Svět tloustne


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Svět tloustne  Úvodní stránka -> Ostatní -> Svět tloustne
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jak často navštěvujte Fast foody ?
Nikdy !
13%
 13%  [ 12 ]
Jednou za x měsíců
44%
 44%  [ 39 ]
1x za měsíc
20%
 20%  [ 18 ]
1x za 14 dní
12%
 12%  [ 11 ]
1x za týden
6%
 6%  [ 6 ]
více jak 1x týdně
2%
 2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 88

Autor Zpráva
Orbb


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 4:20 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Od doby co jsem začal cvičit, tak jsem byl ve fastfoodu asi tak 4x. Začal jsem prostě sám od sebe zdravěji jíst a ani mi ty fastfoody nechybí. Ono tlustej jsem nebyl ani když jsem do nich chodil a jedl celý den sladkosti... prostě ektomorf . Každopádně tam je to hlavně o té závislosti, kterou si většina lidí vytvoří. Když se podívám o rok-dva zpět na základku, tak bylo zcela běžné, že spolužáci investovali peníze od rodičů, které měli být na obědy ve škole na 3-4 obědy v KFC, nebo tam chodili pravidelně každé odpoledne místo od rodičů zaplacených obědů ve škole. Osobně v tom nevidím žádnou výhru... je to tam strašně předražené. Místo abych si koupil za 60kč 2 longery, tak si raději koupim čínu, která mě nasytí mnohem více (pravda že o bambusácích kolují zvěsti, že používají místo kuřete krysy apod., ale mě to jídlo od nich chutná, takže to neřešim).
_________________
Because trying it is more than the most people will ever do.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reiben


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss : "někdo psal, že jejímu strýci umřela družka, on rezignoval na život a živil se výhradně pivem. Prý mu trvalo pět let než umřel "

Nevím, co je na tomhle k smíchu. Spíš je to k pláči, že tomu člověku nikdo nepomohl se dostat z životní krize.
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraR


PříspěvekZaslal: čt duben 21, 2011 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať si tloustnou, aspoň bude pak člověk v objemovce na budoucí poměry "hubenej"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
CrazyLom napsal:
chlapci, co řešíte, stejně nezměníte nic... buďte rádi, že vy o svý zdraví dbáte a k tomu vypadáte slušně, ale řekl bych, že jinak taky tyhle truchlozpěvy nemaj smysl. lidi jsou jací jsou,...)


Účel tohodle topicu není něco změnit, to ani nejde, přeci je to o diskuzi ne? Podělit se o své názory na tento globální problém a trochu rozšířit obzory. Kdybych teda tvou logiku aplikoval na tohle forum, tak můžeš smazat půlku fora...


jo, já bych ty sračky o ničem klidně smazal, půlka fóra je balast - jako koneckonců každýho fóra a jinak, poslední dobou vyznávám spíše filosofii nevyřešíš-neřeš, tolik k mému příspěvku
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elrubio


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nějak s tím taky souhlasím.. rád poradím těm, kteří poradit chtějí.. občas tu člověk ale poradí a je přeřván přechytralými puberťáky..
asi už jsem starej, ale začínám se starat taky spíš o jen sebe
_________________
there is no point in being alive if you cannot do the deadlift¨

I am the Viking!

http://www.facebook.com/pages/Fitness-models-galleries/125473037559547
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reiben napsal:
Octopuss : "někdo psal, že jejímu strýci umřela družka, on rezignoval na život a živil se výhradně pivem. Prý mu trvalo pět let než umřel "

Nevím, co je na tomhle k smíchu. Spíš je to k pláči, že tomu člověku nikdo nepomohl se dostat z životní krize.

Moralizuj si jinde. Neřeším ničí krize, jen konstatuju, že je vtipný dokázat přežít jen na pivu (viz předchozí diskuze co tělo vydrží).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je sice pravda že nemůžeš změnit všechno a všechny, ale nějakým způsobem se určitá část lidí ovlivnit (nasměrovat) nechá.
Proto si myslím, že je dobře že tu jsou pořady "Jste to co jíte" atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blazen napsal:
můj spolužák taky vážil nějakých 90 kilo a chtěl zhubnout, takže prostě nejedl... maximálně ve škole si dal svačinu ale jinak celej den nic nejedl.. a světe div se, on tím zhubl.. ale jeho tělo mu za takovou "dietu" asi moc nepoděkovalo

Záleží na tom. Třeba já když cestuju, tak jím tak jedno jídlo za den. Více nepotřebuju, nechci. Takže za třeba měsíc v Asii shodím pět, šest dírek v pásku a nabírám to pak zbytek roku. Jinými slovy, každý jsme individualita a u někoho hladová dieta skutečně funguje bez výrazného jojo efektu a větší ztráty kondice (spíše naopak, nohy nosí o 10 - 15 kg méně)

william888 napsal:
ja nechapem ako mozu niekomu chutit tie sracky z Mcdonaldu ... raz som si to bol vyskusat, ze sa tam najem poriadne dam si z kazdeho nieco aaale stalo to neuveritelne vela penazi aaa vsetko bolo uplne nanic ... za take peniaze si doma clovek navari tolko vyborneho, zdraveho jedla ... domaca kuchyna je domaca


KFC je KFC. Po tamních křidélkách se může utlouct celá naše rodina
Jinak, ty tvoje sračky jsou nastavené tak aby chutnali většině. To cos prohlásil je stejně hloupé jako prohlašovat že nechápeš jak někdo může poslouchat pop
************************
Jinak, co se samotného tématu týče.
Nevím jak je na tom s pravdivostí úvodní mapa, ale připomnělo mi to jeden výrok "nevěřím statistice kterou si sám nezfalšuji".
A co se tloustnutí světa týče, je to podle mě docela přirozený vývoj. Lidé mají málo pohybu, hodně jídla. Nebojte, bude hůř/líp (záleží na úhlu pohledu )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william888


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
blazen napsal:
můj spolužák taky vážil nějakých 90 kilo a chtěl zhubnout, takže prostě nejedl... maximálně ve škole si dal svačinu ale jinak celej den nic nejedl.. a světe div se, on tím zhubl.. ale jeho tělo mu za takovou "dietu" asi moc nepoděkovalo

Záleží na tom. Třeba já když cestuju, tak jím tak jedno jídlo za den. Více nepotřebuju, nechci. Takže za třeba měsíc v Asii shodím pět, šest dírek v pásku a nabírám to pak zbytek roku. Jinými slovy, každý jsme individualita a u někoho hladová dieta skutečně funguje bez výrazného jojo efektu a větší ztráty kondice (spíše naopak, nohy nosí o 10 - 15 kg méně)

william888 napsal:
ja nechapem ako mozu niekomu chutit tie sracky z Mcdonaldu ... raz som si to bol vyskusat, ze sa tam najem poriadne dam si z kazdeho nieco aaale stalo to neuveritelne vela penazi aaa vsetko bolo uplne nanic ... za take peniaze si doma clovek navari tolko vyborneho, zdraveho jedla ... domaca kuchyna je domaca


KFC je KFC. Po tamních křidélkách se může utlouct celá naše rodina
Jinak, ty tvoje sračky jsou nastavené tak aby chutnali většině. To cos prohlásil je stejně hloupé jako prohlašovat že nechápeš jak někdo může poslouchat pop
************************
Jinak, co se samotného tématu týče.
Nevím jak je na tom s pravdivostí úvodní mapa, ale připomnělo mi to jeden výrok "nevěřím statistice kterou si sám nezfalšuji".
A co se tloustnutí světa týče, je to podle mě docela přirozený vývoj. Lidé mají málo pohybu, hodně jídla. Nebojte, bude hůř/líp (záleží na úhlu pohledu )

tak vies ja pracujem v kuchyni, cize pracujem s potravinami aa dokonca som pracoval vo fastfoode, takze viem co su to za SRAČKY ( lacne polotovary z ktovie coho ) keby si s tym pracoval niekedy, tak by si urcite nepozival celu svoju rodinu na veceru do KFC... mne to jednoducho smrdi, nechuti mi to vobec, aaale samozrejme od toho nikoho neodhovaram ... jednoducho som radsej za kvalitny steak ..atd ako tie polotovary za ktore zaplatis niekedy viac ako za kvalitne jedlo na cely den... tot vse z mojej strany...
_________________
ZMENÍŠ SVOJE TELO, ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

william88 - a já si, asi naivně, vždy myslel, že to samotné maso (nebavím se o té křupavé krustě) je celkem kvalitní, z KFC, teda chutná podle mě dobře, jsou tam vidět i ty "vlákna" ale opravdu nevím, co se do toho dává navíc, nechám se poučit.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
william888


PříspěvekZaslal: pá duben 22, 2011 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
william88 - a já si, asi naivně, vždy myslel, že to samotné maso (nebavím se o té křupavé krustě) je celkem kvalitní, z KFC, teda chutná podle mě dobře, jsou tam vidět i ty "vlákna" ale opravdu nevím, co se do toho dává navíc, nechám se poučit.

ale ved to je logicke ze v prsiach aa kridlach nebudes mat nic len prsia a kridla aaale tie hamburgery nic moc ... je to individualne ja to jednoducho nemusim aaa hranolky zo srdca neznasam
_________________
ZMENÍŠ SVOJE TELO, ZMENÍŠ SVOJ ŽIVOT.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

william888 napsal:

tak vies ja pracujem v kuchyni, cize pracujem s potravinami aa dokonca som pracoval vo fastfoode, takze viem co su to za SRAČKY ( lacne polotovary z ktovie coho ) keby si s tym pracoval niekedy, tak by si urcite nepozival celu svoju rodinu na veceru do KFC... mne to jednoducho smrdi, nechuti mi to vobec, aaale samozrejme od toho nikoho neodhovaram ... jednoducho som radsej za kvalitny steak ..atd ako tie polotovary za ktore zaplatis niekedy viac ako za kvalitne jedlo na cely den... tot vse z mojej strany...

Tak to ja jasný, fast foody nejsou kuchyně, ale továrny na jídlo, důležitá je na prvním místě cena, aby se na tom byl co největší vejvar. Výrobní cena žrádla za 100,- v McD nebo KFC bude tak 20,- Ta bílá houska bude tak za korunu, kuřecí maso má okolo sebe 1cm tlustou vrstvu strouhanky, aby nebylo poznat že tam skoro žádný maso není, no a trocha toho koření a zvadalej kousek salátu taky halířový položky. V hamburgeru namletá troška podřadného hovězího, taky korunová požka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
william888 napsal:

tak vies ja pracujem v kuchyni, cize pracujem s potravinami aa dokonca som pracoval vo fastfoode, takze viem co su to za SRAČKY ( lacne polotovary z ktovie coho ) keby si s tym pracoval niekedy, tak by si urcite nepozival celu svoju rodinu na veceru do KFC... mne to jednoducho smrdi, nechuti mi to vobec, aaale samozrejme od toho nikoho neodhovaram ... jednoducho som radsej za kvalitny steak ..atd ako tie polotovary za ktore zaplatis niekedy viac ako za kvalitne jedlo na cely den... tot vse z mojej strany...

Tak to ja jasný, fast foody nejsou kuchyně, ale továrny na jídlo, důležitá je na prvním místě cena, aby se na tom byl co největší vejvar. Výrobní cena žrádla za 100,- v McD nebo KFC bude tak 20,- Ta bílá houska bude tak za korunu, kuřecí maso má okolo sebe 1cm tlustou vrstvu strouhanky, aby nebylo poznat že tam skoro žádný maso není, no a trocha toho koření a zvadalej kousek salátu taky halířový položky. V hamburgeru namletá troška podřadného hovězího, taky korunová požka.

Cílem podnikání je dlouhodobý zisk :-)
Cena surovin není vysoká, ale režie, platy, reklama, logistika, zisk majitele a za franchising... . Prostě to všechno co není vidět cenu samozřejmě zdvihá, tudíž si nemyslím že by to bylo nějak předražené. Doma si samozřejmě uvaříš levnějí, ale trvá ti to hodinu a pak to sebou musíš vláčet, někde ohřívat, ... . Fast foody nejsou alternativou k normálnímu stravování, ale pokud člověk potřebuje "rychlé jídlo", svůj účel prostě splní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Cílem podnikání je dlouhodobý zisk :-)
Cena surovin není vysoká, ale režie, platy, reklama, logistika, zisk majitele a za franchising... . Prostě to všechno co není vidět cenu samozřejmě zdvihá, tudíž si nemyslím že by to bylo nějak předražené. Doma si samozřejmě uvaříš levnějí, ale trvá ti to hodinu a pak to sebou musíš vláčet, někde ohřívat, ... . Fast foody nejsou alternativou k normálnímu stravování, ale pokud člověk potřebuje "rychlé jídlo", svůj účel prostě splní

Jasně, ale právě proto, když potřebuju nějakej ten streetfood, tak zajdu do nějakého soukromého bistra nebo restaurace, kde to jedou 2 lidi sami na sebe a ceny mají poloviční jak v McD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik


PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Mablung napsal:

Cílem podnikání je dlouhodobý zisk :-)
Cena surovin není vysoká, ale režie, platy, reklama, logistika, zisk majitele a za franchising... . Prostě to všechno co není vidět cenu samozřejmě zdvihá, tudíž si nemyslím že by to bylo nějak předražené. Doma si samozřejmě uvaříš levnějí, ale trvá ti to hodinu a pak to sebou musíš vláčet, někde ohřívat, ... . Fast foody nejsou alternativou k normálnímu stravování, ale pokud člověk potřebuje "rychlé jídlo", svůj účel prostě splní

Jasně, ale právě proto, když potřebuju nějakej ten streetfood, tak zajdu do nějakého soukromého bistra nebo restaurace, kde to jedou 2 lidi sami na sebe a ceny mají poloviční jak v McD.


tak dneska mit soukr restauracku bo bistro je totalne v pasti. Celkem vim o cem je rec..o) Pokud to nemas jako pracku pro nekoho na love nebo za zadama sponzora. Dneska kazdej 3x otoci kacku nez ji pusti. A dva lidi sami na sebe... to je polozi za dva metry..az jim dojdou love na najem..o)

takze je tu alternativa jit k Mao Cetungovi..o) ti jedou sami na sebe..hlavne na svy bosse.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Svět tloustne Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: