Strie.... pár otázek


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strie.... pár otázek  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Strie.... pár otázek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
keba


PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo je to ovlivněno geneticky.Oprav si prosím tu hrubku
_________________
Venca.v : Netusim, ale tusim ze sacharidy jsou cukry a cukr moc nezeru, jenom v cokoladovejch susenkach a tak, nebo s tim tvarohem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keba napsal:
jo je to ovlivněno geneticky.Oprav si prosím tu hrubku


překlep dík
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wescoast


PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kadd napsal:
spousta lidí nemá strie a přitom má i velké procento svalů. 7) Čím to je to geneticky?


Jsi si jistý? Všichni lidi co já znám, co cvičí nějakou dobu a je to na nich alespoň trošku znát, tak strie mají. Mají je i holky, když jim rychle vyrostou prsa. Musíš se s tím smířit. Ze začátku většinou rosteš rychle a tak se jich plno udělá a pak už pomůže asi jenom mazání, ale ne moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Roland SteelRaven


PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kadd napsal:
předem se omlouvám ale nedá mi to a musím se zeptat: 1 (jak vlastně vznikají strie?

Já měl za to že to vznika tehdy když svaly nebo i tuk rozte rychleji jak kůže. Popříkladě když se napumpujem a sval se roztahuje vic než kůže dovolí, tak popraská a vzniknou strie. Třeba když někdo rychle vyroste atd. 2)mylím se nebo ne?

3)pokud ne tak to se to nedá nějak hlídat ? 4)aby se tomu člověk vyhnul? Je mi jesný že samotná "léčba" či odstranění jsou složité a jestli vůbec možné, 5)ale co prevence? 6)Nechybí tělu nějaký aminokyseliny nebo vitaminý?

Jestli je to na předchozích stranách tak mě omluvte ale zrovna nejlíp se to nečte a rád bych také dostal odpovědi na tyhle konkrétní otázky.

ps- čísla jsou tam proto aby se spřehlednily odpovědi

Děkuji


strie rastu nedostatkom kolegenu v tele. kolagen je jeden z velkych zastupitelov. kolagen mi pomaha pri vyblednutiu. ked sa v lete opalim, nebude to vidiet. ale ked si prejdem prstami po pokozke kde su strie, vzdy ich budem citit.
laser je ucinny, ale financne narocny.
_________________
How many friends can you trust with your life?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Stone


PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja teda jsem v nasi posilovne nevidel cloveka jedinyho co by mel strie. Vetsina chodi v tilku a na rukach nemaj, a kdyz v satne se nekdo svlikne tak jsem to nikdy nevidel, ani u tech vyzranych prasat. Na netu vsichni rikaj jak je vsichni maj a v realu nikdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

opalenim sa trosku stratia? mne pride ze strie sa mi tym len zvyraznia....a strie muzou byt i na zadecku, a nemusi byt veliky---a celulitida to vazne neni. Hnusna fyziologie a dedicnost. Ale strie se maji mazat kdyz vidite prvni vznik, pak je to no uz nanic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
Ja teda jsem v nasi posilovne nevidel cloveka jedinyho co by mel strie. Vetsina chodi v tilku a na rukach nemaj, a kdyz v satne se nekdo svlikne tak jsem to nikdy nevidel, ani u tech vyzranych prasat. Na netu vsichni rikaj jak je vsichni maj a v realu nikdo

treba je maj uz vybledly
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak si psal ze je to chyba rodicu ze te v 19 letech nepodporuji, ja bych se za to stydel od mamky tahat penize na svuj konicek, nebud liny a pekne si na to vydelej, bud rad ze si neplatis za bydleni a za stravu ...
je to sife trochu off ale proste svadet neco na rodice, to uz je vrchol
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tyjo takovyhle podobny mam

ale docela splaskly a blednou, a vubec je mi to jedno. rikam ze me potrhal medved
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Stone


PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz se mi mrchy rozlejzaj pres vrcholky bicaku, to uz me docela stve, za chvili budu mit rozpraskany ruce komplet asi, mazu to ale nepomaha co s tim mam to nechat bejt a smirit se s tim ze budu mit pruhovany cely ruce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Stone


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vim ze vypadam uz jak nakej sampon Ale ted jsem nejak od prosince na to cviceni nejak kaslu, zhub sem 3 kg, a cert to vem, strie uz se mi rozrustaj ina vnejsi stranu ruky. Mazal jsem to, nic. Ja jsem myslel ze se tvori pribiranim vahy, a ne jen tak ze srandy I kdyz ja sem asi zvlastni pripad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty si urcite trenoval s fuxom,a nabral si 3kg svalov za trening
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
Vim ze vypadam uz jak nakej sampon Ale ted jsem nejak od prosince na to cviceni nejak kaslu, zhub sem 3 kg, a cert to vem, strie uz se mi rozrustaj ina vnejsi stranu ruky. Mazal jsem to, nic. Ja jsem myslel ze se tvori pribiranim vahy, a ne jen tak ze srandy I kdyz ja sem asi zvlastni pripad

Sem na tom stejne, ja taky nejak rychle posledni dobou nepribiral a ty stryje se mi delaji jen tak z prdele, proste z principu aby se nereklo
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron Lung Power


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
tyjo takovyhle podobny mam

ale docela splaskly a blednou, a vubec je mi to jedno. rikam ze me potrhal medved

sakra...ja tiež na podobnom mieste.
_________________
"Já zprávy neposlouchám. Já zprávy tvořím."
Ole Einar Bjoerndalen
http://en.wikipedia.org/wiki/Ole_Einar_Bjorndalen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lucynqa


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mazat mazat a mazat a nezrat ......take se vecer namazu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strie.... pár otázek Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: