PROTEINY III.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PROTEINY III.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> PROTEINY III.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 8:34 pm    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

noxhard napsal:
packa17 napsal:
No a jaký by jste tedy doporučili protein do dietě jedu teď sacharidové vlny místo tvarohu?


No, tvaroh obsahuje kasein, tak nahrazení jednoho druhým není logické..

Do diety si pokud chceš na noc - noční protein -mám dobrou zkušenost s tím, jak jsem psal výš, a nebo si kup vegetariánský protein (sojový, hrachový).

Ale logicky, pokud jedeš vlny, tak si to dokážeš přizpůsobit, ne?
Noční protein obsahuje kasein pane...jen pro informaci. Sojový ani hrachový protein nebrat!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
noxhard


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 8:36 pm    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

[quote="Deadlift"][quote="noxhard"][quote="packa17"]No a jaký by jste tedy doporučili protein do dietě jedu teď sacharidové vlny místo tvarohu?[/quote]

No, tvaroh obsahuje kasein, tak nahrazení jednoho druhým není logické..

Do diety si pokud chceš na noc - noční protein -mám dobrou zkušenost s tím, jak jsem psal výš, a nebo si kup vegetariánský protein (sojový, hrachový).

Ale logicky, pokud jedeš vlny, tak si to dokážeš přizpůsobit, ne?[/quote]Noční protein obsahuje kasein pane...jen pro informaci. Sojový ani hrachový protein nebrat![/quote]

No ano.Já nepsal, že je špatný, nebo že ho neobsahuje.
A sojový, hrachový je špatný proč?

A tvaroh obsahuje kasein pane...taky jen pro informaci.


Naposledy upravil noxhard dne so květen 31, 2014 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davesix


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co ty si za pošuka?
_________________
Never give up! Veni, vidi, vici.
Můj osobní log: http://forum.ronnie.cz/dave-s-log-aka-warrior-diet-t32106.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
noxhard


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Davesix napsal:
co ty si za pošuka?


Tvůj soused
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 8:49 pm    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

noxhard napsal:
Deadlift napsal:
noxhard napsal:
packa17 napsal:
No a jaký by jste tedy doporučili protein do dietě jedu teď sacharidové vlny místo tvarohu?


No, tvaroh obsahuje kasein, tak nahrazení jednoho druhým není logické..

Do diety si pokud chceš na noc - noční protein -mám dobrou zkušenost s tím, jak jsem psal výš, a nebo si kup vegetariánský protein (sojový, hrachový).

Ale logicky, pokud jedeš vlny, tak si to dokážeš přizpůsobit, ne?
Noční protein obsahuje kasein pane...jen pro informaci. Sojový ani hrachový protein nebrat!


No ano.Já nepsal, že je špatný, nebo že ho neobsahuje.
A sojový, hrachový je špatný proč?

A tvaroh obsahuje kasein pane...taky jen pro informaci.


Proboha- ty srovnáváš kasein jako zdroj bílkoviny v tvarohu a v nočním proteinu? Víš jaký je rozdíl v kaseinu v tvarohu, např. kaseinátem sodným a třeba longem s micelárnám kaseinem??? Pokud mi odpovíš na tuto otázku nějak rozumně, budu velmi rád.


a nahoře vpravo máš u příspěvků tlačítko quote- tak ho používej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
packa17


PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 10:14 pm    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

Jde mi o to,že když se najím třeba v 7-8h večer masem se zeleninou tak okolo 22-23h mám už hlad a jdu spát takže si buď dávám tvaroh s trochou izolátu nebo těd mám miceralní casein ale už jsem to vyřešila dávám méně vody udělám si z toho puding,který dámám do lednice onoto pěkně zhuhně a je to ňamka jinak mám Night 80 Protein od vision ale ráda bych si pak koupila nějaký micerální casein velké balení nebo vícesložku na noc? díky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 7:43 am    Předmět: Re: Micellar casein Odpovědět s citátem

packa17 napsal:
Jde mi o to,že když se najím třeba v 7-8h večer masem se zeleninou tak okolo 22-23h mám už hlad a jdu spát takže si buď dávám tvaroh s trochou izolátu nebo těd mám miceralní casein ale už jsem to vyřešila dávám méně vody udělám si z toho puding,který dámám do lednice onoto pěkně zhuhně a je to ňamka jinak mám Night 80 Protein od vision ale ráda bych si pak koupila nějaký micerální casein velké balení nebo vícesložku na noc? díky moc


Já mám teď taky dietu a jedu sach. vlny a na noc před spaním dávám micelární kasein. Tuk jde dolů a svalstvo drží, tak zřejmě jedu dobře :-). V pm ti pošlu značku, která mě perfektně sedí i v předsoutěžní dietě.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blikk


PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chci se vás zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s těma příchutěma, co se přidávají třeba do neochucených proteinů, tvarohů apod.

Jde o to, že jsem vyzkoušel různé příchutě, které se dají koupit např. u jedné nejmenované firmy tady v Brně (kupoval bych u Ronnie, ale v nabídce nic podobného nemá...). Jde mi o to, že jsem měl různé ty tablety, které jsou super, ale chtěl jsem vyzkoušet i jiné a například čokoláda se dělá pouze ve formě prášku.
No a můj dotaz je právě na to dávkování. Máte někdo zkušenost kolik tak toho dávat do jakého množství? Poprvé to bylo skoro bez chuti a teď zas pro změnu to bylo sladký jak cumel... u té tablety dávám většinou 1 tabletu na 30g proteinu v 250 ml vody, u tvarohu dávám 1 až 1.5 tablety třeba do 250g vaničky apod. ale u toho prášku je to těžký odhadnout...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Criss


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, z redakce ronnie mi na to bohužel neodpověděli, ale všimla jsem si, že se tu někteří z vás hodně vyznají.. Dokázal by mi někdo říct, jestli obecně vzato, obsahují více laktózy syrovátkové proteiny nebo micelární kasein?

Děkuji :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Criss napsal:
Ahoj, z redakce ronnie mi na to bohužel neodpověděli, ale všimla jsem si, že se tu někteří z vás hodně vyznají.. Dokázal by mi někdo říct, jestli obecně vzato, obsahují více laktózy syrovátkové proteiny nebo micelární kasein?

Děkuji :)


Micelární kasein má cca 7 %.

Kvalitní CFM WPC (koncentrát) cca 4-5 %.
Kvalitní CFM WPI (isolát) cca 2-3 %.

Mimochodem, pokud nějaký výrobce prodává třeba WPI isolát a na etiketě je napsáno něco jako "sacharidy ....... 0,5 g", je to naprostý nesmysl, protože už jen ta laktóza (=sacharidy) tam dělá mnou zmíněná 2-3 % a to nemluvím o látkách přidaných pro ochucení (třeba kakao, které má cca 50 % sacharidů a tím pádem vzhledem k jeho zastoupení zase o cca 1 - 2 % podíl sacharidů ve výsledném produktu zvedne). Nedávno jsem viděl nějaké povídání na YouTube, kde jeden izolát vyzdvihovali do nebe, protože "má tak málo sacharidů" - ale nemá, je to jen nepravda na etiketě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Arnoldisnumerouno


PříspěvekZaslal: út červen 03, 2014 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CFM Instant Whey 80 příchuť Vanilka

Rozpustnost - 10/10
Pěnivost - Žádná, protein abolutně krásně nadýchaný!
Chuť - 11/10! Ta chuť uchvátila!!

Kdybych se měl rozhodnout v jaké příchuti tenhle protein koupit tak zatím u mě vede Vanilka! Zkoušel už jsem Cookies, čokoládu, banán a vanilka zatím vede! Ještě mám Borůvku tak vyzkouším a dám vědět! Ale tohle byl snad nejlepší protein co jsem zatím měl!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupujete někdo tyto proteiny bez příchuti? ..viz odkaz níže
***
..mě zaráží cena, je to protein jako každý jiný jako třeba od Extrifitu, Nutrendu a podovných výrobců? Je mi jasné, že tam budou nějáké složky chybět, ale byla by to špatná investice?

--
Edit, viz pravidla fóra.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stejné to není, je to obyčejný koncentrát, ne CFM. Bude to mít více laktózy a nižší využitelnost. Není instatní. Jinak to bude "nijak" chutnat a bude to po rozpuštění (v šejkru) velmi vodové (ve smyslu řídké). Jako nouzové řešení, pokud řešíš úplně každou korunu, to krátkodobě použitelné je. Dlouhodobě si myslím, že ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Mravenec1


PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju moc, tohle jsem chtěl.
Dam si pozor na pravidla.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dano1010


PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2014 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ktorý by ste odporučili do diety ?:
PRO-T-FUSION od PHP Edge
Vitalmax PROTEIN CFM 82 instant
Nutrend Whey Core 100

Poprípade napíšte nejaký v takej cene.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CFM Instant Whey 80 | Extrifit
Nejkvalitnější CFM protein s přírodními trávicími enzymy!
699 Kč
Ultra Speed 80 Fair Power ® + šejkr ZDARMA! | Survival
Volba pro nejnáročnější. Složení bez kompromisů, skvělá chuť!
1399 Kč
Whey Taste | Dex
Proteinový suplement tvořený z 95 % proteinovým syrovátkovým koncentrátem.
764 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PROTEINY III. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: