Rychlé jídlo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rychlé jídlo  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Rychlé jídlo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jakub.M


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně sohlasim s hovniválem, příjde mi blbost jíst tedle odpad jako jsou sladkosti, bůčky, utopenci a podobný věci. Jednou za týden OK, to si rád dám pizzu nebo něco takovýho. Ale přes týden nemám nejmenší potřebu do sebe rvát něco sladkýho. Spousta lidí mi ted rve do hlavy myšlenku že mám v objemu jíst denně 400g nutely a podobný sračky, jenže na to jim seru, oni to řikaj jen proto že sami nevydržej jet celej tejden jen na mase s rýží a zeleninou. Hold závist je svině
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub.M napsal:
Osobně sohlasim s hovniválem, příjde mi blbost jíst tedle odpad jako jsou sladkosti, bůčky, utopenci a podobný věci. Jednou za týden OK, to si rád dám pizzu nebo něco takovýho. Ale přes týden nemám nejmenší potřebu do sebe rvát něco sladkýho. Spousta lidí mi ted rve do hlavy myšlenku že mám v objemu jíst denně 400g nutely a podobný sračky, jenže na to jim seru, oni to řikaj jen proto že sami nevydržej jet celej tejden jen na mase s rýží a zeleninou. Hold závist je svině


Presne tak a navic pokud ty jidla cloveku ani nijak nechybi a nema na ne chut, tak proc je jist. Ja jsme je uz pred mnoha lety vypustil z jidelnicku a za tu dobu jsem dostal tak maximalne 2x chut na nejakou cokoladu nebo neco podobnyho.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Hovnivale ve spouste veci s tebou souhlasim, ale co se tyka stravy, tak jsi strasne zaujaty a mozna ti to uz trochu vazne leze na mozek. Uvedom si, ze 90% lidi tady jsou obycejni lidi, co si zajdou do posilovny, kterym staci prumerny pestry jidelnicek a ne soutezni kulturiste, co musi zrat maso na vode a nesolenou natural ryzi.


Přesně tak hovnivale...zdá se mi, že už nějak moc čteš rady profíků Myslím, že je spousta lidí, který baví cvičit a jíst podle toho, na druhou stranu, proč by si nemohli dát co jim chutná nebo si zajít s kámošema na pivo a dát si tam utopence, brambůrky atd. ? Každej nežije jenom tím, že dneska dal 200kg na bench a povečeřel kuře s rýží...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

napr. draper chytre resi takove ty chutě proteinovym praskem , taky neni spatne nakoupit si nejake proteinove tycinky , ja v tom s hovnivalem souhlasim , kdyz uz si clovek vybere tu posilovnu tak proste se vsim vsudy a patri k tomu i to celodenni jidlo , tak samo jak jdu na trenink fotbalu tak tam nebeham jen tak napul , nekopu jen tak napul apod. , v tom je ta smula , ze delat cviceni naplno je prace na cely den a nikdy to nekonci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mufsupermuf


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas, kdo chce přibirat, je v objemu, tak to do sebe proste musi prat pravidelne,minimalne pro pokoj v duši že pro to děla maximum.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drapere máš pravdu, já už čokoládu a podobný věci neměl, ani nepamatuju. Když se mě někdo zeptá, jestli bych si dal čokoládu kdybych mohl, jestli mám občas na něco sladkýho chut, odpovídám jim že nemám nejmenší chut si něco takovýho dávat, že mi to nic neříká, a oni akorát nechápou jak je to možný že mi nechutná třeba takovej bůček a koukaj na mě jak na mimozemštana

mufsupermuf, né jen když je v objemu, ale pořád. Ale to už je na konkrétnim člověku jak se k tomu postaví, jestli bude jíst párky nebo pořádný jídlo, někdo cvičí jentak kondičně, a naopak pak jsou tu lidi kteří tomu chtěj dát celej život.

JInak k tomu rychlými jídlu, v kufru mám menší krabičku s proteinem a gainerem, vodou v petce a šejkrem, pro nejnutnější případy. Jinak v nouzovym případě v krámě bych asi šel do nákejch racio/celozrný bagety s bud tim tvarohem/cottage/eidam. Nic jinýho mě ted jinak nenapadá
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo kdyz je clovek v objemu a klidne muze zrat jen rejzu a maso a stejne nema chute na sladke, protoze ma dostatek sacharidu atd.. Ale jak ten prijem clovek stahne, tak by zral aj to na co v objemu nema vubec pomysleni :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To si fakt nedáte čokoládu? zmrzlinu? pizzu? smažák? obalovanej řízek s bramborovou kaší? Hrozná představa, fuj :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jakub.M


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
To si fakt nedáte čokoládu? zmrzlinu? pizzu? smažák? obalovanej řízek s bramborovou kaší? Hrozná představa, fuj :)

ne ledatak tu pizzu jednou za dva týdny třeba, ale jinak vůbec
_________________
"Pocit napumpovaných svalů považuji za lepší zážitek, než je sex se ženskou".. Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peca


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nezdrave veci jsou u nekoho potreba i v diete a casto kdyz jsem zkousel zrat tyden ryzi a jednou tydne si dat neco nezdravyho nezbylo na me po mesici vubec nic i kdyz drzim dietu,musim jist nekolikrat tydne smazaky,hranolky,piskoty,tatranky minimalne skoro "obden" :D pekne se to pak projevi na plnosti svalu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hovnival
(ban)


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ted dietim stylem so-ct 150-200g sacharidu a v patek koblihy, cela vejce s pecivem, tortilly s kurecima stehnama s dresingem atd. :) Chtel sem davat v ten patek jen jdno neydrave jidlo, ale to nejde sezrat 15 koblih a dalsi jidlo si dat kureci prso a 50g ryze :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
To si fakt nedáte čokoládu? zmrzlinu? pizzu? smažák? obalovanej řízek s bramborovou kaší? Hrozná představa, fuj :)

Pizzu a smažák ne.
Čokoládu tak jednou za měíc. Obalovanej řízek a bramborovou kaši - jeden den, celej den - je to jedno z mejch top jídel =)
Zmrzlinu dávám většinou po fotbale, když mám hlad ještě po normálním jídle :D
nahoru
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hovnival napsal:
ja ted dietim stylem so-ct 150-200g sacharidu a v patek koblihy, cela vejce s pecivem, tortilly s kurecima stehnama s dresingem atd. :) Chtel sem davat v ten patek jen jdno neydrave jidlo, ale to nejde sezrat 15 koblih a dalsi jidlo si dat kureci prso a 50g ryze :))


A jak to jde tímhle stylem? Jak často máš aerobku?
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
To si fakt nedáte čokoládu? zmrzlinu? pizzu? smažák? obalovanej řízek s bramborovou kaší? Hrozná představa, fuj :)


Ne protoze mne to vubec nechybi. Ja treba uz davno nejim podle nejakch kulturistickych zasad, ale pouze tak, jak mne chutna.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)


Naposledy upravil Draper dne ne srpen 28, 2011 11:00 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

btw Ronnie jedl jedl vlastně jen... kuře, sladkej brambor, rejži, bílky a nějakej ten kukuřičnej něco.. a taky hodně barbecue sosu :D
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rychlé jídlo Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: