|
|
|
| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Autor |
Zpráva |
ripperr

|
Zaslal: st červen 01, 2011 7:06 pm Předmět: |
|
|
1.6.2011
2.tréning 1.week
Drep
5x5 145kg
Bench
5x6 90kg
MT
5x5 155kg
Trici kladka
3x12 30kg
Brucho
3x10
včera 2,5h futbal a dnes totálne rozbitý. kríže, zadné a vnútorné šlachy na stehnách- dosť som ich cítil a mierna svalovka na gluteus. rozmýšlal som či dám dnešný tréning ale prekvapivo to bolo dobré, lepšie ako minule. za 55min aj s prezliekaním a rozcvičkou zvládnutý tréning:)
|
|
| nahoru |
|
 |
| |  |
ripperr

|
Zaslal: pá červen 03, 2011 5:14 pm Předmět: |
|
|
3.6.2011
3.tréning 1.week
Drepy
7x5 145kg
Bench
6x6 90kg
MT
7x5 155kg
Tlak ramená v stoji za hlavu VČ
12x40kg
10x50kg
10x60kg
Kladka na hrudník
10x65kg
10x75kg
10x85kg
Zadné ramná
3x10
Brucho
3x15
bolo to dobré ale vyčerpávajúce. únava sa začne prejavovať pri MT, ale to je kvôli kondícii. cítim sa fajn. máme 1.week za sebou:)
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: ne červen 05, 2011 3:42 pm Předmět: |
|
|
5.6.2011
1.tréning 2.week
Drepy
5x5 150kg
Bench
7x6 95kg
Rozpažky JR
3x10 15kg
Hrazda
3x8
MT
5x5 160kg
Bicák EZ
2x10 40kg
Brucho
4x10
tak musel som presunúť tréning o deň skôr - pondelok a utorok nemám možnosť sa dostať do posilky. najviac unavený je spodný chrbát, teraz mám do stredy oddych a rege. inak zatiaľ sa cítim fajn a tréning ma baví. uvidíme po 3. a 4.týždni:)
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: st červen 08, 2011 5:27 pm Předmět: |
|
|
8.6.2011
2.tréning 2.week
Drepy
6x5 150kg
Bench
6x6 95kg
Peck deck
3x10 40kg
MT
5x5 160kg
Trici lano
3x15
Brucho
3x10
tak iba priemer, nebolo to ono..ale zase do 1h odcvičené aj s rozcvičkou. tempo pekelné, kondícia sa zlepšuje. najviac únavné a ťažšie rozdýchavám to sú MT, drepy sú kondične pre mňa lahšie.
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: pá červen 10, 2011 5:51 pm Předmět: |
|
|
10.6.2011
3.tréning 2.week
Drepy
5x5 150kg
Bench
5x6 95kg
MT
6x5 160kg
MP ramená
3x10 50kg
Kladka na hrudník
12x55kg
2x12 60kg
Rotátory+brucho
3x10-15
tak dnes pred tréningom doobeda ,,prechádzka lesom,, cca 20km členitým terénom (občasné vyvýšenie cca 20st.) s 15kg batohom. no bolo to náročné, neveril som, že dám dnešný tréning. kondične som dostal poriadny záhul. občas som funel ako lokomotíva. tréning pravdupovediac pocitovo asi najlahší zo všetkých doterajších. dúfam, že sa to zajtra neprevalí a budem moc v nedeľu začať 3.week.
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: ne červen 12, 2011 1:54 pm Předmět: |
|
|
12.6.2011
1.tréning 3.week
Drepy
7x5 155kg
Bench
7x6 100kg
Peck-deck
2x10
2x15
MT
5x5 165kg
Bicák EZ+Kladka tricák
2x10 45kg + 2x15 35kg
Brucho
4x10
včera len 2plnohodnotné jedlá a to ráno a večer+cca len 1l vody, čo som sa snažil dobehnúť večer. proste nebolo času a hlavne kde sa najesť. mal som obavy ako dopadne dnešný tréning. drepy na začiatku celkom fajn. bench - neviem precítiť-len to tlačím ale žiadne prsné svaly necítim, pričom sa snažím meniť a nájsť tú správnu šírku úchopu-nebaví ma to. potom prišli na rad mrtvoly a to bolo hrúza, mal som v ústach pocit po niečom sladkom (dzúš,niečo proste sladké) to ma sprevádzalo už do konca tréningu. cítil som miernu únavu a tú chuť po sladkom. takže tu sa prejavila myslím, včerajšia mizerná strava a pocit bez energie. no čo už, dnes sa to pokúsim dobehnúť. dnes mám chuť na home made burgery, takže šup a ide sa do obchodu kúpiť mletú hovedzinu:).
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: st červen 15, 2011 6:01 pm Předmět: |
|
|
15.6.2011
2.tréning 3.week
Drepy
5x5 155kg
Bench
6x6 100kg
MT
5x5 165kg
Face pulls + brucho
3x12 + 3x10
všetko zbúchané za 45min. na tréning som došiel tak, že som odjazdil cca 300km a bolo to utahané, ani 300mg coffeinu nepomohlo. ospalý a bez energie.
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: ne červen 19, 2011 8:33 am Předmět: |
|
|
17.6.2011
3.tréning 3.week
Drepy
6x5 155kg
Bench
5x6 100kg
Military v stoji pred a za hlavu
4x8 50kg
Veslovanie
3x12 55,65,75kg
Trici+bici
3x12
Brucho
4x10
troška pocitujem úpon kvadricepsu na pravej nohe pri kolene, a bench opať bezduché mávanie-hádzanie s činkou, proste ma teraz bench nebaví  a tak sa mi nechcelo ani mrtvoly cvičiť. proste neustále to píšem a zatiaľ žiadna zmena - tj. slabé ramená  ...vynechám bench a budem cvičiť hlavne variácie tlakov na ramená a úzky bench, na prsia jednoručky prípadne bradlá.
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: ne červen 19, 2011 11:43 am Předmět: |
|
|
19.6.2011
Tlak za hlave v sede VČ
10x50kg
6x60kg
6x65kg
6x70kg
Trapézy VČ
12x100kg
2x12 130kg
2x12 160kg
Úzky bench - nohy na lavičke
10x60kg
10x80kg
6x90kg
6x100kg
Predpažovanie
3x6-10 10-16kg
Fran.tlak VČ
12x40kg
2x12 42kg
Rotátory
3x15
Brucho
4x10
takže pri rozcvičke som cítil trocha ten úpon a tým pádom drepy som vynechal a zameral sa skor na doplnkové cviky. po tréningu som sa cítil fajn. postupne budem pridávať. cca na 10dní úplne vynechám drepy a tahy a uvidíme čo s úponom.
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: út červen 21, 2011 5:26 pm Předmět: |
|
|
21.6.2011
Hrazda
3x8
Príťahy VČ
10x100kg
8x110kg
2x8 120kg
6x130kg
6x140kg
Kladka na hrudník dlane k sebe
3x12 60kg
Príťahy s oporou hrudníka
3x12 65-75kg
Zakopávanie
12x25kg
8x35kg
6x40kg
6x50kg
Predklony VČ
10x60kg
2x8 90kg
Bicák EZ
10x25kg
3x8 45kg
Kladka bicák
35x
Brucho
5x8-15
dneska to bolo v celku dosť fajnovka:)...buď od soboty alebo od pondelka rozbehnem niejaký miniciklus...zatiaľ rozmýšlam ako to poskladám.
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: čt červen 23, 2011 4:44 pm Předmět: |
|
|
23.6.2011
Bench
3x115kg
3x130kg
3x140kg
3x142,5kg PR
5x130kg
Rozpažky
4x10-15
Šikmý JR bench
3x8 32kg
Peck deck
3x12
MP tlak ramená pred hlavu
10x50kg
8x60kg
2x6 70kg
Extenzia JR + upažovnie v predklone
3x10 32kg + 3x12 12kg
Kladka trici + Scott
3x15 + 3x20
Lýtka
4x10-12
dnes to bola rýchlovka.. bench prekvapivo fajn, pauzy krátke niekde len 20s a max 60s. po tréningu nával endorfínov
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: so červen 25, 2011 11:22 am Předmět: |
|
|
25.6.2011
MT
190kg
230kg
250kg
Rum.MT
10x100kg
2x8 110kg
Trapéz VČ
10x110kg
10x130kg
4x10 150kg
Zakopávanie
8x30kg
8x35kg
3x6 40kg
6x35kg
6x30kg
12x20kg
Brucho
10x8-12
na tréning som išiel totálne nasratý, takže oničom...myšlienky niekde úplne inde..akurát brucho, to bolo fajn..časovo len hodku som mal na cvičenie, tak preto také šmrdlanie.. nemal som ísť vobec na dnešný tréning.. nabudúce to bude lepšie..
|
|
| nahoru |
|
 |
Tom.K.

|
Zaslal: so červen 25, 2011 12:38 pm Předmět: |
|
|
ahoj, kolik jsi šel opakování u té mrtvoly? _________________ I love Bůček!
|
|
| nahoru |
|
 |
ripperr

|
Zaslal: so červen 25, 2011 1:12 pm Předmět: |
|
|
dnes iba jedničky...nebola nálada,ani chuť....chcel som skúsiť ako som cca natom silovo...maxka je teraz myslím okolo 260kg, čo je bieda... skúsim to teraz riadne vyšperkovať ala andy bolton..
|
|
| nahoru |
|
 |
Tom.K.

|
Zaslal: so červen 25, 2011 1:15 pm Předmět: |
|
|
i tak super. Co já bych za to dal. Doufam, že to zas doženu. _________________ I love Bůček!
|
|
| nahoru |
|
 |
| |
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Populární značky:
|