Sachvlny a problém


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sachvlny a problém  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Sachvlny a problém
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nickolaj


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 12:20 pm    Předmět: Sachvlny a problém Odpovědět s citátem

Dobrý den vzhledem k tomu že se to tu řešilo a byl bych rád za vaše názory na sachvlny a můj problém tak to píšu sem jinam nemám opravnění
pro začatek bych rád napsal, že měřím 176 cm a važím 77-78 kg. Před pul rokem jsem jel korte trening a nabral si svalovou hmotu váha byla 89 kg ale plno z toho byl taky tuk jedl jsem jak prase a k tomu ještě samotyp endomorf.
Po pul roce jsem nastoupil do prace a zhubl, dělám ve skladu 14tky6x tydně taháme tak do 10Kg bedny celej den.
Hubnutí se nedávno zastavilo bylo to i stravou ono když se vracíte pozdě večer domů hladoví tak jen tak s prazdným žaludkem jít spat je opruz.

Ve středu jsem nasadil sacharidové vlny poprvé v živote. 50,100,200,250,300,400,500

Na cvičení čas není fakt jen 1x tydně ale snažím se doma dělat cviky na břicho, kliky, shyby a mam tu i jednoručky.

50 vlnu jsem přežil dobře nebyl jsem ani unavenej dnes mám za sebou 4 den s 250 G sacharidu. Jinak dodrzjju 150 G bilkovin na den. Mám problém s tuky jím ryby v oleji a i smažené maso.

Mám problém prostě jak ty vlny dodržovat když pracuju intenzivně každej den Jím ráno když vstanu v 8, 12,16,20:00, a pak když dojdu domu.
A chci zeptat jestli je jedno kdy ty sachry přijmam např ted jsem došel dom chybělo mi 50G sacharidu do 250 tak jsem si dal 110G brambor a k tomu 120 G veprove kyty prirodní a kousek cibule. S tukama se do 30G nevlezu :- / Doplnky mam Termo syne spalovač Díky za rady a zkušenosti
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snaz se jist vice sachru rano a dopoledne a behem dne postupne omezovat a jist vice bilkovin. To cviceni 1x tydne neni idealni, takze se snaz maximalne vyuzit ty jednorucky, s tema jde procvicit krasne cele telo. A na ty tuky bacha, ryby v oleji, smazene, veprova kyta, to do vln moc nepatri. Ryby kupuj ve vlastni stave a maso predevsim kureci, hovezi, kruti delej na trose olivoveho oleje nebo to jde i bez oleje, samozrejme ne obalovane ve strouhance.
Ten spalovac ti je na co, kdyz poradne necvicis?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co bys rad teda slysel? Uvadis, ze :

- Nemuzes jist pravidelne (pritom se mi zda, ze pravidelne jis kazde 4 hodiny, coz je podle mne aj dostacujici, ikdyz ne idealni, ale dostacujici urcite)
- Jis ryby v oleji, veprovou kytu, smazeny maso ... co k tomu chces rict? tak ho nejez :))
- "nevejdu se do 30g tuku" -> vejdes kdyz budes chtit.
- "50,100,...,400,500" -> kratsi vlny se mi zdali efektivnejsi (osobne), a i dost ostatnich lidi to tady rikalo taky, ze se jim zdali lepsi.
- "na cviceni neni cas max. 1x tydne" -> co chces rict na todle?:) 1x tydne cvicit je malo, ale to vis sam :) takze bud s tim neco udelej nebo se s tim musis smirit :)
- spalovace ti pri spatne zivotosprave, jidelnicku, cviceni a treninku nepomuzou ... (ostatni oni nepomuzou ani tak, ale vyvolavat diskuzu tady nechci)
- "je jedno kdy jim sacharidy" -> neni to jedno, je velkej rozdil celej den hladovet a sezrat 500g sacharidu na noc a mit to rozdelene v celem dni. (ideal je mit k veceru min a min sachru, pri diete tedy)

Sedni si jeden vecer a popremyslej o zivote, to ti doporucuju ja, jakym zpusobem o chces zit :) a co je pro tebe dulezite a tomu se venuj (a tomu zivot uzpusob), pokud mas veci vic, najdi kompromis.

Nicmene posledni dobou proste vidim jak delniky stahavaj neustale z kuze 14ky, 16ky apod. rezimy ... ale jako 14ky 6x tydne je docela masakr ...
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Draper


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo redis, zase jsme se shodli a napsali jsme prakticky to same, jen s tim rozdilem, ze ty to mas 4x delsi nez ja
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nickolaj


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano máte pravdu dneska jsem volal a přecházím asi do jiné a normalní prace 8x5 směny.
Nakoupil jsem si hodne kurecího masa ( prsa ) a dělám je na teflonce k tomu tunaky ve vlastní stavě krutí šunka, vajíčka a co se sachru tyce tak tvaroh, piskoty, ryže a brambory.
Cvičení dám 4x tydně a vlny 50,100,150,200 stačilo by to při mé váze a vyšce? Spalovač doberu a kašlu na něj.
do tech 14:00 zkusim nahromadit sachry a zbytek pojedu na bilkoviny, tuky.
Bude to přijemná změna a snad se dočkám i vyrysovaného břicha. ta cihlova zed tam je vidět i přes 3 cm tuku ja to prostě musím sundat ! :) Každopadně díky borci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nestiik


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nickolaj napsal:
Nakoupil jsem si hodne kurecího masa ( prsa ) a dělám je na teflonce k tomu tunaky ve vlastní stavě krutí šunka, vajíčka a co se sachru tyce tak tvaroh, piskoty, ryže a brambory.


to je nějaký překlep, sachry z tvarohu ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud zere ty sladky ovocny tvarohy, tak tam je tech sachru vic jak bilkovin. Pokud to tak je, tak je to samozrejme spatne, protoze tohle nema v diete co delat. Stejne tak piskoty.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

500g sacharidu =//= 100g cukru v kaficku ...

500g sachru by melo byt 500g komplexnich :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
nestiik


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky si myslím, žeje blbost kupovat ty ochucené tvarohy, není nad čerstvý neochucený tvaroh namazaný na chleba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nestiik napsal:
taky si myslím, žeje blbost kupovat ty ochucené tvarohy, není nad čerstvý neochucený tvaroh namazaný na chleba


Ne každý je masochista
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nickolaj


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Normalní polotučny tvaroh 250 G balení tady na webu jsem četl že to má tak cca 16 G sachru nebo se pletu? Jinak samozrejme ze to neberu jako hlavní zdroj ale vyrovnavací :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nickolaj


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 12:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci tu spamovat chlapy, ale jaksi jsem nedostal odpověd na ..vlny 50,100,150,200 stačilo by to při mé váze a vyšce? nerad bych to jel zbytečně :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2011 12:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

minimální hranice je v normě, maximální si pak musíš upravit podle toho jak moc přibíráš po sacharidech, mám známého, který když jde přes 200sachrů (má 100kg) tak buď stagnuje nebo mu to vlny totálně kurví.

Tzn. je to individuální a musís zkoušet, a pokud nejsi ochoten tomu něco věnovat, pak to cenu nemá,)




Vanicka tvarohu ma 30g bilkovin a 10g sacharidu (1% tvaroh z kaufu) - 250g
Rozhodne s temito sacharidy nutno pocitat to ano, ale rozhodne to nejsou ty sachry, kterymi bych se ladoval stylem, ze z nich budes mit 90% prijmu. Vetsinu (tzn. skoro vsechny) sachry bys mel mit komplexni v sacharidovych vlnach.
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Nickolaj


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to jako se 100KG nesmí překročit 200G ? Já mám ten nejpomalejší metabolismus vůbec to abych jel 50,70,100,120,150 nebo nevím : ( Jedu druhej tyden vln a zhubl jsem na vaze jen 4 kg. V zrcadle jsem vicemene stejnej a ta pneumatika tam furt je včetne cecek : (. Už fakt nevím co dělám špatně dodružu ju to na pid přesně už jedu aji na 30G tuku denně max. Co CKD bez posilky šlo by to ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak zkus třeba 100-200-300 to jezdi vetsina lidi, co znam a vysledky maj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BCAA 4:1:1 Ultra Pure Tablets | Survival
Volné fermentované aminokyseliny BCAA v tabletové formě.
499 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sachvlny a problém Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: