trénink pro začátečníky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - trénink pro začátečníky  Úvodní stránka -> Trénink -> trénink pro začátečníky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cored napsal:
Já myslel, že spodní kladka je dobrý cvik na mezilopatkové
takže zase jsem o něco chytřejší


uznavam, prehledl jsem, ale co udelas s chybejicimi vzprimovaci?
kdyz jezdis nohy, davas taky16 cviku na lytka, 5 serii na zadek stehen a tim to hasne?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vzpřimovače no.... Naštěstí fyzioterapeut chodí taky do posilovny tak se ho zeptám na hyperextenze jinak MT by byl asi lepší co ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cored napsal:
MT by byl asi lepší co ?


Ano :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: ne únor 23, 2014 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mám opět takový dotaz. No hodně jsem to ignoroval a říkal si, že to přece k tomu patří apod, ale u hodně cviku cítím přední delty (kliky na bradlech, tlaky na prsa, bench, přítahy jč, trochu peck deck) no a nechci si ještě dokurvit ramena k tomu všemu. Tak mě napadlo, kdybych uplně vynechal ramena, na konci každého tréningu jen posílil zadní delty,vyřadil bych bench, zkusil místo toho jč, i když u toho ty delty asi taky budou brat. No, ale ten bench je asi největší kurva na ty předky ramen.

Takže takhle by to nějak vypadalo:
- kliky na bradlech
- bench s jč
- doplněk (peck deck, BW kliky..)

Vím, mám tam nějaké cviky u kterých ty přední delty zabírají, ale myslím, že cokoliv lepší než ten bench s VČ a tlaky na ramena ne? :) A nebo cokoliv u čeho cítím přední delty nedělat?

Jinak cítím přední delty ne žádně klouby nebo tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meti


PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, zhruba po půl roků "cvičení" - Ze začátku polodřepy s mega váhou abych byl in a dalšími blbostma, které ani jmenovat nebudu, první 2 měsíce - jsem snad dopiloval techniku na základech a dokážu procítit už skoro každou partii. Přemýšlím, že zkusím tento trénink (4 měsíce jsem jel 2+1 splity + Denně jedu core (až poslední týdny :/))... Ale mám problém s dřepem a MT.. U dřepů se snažím mít, co nejlepší techniku, bohužel zadek níž než pod kolena (nebo alespoň úroveň kolen) nedostanu bez ohnutí zad, proto se snažím dostat tam kde to alespoň neohnu... S MT je to tedy jasné, nedostanu se dolů na úchyt bez ohnutí zad.. Nějaká rada jak toho dosáhnout? Je jasné, že to bude ve strečinku kterej podceňuju... Dík předem za rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Meti - podle všeho budeš mít zkrácené hamstringy - protahuj! Lehni na zem, omotej si u natažené nohy kolem chodidla ručník/gumu a snaž se nohu přitahovat k hrudníku.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meti


PříspěvekZaslal: st červen 11, 2014 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík :) A můžu v budoucnu, když mám problém s hamstringama zařadit místo classic MT sumo? Tak jak to dělám u dřepu, prdel dostanu s rovnýma zádama, když roztáhnu nohy a vytočím špičky, né žádný extrém, ale mám 194cm, tak to někomu příjde možná daleko, každopádně je to dál než šířka ramen :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oton


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.jsem tu nový. Nemam momentalne cas to tu procitat. Tak akorat rychle nahodim svuj dotaz. Postupne se porozhlidnu atd.Zacal jsem pred mesicem chodit do posilovny. Kazdy den rano cca 1 hodina.Cvicim kazdy den jine partie.
Po:prsa- benchpres 80 kg , jednorucky na sikme hlavou dolu 20kg,jednorucky na sikme hlavou nahoru 20kg, pec deck 40kg,stahovani protismernych kladek 25 kg a jeste dva stroje- nevim jak se jmenuji. jeden je podobny benchpresu 45kg a druhy je v sede a tlacim od sebe madla- tento je i na tricepsy pri jinem drzeni- taky 45 kg+ bricho- vysunovani nohou v leze na zadech a sed-lehy na sikme lavici .
Ut :bicepsy - Bicepsový zdvih ve stoje s jednoruckami 17kg, bicepsovi zdvih na stroji ( serie jednorucek a serie obema rukama) , bicepsovy zdvyh velkou cinkou ve stoje 15kg , bicepsovy zdvyh na spodni kladce ve stoje 25kg , nohy- drep s cinkou na zadech 30kg
St : tricepsy - tricepsove kliky na bradlech 40 kg, francouzsky tlak v lehu 15kg , francouzsky tlak v sede s jednoruckou 12kg tricepsove tlaky na horni kladce 35 kg, tricepsove tlaky na horni kladce za hlavou 30 kg, tricepsove tlakys jednoruckama na lavici v leze - za hlavu a k druhemu rameni 12kg + bricho - vysunovani nohou v leze na zadech a sed-lehy na sikme lavici.
Čt : záda - shyby sirokym uchopem k hrudniku na stroji 50 kg, pritahy horni kladky za hlavu 35 kg, pritahy horni kladky k hrudniku 35kg, pritahy jednorucky k pasu 20 kg, pritagy T cinky 15kg, pritahy spodni kladky k pasu v sede 35kg+ nohy- drep s cinkou na zadech 30 kg
Pá: ramena - zpazovani ve stoje 15kg , pritahy velke cinky k brade 20kg,upazovani jednorucek v predklonu 15kg, tlaky s jednoruckami v sede nad hlavu 15kg, stroje temto cvikum podobne + bricho vysunovani nohou v leze na zadech a sed - lehy na sikme lavici
Vahy jsou bez tycek a aktualni cca vahy
Merim 176 cm a vazim 104kg.
Muj cil je spek premenit ve svaly shodit tuk a nabrat svalovou hmotu.
Mam i nejake doplnky. Tribulus, amino liquid power a arginin. Jeste planuju poridit spalovak a od MP New assault.
Chci se zeptat jestli je to timhle treninkem mozne.
Kardio me totiz nebere.
Diky moc oton
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oton napsal:
Ahoj.jsem tu nový. Nemam momentalne cas to tu procitat. Tak akorat rychle nahodim svuj dotaz. Postupne se porozhlidnu atd.Zacal jsem pred mesicem chodit do posilovny. Kazdy den rano cca 1 hodina.Cvicim kazdy den jine partie.
Po:prsa- benchpres 80 kg , jednorucky na sikme hlavou dolu 20kg,jednorucky na sikme hlavou nahoru 20kg, pec deck 40kg,stahovani protismernych kladek 25 kg a jeste dva stroje- nevim jak se jmenuji. jeden je podobny benchpresu 45kg a druhy je v sede a tlacim od sebe madla- tento je i na tricepsy pri jinem drzeni- taky 45 kg+ bricho- vysunovani nohou v leze na zadech a sed-lehy na sikme lavici .
Ut :bicepsy - Bicepsový zdvih ve stoje s jednoruckami 17kg, bicepsovi zdvih na stroji ( serie jednorucek a serie obema rukama) , bicepsovy zdvyh velkou cinkou ve stoje 15kg , bicepsovy zdvyh na spodni kladce ve stoje 25kg , nohy- drep s cinkou na zadech 30kg
St : tricepsy - tricepsove kliky na bradlech 40 kg, francouzsky tlak v lehu 15kg , francouzsky tlak v sede s jednoruckou 12kg tricepsove tlaky na horni kladce 35 kg, tricepsove tlaky na horni kladce za hlavou 30 kg, tricepsove tlakys jednoruckama na lavici v leze - za hlavu a k druhemu rameni 12kg + bricho - vysunovani nohou v leze na zadech a sed-lehy na sikme lavici.
Čt : záda - shyby sirokym uchopem k hrudniku na stroji 50 kg, pritahy horni kladky za hlavu 35 kg, pritahy horni kladky k hrudniku 35kg, pritahy jednorucky k pasu 20 kg, pritagy T cinky 15kg, pritahy spodni kladky k pasu v sede 35kg+ nohy- drep s cinkou na zadech 30 kg
Pá: ramena - zpazovani ve stoje 15kg , pritahy velke cinky k brade 20kg,upazovani jednorucek v predklonu 15kg, tlaky s jednoruckami v sede nad hlavu 15kg, stroje temto cvikum podobne + bricho vysunovani nohou v leze na zadech a sed - lehy na sikme lavici
Vahy jsou bez tycek a aktualni cca vahy
Merim 176 cm a vazim 104kg.
Muj cil je spek premenit ve svaly shodit tuk a nabrat svalovou hmotu.
Mam i nejake doplnky. Tribulus, amino liquid power a arginin. Jeste planuju poridit spalovak a od MP New assault.
Chci se zeptat jestli je to timhle treninkem mozne.
Kardio me totiz nebere.
Diky moc oton

Eh, jak bych ti to řekl. Trénink je totálně k ničemu, zcela viditelně nemáš znalosti a nakoupil jsi doplňky které nepotřebuješ. Jinými slovy, všechno totálně blbě.

Tobě mohu dát jedinou radu. Najmi si trenéra na 10 lekcí ať ti sestaví trénink, pomůže s jídelníčkem a naučí tě techniku cviků. Pokud nemáš čas si sehnat sám informace, je to jediná možnost jak v posilovně neztrácet čas a nepokoušet se o zranění.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 11:39 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

oton napsal:
Ahoj.jsem tu nový. Nemam momentalne cas to tu procitat. Tak akorat rychle nahodim svuj dotaz. Postupne se porozhlidnu atd.Zacal jsem pred mesicem chodit do posilovny. Kazdy den rano cca 1 hodina.Cvicim kazdy den jine partie.
Po:prsa- benchpres 80 kg , jednorucky na sikme hlavou dolu 20kg,jednorucky na sikme hlavou nahoru 20kg, pec deck 40kg,stahovani protismernych kladek 25 kg a jeste dva stroje- nevim jak se jmenuji. jeden je podobny benchpresu 45kg a druhy je v sede a tlacim od sebe madla- tento je i na tricepsy pri jinem drzeni- taky 45 kg+ bricho- vysunovani nohou v leze na zadech a sed-lehy na sikme lavici .
Ut :bicepsy - Bicepsový zdvih ve stoje s jednoruckami 17kg, bicepsovi zdvih na stroji ( serie jednorucek a serie obema rukama) , bicepsovy zdvyh velkou cinkou ve stoje 15kg , bicepsovy zdvyh na spodni kladce ve stoje 25kg , nohy- drep s cinkou na zadech 30kg
St : tricepsy - tricepsove kliky na bradlech 40 kg, francouzsky tlak v lehu 15kg , francouzsky tlak v sede s jednoruckou 12kg tricepsove tlaky na horni kladce 35 kg, tricepsove tlaky na horni kladce za hlavou 30 kg, tricepsove tlakys jednoruckama na lavici v leze - za hlavu a k druhemu rameni 12kg + bricho - vysunovani nohou v leze na zadech a sed-lehy na sikme lavici.
Čt : záda - shyby sirokym uchopem k hrudniku na stroji 50 kg, pritahy horni kladky za hlavu 35 kg, pritahy horni kladky k hrudniku 35kg, pritahy jednorucky k pasu 20 kg, pritagy T cinky 15kg, pritahy spodni kladky k pasu v sede 35kg+ nohy- drep s cinkou na zadech 30 kg
Pá: ramena - zpazovani ve stoje 15kg , pritahy velke cinky k brade 20kg,upazovani jednorucek v predklonu 15kg, tlaky s jednoruckami v sede nad hlavu 15kg, stroje temto cvikum podobne + bricho vysunovani nohou v leze na zadech a sed - lehy na sikme lavici
Vahy jsou bez tycek a aktualni cca vahy
Merim 176 cm a vazim 104kg.
Muj cil je spek premenit ve svaly shodit tuk a nabrat svalovou hmotu.
Mam i nejake doplnky. Tribulus, amino liquid power a arginin. Jeste planuju poridit spalovak a od MP New assault.
Chci se zeptat jestli je to timhle treninkem mozne.
Kardio me totiz nebere.
Diky moc oton


Uuuf Tak tohle je ukázkový případ, jak by to všechno nemělo vypadat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oton


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 5:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wau.
To jsem necekal. No dobra.
Jeste dotaz proc je tohle spatne. Vim ze se tu o podobnych vecech nekde pise.ale..
Chodim do posilovny kde maji akorat rotopedy. Jinak je to takova bušírna. V mem okoli jedina posilovna ktera ma otevreny brzo rano. Kdy se mi to hodi.
Dekuju moc za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oton


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 5:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Procetl jsem jsem toto tema.takze muzu delat to co se radi v prvnim prispevku??
Trener v te posilovne ,kam chodim ,neni. A hlavne budu uprimny. 3000 a nebo mozna i vic na trenera nekde jinde nemam. Rozhodne ne ted. Mohl bych na nej mit az cca v zari.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

oton napsal:
Procetl jsem jsem toto tema.takze muzu delat to co se radi v prvnim prispevku??
Trener v te posilovne ,kam chodim ,neni. A hlavne budu uprimny. 3000 a nebo mozna i vic na trenera nekde jinde nemam. Rozhodne ne ted. Mohl bych na nej mit az cca v zari.

Mám-li být upřímný, nic důležitého či pracného zadara v životě nedostaneš (No, můžeš. Ale je to náhoda na kterou se spolehnout nemůžeš). Můžeš dostat zhuštěné znalosti od trenéra, ale pak si to musíš zaplatit. A nebo si musíš dohledat informace sám, ale pak musíš strávit x hodin hledáním a tříděním informací.
Být tebou, najdu si na netu nějaký trénink pro začátečníka (bez MT a dřepů, tj. trénink který Ronnie uvádí jako příklad nelze doporučit), najdu si videa se správným provedením cviků a popsáním obvyklých chyb, nahraju si je na tablet, půjdu do posilovny a natrénuji si je s lehčími vahami.

Mimochodem, v posilovně se moc nehubne. V posilovně se tvaruje tělo, hubne se kardiem a úpravou stravy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
oton napsal:
Procetl jsem jsem toto tema.takze muzu delat to co se radi v prvnim prispevku??
Trener v te posilovne ,kam chodim ,neni. A hlavne budu uprimny. 3000 a nebo mozna i vic na trenera nekde jinde nemam. Rozhodne ne ted. Mohl bych na nej mit az cca v zari.

Mám-li být upřímný, nic důležitého či pracného zadara v životě nedostaneš (No, můžeš. Ale je to náhoda na kterou se spolehnout nemůžeš). Můžeš dostat zhuštěné znalosti od trenéra, ale pak si to musíš zaplatit. A nebo si musíš dohledat informace sám, ale pak musíš strávit x hodin hledáním a tříděním informací.
Být tebou, najdu si na netu nějaký trénink pro začátečníka (bez MT a dřepů, tj. trénink který Ronnie uvádí jako příklad nelze doporučit), najdu si videa se správným provedením cviků a popsáním obvyklých chyb, nahraju si je na tablet, půjdu do posilovny a natrénuji si je s lehčími vahami.

Mimochodem, v posilovně se moc nehubne. V posilovně se tvaruje tělo, hubne se kardiem a úpravou stravy.


Souhlasim, jen bych doplnil:
- 3000 na trenera nemas, ale uz jsi zvladnul zbytecne utratil slusnou cast za doplnky stravy, ktere nepotrebujes.
- pokud mas tablet na pousteni youtube v posilce, tak si pravdepodobne opet utratil spoustu penez za neco zbytecneho

Na treninky s trener nemuzes pohlizet jako na utratu (na rozdil od navstevy multiplexu, hospody ci kavicky kazdy den). Je to INVESTICE, ktera ti muze (s trochou snahy a stesti) zmenit zivot, a v budoucnu usetrit cas i penize (za jidlo, doktora, apod.).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oton


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2014 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok. Diky. Pohledam si neco. Doplnky staly cca 700,-
A tablet. No mam ho. Pro deti do auta misto prenosnyho dvd.takze jim ho štípnu. Ony jsou na prvnim miste penize pro rodinu a dluhy. Pak si ja s manzelkou muzeme dovolit neco navic pro nas.
To je jedno. Kdyz clovek bude Chtit, tak ty tri tisice nekde vyštracha.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - trénink pro začátečníky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: