Vince Delmonte



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vince Delmonte  Úvodní stránka -> Trénink -> Vince Delmonte
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bomberguy


PříspěvekZaslal: so duben 21, 2012 11:24 pm    Předmět: Vince Delmonte Odpovědět s citátem

Po dnešním opětovném googlování, kdy hledám nějaký abrakadabra jak i ektomorf přibere pořádný svaly jsem vygoogloval prezentaci Vince Delmonteho. V ní mele půl hodiny a snaží se prodat svoji knihu (y).
Říká, že ektomorf může přibrat 20 kilo za půl roku, což je pro mě žánr scifi a fantasy.

Máte k němu něco?

Hledal sem všude možně jeho knihu na netu, ale bez výsledku.
Vážně by mě zajímalo v čem je tak revoluční a v čem tkví to jeho tajemství..
_________________
Ektomorf, 184 cm
Log - http://forum.ronnie.cz/bomberguy-t28358.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem začínal s posilováním, tak jsem si pořídil jeho No Nonsense Muscle building. Tajemství tam žádný nemá, spíš je to o dodržování dobrýho jídelníčku a tim pádem se ty výsledky dostaví. Já osobně jsem ten jeho jídelníček jako student dodržovat nemohl, protože mi přijde konstruovanej dost pro američany. Prakticky ke každýmu jídlu tam má zeleninu (protože maj na to specializovaný obchody, kde je to levný), ráno k snídani klidně i 8 vajec, což nedam ani odpoledne :)) Jako student, kterej bydlí doma u rodičů, tak bych za stravu podle jeho jídelníčku utrácel x tisíc měsíčně.

Musim ale říct, že co se týče způsobu uvažování, tak mi hodně pomohl. On sám na tom programu začínal a těch 20 kg bylo hmoty, samozřejmě tam byl i tuk. To že přibral tolik bylo z mýho pohledu i způsobený nejen tim výbornym dodržováním jídelníčku, ale i tím, že do té doby byl závodní běžec (na dlouhé tratě) a když přestal běhat, tak jeho tělo bylo připravený na to nabrat tolik, protože najednou neměl skoro žádnej výdej energie. Pokud bys měl zájem se na ten program podívat, tak mi dej vědět.

Sám řiká, že pro někoho kdo začíná a chce slušně přibrat je ideální (i na naučení cviků). Já sám bych tento program doporučil pro naprosté začátečníky jako dobrej odrazovej můstek. Jeho další programy jsem nezkoušel, ale co ho sleduji, tak se zase posunul o slušnej kus dál a od té doby, co má za trenéra PRO bodybuildera Ben Pakulski. Sám vlastním od jeho trenéra MI40, ale ještě jsem se k němu nedostal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mar


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by hlavně zajímalo, co Vince jedl, že jako ektomorf tak rychle přibíral. Víte někdo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víme, najdi si jeho program NNMB. No nonsense muscle building. Pokud to neseženeš, tak mi napiš do pm. On když vytvoří nějakej program, tak ho sám jel a tohle byl jeho začátečnickej, takže strave je tam taky. Bohužel v našem státě je ta jeho strava naprosto nehorázně drahá z nemálo důvodů. Uvidíš sám :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natural95


PříspěvekZaslal: pá září 12, 2014 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Delmonte je můj oblíbený ektomorf. Když si v google vyhledáte fotky před a po, je výsledek ohromující.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
8Shade


PříspěvekZaslal: pá září 12, 2014 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Natural95 napsal:
Delmonte je můj oblíbený ektomorf. Když si v google vyhledáte fotky před a po, je výsledek ohromující.

Sleduju ho už od dob, co jsem začínal a v poslední době vypadá nejmohutněji v objemu, co kdy byl (https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/p600x600/10616349_10152751008958641_7787521429336575920_n.jpg?oh=6096b63a095307af24d4edab6c317e5a&oe=54CAF9CF). Je vidět, že se zase posouvá dál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlon


PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Delmonte je borec, protože jeho genetika je mizerná a přesto na sobě dokázal parádně zapracovat. Ale jestli se jeho trasnformace obešla úplně bez chemie, tím bych si nebyl jist.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svarcenegr


PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2018 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslím, že si Vince asi něčím trochu dopomohl, ale v každém případě má výborné výsledky. Je to typický ektomorf a na fotkách z mládí vypadá jako žížala, takže je to borec, že dokázal svoje tělo takhle radikálně změnit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vince Delmonte
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: