Run / Gym


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 138, 139, 140  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Run / Gym  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Run / Gym
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: so leden 02, 2021 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je neskutečná dávka kilometrů. I na kolo to není vůbec špatný, na běh tj mimo schopnosti mé představivosti 😀
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so leden 02, 2021 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
To je neskutečná dávka kilometrů. I na kolo to není vůbec špatný, na běh tj mimo schopnosti mé představivosti 😀


Proste beh, pulmaraton uplne kazdej den )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2021 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Malej report.
Stale beham, kazdej den, a posiluju ob den. JJ domaci posilka se ted vazne vyplati.
Poslednich cca 8 dni beh jen na pasu, protoze do snehu a ledu se me nechce, nepokladam to za efektivni beh.
Minulou sobotu a nedeli jsem si dal neco extra, 50km a 50km v tempu 04:55. :) Proste male ultracky na pase.

Chudak je z toho celej rozviklanej a rozvrzanej. Pasy v hodnote co mam ja, do 15k na to asi nejsou staveny.
Mozna by ze me mohl byt tester bezecky pasu )

Ted v sobotu mam jet na maraton, ale vidim to max na 50:50. Pocital jsem totiz, ze nepojedu, kvuli praci a zime, nakonec se oboji otocilo a urcite bych nebezel ty 50ky, boli me z toho stehno.

Aktualni BW cca 83, stale to tlacim dolu co to jde, manzelka uz si docela stezuje ze jsem vychrtlina a couhaj ze me kosti ) Ale kdyz ono se pak beha tak lehce..

Sportu zdar a endorfinum zvlaste )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2021 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je solidni sadomasochismus 50km na pase
Sledujes u toho aspon tv?

Takze vahu furt tlacis dolu tak, ze behas ty tvoje megadavky pri minimalnin prijmu jo?
Kuva z tebe fakt musi kapat olej to snad neni mozne..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2021 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nejak, proste se snazim jist co nejmin, obzvlast co nejmin sacha. A kdyz uz tak at je v nich co nejmin cukru. Po dlouhe dobe jsem zaradil z5 ovesne vlocky (dam do misky, zaleju mlekem a pres noc v lednici, pak mikrovlnka). A zacal jsem si varit fazole s ryzou, vlastne je jim kazdej den. Vecer pred spanim si vecinou dopreju nejakou sladkost, protoze uz se mnou sijou certi z toho nedostaku cukru, na vsechy doma sem neprijemnej a ani bych neusnul. )

Samozrejme u toho koukam na filmy nebo na youtube )

U tech 50tek to bylo :
Černý jestřáb sestřelen
Con Air
300: Vzestup říše
Aeon Flux
Lola běží o život

Obe 50ky meli uplne shodne udaje, hodinky pouzivam jen na mereni tepu, ostatni udaje doplnim z pasu manualne.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: st únor 17, 2021 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele nejmenujes ty se nahodou Forest? To je jak scifi si tohle prestavit, ja jako celozivotni nebehavec (nejvic ve 13cti na fotbal. soustredeni 10 km denne a ani ne najednou) tohle nechapu Fakt respekt!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st březen 03, 2021 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Raz som musel odbehnut 26km na pase a bolo to
Pas im mozes pred uplynutim zaruky vratit, ze je to kram a ze chces nieco solidnejsie na vymenu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st březen 03, 2021 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel nemoc a pauza.
Podle me to neni covidak, ale ruku do ohne bych za to nedal.
Zacalo to uz v nedeli pred tydnem a pul, takovej tlak v hlave a tresteni makovice. Dalsi den jsem dokonce vynechal beh i posilku, ale v utery uz se citil lip. Par dnu to pak bylo lepsi, ale vcera i dneska uz zase vynechavam behani, a to je uz co rict. Kdyz se chci poradne z hluboka nadechnout, tak me to donuti kaslat, jako by neco zavazelo pod hrudni kosti. A celkove mam pocit vetsi unavy a rozlamanosti. Nezbyva nez cekat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so březen 27, 2021 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cim dal tim vic, to vypada, ze to na zacatku mesice prece jen byl covidak, slabej, ale prece.
Sila padla o dalsich nekolik kg na cince a hlavne behani porad drhne, hlavne tepovka je porad vysoka v porovnani pred tim. K tomu obcas pichani a bolest u zeber, to fakt pred tim nebylo.

Nejake blbnuti, aneb, prej druha miza 40nika )

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so březen 27, 2021 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiez luxus, sa mozem ist hanbit s plague hole. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ty seš neskutečně vychrtlej... ale forma parádní! pořád je to takový nezvyk... budu si muset dohledat v logu nějaké starší fotky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ka_kamila


PříspěvekZaslal: po březen 29, 2021 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem se po letech zas kvůli někomu přihlásila... Samozřejmě brada dolů, ale zmiňuješ minimální dávky kalorií a sacharidů, máš někde prosím nějaký aktuální přehled/jídelníček? Koukla jsem na posledních několik stránek a několik prvních z r. 2012 ( ). Ono ti teď v podstatě ani moc času na to jídlo nezbývá... Abys to nechápal špatně, mně se ta myšlenka líbí... A vychrtlej mi teda nepřijdeš... Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2021 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, ja tu nebyl mesic )
Vyjmecne povedene behy postuji na facebook do skupiny bezci a k sobe.

Oproti 118kg co jsem mel bezne pred 2 lety, tak asi vychrtlej jsem, ale tady se to bere dost z jineho pohledu nez mezi bezci )
Mam 184 cm a asi 83 kg, po extremnim behu mam i pod 80, vecer po zranici naopak i 85. Klidne bych jeste shodil, ale uz to moc nejde, cca pred rokem jsem byl na inbody a prej jen 7% tuku, takze neni co hubnout, mimo svalu, ktere ale cvicenim asi snad udrzuju. Takze status q.

Jidelnicek mam proste svuj. Jim co nejmin a planuju jen 3 jidla denne, nekdy to dodrzim, nekdy mezi tim neco slupnu, nekdy treba jen 2 jidla. Ono po behu moc chut neni, a 2h pred take nemuzu, takze ve vysledku to da treba 5-6h kdy proste nejim.
Rano temer vzdy 2-3 celozrny platky chleba (lidl) s 3 vajickama na tvrdo, nebo syrem, nebo sardinkama. Skoro kazdej den mam jako jedno jidlo fazole nebo cocku s ryzou, bez niceho dalsiho a s co nejmin soli a koreni. Vecer napr. tvaroh s pudinkem a kukuricnyma lupinkama.
Casto se vazim, protoze to proste chci kontrolovat a u behu poznam kazde 1-2kg. Kdyz mam min nez normal tak si dam klidne zmrzku, nebo pecivo, ktere beru jako junk.
Kdyz mam moc, nemam problem vydrzet treba pul den a vic jen na piti, a pak to hlavne nedozrat vecer.

V dubnu jsem dal poradnej objem, 728 km, ale skoro 1/3 byla na pasu, jinak to neslo.

Mega povedene ultra z ctvrtka. 60km pod 5h pod tempo 5min/km. Pokousel jsem se o to vazne asi 4x za posledni 2 mesicem takze to fakt nebylo jen tak.
Pak jsem sice po prijezdu domu byl skoro 20 min na hranici mdlob z dehydratace, odsoleni a nedostaku sacharidu, ale stalo to za to ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2022 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žiješ?:D
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2022 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Žiješ?:D

Nazdar, ale jo.
Porad kazdej den beh aspon 16km, dlouhodobej prumer 20 denne. Hodne vyjmecne vynecham.
Posilka domaci ob den, ale casto ji zkratim nebo posunu na dalsi den.
Celkove ale nic moc, asi to s behanim prehanim.
Stehna boli uplne porad, sedet muzu jen na mekkym, v aute me boli stehno/hyzde uz po par km.
Boj s vahovkou, 85kg (184cm), mel bych mit do 83kg. Mam takovej limit, max 85 komplet oblecenej a obutej na beh, a to i v zimnim.
Ale, sportu zdar ))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Run / Gym Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 138, 139, 140  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: