude lepší další soupeř, ale i antifotbal může slavit úspěch, tak se nám třeba zadaří.
nahoru
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Mablung: Je to tak, jak říkáš. Ale tenhle zápas prostě Čechům asi 70 minut sedl a Poláci odpadli opravdu nevídaně.

Baroš měl několik bonusů, které mu pomohli: otřesní stopeři - díky tomu vyhrával hlavičkové souboje což je pro útočníka, kterej není vyšší, opravdu nevděčná, těžká a často frustrující role. A měl volnost, protože byl Pilař absolutně úžasnej a obrana se musela starat o něj. Na druhé straněmo byla aktivní dvojce Gebre (díky za něj, ten kluk je budoucnost)+Jiráček, což se nám nepovedlo dlouho, že by obě strany fungovali.
Do toho Hubshman, kterej odehrál nej zápas za repre a jeho zisky míčů byly často breaky, takže další šance pro Baroše.

A jako fanda musím říct, že jsem si tenhle fotbal (20-90. minuta) sakra užil, protože jsem ho dlouho neviděl. A ne nevěřím, že kucí vyhrajou Euro, ale stát se může stát vážně vše. Rusko nás zničilo jako dlouuho nikdo a Řecko usnulo na 6 minut, jinak bylo lepší. Stejně tak bude lepší další soupeř, ale i antifotbal může slavit úspěch, tak se nám třeba zadaří.

Jak jsem psal, můj jediný problém je v tom že se tam díky postupu určitě udrží Bílek, což znamená další dva roky mizerného fotbalu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně hraje Limba.....což je další věc, které pomohla k postupu...Gebre je kapitola sama pro sebe....frajer....skromnej...v hlavě to má ok
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marash


PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad už bude na další zápas ready Rosa, protože Kolář mno... Já nevim, já bych třeba zkusil spíš (v případě absence Rosickýho) Jiráčka doprostřed a na kraj Petrželu, kterej je sice trochu nevyzpytatelnej, ale když má den, tak je schopnej utíct téměř komukoliv. Nebo třeba nechápu, proč ho tam Bílek nepošle (Petrželu) jako žolíka, proti již unavenýmu soupeři má ještě větší šanci si na tom kraji lítat, jak chce, prostě na brejky ideální, ale ne deBílek tam pošle Rezka a Rajtorala - hlavně bránit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskutečné selhání Nizozemců. Bohužel tolik individualit, které nedokázali hrát jako tým.
nahoru
Chuckis


PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nizozemci těžce zklamali. Nejvíc mě pobavil Robben, kterej prohlašoval, že nedokážou hrát jako tým, protože mají hráči příliš vysoký ego. Že to říká zrovna on..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 6:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

marash napsal:
Snad už bude na další zápas ready Rosa, protože Kolář mno... Já nevim, já bych třeba zkusil spíš (v případě absence Rosickýho) Jiráčka doprostřed a na kraj Petrželu, kterej je sice trochu nevyzpytatelnej, ale když má den, tak je schopnej utíct téměř komukoliv. Nebo třeba nechápu, proč ho tam Bílek nepošle (Petrželu) jako žolíka, proti již unavenýmu soupeři má ještě větší šanci si na tom kraji lítat, jak chce, prostě na brejky ideální, ale ne deBílek tam pošle Rezka a Rajtorala - hlavně bránit...


Ja naopak doufam, ze Rosickej nebude moct nastoupit. Nemuzu si pomoct, ale kdyz nehraje uz od zacatku, nasi hrajou lip.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parada, tak Rosicky by pry na Portugalce jeste nemel byt v poradku. Citim sanci na uspech
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelito


PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chce to uhlídat kraje no, Kristýnka a Nani budou nebezpečný jeden na jednoho uměj oba parádně, Postigu by mohl Sivok uskákat. Portugalci maj i silnej střed....ta trojka Veloso, Meireles, Mountinho.....výborný na balonu
_________________
Ať to roste
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOSSHUGO


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes večer... Souboj titánů Baroš vs Ronaldo
Milane tak mě nezklam a odehrej svůj standard, mám vsazeno
_________________
Nahoru se musí nejdříve hlavou a až potom zadkem!

Čím hloupější sedlák, tím větší brambory!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BOSSHUGO napsal:
Milane tak mě nezklam a odehrej svůj standard, mám vsazeno
Za to ti přeju, ať prohraješ a ČR postoupí :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOSSHUGO


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
BOSSHUGO napsal:
Milane tak mě nezklam a odehrej svůj standard, mám vsazeno
Za to ti přeju, ať prohraješ a ČR postoupí :-)

Já budu rád když postoupíme, stím nemám problém. Mám na výsledek, takže stejně je šance malá že to trefím ale 1300 by bylo dobrých
_________________
Nahoru se musí nejdříve hlavou a až potom zadkem!

Čím hloupější sedlák, tím větší brambory!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marash


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, může mi někdo z vás, prosím, vysvětlit smysl střídání Darida - Rezek???! Já se z toho Bílka fakt poseru . A Plašil, to má být prosím kapitán jednoho z nejlepších týmů ve Francii? Obounohý? Já jsem ani neviděl, že by hrál, až na ten "super" kopnutej poslední roh . Plus fyzičku má sotva jak důchodce. No nic, v prvním poločase to celkem ušlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No co, chlapci postoupili ze skupiny, což je úspěch a pak prohráli druhejch 45 minut s mnohem kvalitnějším týmem.
Darida hrál poprvé v základu, Gebre měl skvělej turnaj, po kterém může být jeho cena někde kolem 8M € a za to můžu bejt jako fanda těch kluků rád - vlastně jsem to celý sledoval spíš tak, že jsem nefandil týmu, ale klukům, ať se ukážou a získají lepší angažmá a zkušenosti. Pilař náš nej hráč na turnaji, ale ten už má místo v Německu =)

A co mě štve?
1) Plašil + Baroš - bohužel jim chybí kvalita, Milan doplácí na hru na 1 utočníka, což je pro něj to absolutně nejhorší. Jako klubovýho hráče ho mam ale rád Plašil byl bez fyzičky.

2) Bílek - asi bez komentáře, každej ví, že je to nekreativní trenér
3) Čech - sice nás dnes držel, ale turnaj dobrej neměl
4) Necid - to, že si nezahrál... pokud je zdravej, tak je to nás nejlepší utočník a to docela suvereně. Pokud zdravej není, tak neměl co dělat v nominaci na turnaj. Takže?
5) Rosický - nenahraditelnej. Kromě Čecha jedinej opravdu světovej hráč v repre. Ten kluk má smůlu na ta zranění, bez nich by byl mnohem výš.
nahoru
marash


PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru: Vesměs souhlas. Plašil fakt hroznej tragéd. Nechápu. Jak může takovej hráč bejt kapitánem v takovým týmu (Bordeaux)? Ad Rosický. No... Já nevím, tohle snad už nemůže bejt ani smůla na zranění, podle mě je to prostě chcípák. Možná to beru moc z osobního hlediska, že já nebejvám nemocnej, nebejvám zraněnej, ale prostě nechápu, že on je pořád v prdeli. Odehraje pár zápasů, bum, zranění. Vrátí se a po pár zápasech zase něco. tohle už snad ani nemůže bejt smůla. Takovýho chcípáka bych do týmu já jako trenér nechtěl. Škoda, nebejt těch zranění, mohl být dneska zase někde uplně jinde...

Edit: jo a co mě ještě sere je slovo "kvalita". Začal s tím Csaplár a dneska to říká každej. Univerzální odpověď. "nebyla tam kvalita", "soupeř byl kvalitní", "Ronaldo předvedl kvalitu", "v zakončení chyběla kvalita"... Karoch to dneska použil asi milionkrát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Euro 2012 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: