shyby


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - shyby  Úvodní stránka -> Trénink -> shyby
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veľmi ma to nebavilo, chýbala mi tam hrazda, kliky a iné, len som si ho pozrel. Určite si si ani Ty neodcvičil P90X a hodnotíš ho tiež.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz uz je tu tema o shybech tak se zeptam jakej je rozdil v sirce uchopu (nadhmat) :
uchop na sirku ramen - uchop o neco sirsi nez ramena - uchop hodne nasiroko
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jožko.mrkvička napsal:
Veľmi ma to nebavilo, chýbala mi tam hrazda, kliky a iné, len som si ho pozrel. Určite si si ani Ty neodcvičil P90X a hodnotíš ho tiež.


Nehodnotím. Jen jsem sdílel článek od Staleyho ;)

@ALKAPONE: Žádnej mega zásadní. Pro zdraví ramen doporučuju většinu času cvičit s úchopem o něco víc než na šířku ramen + střídat nadhmat/podhmat. Nejideálnější je cvičit to na kruzích.
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ALKAPONE


PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ZeleznaKoule napsal:
jožko.mrkvička napsal:
Veľmi ma to nebavilo, chýbala mi tam hrazda, kliky a iné, len som si ho pozrel. Určite si si ani Ty neodcvičil P90X a hodnotíš ho tiež.


Nehodnotím. Jen jsem sdílel článek od Staleyho ;)

@ALKAPONE: Žádnej mega zásadní. Pro zdraví ramen doporučuju většinu času cvičit s úchopem o něco víc než na šířku ramen + střídat nadhmat/podhmat. Nejideálnější je cvičit to na kruzích.


Diky
_________________
`Bolest, kterou cítíš dnes, bude síla, kterou pocítíš zítra…`
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

g3rtrud napsal:
Ja sa už niekoľko rokov snažím spraviť viac ako 10 zhybov. Skúšal som proste zhybovať častejšie tak ako píšete a nepomohlo to. Nefungovala ani tá metóda kde som si stanovil počet opakovaní na tréning. Vždy dokážem spraviť približne 5x5 a to je tak všetko.

Pred pár dňami som objednal podobné bandy ako tu lu.kubik2 dával link, ale našiel som o dosť lacnejšie:
http://www.ebay.com/itm/Crossfit-Resistance-Latex-Bands-Body-Training-Powerlifting-Pull-Up-Band-7-Levels-/121175447407?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item1c369e976f



Tak ty shyby dělej pořád a s jistou disciplínou...jeden týden 5x5, další 4x6, 5x6, 4x7, atd atd a není možné to neposouvat...hezky z prověšených ramen až po bradu, klidně pomaličku a sadisticky si vychutnávej jak už nemůžeš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEXCORE


PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prověšovat úplně do ramen při shybech je dobrý akorát tak dobrý na to aby si je zkurvil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me je tam jen malej kousicek mezi uplnym provesenim a tim provesenim do kteryho se to ma delat (nevim jak to vysvetlit ) ti co shybuji urcite budou vedet o cem mluvim
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě strašně pomohla aplikace na shyby Runtastic Pull-up https://play.google.com/store/apps/details?id=com.runtastic.android.pullup.lite&hl=cs .
Přes prázdniny jsem do posky kvůli dovoleným, cestování atd. nechodil a tak jsem jel jen shyby a kliky. Shyby dřív tak max 10opakování a pak další série strašně padaly dolů. Takto jsem měl jasně dané, kolik musím udělat a tak jsme podle toho jel. Skončil jsem u 16 a dá se říct, že i když to spadlo, žiju z toho doteď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DEXCORE napsal:
Prověšovat úplně do ramen při shybech je dobrý akorát tak dobrý na to aby si je zkurvil


Najdi dva rozdíly ;)

_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Správna technika je pekne popísaná aj v knihe Tréning väzňa. Alebo skús nejaké videá z crossfitu, tam robia zhyby v stovkách opakovaní naraz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud máte hrazdu doma nebo v práci od věci také není metoda Grease the groove
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Cmeni


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda vyvěšuju u shybů uplně a nikdy jsem s tim neměl jakýkoli problém. Nic z toho netahá, nebolí, nepálí.
Mně teda shyby přijdou dost blbuvzdorný, ani se na ně nerozcvičuju, jen párkrát zakroužim dynamicky ramenama a jdu na to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jožko.mrkvička napsal:
Správna technika je pekne popísaná aj v knihe Tréning väzňa. Alebo skús nejaké videá z crossfitu, tam robia zhyby v stovkách opakovaní naraz


a co ma crossfit spolocne so spravnou technikou
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
jožko.mrkvička napsal:
Správna technika je pekne popísaná aj v knihe Tréning väzňa. Alebo skús nejaké videá z crossfitu, tam robia zhyby v stovkách opakovaní naraz


a co ma crossfit spolocne so spravnou technikou

Tomu sa hovorí medzi právnikmi argument "ad absurdum" :-) Ale majú to prepracované, a pekne to aj vyzerá, keď sa na to pozeráš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jožko.mrkvička


PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Já teda vyvěšuju u shybů uplně a nikdy jsem s tim neměl jakýkoli problém. Nic z toho netahá, nebolí, nepálí.
Mně teda shyby přijdou dost blbuvzdorný, ani se na ně nerozcvičuju, jen párkrát zakroužim dynamicky ramenama a jdu na to.
To nerob, ramena treba poriadne rozhýbať. Takto som to aj ja robil, a ramená som si skoro oddr..al. Rozcvičenie je potrebné, a dôkladné zahriatie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - shyby Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: