Rady do zacatku se vzdycky hodi



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rady do zacatku se vzdycky hodi  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Rady do zacatku se vzdycky hodi
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thesajlem


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 9:46 pm    Předmět: Rady do zacatku se vzdycky hodi Odpovědět s citátem

Zdravim,

je mi 20 let, mam 198 cm a 88 kilo ~~

kdysi jsem delal atletiku (behy), ale kdyz jsem sel na stredni, tak jsem prestal delat vetsinu sportovnich aktivit (na kole jezdim porad, ale to je sakra malo) a preorientoval jsem se na pocitace - hry, grafika, hudba.

-> no a jelikoz vsichni vime, ze kdyz clovek vetsinu dne sedi a cumi do blbe obrazovky, tak toho moc dobreho pro sve telo nedela a s postupem casu jsem ztratil fyzicku - nejsem tlusty celkove (snad kvuli genetickym dispozicim), ale na par partiich zacinam kynout - bricho, zadni cast tela. Proste mi dela problem ubehnout vic nez dva kilometry sviznym tempem, a o sile ani nemluve, poradnych kliku neudelam ani 10... cely vycet by byl na dlouho a jelikoz jsem si rekl dost, tak s tim chcu neco udelat, nadobro.

Jinak zivotospravu mam taky mizernou - od stredni nejsem zvykly snidat, obedy obcas a dohanim to odpoledne, popripade vecer. Hodne sladkeho a minimum ovoce / zeleniny /, no proste vseho zdraveho.

takze jsem sem prisel pozadat o par dobrych rad, jak zacit, co delat, ceho se vyvarovat...

jidelnicek uz menim - zacinam u toho, ze mam 5 krat denne normalni jidla a ne same kolace, pizzy atd...

predem diky za vsechny vase komentare, pripominky a rady
ps: v posilovne jsem nikdy nebyl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merrao


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžře to znít ironicky, nicméně to se týče cvičení, začínej na svém maximu:)
Pokud dáš deset kliků, dáš deset.. udělej 3x10 a máš to:)

Bylo by dobré se poohlednou po nějakém full body, nebo pokud nechodíš do posilovny, najít si cviky s vlastní vahou (výpady, dřepy, kliky, břicho, upažování s petlahvemi atdatd...)

Důležitá je samozřejmě také strava. O té se však dočteš mnoho. Jen tu po nikom nechtěj jídelníček:)
Zdravé jídelníčky můžeš nalézt na různých stránkách, ale zkus se také dočíst něco o různých potravinách.
Pokud umíš anglicky, doporučuji bodyrock.tv (ale některé věci co "zakazují" nejsou zas tak zlé.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rady do zacatku se vzdycky hodi
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: