PROTEINY III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 57, 58, 59  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PROTEINY III.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so březen 24, 2018 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krpes napsal:
Ahoj. Poradil by prosím někdo, jaký používat proteinový nápoj, když jsem v ketóze a nechci se vykopnout? Díky Honza


Teoreticky takový, co má co nejméně sacharidů, takže typicky třeba nějaký proteinový isolát:
https://obchod.ronnie.cz/s-2196-iso-90-cfm-instant-whey.html
https://obchod.ronnie.cz/s-5838-hydro-isolate-90.html
(ten druhý dávám spíš proto, že má v nabídce 30gramové vzorky, což se na test hodí)

...a nebo nějaký takovýhle beef (se všemi výhodami i nevýhodami, co hovězí protein má):
https://obchod.ronnie.cz/s-6379-peptibeef.html
(také má vzorky)

Jenže v praxi Tě i tak může vykopnout, stejně jako to můžou udělat třeba čisté BCAA, které mají cukru úplnou nulu. Tzn. udělej prostě to, že zkus vzorek nějakého isolátu a sleduj, co to udělá... Maximálně Ti to "zabije" jeden den, nic horšího se nestane. Ale třeba moje osobní zkušenost bývala, že jsem protein do CKD nedával (=většinou nemohl dávat) vůbec žádný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Krpes


PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2018 5:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím cukrem mi to bylo jasný. Jen trochu právě tápu v dalších složkách toho proteinového nápoje. Díky moc za radu. Prostě to budu muset zkusit, co to se mnou udělá.😉
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danis7


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reality napsal:
Samotná instantizace ve skutečnosti znamená nepatrnou změnu nutričních hodnot, ale řádově v desetinách procenta. Mluvím obecně bez rozdílu značky. Firma o které mluvíš, je prostě lowcost značka a jdeš li v první řadě za cenou, ber to. Jdeš li za kvalitou, jdi jinam, protože používají jedny z nejlevnějších surovin, které mají tomu odpovídající vlastnosti. Navíc jdou dost přes mrtvoly, že si s některými věcmi vůbec nelámou hlavu.


Zajímalo by mě jak jsi přišel na to, že to je low-cost značka.
Jsme v proteinech, takže jejich syrovátkový izolát Whey ISO berou od VOLAC z V. Británie, jeden z nejkvalitnějších výrobců CFM proteinů. Ten stejný zdroj whey proteinů používají i jiní známí čeští výrobci, kteří protein namíchají s aditivy (sladidla,barviva,...).
4fittnes jen koupí protein na tuny a potom ho napytlují do maloobchodních sáčků a prodávají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože bohužel ve světě některých podnikatelů to, že nakoupí část některého kvalitního proteinu od Volacu vůbec neznamená, že ve výsledném produktu většina stejně kvalitního proteinu od Volacu je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reality napsal:
Protože bohužel ve světě některých podnikatelů to, že nakoupí část některého kvalitního proteinu od Volacu vůbec neznamená, že ve výsledném produktu většina stejně kvalitního proteinu od Volacu je.

Delal jsi rozbor nebo je tp jenom uvaha?
Vim ze Ronnie pred lety nechal testovat nektere doplnky
A prave treba ty levnejsi dopadly lepe
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danis7


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reality napsal:
Protože bohužel ve světě některých podnikatelů to, že nakoupí část některého kvalitního proteinu od Volacu vůbec neznamená, že ve výsledném produktu většina stejně kvalitního proteinu od Volacu je.


To už se bavíme o podvodu. Jinak, chceš tím říct, že např. 4fitness nakoupí kvalitní CFMko, které potom naředí jinde koupeným méně kvalitním proteinem a vydává to ze VOLACe?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, můžu poprosit o tip na protein, který není moc sladký? Vše co jsem zkoušel bylo šílené
Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nekdo zkusenosti s timto proteinem? https://***.cz/whey-protein-cfm-80/

co znamena ze neni instatntni? To znamena ze je bez prichute? Protoze tam neni uvedena...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neinstantní znamená, že není jednoduše rozpustný. Instantní proteiny jsou takové, co prošly procesem instantizace a tedy dají se plus mínus rozpustit třeba zamíchání vidličkou ve vodě a v šejkru pak o to lépe, tzn. velmi velmi snadno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

petrseky napsal:
Ahoj, můžu poprosit o tip na protein, který není moc sladký? Vše co jsem zkoušel bylo šílené
Děkuji

Nevim co je pro tebe moc sladké, podle mě žádný protein tak nad 80% není moc sladký.

Ale pokud chceš něco kde opravdu není cukr, tak nějakou 90%+, pokud i bez sladidla, tak si kup čistý proteinový izolát.
(ale to asi nebude velká mňamka)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Neinstantní znamená, že není jednoduše rozpustný. Instantní proteiny jsou takové, co prošly procesem instantizace a tedy dají se plus mínus rozpustit třeba zamíchání vidličkou ve vodě a v šejkru pak o to lépe, tzn. velmi velmi snadno.



ok a jak takovy neinstantni protein rozpustim treba v mliku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
ok a jak takovy neinstantni protein rozpustim treba v mliku?


Když bude aspoň trochu z lepších, tak Ti bude ve výsledku stačit šejkr, jen to dá víc práce a tu a tam zbyde hrudka, to zvládneš. :) A v nouzi mixér.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tomasino


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2019 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nemá někdo zkušenost se značkou ***? Momentálně mi oslovila jejich zvýhodněná nabídka platící do zítřejšího odpoledne. Konkrétně by mi zajímala zkušenost s 100% Whey proteinem a případně s Tribulusem. Produkty nabízí velmi málo obchodů, jestli jsem se špatně nedíval, a recenzí či zkušeností je také pomálu. Díky za případné reakce.

--
edit, admin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2019 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám trochu pocit, že to je pokus o reklamu.

Každopádně kdyby ne, tak to je prostě značka, jakých se objevily v posledních letech desítky a desítky, lidi měli pocit, že jsou suplementy fajn business, tak si nechávají u skutečných výrobců dělat svoje značky, které jsou vesměs jedna jako druhá. Ty značky postupně hynou, popř. jejich prodejci po roce/dvou přepisují expiračky, jak jim to zůstává skladem, tak většina z nich dlouhého života mít nebude, každopádně cenově jsou úměrně tomu čím dál níže, což je pro zákazníka samozřejmě fajn. Láká-li Tě to, prostě vyzkoušej a máš to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Tomasino


PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2019 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O žádnou reklamu se nejednalo, jen když se na něco ptám, tak nepíšu jako buran ve stylu: "Značka xxx, zkušenosti? Dík". Jelikož jsem dlouho trh nesledoval a nikde o takových značkách moc nepíšou, tak jsem se zkusil zeptat zde. Nic víc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CFM Instant Whey 80 | Extrifit
Nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy!
1369 Kč
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
Whey Taste | Dex
Proteinový suplement tvořený z 95 % proteinovým syrovátkovým koncentrátem.
764 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PROTEINY III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 57, 58, 59  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: