Síla + svaly -> pauzy a selhání



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Síla + svaly -> pauzy a selhání  Úvodní stránka -> Trénink -> Síla + svaly -> pauzy a selhání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trenalos


PříspěvekZaslal: st květen 08, 2019 10:04 am    Předmět: Síla + svaly -> pauzy a selhání Odpovědět s citátem

Čau, můžete mi poradit ohledně tohoto problému ? Nejde mi jen o to nabírat svaly, ale nějak se posouvat i silově. 2 věci co mi nejsou úplně jasné

1.) Pokud chci aby mi rostly svaly, mělo by se jet do selhání, naopak pokud mi jde o silový nárůst tak co teda aspon já vím, síla se mi moc nezlepší pokud budu jezdit do selhání ... takže pokud mi jde o oboje, co je lepší ? Jezdit do maxima, nebo si nechávat nějaké ty opakování v záloze ? (např. 1-2 ?)

2.) A za druhé je pauza mezi sériemi. Popravdě nikdy jsem si pauzy neměřil/nepočítal, prostě jsem počkal než nebudu zadýchaný a rdy a jel jsem. Vím ale, že se doporučují středně delší pauzy pro růst (1-2 minuty) a delší pauzy pro sílu (3-5) minut, pokud mi jde opět o oboje, tak tady pokud se nepletu bude nejlepší počkat do úplného zotavení jako při klasickém silovém tréninku, je tak ? Možná se pletu, ale kdyžtak díky za rady ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Síla + svaly -> pauzy a selhání
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: